تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۲۴ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

همان طور كه مي دانيم راه هاي حمل و نقل بار از سه طريق انجام مي شود :

 1. ارسال بار به استراليا از طريق راههاي زميني : به دليل اينكه كشور استراليا يك جزيره مي باشد از ساير كشورها به آن نمي توان از طريق زميني عمل ارسال بار را انجام داد .
 2. ارسال بار به استراليا از طريق دريا : يكي ديگر از روش هاي ارسال بار به استراليا استفاده از كشتي هاي بار بري و همچنين مسافر بري است .
 3. ارسال بار به استراليا از طريق هوايي : امن ترين راه براي ارسال بار به استراليا حمل بار هوايي مي باشد در زير به طئر كامل به آن اشاره مي كنيم .

فريت بار به استراليا | ارسال بار به استراليا از طريق هوايي

ارسال بار هوايي از طريق هواپيما در اصطلاح فريت بار يا حمل بار هوايي گفته مي شود در واقع فريت بار به استراليا از طريق هواپيما يكي از امن ترين و راحترين روشهاي ارسال بار به استراليا مي باشد .شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه يكي از برترين شركت ها در اين زمينه مي باشد . كارشناس فريت بار و حمل بار هوايي شركت پادميرا راه بار ارئه خدمات مشاوره ي رايگان در اين زمينه مي تواند براي افرادي كه قصد فريت بار به استراليا را دارند بسيار مفيد باشد .

فريت بار به استراليا

خدمات شركت پادميرا راه براي فريت بار به استراليا

 • بسته بندي كليه لوازم منزل ( ظروف شكستني ، كتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
 • بارگيري جهت حمل بار هوايي
 • انجام تشريفات گمركي با و بدون حضور مسافر : در اين مورد برخي از مسافران لازم مي دونند كه خود شخصا به همراه كارشناس فريت بار براي انجام امور گمركي حضور داشته باشد اما تعدادي از مشتريان نيز تمام امور را به عهدهي شركت فريت بار قرار مي دهند . شركت پادميرا با خواست مشتري عمل مي كند و مهمترين مسئله رضايت مشتري است .
 • پالت بندي محموله در صورت نياز : بعد از انجام امور گمركي براي جلوگيري از آسيب ديدگي احتمالي محموله آن را در صورت نياز پالت بندي مي كنند. شركت فريت بار و خمل بار هوايي پادميرا اين مسئوليت را نيز به عهده گرفته است .
 • در نهايت اخذ بارنامه براي فريت بار به استراليا : شركت پادميرا راه در كوتاهترين زمان با پايين ترين هزينه مسئوليت اخذ بار نامه شركت هاي هواپيمايي مانند ايران اير ، امارات ، تركيش ايرلاين ، لوفتهانزا و … را براي فريت بار – ارسال بار به استراليا بر عهده دارد .

توضيحاتي در رابطه با شرايط فريت بار به استراليا و شهرهاي مختلف آن

از بزرگترين شهرهاي استراليا كه مسافرين محترم از ايران قصد عزيمت به آنجا را دارند مي تواند سيدني –ملبورن-آدلايد-بريزبين-پرت و…را نام برد .  در رابطه با فريت بار به هر يك از اين شهرها با قيمتهاي مختلفي انجام مي شود كه بايستي حتما با مشاورين ما در شركت فريت بار و حمل بار هوايي پادميرا راه تماس حاصل نماييد. در واقع هرينه هاي ارسال بار به شهرهاي استرليا به دليل فاصله ي زياد از هم يكي نمي باشد. به جزء هزينه ي فريت بار به ملبورن و سيدني كه تقريبا يكي است .

فريت بار به استراليا | حساسيت گمركهاي استراليا به محموله ي آلوده

يكي از مهمترين نكاتي كه گمركات استراليا در آن بسيار حساسيت نشان مي دهند اين است كه محموله هايي كه وارد اين كشور مي شوند بايد عاري از هرگونه آلودگي اعم از حشرات موزي ، ميكروب و…باشد.اگر محموله اي با بسته بندي چرمي باشد حتما بايستي سم زدايي شود . البته گمركات استراليا براي اين كار مكاني به عنوان مكان قرنطينه دارند كه هرگونه كالايي را كه تشخيص دهند احتمال دارد آلودگي همراه داشته باشد را در آنجا قرنطينه مي كنند.

