تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

برخي مسائل پيرامون انتخاب تالار عروسي  

برخي مسائل پيرامون انتخاب تالار عروسي , بايد ها و نبايدهاي انتخاب يك تالار يا باغ براي عروسي مناسب : انتخاب تالار بعد از اشنايي و انتخاب زوج مناسب حود جز مهمترين انتخاب ها ميباشد زيرا انتخاب تالار و اين انتخاب بسيار با اهميت يكي از پرارزش ترين شب هاي زندگي شما را رقم ميزند پس در ان دقت كنيد و كيفيت تالار بسيار مهم ميباشد در اينجا نكاتي را به شما ميگوييم كه ميتوتند خيلي قابل توجه باشد از جمله اين نكات:

انتخاب تالار عروسي

اولين نكته ايي ك ياداور ان ميشويم كه از روي تصاوير تالار پذيرايي انتخاب خود را انجام ندهيد بهتر است به تالار پذيرايي رفته حتي ممكن است كه در نگاه اول از روي تصاوير اين تالار مناسب نباشد و شما جذب ان نشويد و در مورد اين موضوع بالعكس هم وجود دارد ممكن است تالار با ديواركاري هاي پر زرق و برق و لوسترهاي گران قيمت شما را جذب كنند اما كيفيت بسيار مطلوبي نداشته باشد پس عجله نكنيد و بررسي كنيد.

دومين نكته ايي كه بايد به ان توجه كنيد اين ميباشد كه زوج هاي جوان بايد دقت كنند كه چيزي كه در ابتداي ان از تالار ميبينند بخش عمده اييي از تالار ميباشد و امكان اينكه شما تصور كنيد بعد از قرارداد بستن ميتوان ظاذهر ان را تغيير داد كاملا كار و فكر اشتباهي است و بسيار هزينه بر است.

اولويت هاي خود را در انتخاب تالار عروسي فراموش نكنيد اين يعني اينكه بهتر است كه فراموش نكنيد كه شب عروسي فقط يكبار است و يكبار ان را تجربه ميكنيد و بهتر است كه معيار ها و اولويت هاي خود را عقب نكشيد و درست است اين معيار ها و انتخاب تالار و غيره فكر مشغولي به وجود مي اورد اما بهتر است كه معيار هاي خود را فراموش نكنيد تا حسرتي باقي نماند .

معمولا تالار ها قبل از قرارداد بيست يا پنجاه درصد را به عنوان وديعه ميگرند و اين كاملا متغير است بهتر است قبل از قرارداد كاملا صحبت كنيم و دچار اگاهي باشيد تا براي هزينه هاي بعدي عروسي خالي نشويد و خيلي درست مذاكره كنيد كاملا بصورت اقتصادي
از مذاكره نترسيد از چانه زدن و مذاكره براي قيمت هراسي نداشته باشيد و خيلي راحت اين كار را انجام دهيدو همچنين تمتم جوانب را بسنجيد برخي از تالار ها براي تعداد مهمانان خاص قواعد خاص و به نفع مشتري دارند همچنين توجه داشته باشيد كه مواردي مثل پاركينگ و فقسيم كيك و غيره هم ممكن است براي شما هزينه اضافي به حساب ايد پس با دقت همه موارد را بررسي كنيد
در انتخاب تاريخ مراسم عروسي حساس نباشيد درست است كه روزهاي تعطيل و خاص بسيار خوب است و خوش اقبال هستند اما خيلي راحت ميتوانيد روزهاي ديگر را انتخاب كنيد تا از تخفيفي بيشتري برخوردار شويد و بسيار هم به صرفه تر است.

بعضي از تالارها با برخي افراد در بيرون تالار كار ميكنند يعني خدماتي مثل فيلم برداري و تزيين و گل ارايي و غيره دارند و طرف قرارداد كار خود را دارند حتما بپرسيد كه ايا ميتوانيد با فردي خارج از اين قرار داد كار كنيد زيرا ممكن است تالار از نورپردازي استفاده كند كه خيلي هزينه دارد و اين اصلا به صرفه نيست.

در فرايند انتخاب تالار عجله نكنيد اما هنگامي كه از يك تالار خوشتان امد و به توافق رسيديد قرارداد را امضا كنيد و صبر نكنيد زيرا ممكن است هزينه ها با توجه به شرايط اقتصادي در بازار تغيير كند و همچنين بهتر است راجب هزينه كنسلي هم صحبت كنيد تا هزينه كنسلي بالايي نگيرد.

