تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

باربري و اتوبار در آجودانيه

باربري و اتوبار در آجودانيه ؛ باربري ارزان قيمت در محله آجودانيه , قيمت اتوبار در آجودانيه محله اي واقع در شمال غربي تهران بزرگ :  در شمال غرب تهران منطقه اي قرار دارد به نام آجودانيه . اين منطقه در دامنه هاي رشته كوه هاي البرز واقع شده كه ارتفاع آن در بعضي از قسمت هاي اين منطقه به ۱۷۰۰ متر نيز مي رسد .

در حقيقت آجودان به افسري تلقي مي شود كه در حال خدمت به مقامات بالاتز از خود در انجام هرچه بهتر مسئوليت هاي آنهامي باشد . اقبال السطنه نام فردي كه مالك همه ي زمين هاي اين منطقه بود. وي در دربار شاه آجودان اصلي محسوب مي شدند . منطقه آجودانيه كه در ارتفاعات زيادي قرار گرفته است , كوچه هاي پر فراز و شيبي دارد . اين منطقه جزء مناطق زيبا و ديدني كلان شهر مي باشد . با اين حال ساكنين اين منطقه دردسرهايي هم به دليل ارتفاعي بودن اين منطقه دارند . بويژه در روزهاي برفي سال كه هر روز در اين منطقه سرخوردن و برخورد اتومبيل ها با يكديگر را شاهد مي باشيم .


منطقه آجودانيه داراي مراكز خريد و همچنين مراكز تفريحي بسيار زيادي مي باشد . مكان ها خريد و تفريحي منطقه ي آجودانيه عبارتند از :

 1. موزه ي حيات وحش
 2. پارك شطرنج
 3. كوه دار آباد
 4. مركز خريد عرش آجودانيه كه داراي ۸ طبقه مي باشد .

اين منطقه همچنين داراي مكان هاي مهمي مي باشد كه در زير به آنها هم اشاره مي كنيم .

 • پينت بال دانيال
 • باغ بهشت
 • استوديوي برنامه ي جذاب خندوانه
 • بنياد دايره المعارف اسلامي

منطقه ي آجودانيه به چه خيابان و بزرگراه هايي دسترسي دارد ؟

از طرف اتوبان امام علي – بزرگراه ارتش – خيابان پاسداران و صياد شيرازي به منطق ي آجودانيه مي توان عزيمت كرد .

 1. به خيابن بديعي از قسمت جنوبي اين منطفه دسترسي دارد .
 2. به منطقه ي دار آباد از قسمت شمالي منتهي مي شود
 3. به خيابان شهيد خويي از قسمت غربي ارتباط دارد .
 4. به كلارك از شرق متصا مي شود .

در منطقه ي آجودانيه چه مراكز درماني وجود دارد ؟

در خيابان شهيد سباري و در روبروي مجتمع فرهنگي بانك ملي منطقه ي آجودانيه يك مركز درماني وجود دارد كه اين مركز درماني , خدمات عمومي و تخصصي را در رابطه با انواع بيماري ها را براي شهروندان عزيز ارائه مي دهد .

ايستگاه پمپ بنزين موجود در اجودانيه

نزديك ترين ايستگاه پمپ بنزين به منطقه ي آجودانيه را مي توان ايستگاه پمپ بنزين ۱۳۴ نام برد . ويژگي خاص موقعيت اين فرودگاه نداشتن هيچ محدو.ده ي ترافيكي در اين منطقه مي باشد .

موسسه باربري و اتوبار ؛  آربي بار تهران با داشتن سابقه ي درخشان , به همت خداوند رحيم و باهمت پرسنل باتجربه و صبور و مديريت حرفه اي با خدماتي كه در رابطه با بسته بندي و حمل و جا به جايي بار مانند استفاده كردن از مرغوب ترين جعبه و كارتن ها و استفاده از افراد و كارگران متخصص و باتجربه در اين زمينه توانسته تا امروزه بهترين خدمات را براي شهروندان عزيز داشته باشد . اين شركت با داشتن سوابق درخشان مورد اعتماد شهروندان تهراني قرار گرفته است كه اين يك سرمايه ي عظيم براي كل شركت آربي بار محسوب مي شود .

شركت اتوبار , آربي بار امروزه به يكي از بزرگترين ناوگان حمل و انتقال اثاثيه ي و كالا در كلان شهر تهران تبديل گشته و با خارج كردن ماشين هاي فرسوده از ناوگان حمل بار خود و با جايگزين كردن ماشين هاي نو و همراه با آخرين تكنولوزي هاي مخصوص حمل بار و موكت دار شده آماده ي هرگونه خدمت رساني به شهروندان محترم مي باشد . به ياد داشته باشيد كه شركت آربي بار تهران فقط دو شعبه در استان تهران دارد . منشور كاري پرسنل آربي بار تهران بر ارائه ي با كيفيت ترين خدمات در سريع ترين زمان ممكن تدوين شده است . هدف تمام پرسنل و مديريت و كارگران و ديگر عوامل آربي بار تهران كسب رضايت مشتريان مي باشد . گفتني است شركت آربي بار تهران آماده خدمت رساني به طور شبانه روزي حتي در ايام تعطيل مي باشد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

باربري جماران 

اتوبار و باربري جماران , اتوبار جماران , بسته بندي لوازم منزل در جماران , آربي بار :  اسباب كشي را مي توان يكي از كارهاي سخت دانست البته اگر به اصول آن آگاه نباشيم. بهتر است بدانيد اگر قصد داريد در عيد نوروز اسباب كشي كنيد ، پليس اين كار را ممنوع اعلام كرده و فقط شما مي توانيد با مجوز و هماهنگي كلانتري محل تان اينكار را انجام بدهيد. اسباب كشي در عيد نوروز تنها با هماهنگي و مجوزهاي لازم صورت خواهد پذيرفت.