گمركات استراليا عمدتا از بسته بندي هايي كه با كارتنهاي مخصوص فريت بار (نه كارتنهايي مثل كارتن موز و ساير كارتن هاي متفرقه ) ايرادي نمي گيرند . و معمولا بارهايي كه مربوط به لوازم منزل و شخصي شامل ظروف شكستني ، كتاب ، البسه ، ظروف و لوازم آشپز خانه ، كيف و كفش ، لوازم دكوري و… كه دست دوم باشند معاف از ماليات و هزينه ي گمركي مي باشند و فقط هزينه ي جزئي هندلينگ فرودگاهي اخذ مي شود . جهت كسب اطلاعات بيشتر به قسمت درباره بسته بندي مراجعه شود و يا با كارشناسان ما در خدمات حمل بار هوايي و فريت بار پادميرا راه تماس حاصل نماييد.

شركت فريت بار پادميرا راه آماده ي خدمت رساني به مسافران عزيز براي ارسال بار به استراليا مي باشد اين شركت با ارائه خدمات مشاوره در رابطه با فريت بار به استراليا به صورت رايگان و هم چنين انجام امور اداري مربوط به فريت بار به استراليا مي تواند با بهترين كيفيت خدمات خود را ارائه نمايد . براي دريافت اطلاعات بيشتر در رابطه با ارسال بار به استراليا مي توانيد با ما تماس حاصل فرماييد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

ليفت لب ، هزينه ليفت لب , ليفت لب جهت بزرگ كردن , هزينه جراحي زيبايي ليفت لب : يكي از مهمترين عوامل كاهش جذابيت لب ها افزايش سن است كه با ورود فرد به ميانسالي تغييراتي در لب ها به وجود مي ايد كه اين تغييرات باعث بيشتر شدن فاصله لب ها از بيني و نازك شدن لب ها مي شود .تفاوت لب هاي دوران جواني با سالخوردگي كاملا مشهود است لب ها در زمان جواني پر و جلو آمده هستند و معمولا در جواني، لب بالايي زماني كه دهان به طور جزيي باز است، تقريبا ۲ ميلي متر بالاتر از دندان بالايي قرار دارد. زماني كه شخص پير مي شود، لب بالايي نيز پير مي شود و بلند تر مي شود و دندان بالايي زير لب پنهان مي گردد. به علاوه، لب به سمت داخل دهان بر مي گردد و جلو آمدگي طبيعي خود را از دست مي دهد.

ليفت لب

مهم ترين نشانه هاي پيري لب بالا ، باريكي ، بلندي و مشخص نبودن دندان است.

يكي از مناسب ترين روش هاي اصلاح لب روش ليفت لب است كه اين روش به اصلاح ظاهر لب بالايي بسيار كمك مي كند و اين روش مي تواند تا حالت لب را به موقعيت قبلي خود بر گرداند و بالاتر مي كشد و باعث مي شود تا لب ها جلوآمدگي طبيعي را داشته باشند.

كوچك كردن لب :

روش ديگري كه وجود دارد كوچك كردن لب ها است اين روش مناسب براي افرادي است كه احساس مي كنند لب هاي آنها بسيار كلفت هستند و مي خواهند آنها را كوچك كنند. كوچك كردن لب در اين بيماران نسبتا ساده و موفقيت آميز است.

بزرگ كردن لب با ژل يا تزريق چربي :

افرادي كه داراي لب هاي باريك هستند مي توانند تا با بزرگ كردن لب، لب ها را كلفت تر و پرتر نشان دهند. رايج ترين روش براي بزرگ كردن لب، پركننده هاي بافت نرم مانند JUVEDERM يا رستيلان است.

تزريق چربي نيز گزينه رايج ديگري براي نتايج دائمي تر، است.

در اين روش ها دوران نقاهت معمولا ۱ هفته است و اكثر بيماران در عرض ۵-۲ روز به سر كار برمي گردند. مي توانيد يك هفته بعد از جراحي ورزش سبك را شروع كنيد. از فعاليت سنگين تا ۴ هفته بعد از جراحي اجتناب كنيد.

هزينه جراحي ليفت لب

هزينه جراحي ليفت لب

شايع ترين عوارض ليفت لب عبارتند از :

با توجه به اين كه اين جراحي به صورت سرپايي و با بي حسي انجام مي شود از اين رو عوارض جدي بسيار خطرناك و جدي را به دنبال ندارد.