انتخاب باغ تالار عروسي شمس العماره بهترين گزينه براي برگزراي مراسم عروسي در كرج

باغ تالار عروسي در كرج شمس العماره يكي از نمونه هاي مجلل و باشكوه از تالار عروسي منطقه است . براي داشتن يك روز خاطره انگيز براي خود و مهمانان خودتان گزينه برتر انتخاب شما مي تواند تالار و باغ تالار عروسي شمس العماره باشد . با خدماتي خاص يك روز به ياد ماندني را براي شما رقم خواهيم زد . جهت تكميل اطلاعات خود از نحوه برگزاري مراسم عروسي مي توانيد با ما تماس بگيريد.

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادرس كروكي ما نيز :

 

برچسب ها: , , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

تكنيك هاي انتخاب تالار عروسي زيبا  

تكنيك هاي انتخاب تالار عروسي زيبا , انتخاب باغ تالار عروس زيبا : عروسي مسلما جشن بسيار خوب و هيجان انگيز با كلي نگراني است اولين انتخابي كه عروس و داماد براي ان دچار مشغله فكري ميشوند انتخاب تالار عروسي ميباشد كه مشخص است خيلي مهم ميباشد كه جشن عروسي در يك مكان مناسب و ويژه برگزار شود.

انتخاب تالار عروسي زيبا

براي انتخاب تالار عروسي يا باغ براي عروسي بايد يك سري معيارها و اولويت هايي داشته باشيد كه بايد به اين معيار ها توجه كنيد به طور مثال يك زوج ابتدا فقط به داخل و ابعاد تالار توجه ميكنند و به موقعيت جغرافيايي تالار توجه ندارند بلكه تالار بايد در موقعيتي باشد كه رفت و امد براي مهمانان راحت باشد و خيلي مشكل به وجود نياورد بهتر است براي انتخاب تالار ابتدا محوطه تالار و پاركينگ و محل قرار گرفتن خودروها و مسير رفت و امد و همينطور ورود و خروج مهمانان را توجه كنيد بعد از ان موضوع هايي مثل نور پردازي و فيلم برداري هم بسيار مهم ميباشد.

از موارد ديگر اين ميباشد كه كاملا از تيم خدمات اجرايي تالار اطمينان حاصل كنيد و مطمئن شويد به طور مثال ويژگي هاي ظاهري مناسب و منظم طرز برخورد و مسئوليت پذيري كادر اجرايي براي پذيرايي از مهمانان هم توجه كنيد و اگر يك تاتلر عروسي مطابق ميل و سليقه خود انتخاب كنيد از استرس و نگراني شما كاسته ميشود و اين استرس و نگراني در ايام عيد و تابستان و تعطيلي بيشتر مشاهده ميشود و بهتر است براي رزرو تالار چهار الي شش ماه زودتر اقدام كنيد.

همچنين چنين مواردي هم پش امده است كه معماري و مسافت و ويژگي هاي خدمات تالار عروسي خوب است اما تالار عروسي ظرفيت مناسب براي مهمانانتان را ندارد و حتما به اين مورد توجه كنيد كه رتحتي مهمانانتان بسيار مهم ميباشد و حتما مهمانان به اين موضوع توجه ميكنند و هيچوقت اين ريسك را نكنيد و ظرفيت تالار و پار كينگ تالار را بررسي كنيد اگر به تعداد مهمانان شما نميخورد صرف نظر كنيد و تعداد سرويس ها و خدمات و تعداد پاركينگ وموارد ديگر وجود دارد كه بعدا مشكل ساز ميشود.

اما گاهي اوقات تالار تمام اين ويژگي ها را دارد اما داراي يك هزينه بسيار بالايي هست بعضي از تالار هاي عروسي با توجه به خدماتي كه قرار ميدهند هزينه هاي اضافي دريافت ميكنند به طور مثال تالارهايي با منو غذاهاي منتنوع و مسلما هزينه هاي گران تر و هزينه هاي فيلم برداري و گل ارايي تزيين و موارد ديگر هم صادق است و بهتر است كه زوجين به ليست هزينه ها توجه كنند تا بتوانن درست انتخاب كنند.

ارايش و انتخاب بهترين ارايشگر:بعد از انتخاب تالار و تمام اين بررسي ها نوبت به ارايش ارايشگاه ميرسد و دقت كنيد كه عروس بايد در ان شب بدرخشد و بهتر است عروس با توجه به پوست خودش لوازم ارايش بخرد و يك ارايشگر با توجه به معيارهاي خود انتخاب كند ميتواند كارهاي ارايشگر هم ببيند زيرا بسيار مهم است كه عروس ان شب خيلي زيبا باشد و از زيبايي بدرخشد و بهتر است معيار و سليقه خود را به ارايشگر بگويد تا ارايشگر به او مشاوره بدهد براي انتخاب مدل موهم اصلا عجله نكند و شبيه سازي م ميتوتند يك روز قبل از مراسم عروسي انجام دهد تا يك مدل موي مناسب چهره اش انتخاب بشود و تنها علاقه شما به يك مدل مو بستگي نداذرد بلكه بايد به قيافه شما بيايد و به زيبايي اهميت دهيد و انعطاف پذير باشيد.