 

شماره هاي تماس آربي بار در جماران

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري جماران , اتوبار جماران

اسباب كشي داراي مراحل مختلفي است كه نياز مي باشد تا آن ها را پشت سر بگذاريم. در ادامه شما مي توانيد اين مراحل را مطالعه نماييد:

 1. برنامه ريزي كنيد

در صورتي كه در زمينه اسباب كشي تجربه ي نداريد بايد به دنبال اطلاعات كافي در اين زمينه باشيد. شما مي توانيد در اينترنت جستجوهاي را انجام بدهيد و مسائل مرتبط با آن ها را ياد بگيريد.
از اصلي ترين مراحل براي اسباب كشي برنامه ريزي است كه شما بايد براي اينكار حداقل ده روز زمان را تعيين كنيد و به سادگي از كنار آن نگذريد و بدانيد كه اين مرحله مهمي است و سهل انگاري از آن موجب مي شود كه شما خسارت هاي مالي را ببينيد و مطمئن باشيد اگر اين مرحله به درستي پشت سر گذاشته نشود برايتان مشكلاتي به وجود مي آيد كه شما را ناراضي و ناراحت مي كند.

اتوبار و باربري جماران

اتوبار و باربري جماران , اتوبار جماران , بسته بندي لوازم منزل در جماران

۲) جمع آوري اثاثيه

زماني كه مي خواهيد وسايل خود را جمع آوري كنيد بايد اول از هر چيزي به سراغ وسايل غيرضروري برويد. در واقع وسايل غيرضروري مثل مبل، ميزها و… هستند كه شما در اسباب كشي اصلا به آنها نيازي نداريد. جمع آوري اين وسايل را روزهاي اخر انجام بدهيد.

۳) با آربي بار تماس بگيريد

اتوبار مطمئني را انتخاب كنيد كه بتواند به بهترين شكل وسايل شما را جابه جا كند. با باربري تماس بگيريد و روز و ساعت را به صورت دقيق رزرو نماييد. بهترين كار اين است كه شما سه روز پيش تر براي اينكار اقدام نماييد. هر سوالي در مورد كارگران، چگونگي جابه جايي و… داريد را از باربري بپرسيد و در مورد قيمت و تعرفه هايشان نيز اگاهي كاملي بدست بياوريد و در اين رابطه كمي با آن ها چانه بزنيد و بخواهيد تا برايتان مناسب تر حساب كنند.

۴) نظافت و بررسي

پيش از اينكه بخواهيد با اتوبار و باربري به محل جديد برويد حتما آن را به خوبي تميز كنيد و نظافت را انجام بدهيد اگر نيازي به وسيله ي داريد حتما آن را تهيه كنيد. مي توانيد حتي قبل از اينكه بخواهيد به باربري تماس بگيريد نظافت را به خوبي انجام داده و تصويري از نحوه ي چيدمان را نيز ترسيم كنيد و اتاق ها را براي خواب و پذيرايي و كودك تعيين نماييد.
پس از اينكه حتي جابه جايي را انجام داديد خانه ي قديمي خود را نيز نظافت كنيد در واقع اينكار ضروري است چون ممكن است خانواده ي كه مي خواهند در خانه ي قديمي تان ساكن شوند زماني براي نظافت را نداشته باشند يا اينكه شما چيزي را از قلم انداخته باشيد و آن را جمع آوري نكرده باشيد كه با نظافت كردن مي توانيد مطمئن شويد تمامي وسايل را به منزل جديد انتقال داده ايد و چيزي را جا نگذاشته ايد.

۵) چيدن وسايل

در صورتي كه شما با باربري تماس گرفته باشيد به راحتي مي توانيد وسايل را به منزل جديد انتقال بدهيد و البته در چيدمان نيز راحت تر خواهيد بود.
در پايان به شما توصيه مي كنيم وقتي به خانه جديدتان رفتيد تمامي قفلها و كليدها را تعويض نماييد و از مدلهاي جديد و بروز استفاده كنيد تا علاوه بر رعايت ايمني كامل شما از خطرات احتمالي سرقت نيز رها شويد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

باربري دزاشيب

اتوبار و باربري دزاشيب , اتوبار دزاشيب , بسته بندي لوازم منرل در دزاشيب , اسباب كشي منزل دزاشيب , آربي بار :  اگر از افرادي هستيد كه قصد داريد در آينده نزديك اسباب كشي كنيد بايد نكات ضروري را در اين رابطه بدانيد تا در زمان اسباب كشي با هيچ مشكلي روبرو نشويد. اولين موضوعي كه بهتر است به آن دقت كنيد زمان اسباب كشي است كه بايد حداقل يك ماه قبل شما براي بسته كردن وسايل تان اقدام كنيد.


شماره هاي تماس آربي بار در دزاشيب

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري دزاشيب , اتوبار دزاشيب

براي اينكه كارتون تهيه كنيد به سوپرماركت ها و فروشگاه هاي محله خود سري بزنيد معمولا آنها مي توانند كارتونهاي را با اندازه هاي مختلف در اختيار شما قرار بدهند كه كارتان را راحت تر مي كنند ولي در غير اينصورت بايد كارتونهاي مخصوص اسباب كشي را خريداري كنيد و براي تهيه ابزارهاي ديگري مثل چسب، ماژيك(براي درج  مشخصات) و… اقدام نماييد.