شايع ترين عوارض موقت ليفت لب عبارتند از  :

 • قرمزي
 • ورم كم
 • احساس درد
 • احساس خارش
 • كبودي خفيف
 • حساس شدن ناحيه درمان شده

معمولا اين مشكلات دو روز پس از جراحي حل مي شود .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

چرا اجاره خودرو ؟

مي توانيم در يك پاسخ خيلي فشرده و كوتاه در رابطه با اجاره ماشين ( خودرو سواري , ون و اتوبوس و… ) توضيح مختصري داد . بارها پيش آمده است كه مي خواستيد به همراه خانواده و يا جمعي از دوستانتان به سفرهاي دسته جمعي چند روزه برويد ولي نبود تعداد خودرو كافي منجر به اين شده است . كه شما اقدام به اجاره خودرو كرده ايد .

مورد ديگر نيز مي تواند اين باشد كه بنا به دلايلي شما نمي توانيد خودروي خودتان را استفاده كنيد ( در تعميرگاه است و … ) در اين صورت نيز اقدام به اجاره ماشين مي كنيد . تا بتوانيد به كارهاي روز مره يا حتي مسافرت خودتان برسيد .

اجاره خودرو بدون راننده

در مواردي كه در بالا اشاره كرديم شما براي مدت زمان زيادي مثلا چند روز ماشين را كرايه خواهيد كرد كه بدون راننده است و نيازي به راننده نداريد . لذا خودتان مي توانيد با استفاده از مداركي كه تحويل موسسه اجاره خودرو ارائه كرده ايد ماشين را بدون راننده كرايه كنيد .

اجاره خودرو با راننده

در مواقعي كه مدت زمان اجاره خودرو كم مي باشد . و در حدود چند ساعت است مي توانيد خودروهايي را به همراه راننده اجاره كرنيد . مانند » اجاره ماشين تشريفاتي , كرايه ماشين عروس و …

اجاره خودرو در تهران

بعضي مواقع پيش مي آيد كه قصد استفاده از خودروي شخصي خودتان را در سطح شهر تهران نداريد . در اين صورت بهترين گزينه استفاده از اجاره خودرو در تهران مي باشد . شما مي توانيد اقدام به اجاره خودرو ايراني و يا خارجي و حتي لوكس كنيد . شما مي توانيد در دو حالت در تهران اقدام به اجاره ماشين كنيد : اجاره خودرو بدون راننده , اجاره خودرو با راننده هر كدام از اين نوع رنت ماشين مزايايي را دارند .

اجاره خودرو با راننده در تهران براي مدت زمان كوتاه و به صورت ساعتي انجام پذير است . و شما مي توانيد براي برگزاري جلسات مهم و تجاري براي مهمان هاي خارجي استفاده كنيد .  اجاره ماشين بدون راننده در تهران براي مدت زمان بالاي ۳ روز قابل انجام مي باشد كه بيشتر براي مسافرت هاي كوتاه مدت مورد استفاده قرار مي گيرد و يا زماني كه مسافر خارجي داريد و به تعداد كافي خودرو موجود نيست كه بتوانيد به تهران گردي بروديد .

مهمترين مزيت اجاره خودرو بدون راننده در تهران اين است كه موسسه رنت آسان مجوز تردد به خودروهاي مورد اجاره را دريافت كرده است و شما با خيالي سوده مي توانيد در تمامي نقاط شهر تهران تردد داشته باشيد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۴ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

ليفت ابرو 

ليفت ابرو , ليفت اندوسكوپي ابرو , هزينه عملي ليفت ابرو با جراحي , بهترين متخصص زيبايي براي انجام ليفت ابرو در تهران : همه ما مي دانيم كه عواملي مثل افزايش سن، تاثيرات جاذبه زمين، خشكي پوست و افت اثر كش ساني پوست باعث ايجاد تغييراتي در حالت كلي چهره و به خصوص در ناحيه ي اطراف چشم ها، ابروها و پيشاني مي شوند. اين تغييرات به تدريج توانايي افراد براي ابراز حالات مختلف را كاهش مي دهند. به طوري كه بافت هاي پيشاني و ابرو به تدريج شل شده و افتادگي ابرو به چشم ها حالتي خوابيده، عبوس يا افسرده مي دهد. معمولا يكي از بدترين حالت هايي كه براي بيشتر افراد نيز آزار دهنده است افتادگي ابرو ها است كه اين اتفاق معمولا به مرور زمان، براي افراد اتفاق مي افتد و بسياري از خانم ها دچار افتادگي ابرو مي شوند و اين افتادگي سبب مي شود چشم ها خسته، عصبي و يا حتي بسته به نظر برسند.