از مورد بعدي انتخاب لباس عروس ميباشد اتليه مناسب و فلم و عكس ميباشد لباس جز اجزاي اصلي روسي ميباشد پس بهر است لباس روسي انتخاب كنيد كه ناسب فرم بدن شما باشد تا زيبايي شما را پنهان نكند انتخاب لباس عروس وقت زيادي ميگيرد و بايد زمان گزاشت و ميتوانيد ب مزون هاي لباس عروس برويد و نمونه كار ها و پكيج هاب مورد نظر را ببينيد و با توجه به سليقه و ليست هزينه اتخاب مي كنيد

پيشنهاد ويژه تالار عروسي شمس العماره

باغ تالار و تالار پذيرايي عروسي و مراسم جشن تولد و هر مراسم باشكوه ديگه در شمس العماره يك پيشنهاد ويژه مي باشد. ما با بهترين خدمات توانسته ايم در منظقه زبان زده همه شويم اما دلخواه ما هنوز آن نيست مي خواهيم شما را با جديدترين متدها و خدمات برگزاري مراسم عروسي غافلگير كنيم . براي كشب اطلاعات بيشتر و مشاوره انتخاب تالار عروسي زيبا مي توانيد با ما در تماس باشيد .

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادرس كروكي ما نيز :

براي آسايش و راحتي شما آدرس و كروكي دقيق محل باغ تالار عروسي و پذيرايي شمس العماره را در زير رسم كرده ايم اميد .

باغ تالار شمس العماره بهترين ها را براي شما آرزو مي كند!

 

برچسب ها: , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

تكنيك هاي مذاكره با تالار عروسي  

تكنيك هاي مذاكره با تالار عروسي : يكي از مهمترين برنامه ها براي برگزاري مراسم عروسي ايده آل و با شكوه انتخاب يك تالار عروسي , باغ عروسي , يا باغ تالار عروسي مناسب با بودجه  مي باشد . البته در انتخاب و اجاره باغ تالار عروسي خيلي بايد دقت داشته باشيم كه يك موقعيت مناسب را برگزينيم در زير به تعدادي از موارد مهم در رابطه با نحوه مذاكره با صاحبان تالار عروسي اشاره مي كنيم اميدواريم كه اين تكنيك ها به درد شما بخورد و استفاده كنيد .

تكنيك هاي مذاكره با تالار عروسي

براي مذاكره با صاحبان تالار عروسي بهتر است كه چند تكنيك را بلد باشيد از ان جايي كه زوج هاي جوان بعد ار اشنايي و كارهاي اوليه براي مراسم عروسي خود دنبال تالار ميگردند ممكن است در هنگام مذاكره با صاحبان تالار دچار مشكل شوند در اينجا چند نكته را متذكر ميشويم كه باعث ميشود تا يك مذاكره خوبي در برابر صاحبان تالار داشته باشيد

نكات مهم در مذاكره با باغ تالار عروسي

اولين نكته درمورد انتخاب تاريخ مراسم عروسي است كه بهتر است در اين مورد زياد سخت گيري نكنيد و تاريخ مراسم عروسي را در فصل هاي غير تعطيلي انتخاب كنيد در مورد مذاكره به طور مثال در فصل اذر خيلي راحتتر است نسبت به مذاكره در فصل تابستان و بهار و تعطيلات فروردين و اگر مراسم عروسي را در وسط هفته انتخاب كنيد و اصراري به اخر هفته نداشته باشيد هم از تخفيف بهتري برخوردار ميشويد و اين اولين گام در صرفه جويي هزينه ها است .

دومين مورد اين ميباشد كه براي انتخاب تالار عروسي فاصله باقي مانده تا روز مراسم را جدي بگيريد و قطعا بايد يكسال جلوتر براي پيدا كردن تالار اقدام كنيد و همه چي جلوتر مي افتد و قدرت تخفيف گرفتن شما بيشتر خواهد شد.

سومين مورد مرتبط است با تعدا مهمانان و هرجه قدر تعداد مهمانان شما بيشتر باشد از تخفيف بهتري برخوردار ميشويد اما خوب اين مسئله يك اولويت نيست و دقت داشته باشيد هنگام عقد قرار داد حداقل مهمانان مورد نظر خود را عنوان كنيد اين تعداد نفرات را ميتوانيد يك هفته قبل از مراسم عروسي هم تغيير دهيد بهتر است كه از قبل با مدير تالار صحبت كنيد تا قبل از قرارداد تاكيد كنيد در هنگام اضافه شدن مهمانان با قيمت كه توافق شده افزايش قيمت خواهيد داشت .