اگر شما بتوانيد از ماه ها قبل بسته بندي وسايلتان را شروع كنيد در واقع در اسباب كشي سبب بروز عدم عجله و اضطراب مي شويد و اينگونه مطمئن خواهيد شد كه همه چيز براي نقل مكان اماده است.

همانطور كه گفته ايم تهيه كارتون براي اسباب كشي منزل دزاشيب مي تواند از سوپرماركتها انجام شود ولي بهتر است در انتخاب كارتون نيز دقت كافي داشته باشيد و كارتونهاي محكم را انتخاب كنيد تا در زمان حمل دچار پارگي نشوند و آسيبي به وسايل شما وارد نشود.

اتوبار و باربري دزاشيب

اتوبار و باربري دزاشيب , اتوبار دزاشيب , بسته بندي لوازم منرل در دزاشيب , اسباب كشي منزل دزاشيب

اقدامات ضروري در باربري دزاشيب

۱) ليستي از كارهاي را كه بايد انجام بدهيد اماده نماييد و سپس آن را در جاي بچسبانيد كه تمامي اعضاي خانواده را به خوبي مشاهده كنند.

۲) براي اعضاي خانواده و خودتان كه مي توانيد در انجام امور با يكديگر مشاركت داشته باشيد يك دست لباس كهنه يا يكبار مصرف در نظر بگيريد تا اگر در زمان بسته بندي دچار آسيب شد بتوانيد آن را دور بيندازيد.

۳) خانم هاي خانه دار مديران خوبي در زمان هاي بسته بندي به شمار مي رود. آن ها مي توانند وظيفه هاي مشخصي را براي هر كدام از اعضاي خانواده تعيين كنند. البته بهتر است جمع آوري وسايل هر شخصي به خودش واگذار شود تا در زمان چيدمان نيز مشكلاتي ايجاد نشود يا وسيله ي گم نشود.

۴) از چسب هاي پهن استفاده كنيد و درب هر كارتون را به خوبي با چسب محكم بچسبانيد تا اگر وسايل ريزي در كارتون وجود دارد از آن خارج نشود و همچنين در زمان حمل به كارتون آسيبي وارد نگردد.

۵) روي هر كدام از كارتون مشخص كنيد كه محتويات درون آن چيست. يك ماژيك برداريد و سپس بر روي هر كارتون به صورت دقيق بنويسيد كه چه چيزهاي را درون آن چيده ايد تا همه ي كارهاي شما با نظم و بدون سردرگمي پيش برود.

اتوبار دزاشيب

نكته مهم اتوبار دزاشيب

دقت كنيد حتي وسايلي كه از پيش تر بسته بندي داشته ايد را باز كنيد و آن ها را گردگيري كنيد و خاك و غبار را از روي آن ها پاك كنيد و مجدد ا براي بسته بندي آن ها اقدام نماييد. اينكار سبب مي شود تا اگر حشره ي (مثل سوسك و …) در بسته بندي وجود دارد شما آن را مشاهده كرده باشيد و ديگر  را در اتوبار و باربري دزاشيب به مكان جديدتان آن را حمل نكنيد.
اگر مكان جديد موكت شده است مي توانيد يك پلاستيك بزرگ روي سطوح موكت پهن كنيد تا در زمان چيدمان وسايل و حمل ،موكت ها كثيف نگردندادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

  باربري زعفرانيه

اتوبار و باربري زعفرانيه , اتوبار زعفرانيه , بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه , اسباب كشي در زعفرانيه , آربي بار : اگر از افرادي كه تجربه اسباب كشي داشته اند بپرسيد كه سخت ترين قسمت اسباب كشي كدام بوده است، در بيشتر موارد با پاسخ جابه جايي وسايل شيشه ي و شكستگي روبرو مي شويد. زماني كه ما بخواهيم در زعفرانيه اسباب كشي كنيم بايد به جابه جايي وسايلي كه نياز به دقت بيشتري براي بسته دارند توجه خاصي داشته باشيم.


شماره هاي تماس آربي بار در زعفرانيه

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري زعفرانيه , اتوبار زعفرانيه

فرض كنيد چند ظرف از سرويس شيشه ي كه شما به قيمت گراني آن را خريده ايد در موقع حمل و نقل اسباب كشي بشكند قطعا خانم ها تا زمان زيادي براي اينكه سرويس شان ناقص شده اند غصه مي خورند و البته از قيمت سرويسشان نيز كاسته مي شود پس ضروري است كه حمل و نقل چنين وسايلي با اصول كافي انجام گردد.

لوازم تزئيني و دكوري، وسايل شيشه ي ، ظروف و…. همه به عنوان اقلامي هستند كه در هر خانه ي وجود داشته اند و وجود آن هابه نوعي ضروري است. در زمان اسباب كشي وسايلي نكاتي وجود دارد كه عمل به آنها سبب مي شود كه وسايل شما هيچ آسيبي نبيند.