ليفت ابرو

يكي از روش هايي كه مي توان اين مشكل را رفع كرد و حالت چهره را به چهره ايي جوان تر و شادمان تبديل كرد ليفت و بالاكشيدن ابرو است.

فهرست مطالب

ليفت آندوسكوپي ابرو چه كاربردي دارد؟

كاملا طبيعي است كه افراد با گذشت سن و با كهولت سن و پيري ديگر شادابي پوست شان را مثل جواني ندارند زيرا در اين سن عضلات صورت به تدريج شروع به افتادگي مي كند. و با توجه به اين معضل و در اثر افتادن و شل شدن عضلات، چين و چروك هايي بر صورت و چين و چروك هايي عمودي بين ابروها ظاهر مي شود. كه در اين ميان ليفت آندوسكوپي يكي از روشهاي از بين بردن نشانه هاي پيري مي باشد. در واقع هدف از ليفت ابرو با آندوسكوپ اصلاح نشانه هاي پيري پيشاني و ابرو و برگرداندن انها به موقعيت بالاتر و طبيعي تر است.

ابروها و پيشاني ايده آل از نظر زيبايي

افرادي كه داراي پيشاني جوان هستند هيچ نشانه اي از پيري پوست يا چروك خوردگي را در صورتشان ندارند در زمان استراحت، پيشاني بايد صاف باشد و نبايد بين ابروها اخم باشد. ابروها بايد اندكي بالاتر باشند و دنباله ابرو بايد بالاتر از بخش داخلي قرار گيرد.

مناسب ترين افرادي كه كانديد انجام ليفت ابرو هستند؟

افرادي كه نشانه هاي زير را داشته باشند، انجام ليفت پيشاني براي اين افراد مناسب است :

 • افرادي كه داراي ابرو هايي افتاده باشند.
 • افرادي كه حالت ابرو هايشان داراي شيب رو به بيرون
 • افرادي كه داراي چين و چروك در پيشاني هستند
 • افرادي كه در قسمت ابرو و روي پلك پوست اضافه دارند

بيشتر افرادي كه اين جراحي زيبايي را انجام ميدهند، معمولا بيماران ميانسال يا مسن تر هستند. تمامي افرادي كه به دنبال انجام اين روش هستند، بايد از سلامت خوبي برخوردار باشندو سيگاري ها نيز بايد دو هفته قبل از جراحي سيگار كشيدن را ترك كنند و نبايد ۴ هفته بعد از جراحي شروع كنند.

مسائلي كه بايد براي جراحي ليفت ابرو درنظر گرفته شود

پيري پلك ها معمولا همراه با پيري پيشاني است :

با توجه به اين كه پيري پلك بالايي و ابرو معمولا همزمان با هم روي مي دهد. و به وجود آمدن اين حالت نيز معمولا باعث مي شود تا در اطراف چشم حالت بسيار ناخوشايندي به وجود بيايد. براي رفع اين مشكل انجام ليفت اندوسكوپي پيشاني همراه با بلفاروپلاستي مي تواند در صورتي كه به صورت همزمان باشد جهت نتيجه بهتر مي تواند كه انجام شوند.

تصورات اشتباهي كه در مورد عمل زيبايي پلك (بلفاروپلاستي) وجود دارد

بيشتر بيماران در تصميم براي انجام جراحي به اشتباه فكر مي كنند كه انجام بلفاروپلاستي يعني عمل زيبايي پلك باعث ليفت ابرو ها نيز مي شود؛ و اين بيماران در واقع به دنبال نتايجي هستند كه فقط ليفت ابرو مي تواندايجاد كند. اما نتيجه به اين شكل نيست بيماران مي توانند تا در بعضي از موارد، از بلفاروپلاستي پلك بالايي و ليفت ابرو به طور همزمان سود ببرند.