از نكات بسيار مهم توانايي شما در برابر مدير و صاحب تالار ميباشد بستگي به توانايي ارتباط شما دارد و بهتر است كه مدير تالار تحت تاثير قراردهيد و كاملا صادق باشيد زيرا رمز اصلي موفقيت شما صداقت است و اگر يك ارتباط موثر برقرار كنيد مدير تالار براي تخفيف مشتاق تر خواهد بود و اين هم توجه كنيد اولين تالاري كه ديديد و خوشتان امد را قرارداد نبنديد.

از نكات ديگر ايده هاي خلاقانه مراسم عروسي شما ميباشد كه بسيار از صاحبان تالار و مديران هتل براي مديريت و تبليغات تجارت خود از خلاقيت ها حمايت ميكنند به طور مثال اگر قصد مسافرت به يك شهر ساحلي داريد ايده هاي بسيار خوب ميتواند باعث شود كه تخفيف مناسبي بگيريد.

بهتر است كه شنا يك فردي داشته باشيد تا برنامه ريزي كند پس يك برنامه ريز استخدام كنيد و مديران تالار بيشتر توجيهشان اين است كه با يك فرد حرفه ايي مذاكره كنند پس داشتن يك فرد برنامه ريز مزيت بزرگي است كه باعث كمك به شما خواهد شد .

دقت داشته باشيد كه هرگز اين سوالات به ذهن شما خطور نكند چه برسد به زبانم بياوريد سوالاتي مثل چرا خدمات جانبي تالار هزينه بر است چرا انقدر گران ميتوانيد تخفيف دهيد كمترين قيميتي كه ميتوانيد بدهيد چيست تالار با چنين سرويسي چرا انقدر گران

به جاي اين سوالات بهتر است اين سوالات را بپرسيد :

تالار شما انتخاب اول ماست و صميمانه آرزو داريم مراسم ازدواج ما اين جا برگزار شود. فقط برآورد ما از هزينه ها كمتر از اين مقدار بود. آيا مي توانيد تغييراتي در خدماتتان را پيشنهاد دهيد كه قيمت ها را كاهش دهد؟

همچينين مي توانيد درخواست تخفيفات از تالار عروسي نماييد. در همين رابطه ببينيد : تالارهاي تخفيف دار اين نوع برخورد باعث ميشود تا مدير تالار بهتر برخورد كند و شما را راهنمايي كنيد و پيشنهاد تخفيف بدهد دقت كنيد كاهش قيمت با تغيير گل ارايي يا اركستر يا فيلم بردار نباشد اما كاهش قيمت به طور كلي خيلي واضح احتمالا شامل خدمات اصلي مراسم عروسي است

باغ تالار شمس العماره محلي مناسب براي برگزاري مراسم عروسي

از ويژگي هاي برجسته باغ تالار شمس العماره در كرج اين است كه با مشتري به هر نحوي كنار خواهد آمد و همه تلاش ما در اين مجموعه زيبا و مجلل رضايت مشتري و برگزاري هرچه بهتر مراسم عروسي مي باشد. جهت تكميل اطلاعات خود در رابطه با باغ تالار شمس العماره مي توانيد با ما تماس بگيريد و از مشاروه بهترين كارشناسان در امر تشريفات و خدمات عروسي بهرمند شويد:

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹


ادرس كروكي ما نيز :

براي آسايش و راحتي شما آدرس و كروكي دقيق محل باغ تالار عروسي و پذيرايي شمس العماره را در زير رسم كرده ايم اميد .

باغ تالار شمس العماره بهترين ها را براي شما آرزو مي كند!

 

برچسب ها: , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

جراحي بيني در دوران بارداري  

جراحي بيني در دوران بارداري : اگر باردار هستيد و قصد جراحي بيني داريد بهتر است اين مقاله را بخوانيد. در ظاهر جراحي بيني كاري به شكم ندارد و مشكلي براي جنيني كه درحال رشد است ايجاد نمي كند ولي اينطور نيست جراحي بيني بسيار زياد بر شرايط شما تاثير مي گذارد در ادامه با اين موارد به صورت جزئي تر آشنا خواهيد شد.

جراحي بيني در دوران بارداري

جراحي بيني در هنگام بارداري

اگر قصد عمل بيني داشته ايد و متوجه شده ايد كه باردار هستيد پس دست نگه داريد جراحي زيبايي بيني در بارداري كاملا ممنوع است علاوه بر جراحي بيني هر نوع عمل جراحي انتخابي در طول يارداري ممنوع است. هرچند عمل جراحي بيني هيچ ربطي به رحم شما نخواهد داشت ولي آرام بخش ها و داروهايي كه استفاده خواهيد كرد مي تواند براي جنين در حال رشد شما مضر باشد. خيلي خطرناك است و در نظر داشته باشيد كه سلامت كودك بخاطر يك جراحي زيبايي كه مي توانيد در آينده هم انجام دهيد به خطر بيندازيد.