اتوبار و باربري زعفرانيه

اتوبار و باربري زعفرانيه , اتوبار زعفرانيه , بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه , اسباب كشي در زعفرانيه

بسته بندي لوازم منزل در زعفرانيه

اگر قصد داريد اسباب كشي در زعفرانيه انجام دهيد ، در ادامه اين پست شما مي توانيد اين نكات را مطالعه كنيد تا وسايل خود را سالم به مقصد برسانيد:
۱)اول از هر چيزي بايد روزنامه و برگه هاي باطله را تهيه كنيد تا بتوانيد آن ها را دور ظروف خود بپيچانيد.
۲)از پلاستيك هاي حباب دار نيز مي توانيد استفاده كنيد. در واقع مي توان گفت استفاده از اين پلاستيكها در كنار ظروف مانند يك محافظ عمل مي كند. اين روش نسبت به كاغذ پيچ كردن و روزنامه بهتر مي باشد.
۳)بيشتر وسيله هاي برقي به عنوان وسايل گران قيمت محسوب مي شود پس بايد براي جابه جايي آنها دقت بيشتري را انجام بدهيد. بايد جداره هاي داخلي كارتنهاي حمل وسايل برقي را با فوم بپيچانيد.
۴)براي وسايل برقي بهتر است از كارتون هاي خودشان استفاده كنيد و همچنين از فوم و يونوليت نيز براي بسته بندي وسايل برقي استفاده نماييد تا هيچ آسيبي به وسايلتان وارد نشود و خراب نگردند.
۵) براي جابه جايي لوسترهايتان بايد لامپ هاي آن ها را از لوسترها جدا نماييد و به ميزان كافي دور لامپها از روزنامه و كاغذ استفاده كنيد. حمل لامپ ها بايد با دقت زيادي انجام شود چون هر گونه ضربه كوچك باعث مي شود لامپ ها بشكنند.
۶)پس از اينكه كاملا وسايل را در كارتون گذاشتيد اگر شكستگي است مي توانيد از جملاتي مثل ((شكستگي است با دقت حمل شود)) استفاده نماييد.
اگر تابلوهاي منزل شما زياد است مي توانيد يك كارتون بزرگ براي انها در نظر بگيريد و كاملا هر تابلو را با مقواي ضخيم بپوشانيد به طوري كه نتوانيد هيچ قسمت تابلو را ببنيد.

اسباب كشي در زعفرانيه

در اتوبار و باربري زعفرانيه فراموش نكنيد هر گونه بي احتياطي شما سبب مي شود كه خسارت و آسيب هاي زياد مالي به وسايلتان وارد شود. در زمان جابه جايي وسايل كاملا ارامش خود را حفظ نماييد و تمركزتان را نيز حفظ كنيد.
اگر از باربري مطمئني استفاده مي كنيد ديگر جاي نگراني براي شما وجود ندارد آن ها با كارگران حرفه ي و با دقتي كه دارند مي توانند كارتون هاي بسته بندي شما را سالم به مقصد برسانند.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

باربري فرشته

اتوبار و باربري فرشته , اتوبار فرشته ارزان و مطمعن , بسته بندي لوازم منزل در فرشته , اسباب كشي در فرشته , آربي بار :  همه ي ما مي دانيم كه اسباب كشي نياز به دقت زيادي داشته است و نياز است كه به صورت اصولي براي بسته بندي وسايل اقدام كنيد البته اين شرايط زماني حساس تر مي شود كه بخواهيم جهيزيه عروس را جابه جا كنيم. بيشتر عروس خانم ها هميشه از مدت ها قبل نگران اين موضوع هستند كه مبدا در اولين جابه جاي وسايلشان در راه آسيبي به آنها وارد شود. قطعا اگر چنين اتفاقي بيوفتد عروس خانم تا مدت ها براي آن ناراحت خواهد بود.

شماره هاي تماس آربي بار در فرشته :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري فرشته

حمل و نقل جهيزيه عروس يكي از سخت ترين كارهاي مي باشد كه مي توانيد از شركت هاي اتوبار آن را درخواست كنيد. اينكار را نبايد به هر كسي بسپاريد و به خاطر داشته باشيد كه نياز به مهارت و تخصص كافي براي آن وجود داشته است. در گذشته ها اين امر با جهازبرون هاي امروزي تفاوت هاي زيادي داشته و در قديم تنها به برخي از اقلام لوازم ضروري مثل لوازم ارايشي، لباس و… اختصاص داشت كه آن ها را در سيني مي گذاشتند و بر روي سرها مي گذاشتند و به خانه عروس و داماد مي بردند. اما اين روزها ديگر شرايط متفاوت شده است و حتي ديده مي شود كه برخي از عروس ها خريد كامل جهيزيه را خودشان بر عهده مي گيرند و وسايلي را كه خريداري مي كنند كاملا با گذشته تفاوت داشته است و نمي توان به وسيله انسان ها براي جابه جاي اين وسايل اقدام كرد و البته مسافت ها نيز گاهي بسيار زيادي است.

اتوبار و باربري فرشته

اتوبار و باربري فرشته , اتوبار فرشته ارزان و مطمعن

 

علاوه بر انچه كه ذكر كرده ايم گاهي ما براي اينكه وسايل هاي زيادي را جابه جا كنيم زمان زيادي نداريم و همچنين براي چيدن آنها يك برنامه ريزي دقيق و زمان بندي منظم را نياز داشته ايم كه بايد پيش از هر چيزي به خوبي به آن ها دقت داشته باشيم.

اتوبار فرشته

معمولا جهيزيه عروس خانم ها شامل وسايل سنگين و سبك است كه نياز است براي جابه جايي شان دقت بيشتري صورت بگيرد و ماشين باربري مجهزي نيز براي انها در نظر بگيريم.

در صورتي كه شما يك باربري مطمعن را انتخاب كرده باشيد و بسته بندي ويژه ي را براي وسايل حساس،گران قيمت و نو انجام داده باشيد مي توانيد بدون اينكه آسيبي به وسايل برسد آن ها را به مقصد برسانيد.

معمولا حمل جهيزيه عروس ،در زمان هاي نزديك به مراسم عروسي صورت مي گيرد و به همين جهت خانواده ها فرصت كافي را براي چيدمان وسايل ندارند و همين موارد مي تواند يكي از عامل هاي ايجاد استرس و اضطراب براي خانواده ها مخصوصا خانواده عروس شود. ولي اين مشكلات به سادگي قابل انجام است و مي توان آن را حل كرد.