روش اندوسكوپي در مقابل روش باز

يكي از پيشرفته ترين روش هاي ليفت روش اندوسكوپي است كه اين روش جديدترين روش براي ليفت پيشاني است كه اين جراحي اجازه حداقل برش را مي دهد؛ در اين روش ريسك كمتري وجود دارد و زمان نقاهت نيز نسبت به ساير روش ها كوتاه تر است. انتخاب نوع ليفت به نظر جراح پلاستيك بستگي دارد زيرا در بسياري از افراد انجام ليفت باز بسيار مناسب تر از روش آندوسكوپي است.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

رعايت اصول معماري ساختمان موجود در طراحي پنجره دوجداره جديد فاراد

بدون شك يكياز مهمترين معيارهاي شما در انتخاب پنجره جديد براي منزلتان دقت در معماري و طراحي ساختمان است . لذا قبل از اينكه اقدام به خريد پنجره دوجداره جديد با پنجره هاي قديمي ساختمان كنيد بهتر است معماري ساختمان خود را كاملا بررسي كنيد . به ويژه اهميت اين نكته در خريد پنجره جديد براي مجتمع هاي مسكوني بسيار اهميت دارد .كه بايد بر اساس طرح پنجره هاي قبلي و يا يك طرح جامع از طرف مديريت ساختمان باشد . بر خي از مواردي كه بايد رعايت شوند : رنگ , طرح , رنگ شيشه ها اين موارد حتما رعايت شوند تا به نماي بيروني ساختمان لطمه اي وارد نشود .

 

پنجره دوجداره

پنجره upvc

پنجره دوجداره

پنجره upvc

پنجره دوجداره

پنجره upvc

پنجره دوجداره

پنجره upvc

پنجره دوجداره

پنجره upvc

 

براي اينكه بتوانيد در انتخاب يك طرح كلي براي تعويض پنجره هاي ساختمان به نتيجه اي مطلوب برسيد بهتر است با كارشناسان ما در فاراد تماس بگيرد . در طراحي و انتخاب پنجره بهترين راهنمايي را براي شما خواهيم داشت . تا با جايگزيني پنجره جديد به جاي قديمي نه تنها آسيبي به معماري ساختمان وارد نشود بلكه آن را زيباتر نيز كند . براي طرح هاي جديدمي توانيد از انواع پنجره هاي دوجداره UPVC استفاده كنيد . اين پنجره هاي يو پي وي سي در انواع رنگ و طرح توليد مي شوند و تنوع محصول بالايي دارند.

 

 

اميدواريم با مطالعه متن بالا راهنمايي لازم براي انتخاب پنجره دوجداره upvc براي شما ارائه كرده باشيم . اگر همچنان مشكل در انتخاب طرح و رنگ داريد مي توانيد با كارشناسان ما در شركت فاراد تماس بگيرد . پنجره هاي توليدي شركت فاراد با استاندارد و اصول دقيق مهندسي ساخته مي شود .

پروفيل يو پي وي سي ويستا بست ، يراق آلات roto  آلمان و شيشه دوجداره تماما صنعتي پيشنهاد شركت فاراد پنجره جهت پنجره دوجداره شما مي باشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

سرور مجازي هلند از ديتاسنتر OVH مي باشد

سرو مجازي هلند يا VPS مخفف شده عبارت Virtual Private Server مي باشد، اين سرور مجازي بر روي سرورهاي اختصاصي توسط مجازي سازها مثل vmware ايجاد مي گردد و بر روي سرور مجازي سيستم عامل هاي مختلف قابل نصب مي باشد همينطور منابع سرور مجازي را مي توان ارتقا و تغيير داد.

در واقع مجازي سازها سرورهاي اختصاصي را به چند قسمت تقسيم مي كنند به هرقسمت سرور مجازي گفته مي شود، در سرور مجازي كاربر محدوديت ندارد و تمامي منابع سرور اختصاصي داده شده متعلق به همان سرور مجازي مي باشد سرور مجازي ها از طريق آي پي مي توان به آن دسترسي داشت همينطور مي توان از طريق كنسول نيز به آن دسترسي داشت.

از سرور مجازي هلند استفاده هاي زيادي مي گردد از جمله ميزباني وب ، آپلود و دانلود و …

مهمترين مزيت سرور مجازي VPS نسبت به سرو اختصاصي هزينه كمتر مي باشد، از همين رو شركت نگارنوين با بهره گيري از تيم متعهد و مجرب خود اقدام به ارائه سرورهاي مجازي از ۹ لوكيشن و ۳۲ ديتاسنتر نموده است.