ولي اگر مشكلات تنفسي داريد كه ناشي از انحراف سپتوم يا باريك بودن راه هوايي بيني است مواجه شديد و سلامتي و تندرستي خودتان به وسيله عدم توانايي براي دريافت اكسيژن كافي تهديد شود، در اين صورت بنابر نظر متخصصان جراحي بيني لازم است. البته احتمال اينكه اين اتفاق رخ دهد فوق العاده كم است. شما بايد توسط دكتر هاي خود ارزيابي شويد تا خطرات و منافع جراحي بيني را براي شما سبك سنگين كنند.

اگر ميخواهيد پس از انجام عمل جراحي زيبايي بيني اقدام به بارداري نماييد بايد فاصله لازمه يعني دو ماه بعد از جراحي بيني را رعايت كنيد در طول بارداري بيني بزرگ و بزرگتر خواهد شد اما بعد از زايمان و از بين رفتن تورم بدن ،بيني كوچكتر شده و به سايز اصلي خود بر مي گردد و جاي نگراني وجود ندارد چسب زدن به بيني در طي بارداري هم باعث جلوگيري از تورم بيني در طي حاملگي نمي شود.

بارداري بعد از جراحي بيني

جراحي بيني كار يك روزه نيست؛ بلكه بايد زمان زيادي طول بكشد تا فرآيند تدريجي شامل برنامه ريزي، آماده سازي و بهبود انجام شود. بسياري از زنان مي خواهند بدانند كه چه مدت بعد از جراحي بيني مي توان براي بارداري اقدام كرد. زنان جوان كه در اواسط سال هاي زندگيشان قرار دارند ممكن است سوالات زيادي درباره ي زمان مطمئن براي دوباره باردار شدن برايشان پيش بيايد.

اكثر جراحان در اين قضيه اتفاق نظر دارند كه پس از اينكه دوران بهبود جراحي بيني به پايان رسيد مي توان براي بارداري اقدام كرد. پس از اينكه ساختار بيني محكم شد شما مي توانيد كه دوباره بر روي مسائل مهم زندگي تان متمركز شويد. هيچ دليل پزشكي مانعي براي دوران پس از بهبود شما نيست. براي اطلاعات دقيق تر استراتژي بعد از عمل مي توانيد در جلسه ي مشاوره در مورد نگراني هاي خود با دكترتان مشورت كنيد. براي دريافت مشاوره اي كه مخصوص وضعيت شماست اين بهترين راه است.

تاثير بارداري بر روي بيني جراحي شده

بدن هنگام بارداري تغييرات زيادي را به خود مي بيند مثل تورم بيني و ضخيم شدن ديواره ي بيني در بعضي از زنان افزايش مخاط بيني و تراكم در بيني و حفره هاي سينوسي را نيز ديده مي شود. همه ي اين موارد مي تواند مشكلاتي براي بيني ايجاد كند.

نتايج جراحي بيني در بارداري و بعد از بارداري حفظ مي شود .ولي پف كردن و تورم بيني يك مساله ي عادي در دوران بارداري است در نظر داشته باشيد همه ي اين مشكلات پس از بارداري خود به خود برطرف خواهند شد. اگر به دليل تورم بيني احساس تنگي نفس به سراغتان آمد در اولين فرصت به دنبال مراقبت هاي پزشكي برويد.

فاكتورهاي موثر بر بيني جراحي شده

درست بعد از جراحي بيني، شما موظف هستيد از بعضي از علائمي كه بعد عمل به وجود مي آيد مراقبت كنيد كه احتمالا اين مراقبت ها باعث مي شود از باردار شدن درحين بهبودي منصرف شويد. بعد از جراحي بيني :

 • ممكن است ناخوش احوال باشيد-به دليل سردردي كه ممكن است بعد از جراحي داشته باشيد
 • هنگام خواب سر بايد روي يك محل شيب دار قرار بگيرد كه معمولا از چند بالش استفاده مي شود
 • وجود گچ و باند پيچي بيني احساس خوشايندي براي شما نخواهد داشت
 • تداخل در تنفس براي شما ناخوشايند خواهد بود
 • هنگامي كه گچ بيني برداشته مي شود ممكن است كمي درد داشته باشيد
 • اطراف بيني و چشم براي چند هفته كبود و متورم است

پس از زايمان نيز از نظر فيزيكي و رواني آمادگي عمل هاي جراحي زيبايي را خواهيد داشت. اگرچه شما بعد از جراحي بيني قادر به شير دادن خواهيد بود اما اثرات داروهايي كه استفاده كرديد در چند روز اول به شير شما منتقل مي شود. بنابراين بيماراني كه بچه شير مي دهند بهتر است براي چند روز شير خود را براي كودكشان ذخيره كنند.