شما مي توانيد از شركت باربري آربي بار  براي حمل و نقل جهيزيه عروس استفاده كنيد كه كارگران ماهر و باتجربه ي داشته اند و مي توانند در كوتاه ترين زمان به گونه ي وسايل شما را جابه جا كنند كه هيچ مشكلي براي وسايل شما پيش نيايد و حتي شما يك خراش كوچك را نيز در روي وسايل تان مشاهده نكنيد. دقت داشته باشيد برخي از باربري ها در چيدمان نيز به شما كمك خواهند كرد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

باربري قيطريه

اتوبار و باربري قيطريه , اتوبار قيطريه , اتوبار و باربري ارزان قيمت در قيطريه , باربري امن و سريع آربي بار , بسته بندي لوازم منزل در قيطريه :  اسباب كشي را مي توان يك تجربه دانست كه برخي از افراد آن را مفرح مي دانند ولي بهتر است شما نكاتي را بدانيد و از آنها استفاده كنيد. همه ي ما مي دانيم كه براي اسباب كشي نياز به زمان داريد و در واقع يك فرآيند زمان بر به شمار مي رود كه شامل موارد مختلف چون بسته بندي وسايل، تميز كردن خانه جديد، حمل و نقل و… است.


شماره هاي تماس آربي بار در قيطريه :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري قيطريه

شايد اينگونه فكر كنيد كه پس از بسته بندي ديگر كار تمام شده ولي حمل و نقل و همچنين ورود به خانه ي جديد خود براي شما مشكلات زيادي را به همراه دارد.
يكي از مشكلاتي كه پس از جابه جايي وسايل به منزل جديد براي شما اتفاق مي افتد اين است كه شايد نتوانيد تصميم بگيريد كه هر وسيله ي را در كجا بگذاريد و در واقع همين مورد مي تواند شما را كلافه كند.

اتوبار و باربري قيطريه

اتوبار و باربري قيطريه , اتوبار قيطريه ارزان و مطمئن

اما انجام برخي از كارها كه پيش از اسباب كشي مي توان آن را انجام داد موجب مي شود تا كارهايتان آنقدر سخت پيش نرود. اگر خانه ي جديد شما به گونه ي است كه اصلا موكت هاي آن را نمي پسنديد بهتر است براي تعويض موكت پيش از اسباب كشي اقدام كنيد يا بعد از آن؟

اتوبار قيطريه ارزان و مطمئن

در اتوبار و باربري قيطريه بيشتر افراد ترجيح ميدهند كه اينكار را بعدها انجام بدهند و اينگونه فكر مي كنند كه هم اكنون درگير كارهاي ديگري هستند پس انجام آن را به آينده موكول مي كنند ولي بهتر است بدانيد كه قطعا انجام اينكار در آينده هزينه و زمان زيادتري از شما خواهد گرفت.همين الان به فكر تعويض موكت ها باشيد. اگر نگران كثيف شدن آنها بعد از حمل اثاثيه هستيد مي توانيد يك نايلون بزرگ و ضخيم تهيه كنيد و بر روي موكتها بكشيد و پس از اتمام چيدمان و چيدمان اثاثيه نايلون ها را برداريد.

در زمان اسباب كشي چندين نكته كليدي وجود داشته است كه بايد به آنها دقت كنيد:

۱) اولين اقدام اين است كه شما يك ليست از كارهاتان را تهيه كنيد. در اين ليست بنويسيد كه چه كارهاي را بايد اول و چه كارهاي را بايد اخر انجام بدهيد به بياني ساده تر يك اولويت بندي دقيق براي كارهاتان مشخص نماييد تا دچار سردرگمي نشويد.

۲) بسته بندي وسايل پس از اولويت بندي كارها صورت مي گيرد. بايد به صورت دقيق و اصولي براي بسته بندي وسايل تان اقدام كنيد. از كارتون هاي ضخيم و محكم مي توانيد استفاده كنيد.

۳) دقت داشته باشيد كه پيش از بسته بندي حتما همه ي وسايل را تميز كرده و آنها را در كارتون ها و جعبه ها قرار بدهيد.

۴) براي ظرف هاي شيشه ي و شكستگي هاي بايد به ميزان كافي روزنامه باطله تهيه كنيد يا از پلاستيك هاي حباب دار استفاده نماييد اينكار موجب مي شود تا هيچ كدام از وسايل شما شكسته نشود.

۵) در باربري و اتوبار قيطريه پس از اينكه كارتون ها را بسته بندي كرديد حتما از چسب هاي محكم بر روي درهاي آنها استفاده نماييد تا مبدا در زمان حمل در كارتون باز شود.

۶) حتما براي بسته بندي وسايلي مثل مبل و تلويزيون و… از باربري استفاده نماييد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

  باربري نياوران

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران , بسته بندي لوازم منزل نياوران , اسباب كشي منزل در نياوران , آربي بار : همه ي ما تقريبا تصوري كه از اسباب كشي داريم كاري بسيار سخت و دشوار است و دغدغه ي اصلي مان اين است بتوانيم يك اسباب كشي بدون آسيب داشته باشيم. شايد برخي از شما وقتي به اسباب كشي حتي فكر مي كنيد به وحشت بيوفتيد و مداوم ترس از آن را داشته باشيد.