ويژگي هاي سرور مجازي هلند:

سرور هاي مجازي با منابع كاملا اختصاصي ارائه ميگردند.
دسترسي به سرور هاي مجازي بدون محدوديت و روت ميباشد.
سرور هاي مجازي با پنل تحت وب براي ريبوت روشن و خاموش كردن سرور ارائه ميگردند.
امكان فعال سازي كارت صدا بر روي سرور هاي ويندوز موجود ميباشد.
امكان ارائه سيستم عامل هاي مختلف.
تمامي پنل ها شامل پشتيباني فني ۲۴ ساعته مي باشند.
ترافيك نامحدود سرورها

خدمات اضافي سرور مجازي هلند

مدت زمان فعال سازي سرويس ها بين ۱۵ دقيقه الي ۲۴ ساعت ميباشد.
هزينه هر آي پي اضافي ۳۰,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك گيگا بايت رم اضافي ۱۷,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك هسته سي پي يو اضافي ۱۸,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر ۲۰ گيگابايت هارد اضافي ۱۲,۰۰۰ تومان ميباشد.
تمامي سرور هاي ويندوز همراه نصب نرم افزار هاي ضروري و كاملا آپديت شده ارائه مي شوند.
به دليل حجم بسيار بالاي سرورهاي مجازي ، تهيه نسخه پشتيبان بر عهده خود كاربر ميباشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

سرور مجازي انگليس از ديتاسنتر رداستيشن مي باشد

سرو مجازي انگليس يا VPS مخفف شده عبارت Virtual Private Server مي باشد، اين سرور مجازي بر روي سرورهاي اختصاصي توسط مجازي سازها مثل vmware ايجاد مي گردد و بر روي سرور مجازي سيستم عامل هاي مختلف قابل نصب مي باشد همينطور منابع سرور مجازي را مي توان ارتقا و تغيير داد.

در واقع مجازي سازها سرورهاي اختصاصي را به چند قسمت تقسيم مي كنند به هرقسمت سرور مجازي گفته مي شود، در سرور مجازي كاربر محدوديت ندارد و تمامي منابع سرور اختصاصي داده شده متعلق به همان سرور مجازي مي باشد سرور مجازي ها از طريق آي پي مي توان به آن دسترسي داشت همينطور مي توان از طريق كنسول نيز به آن دسترسي داشت.

از سرور مجازي انگليس استفاده هاي زيادي مي گردد از جمله ميزباني وب ، آپلود و دانلود و …

مهمترين مزيت سرور مجازي VPS نسبت به سرو اختصاصي هزينه كمتر مي باشد، از همين رو شركت نگارنوين با بهره گيري از تيم متعهد و مجرب خود اقدام به ارائه سرورهاي مجازي از ۹ لوكيشن و ۳۲ ديتاسنتر نموده است.

ويژگي هاي سرور مجازي انگليس

سرور هاي مجازي با منابع كاملا اختصاصي ارائه ميگردند.
در تمامي سرور ها از بهترين سخت افزار هاي Intel و Supermicro استفاده شده است.
دسترسي به سرور هاي مجازي بدون محدوديت و روت ميباشد.
سرور هاي مجازي با پنل تحت وب براي ريبوت روشن و خاموش كردن سرور ارائه ميگردند.
امكان فعال سازي كارت صدا بر روي سرور هاي ويندوز موجود ميباشد.
امكان ارائه سيستم عامل هاي مختلف.
تمامي پنل ها شامل پشتيباني فني ۲۴ ساعته مي باشند.
ترافيك نامحدود سرورها
خدمات اضافي سرور مچازي:
مدت زمان فعال سازي سرويس ها بين ۳۰ دقيقه الي ۴ ساعت ميباشد.
هزينه هر آي پي اضافي ۳۰,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك گيگا بايت رم اضافي ۱۷,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك هسته سي پي يو اضافي ۱۸,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر ۲۰ گيگابايت هارد اضافي ۱۲,۰۰۰ تومان ميباشد.
تمامي سرور هاي ويندوز همراه نصب نرم افزار هاي ضروري و كاملا آپديت شده ارائه مي شوند.
به دليل حجم بسيار بالاي سرورهاي مجازي ، تهيه نسخه پشتيبان بر عهده خود كاربر ميباشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

سرور مجازي فرانسه از ديتاسنتر OVH مي باشد

سرو مجازي فرانسه يا VPS مخفف شده عبارت Virtual Private Server مي باشد، اين سرور مجازي بر روي سرورهاي اختصاصي توسط مجازي سازها مثل vmware ايجاد مي گردد و بر روي سرور مجازي سيستم عامل هاي مختلف قابل نصب مي باشد همينطور منابع سرور مجازي را مي توان ارتقا و تغيير داد.