بچه دار شدن براي مادراني كه براي اولين بار مادر شده اند تجربه ي شگفت آوري است. بنابراين منطقي نيست كه استرس جراحي بيني را هم به آن اضافه كنيد. از نظر پزشكي اكثر پزشكان پيشنهاد كرده اند كه مادران شيرده نبايد داروهايي استفاده كنند كه وارد شيرشان شده و از طريق آن به كودك منتقل شود. داروهاي زيادي در اين گروه قرار مي گيرد و بايد از مصرف آنها اجتناب شود.

برچسب ها: , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

اصلاح گردي نوك بيني با جراحي  

اصلاح گردي نوك بيني با جراحي : بسياري از افراد از گردي نوك بيني خود ناراضي هستند و همين دليلي است براي انجام عمل جراحي بيني . گردي نوك بيني حالتي است كه در آن نوك بيني فرد گرد و پهن باشد معمولا به دليل عرض زياد غضروف و حالت ارتجاعي غضروف ايجاد مي شود. بيني نوك گرد باعضث مي شود بيني شما بزرگ نشان داده شودو به اصطلاح به اين بيني ها بيني توپي گفته مي شود براي اصلاح گردي بيني روش هاي مختلفي وجود دارد كه مي تواند ظاهر بيني شما را بهبود بخشد.

اصلاح گردي نوك بيني با جراحي

اصلاح گردي نوك بيني با جراحي

شكل ساختاري نوك بيني گرد

نوك بيني در درجه اول شامل پوست، چربي هاي زير پوست، بافت همبند، خون و عروق لنفاوي، غدد سباسه و مخاط مي شود. هر كدام از اين لايه ها مي تواند در شكل گيري نوك بيني شما تاثير داشته باشد. با اين حال گردي نوك بيني در درجه ي اول مي تواند به دليل ضخامت پوست، چربي هاي زير پوستي و غضروف باشد. روش هاي زيادي براي اصلاح گردي نوك بيني وجود دارد كه بنابر نظر پزشك و شرايط بيني شما يك راه را براي جراحي انتخاب نمايد.

سه گروه از بيني هاي نوك گرد را در اينجا بررسي مي كنيم البته نمي شود تمام بيني ها را در اين دسته بندي قرار داد ولي اكثر بيني هاي نوك گرد در اين دسته بندي قرار مي گيرند و اين بخش هاي اساسي چارچوبي فراهم مي كند كه مي توانيم از آن به بحث در مورد علل گردي نوك بيني و تفاوت هاي ميان هر نوع بيني بپردازيم بيماراني كه نژادهاي مختلفي دارند از لحاظ ساختاري تفاوت هاي بسياري دارند كه براي اصلاح بيني آنها نيز بايد روش هاي متفاوتي به كار گرفته شود.

شكل ساختاري نوك بيني در نژادهاي متفاوت

 • ارتفاع پل بيني متفاوت است. به عنوان مثال در بيماراني با نژاد آفريقايي پل بيني كوتاه تر است.
 • در نژاد آفريقايي پوست بيني ضخيم تر و بافت نوك بيني چرب تر است.
 • در اين بيماران غضروف هاي نوك بيني ضعيف تر و سوراخ هاي بيني پهن تر و پره هاي بيني باز تر است.

انواع مختلف بيني نوك گرد

بيني نوك گردي كه غضروفي است

برجسته بودن شكل يا سايز غضروف هاي جانبي پاييني . اين نوع مشكل در هر دو نژاد سفيد و سياه محتمل است. در بيماران با نژاد سياه غضروف هاي جانبي قوي و پهن است به صورتي كه پوست بيني را به سمت خارج فشار مي دهد.گردي و برجستگي نوك بيني در اينگونه افراد كاملا مشخص است.

بيني نوك گرد ياتروژنيك يا ترميمي

معناي لغوي ياتروژنيك يعني “نشات گرفته از يك پزشك”. معناي وسيع تر يعني اين كه بر اثر اشتباه و يا جراحي كه توسط پزشك صورت گرفته است بيني پهن شده است.

ياتروژنيك يا بيني نوك گرد ترميمي دلالت دارد بر اين كه بيمار در گذشته جراحي بيني انجام داده است و پس از مدتي نوك بيني گرد شده است يا گردي نوك بيني به خوبي درمان نشده است. در اين موارد، نوك بيني بايد باز شود و بافت اسكاري كه ايجاد شده است خارج شده و با غضروفي كه از دنده، گوش يا سپتوم برداشته مي شود جايگزين شود تا بتوان پشتيباني نوك بيني را حفظ كرد. در بعضي موارد نيز ممكن است از متريال مصنوعي استفاده شود.