شماره هاي تماس آربي بار در نياوران :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري نياوران

باربري و بسته بندي كردن اثاثيه و چيدمان و حمل آن ها به عنوان اصلي ترين مراحل در اسباب كشي شناخته مي شوند ولي اينطور كه به نظر مي رسد آن ها تمامي ندارند. شما پس از اينكه با نهايت خستگي اثاثيه منزل را بسته بندي كرديد و آن را به منزل جديدتان حمل نموديد حالا نوبت به چيدمان آن ها مي رسد كه واقعا مرحله خسته كننده ي به حساب مي آيد.

اسباب كشي منزل در نياوران

۱) اگر مي خواهيد حمل و نقل كارتن ها در اسباب كشي براي شما ساده باشد شما مي توانيد از هفته ها قبل به فكر تهيه كارتن باشيد. براي شروع وسايل بزرگ و سبك مثل پتو، لحاف و… را در كارتن هاي بزرگ بگذاريد و وسايل كوچك و سنگين مثل كتابها را در كارتنهاي كوچك بگذاريد.
۲)بهترين كار در زمان اسباب كشي اين است كه شما بتوانيد هر شخص را در خانه مسئول يك كار مشخص كنيد. اينگونه ديگر در تقسيم بندي كارها سردرگم نمي شويد.
۳)از ديگر كارهاي مناسبي كه شما مي توانيد انجام بدهيد اين است كه روي هر كارتون بنويسيد كه محتويات آن چيست.
۴)زماني كه وسايل را به منزل جديدتان جابه جا مي كنيد يك شخص را در خانه جديد بگذاريد تا به كارگرها راهنمايي كند كه هر وسيله ي را در كجا قرار بدهد. مثلا وسايل اشپزخانه ، اتاق خواب ،حمام و….
۵)وسايلي كه به انباري شما مرتبط است را در انباري بگذاريد و اجازه دهيد كه همان جا بماند تا شما پس از چيدمان وسايل سر فرصت به سراغ انباري برويد و آن ها را بچينيد.

اتوبار و باربري نياوران

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران

اتوبار نياوران

۶)در اولين فرصت بايد براي چيدمان وسايل اشپزخانه اقدام كنيد. اگر مادر خانواده اينكار را انجام بدهد شما سريع مي توانيد به نتيجه ي دلخواه برسيد.
۷)وسايل بزرگ مثل مبل ها را در گوشه ي بچينيد تا از بهم ريختگي زياد جلوگيري شود. سپس به بهترين شكل با توجه به فضاي باقي مانده آن را بچينيد.
۸)در منزل جديد اجازه دهيد كه هر قسمت توسط هر شخص چيده شود. مثلا به فرزندان خود اجازه دهيد تا آن ها اتاق هاي خود را با سليقه ي كه دارند، بچينند.
۹)سعي كنيد سريعا لباس ها را در كمدها آويزان كنيد تا از چروك شدن زياد آنها جلوگيري كنيد و همچنين در زمان چيدمان آن ها زياد كثيف نشوند.
۱۰)وسايل چوبي كه زاويه دار هستند مثل ميز، در زمان اسباب كشي در خطر آسيب بيشتري هستند بهتر است زاويه هاي آن ها با پلاستيك هاي حباب دار بپوشانيد و همچنين روي اين پوشش نيز مقوا قرار بدهيد براي اينكار از چسب محكم نواري مي توانيد استفاده نماييد.
۱۱)هيچ وقت بدون مشخص كردن جاي وسايل ، كارتن آنها را باز نكنيد چون تنها با اينكار شما موجب سردرگمي خود مي شويد و مجبور هستيد در زمان هاي زيادي به دنبال برخي از وسايلتان بگرديد.
۱۲)در پايان فراموش نكنيد كه حتما منزل جديد را پيش از رفتن به خوبي تميز كنيد و از مدت ها قبل آن را سمپاشي كنيد تا اگر حشره ي وجود داشته است آن را از بين برده باشيد.

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران , بسته بندي لوازم منزل نياوران , اسباب كشي منزل در نياوران , آربي بار همراه مطمعن شماست…ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

اتوبار و باربري ولنجك , اتوبار ولنجك , بيسته بندي لوازم منزل در ولنجك ، اسباب كشي در ولنجك , آربي بار : اواخر فصل بهار و ماه هاي تابستان و حتي در زمان مدارس بسياري از خانواده ها با شركت هاي باربري تماس مي گيرند و درخواست جابه جايي و حمل وسايلشتان را محل جديد داشته اند. اسباب كشي علاوه بر اينكه زمان زيادي را مي طلبد بلكه هزينه بردار نيز مي باشد.


شماره هاي تماس آربي بار در ولنجك :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري ولنجك , اتوبار ولنجك

براي اينكه وسايل خود را به منزل جديدتان حمل كنيد لازم است تا يك سري اصول را كاملا رعايت كنيد تا علاوه بر اينكه در زمان مناسبي وسايلتان را با بهترين كيفيت جابه جا كنيد بلكه بتوانيد نتيجه ي مناسبي را بدست بياوريد.  بهتر است بدانيد كه براي هر كاري يك اصول خاص وجود داشته است و در صورت رعايت آنها مي توانيد به بهترين شكل آن كار را انجام بدهيد. براي اسباب كشي نيز همين صورت است و شما بهتر است پيش از اينكه اسباب كشي در ولنجك را انجام دهيد نكات و اصول لازم را در اين خصوص به خوبي بدانيد تا از هر گونه آسيب رساندن به وسايل خود جلوگيري كنيد.