در واقع مجازي سازها سرورهاي اختصاصي را به چند قسمت تقسيم مي كنند به هرقسمت سرور مجازي گفته مي شود، در سرور مجازي كاربر محدوديت ندارد و تمامي منابع سرور اختصاصي داده شده متعلق به همان سرور مجازي مي باشد سرور مجازي ها از طريق آي پي مي توان به آن دسترسي داشت همينطور مي توان از طريق كنسول نيز به آن دسترسي داشت.

از سرور مجازي فرانسه استفاده هاي زيادي مي گردد از جمله ميزباني وب ، آپلود و دانلود و …

مهمترين مزيت سرور مجازي VPS نسبت به سرو اختصاصي هزينه كمتر مي باشد، از همين رو شركت نگارنوين با بهره گيري از تيم متعهد و مجرب خود اقدام به ارائه سرورهاي مجازي از ۹ لوكيشن و ۳۲ ديتاسنتر نموده است.

ويژگي هاي سرور مجازي فرانسه :

سرور هاي مجازي با منابع كاملا اختصاصي ارائه ميگردند.
دسترسي به سرور هاي مجازي بدون محدوديت و روت ميباشد.
سرور هاي مجازي با پنل تحت وب براي ريبوت روشن و خاموش كردن سرور ارائه ميگردند.
امكان فعال سازي كارت صدا بر روي سرور هاي ويندوز موجود ميباشد.
امكان ارائه سيستم عامل هاي مختلف.
تمامي پنل ها شامل پشتيباني فني ۲۴ ساعته مي باشند.
ترافيك نامحدود سرورها

خدمات اضافي سرور مجازي فرانسه

مدت زمان فعال سازي سرويس ها بين ۱۵ دقيقه الي ۲۴ ساعت ميباشد.
هزينه هر آي پي اضافي ۳۰,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك گيگا بايت رم اضافي ۱۷,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك هسته سي پي يو اضافي ۱۸,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر ۲۰ گيگابايت هارد اضافي ۱۲,۰۰۰ تومان ميباشد.
تمامي سرور هاي ويندوز همراه نصب نرم افزار هاي ضروري و كاملا آپديت شده ارائه مي شوند.
به دليل حجم بسيار بالاي سرورهاي مجازي ، تهيه نسخه پشتيبان بر عهده خود كاربر ميباشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

سرور مجازي آلمان از ديتاسنتر Hetzner مي باشد

سرو مجازي آلمان يا VPS مخفف شده عبارت Virtual Private Server مي باشد، اين سرور مجازي بر روي سرورهاي اختصاصي توسط مجازي سازها مثل vmware ايجاد مي گردد و بر روي سرور مجازي سيستم عامل هاي مختلف قابل نصب مي باشد همينطور منابع سرور مجازي را مي توان ارتقا و تغيير داد.

در واقع مجازي سازها سرورهاي اختصاصي را به چند قسمت تقسيم مي كنند به هرقسمت سرور مجازي گفته مي شود، در سرور مجازي كاربر محدوديت ندارد و تمامي منابع سرور اختصاصي داده شده متعلق به همان سرور مجازي مي باشد سرور مجازي ها از طريق آي پي مي توان به آن دسترسي داشت همينطور مي توان از طريق كنسول نيز به آن دسترسي داشت.

از سرور مجازي آلمان استفاده هاي زيادي مي گردد از جمله ميزباني وب ، آپلود و دانلود و …

مهمترين مزيت سرور مجازي VPS نسبت به سرو اختصاصي هزينه كمتر مي باشد، از همين رو شركت نگارنوين با بهره گيري از تيم متعهد و مجرب خود اقدام به ارائه سرورهاي مجازي از ۹ لوكيشن و ۳۲ ديتاسنتر نموده است.