بيني نوك گردي كه نژادي است

در اين شرايط، بايد براي اصلاح نوك بيني گرد از پيوند غضروف استفاده شود زيرا نوك گرد بيني اغلب ضعيف و شل مي باشد كه اين غضروف معمولا از سپتوم بيني يا گوش برداشته مي شود. يك مثال براي جا افتادن اين نوع جراحي مثل اين است كه چارچوب خانه سقف آن را پشتيباني كند.

گاهي براي بعضي از بيماران سوال ايجاد مي شود كه براي جراحي نوك بيني از چه روشي استفاده مي شود. آنها مي خواهند بدانند كه آيا اصلاح گردي نوك بيني با جراحي بيني “بسته” ( در اين روش فقط از طريق سوراخ هاي بيني به درون بيني دسترسي داريم يعني زير بيني برش داده نمي شود) امكان پذير است يا خير. از نظر من بهتر است اين جراحي با روش “باز” انجام شود.

چون اين تنها راه واقعي براي كار كردن روي اين دو جزء مي باشد : يكي چربي اضافه ي نوك بيني و ديگري عدم پشتيباني غضروف هاي نوك بيني. در اين شرايط روش بسته به شدت توانايي هاي جراح را در دسترسي كافي براي اصلاح منشا نگراني هاي بيمار محدود مي كند. اگرچه روش باز ممكن است كمي غير طبيعي و يا ترسناك باشد اما تجربيات جراحي بيني و نحوه ي بهبود بيمار را تحت تاثير قرار نمي دهد. و در اين مورد بهترين راه براي دستيابي به نتايج مطلوب است.

روش اصلاح گردي نوك بيني با استفاده از جراجي زيبايي بيني

اصلاح گردي نوك بيني به وسيله جراحي بيني به اين شكل است كه لبه هاي غضروف بيني براي اصلاح شكل بيني حذف مي شوند. استفاده از بخيه نيز براي ايجاد يك نوك بيني تيز تر و در عين حال طبيعي تر مي تواند بسيار سودمند باشد.

گاهي اوقات براي ايجاد يك نوك بيني تميز تر نياز به پيوند غضروف نياز است. و بيماراني كه گرد بودن نوك بيني آنها به علت ضخيم بودن پوست بيني شان است لازم است كه كي پوست بيني شان نازك شود.

هزينه ي اصلاح گردي نوك بيني با جراحي بيني شامل بيمه مي شود؟

هزينه اصلاح نوك بيني هم يك جراحي زيبايي بيني است و تحت پوشش بيمه قرار نمي گيرد هزينه هايي كه مربوط به جراحي بيني مي شود عبارتست از : هزينه ي تخصص جراح، هزينه ي بيهوشي و هزينه ي تسهيلاتي كه براي اين جراحي استفاده مي شود.

ولي اگر مشكل تنفسي داشته باشيد و اين مشكل به دليل انحراف بيني، آلرژي، يا عفونت هاي مكرر سينوس ها ايجاد شده باشد، نياز به جراحي خواهيد داشت و هزينه ي اين بخش از جراحي شما را بيمه پرداخت مي كند البته بستگي به نوع پوشش بيمه شما دارد ولي در اين نوع روش بيشتر هزينه توسط بيمه پرداخت مي شود .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

فروشگاه آسونوار از سال ۸۸ با گرفتن نمايندگي تجاري محصولات roma و boyut و چسب گرانول در حوزه صنايع چوب به ويژه در نوار pvc و نوار ام دي اف لبه چسبان شروع به فعاليت نمود . آسونوار  از سال ۹۰‌ با گسترش فعاليت هاي خود نمايندگي تجاري محصولات كارخانه معتبر tece و victor و mavi را عهده دار شد و توانست با فروش محصولات برند هاي معروف  مذكور خود را در بين مشتريان اين حوزه بشناساند محصولات نوار pvc و نوار ام دي اف كه هميشه از پرفروشترين هاي فروشگاه آسونوار بوده اند . از سال ۹۴ تصميم به گسترش فعاليت دراين حوزه چوب موجب شد تا اينكه نوار فراميد و نوار هاي ۱۸ ميل به محصولات ما در فروشگاه آسونوار اضافه شد .فروشگاه آسونوار مفتخر است كه كليه محصولات ارائه شده با كامل ترين و متنوع ترين رنگها در خدمت هموطنان عزيز باشد مشتريان محترم ميتوانند يك رنگ خاص علاوه بر رنگهاي موجود در سمپلها را سفارش داده و در مدت ۱۵ روز mach color شده و سفارش خود را تحويل بگيرند. خواست مشتري اولويت كاري ماست و هر آنچه مشتري از ما بخواهد در سريعترين زمان در اختيارش قرار خواهيم داد . رضايت مشتريان ما هميشه روحيه اي بزرگ براي گسترش و فعاليت در اين حوزه مي باشد.