اسباب كشي در ولنجك

۱)در زمان اسباب كشي وسايلي كه شستني هستند مثل روميزيها، ملحفه ها، روكشهاي رختخواب و… را پيش از اسباب كشي به خوبي بشوييد و اصلا اينگونه نگوييد كه پس از اسباب كشي آن را مي شويم چون اينگونه سبب مي شود تا در زمان چيدمان وسايل در منزل جديدتات برخي از كارهاي شما ناقص بماند و چيدمان را فقط انجام بدهيد نه اينكه بخواهيد سمپاشي كنيد يا برخي از وسايل را بشوييد.

اتوبار و باربري ولنجك

اتوبار و باربري ولنجك , اتوبار ولنجك

۲)در صورتي كه در منزل خود كودكي داشته ايد حتما او را به يك شخص مطمئن مثل خانواده و… بسپاريد تا از اين بابت خيالتان راحت باشد و سعي كنيد اول اتاق كودك خود را بچينيد چون زياد زمان بر نيست و در شب بتوانيد راحت او را در اتاقش بخوابانيد.
۳)پيش از اينكه وسايل چوبي را حمل كنيد به وسيله مشمع هاي محافظ به صورت كامل آن را بپوشانيد تا در زمان جابه جايي هيچ صدمه ي به آن ها وارد نشود.
۴)در صورتي كه تمامي افراد خانواده مثل مادر ، پدر و… شاغل هستند بهتر است اسباب كشي را به روزهاي اخر هفته موكول نماييد تا در رابطه با مرخصي و… نيز مشكلي نداشته باشيد و همچنين كارها را عجله ي انجام ندهيد.
۵)پيش از اينكه بخواهيد وسايل را بسته بندي كنيد كف جعبه ي هاي كه قصد داريد وسايل داخل آنها چيده شود را به وسيله چسب پهن به خوبي بچسبانيد تا مبدا در زمان حمل ، جعبه ها پاره شوند.
انگليسي ها اينگونه مي گويند كه سه بار اسباب كشي مي تواند به اندازه ي يك آتش سوزي خسارت و آسيب وارد كند. در واقع اسباب كشي را  برخي از سخت ترين كارها تلقي مي كنند ولي راهي وجود ندارد كه شما از آن فرار كنيد و راه گريزي وجود نداشته جز اينكه اسباب كشي كنيد و به محل جديد برويد.
نكته مهم) دقت داشته باشيد اگر در منزل خود وسايل قيمتي مثل طلا و عتيقه ي و…. داريد پيش از اينكه بخواهيد وسايل تان را بسته بندي كنيد حتما آن را به يكي از افراد مطمئن مثل خانواده بدهيد يا اينكه آن ها را در گاوصندوق بگذاريد.
اتوبار و باربري ولنجك , باربري ولنجك , بيسته بندي لوازم منزل در ولنجك ، اسباب كشي در ولنجك , آربي بار همراه مطمئن شماست…ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)
شركت بازرگاني پارسا با بيش از 30 سال سابقه در امر خريد ، فروش و خدمات ماشين آلات چاپ و ماشينهاي اداري، ارائه قيمت دستگاه چاپ بنر ، قيمت دستگاه كپي، دستگاه چاپ بنر دست دوم و دستگاه كپي استوك در خدمت مشتريان عزيز مي باشد. شما عزيزان مي توانيد با مشاهده محصولات سايت ما و مقايسه آن ها اقدام به خريد محصولاتي همچون دستگاه كپي استوك نماييد. قيمت دستگاه چاپ بنر و قيمت دستگاه كپي در شركت ما بسيار مناسب مي باشد.
دستگاه چاپ بنر يكي از موارد بسيار مهمي مي باشد كه بايد به آن توجه داشته باشيد و دليل آن اين مي باشد كه از اين وسيله ي پركاربرد تبليغاتي استفاده هاي فراوان مي شود. براي چاپ بنرها و فلكس ها و بيلبوردها از دستگاه چاپ بنر استفاده مي شود.

بسياري از اپراتورها كه داراي چاپخانه مي باشند بايد دستگاه بنري را انتخاب كنند تا بتواند در زمان هاي شلوغ و فصول خاصي كه بازار فروش بنر داغ است از آن استفاده كند. يك اپراتور مي تواند با مراقبت ها و تعميرات لازم دستگاه چاپ بنر آن را تا مدت ها داشته باشد و بتواند از آن درآمد بسياري كسب كند.

يكي از موارد بسيار مهمي كه در انتخاب دستگاه چاپ بنر وجود دارد نياز سنجي آن شهر يا منطقه مي باشد تا بدانيد آيا تقاضا براي چاپ و يا خريد و فروش وجود دارد تا بتوانيد در آن شهر كسب و كاري راه بندازيد. مورد ديگري كه بسيار مهم مي باشد انتخاب شركت براي خريد دستگاه چاپ بنر مي باشد، شركتي كه از آن دستگاه بنر خريداري ميكنيد بايد معتبر باشد و خدمات پس از فروش را نيز حتما ارائه دهد. زماني كه توانستيد شركت مورد نظر خود را انتخاب نمائيد آنگاه بايد دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را در بين دستگاه هاي موجود انتخاب نمائيد. در اين گونه مواقع است كه بايد به نيازسنجي توجه نمائيد و با توجه به نيازسنجي شهر يا منطقه اي كه در آن واقع هستيد نوع دستگاه چاپ بنر را انتخاب نمائيد.

البته بايد با حقايق روبه رو شويد! در صورتي كه تعداد تقاضا براي چاپ در چاپخانه ي شما كم است و ميزان زيادي براي چاپ نداريد و حدس ميزنيد كه در چند ماه آينده هم نخواهيد داشت آنگاه نيازي به اين نمي باشد تا به فكر آن باشيد كار خود را در چند سال يا چند ماه بعد گسترش دهيد، دليل آن نيز عدم پيشبيني شرايط كاري مي باشد و شما نخواهيد دانست شرايط به چه صورت خواهد بود.