ويژگي هاي سرور مجازي آلمان:

سرور هاي مجازي با منابع كاملا اختصاصي ارائه ميگردند.
دسترسي به سرور هاي مجازي بدون محدوديت و روت ميباشد.
سرور هاي مجازي با پنل تحت وب براي ريبوت روشن و خاموش كردن سرور ارائه ميگردند.
امكان فعال سازي كارت صدا بر روي سرور هاي ويندوز موجود ميباشد.
امكان ارائه سيستم عامل هاي مختلف.
تمامي پنل ها شامل پشتيباني فني ۲۴ ساعته مي باشند.
ترافيك نامحدود سرورها

خدمات اضافي سرور مجازي آلمان

مدت زمان فعال سازي سرويس ها بين ۱۵ دقيقه الي ۲۴ ساعت ميباشد.
هزينه هر آي پي اضافي ۳۰,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك گيگا بايت رم اضافي ۱۷,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك هسته سي پي يو اضافي ۱۸,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر ۲۰ گيگابايت هارد اضافي ۱۲,۰۰۰ تومان ميباشد.
تمامي سرور هاي ويندوز همراه نصب نرم افزار هاي ضروري و كاملا آپديت شده ارائه مي شوند.
به دليل حجم بسيار بالاي سرورهاي مجازي ، تهيه نسخه پشتيبان بر عهده خود كاربر ميباشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۲ تير ۱۳۹۸ توسط مهندس علي | نظرات (0)

سرور مجازي كانادا از ديتاسنتر OVH مي باشد

سرو مجازي كانادا يا VPS مخفف شده عبارت Virtual Private Server مي باشد، اين سرور مجازي بر روي سرورهاي اختصاصي توسط مجازي سازها مثل vmware ايجاد مي گردد و بر روي سرور مجازي سيستم عامل هاي مختلف قابل نصب مي باشد همينطور منابع سرور مجازي را مي توان ارتقا و تغيير داد.

در واقع مجازي سازها سرورهاي اختصاصي را به چند قسمت تقسيم مي كنند به هرقسمت سرور مجازي گفته مي شود، در سرور مجازي كاربر محدوديت ندارد و تمامي منابع سرور اختصاصي داده شده متعلق به همان سرور مجازي مي باشد سرور مجازي ها از طريق آي پي مي توان به آن دسترسي داشت همينطور مي توان از طريق كنسول نيز به آن دسترسي داشت.

از سرور مجازي كانادا استفاده هاي زيادي مي گردد از جمله ميزباني وب ، آپلود و دانلود و …

مهمترين مزيت سرور مجازي VPS نسبت به سرو اختصاصي هزينه كمتر مي باشد، از همين رو شركت نگارنوين با بهره گيري از تيم متعهد و مجرب خود اقدام به ارائه سرورهاي مجازي از ۹ لوكيشن و ۳۲ ديتاسنتر نموده است.

ويژگي هاي سرور مجازي كانادا:

سرور هاي مجازي با منابع كاملا اختصاصي ارائه ميگردند.
دسترسي به سرور هاي مجازي بدون محدوديت و روت ميباشد.
سرور هاي مجازي با پنل تحت وب براي ريبوت روشن و خاموش كردن سرور ارائه ميگردند.
امكان فعال سازي كارت صدا بر روي سرور هاي ويندوز موجود ميباشد.
امكان ارائه سيستم عامل هاي مختلف.
تمامي پنل ها شامل پشتيباني فني ۲۴ ساعته مي باشند.
ترافيك نامحدود سرورها

خدمات اضافي سرور مجازي كانادا

مدت زمان فعال سازي سرويس ها بين ۱۵ دقيقه الي ۲۴ ساعت ميباشد.
هزينه هر آي پي اضافي ۳۰,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك گيگا بايت رم اضافي ۱۷,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر يك هسته سي پي يو اضافي ۱۸,۰۰۰ تومان ميباشد.
هزينه هر ۲۰ گيگابايت هارد اضافي ۱۲,۰۰۰ تومان ميباشد.
تمامي سرور هاي ويندوز همراه نصب نرم افزار هاي ضروري و كاملا آپديت شده ارائه مي شوند.
به دليل حجم بسيار بالاي سرورهاي مجازي ، تهيه نسخه پشتيبان بر عهده خود كاربر ميباشد.ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