مشاوران بسياري در اين امر وجود دارند كه مي توانند به شما كمك كنند و با آگاهي از نيازهاي شما، به شما كمك خواهند كرد دستگاه چاپ بنر مورد نظر خود را انتخاب نمائيد. در صورتي كه يك دستگاه بنري را خريداري كنيد كه داراي سرعت و قدرت چاپ زيادي است اما ميزان زيادي چاپ نداشته باشيد نه تنها هزينه ي اضافي را براي آن پرداخت كرده ايد بلكه اپراتوري كه با آن كار ميكند تنها در زمان هايي از ساعت كاري مشغول خواهد شد. در صورتي كه يك دستگاه چاپ بنري را خريداري كنيد كه كندتر و سرعت كمتري داشته باشد نه تنها هزينه ي كمتري را پرداخت كرده ايد بلكه اپراتور دستگاه مي تواند در زمان كمتر و سهولت بيشتري كار را انجام دهد و اين امر تاثير بسيار مثبتي در كيفيت چاپ خواهد داشت.

با توجه به نكاتي كه در اين مطلب گفته شده است مي توانيد انتخاب بهتري در دستگاه چاپ بنر داشته باشيد در صورتي كه تمامي اين موارد را رعايت كنيد آنگاه هيچ وقت از خريد دستگاه بنر خود پشيمان نخواهيد شد..


ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

سبد گل , قيمت سبد گل

با هديه دادن گل به راحتي مي توانيد دل هر كسي را بدست بياوريد . گل زيباي خلقت را براي هر فردي نمايان مي كند . تنوع انواع گل وقتي در كنار هم در يك سبد گل قرار ميگيرند بي نظير است . تنوع رنگبندي وخلاقيت در بستن سبد گل زيبايي اين نعمت را بيشتر و بيشتر مي كند. اگر سري به تشريفات عروسي بزنيم مشاهده خواهيم كرد براي هر مراسمي سبد گل مخصوص وجود دارد و اين را تمامي گل فروشي ها تاييد مي كنند . و اگر از يك گل فروشي معتبر و لاكچري بخواهيد برايتان سبد گل درست كند حتما از شما ميپرسد براي چه مراسمي مي خواهيد. تمامي گل هاي موجود در طبيعت نماد متفاوتي دارند .

قصد داريم انواع مدل هاي سبد گل را در اينجا براي شما معرفي كنيم و تصاويري ناب از انواع سبد گل را برايتان به نمايش قرار مي دهيم تا بهترين مورد را براي تبريك , بله برون و خواستگاري انتخاب كنيد .


انواع دسته گل عروس  , ديزاين انواع دته گل براي عروس خانم , بهترين نوع گل ( رز , لاله , آلاله , ليليوم , ادريسي , ياسمن سفيد ) براي استفاده در دسته گل عروس  : از انجايي كه دسته گل در تمام طول مراسم همراه عروس خانم است پس از تمام گل هاي موجود در مراسم مهمتر است و انتخاب ان دقت بيشتري مي خواهد بنابر اين در اينجا چند نكته را ياد اور ميشويم تا عروس خانم هاي ما راحتر بتوانند دسته كل عروسي خود را انتخاب كنند.

سبد گل تبريك

انواع دسته گل عروس

بهترين گل فروشي هاي تهران بزرگ : گل فروشي

بيشتر سعي كنيم كه دسته گل را متناسب با فصل عروسي خود انتخاب كنيم :

معمولا گل هايي كه مخصوص هر فصل هستند در ان فصل كيفيت ودوام خوبي دارند پس بهتر است كه ما تلاش كنيم در هر فصل از گل هاي مخصوص ان فصل براي دسته گل خود استفاده كنيم وهم چنين اين نكته را نيز به خاطر داشته باشيم كه هر چه گل هاي ما تازه و شادابتر باشند دوام بهتري خواهند داشت.وديرتر كيفيت خود را از دست خواهند داد.ويك نكته هم كه در انتخاب گل هاي فصلي وجود دارد اين است كه اگر ما به دنبال گل هاي فصلي باشيم واز گل فروش محترم در اين مورد پرسش كنيم ممكن است كه با گل هايي مواجه بشويم كه تا كنون هيچ آشنايي با ان ها نداشتيم و دسته گل عروس ما را بسيار زيبا جلوه دهند .وهمچنين اگر دسته گل عروسي ما از گل هاي فصلي انتخاب شوند بطبع قيمت ان پايينتر خواهد بود.

راهنماي انتخاب دسته گل براي عروس : مدل دسته گل عروس

هماهنگي دسته گل عروس با تم مراسم عروسي

هنگامي كه به گل فروش مراجعه ميكنيم ومي خواهيم دسته گل عروسي خود را سفارش بدهيم بايد گل فروش را در جريان اين امر قرار دهيم كه تم عروسي ما به چه صورت است .به عنوان مثال آيا مراسم عروسي ما يك مراسم سنتي است يا يك مراسم مد روز و رنگارنگ امروزي.و اگر سنتي است بايد گل  دسته گل عروس را نيز مانند مراسم ساده سغارش دهيم مانند گل هاي سوسن ويا الاله و اگر يك مراسم شاد امروزي است  پس بهترين گزينه اين است كه دسته گل عروس نيز مانند مراسم شاداب و رنگارنگ باشد واز تعداد زيادي گل رنگارنگ در دسته گل استفاده شود.

سبد گل خواستگاري

 ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