فروشگاه آسونوار با بهترين و با كيفيت ترين محصولات خود ( نوار pvcنوار mdf و… ) توانسته رضايت مشتريان خود را جلب كند . اميدواريم كه هميشه بهتر و بهتر براي خدمت رساني تلاش كنيم و سعي ما و هدف ما خوشنودي شماست.

  باتشكر

مديريت فروشگاه آسونوار

 

نوار pvc ( نوار پي وي سي )

تقريبا مي توان گفت همه ما در خانه خود به ويژه آشپزخانه از انواع كابينت ها و سرويس هاي چوبي و ام دي اف استفاده مي كنيم و ديه ايم كه لبه هاي ام دي اف ها و چوب ها از نوارهايي پوشيده شده تا از تيزي و بريده بريده بودن آنها جلوگيري شود. اين نوارها همان نوار pvc مي باشد.

در تعريف دقيق تر مي توان گفت نوار پي وي سي ( نوار pvc ) براي پوشاندن لبه هاي بدون روكش و بريده ام دي اف ( mdf ) مورد استفاده قرار ميگيرد . استفاده روز افزون از تخته هاي ام دي اف موجب شده تا محصول نوار pvc ( نوار پي وي سي ) هر روز رونق بيشتري بگيرد چرا كا لزوما بايد از اين محصول در ام دي اف استفاده شود. البته به غير از ام دي اف در نئوپان نيز از نوار پي وي سي استفاده مي شود .

نوار pvc از پلاستيك مقاوم و مواد بسيار مستحكم توليد مي شود كه در ضخامت يك و دو ميليمتري در عرض هاي ۲۰ , ۲۸ , ۳۶ و ۵۴ ميليمتري تهيه مي شود.

دستگاه لبه چسبان

به مرور استفاده از نوارهاي pvc در صنعت چوب گسترش يافت و براي بهره گيري درست و سريع از اين محصول دستگاه هاي لبه چسبان توليد و به بازار عرضه شدند.دليل اصلي نيز براي توليد دستگاه لبه چسبان بهره گيري بيشتر از محصولاتي همچون نوار pvc بود. و تنها دليل استفاده از نوار پي وي سي در لبه ام دي اف و نئوپان مقاوم سازي صفحات مي باشد . البته از مزاياي ديگر نيز مي توان به زيبايي بسيار زيباي آن اشاره كرد. نوار هاي pvc از انواع رنگ ها درست شده و با سليقه مشتري مي توان از آنها استفاده كرد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

لوازم يدكي ماكسيما , قطعات يدكي ماكسيما , لوازم يدكي نيسان ماكسيما , فروشگاه اينترنتي لوازم يدكي ماكسيما ,  خريد و فروش قطعات نيسان ماكسيما : يكي از محبوبترين خودروهاي ميان رده نيسان ماكسيما است كه هميشه خواهان زيادي دارد . ازطرفي به دليل قيمت مناسب آن براي افراد و خانواده هاي قشر متوسط جامعه خودرويي بسيار مناسب براي مسافرت و كاربردي مي باشد . لذا خريد و فروش انواع مدل هاي ماكسيما در بازار ايران نيز رواج بالايي دارد . از طرفي مهمترين مسئله براي همچين خودروهايي تامين قطعات و لوازم يدكي ماكسيما و يا ساير محصولات شركت نيسان مي باشد .

لوازم يدكي ماكسيما , قطعات يدكي نيسان ماكسيما

در زير مهمترين لوازم يدكي ماكسيما را كه كاربردي و بسيار با اهميت مي باشد را عرضه مي كنيم .

فروشگاه يدك ژاپن بزرگترين عرضه كننده انواع قطعات خودرو نيسان به ويژه قطعات يدكي ماكسيما در تهران مي باشد. براي كشب آگهي بيشتر در رابطه با قيمت محصولات ما مي توانيد با ما تماس بگيريد.

لوازم يدكي ماكسيما

آدرس: خيابان اكباتان ( چراغ برق )، كوچه نفيسي، پاساژ توحيد طبقه ۳ پلاك ۶۷ فروشگاه سالك

تلفن: ۰۲۱۳۳۹۳۷۲۹۵ و ۰۹۱۲۱۷۹۹۰۴۰

همچنين فروشگاه يدك ژاپن براي ارائه خدماتي عالي و بهتر سفارشات شما بابت هر نوع لوازم يدكي ماكسيما را قبول مي كند و در اسرع وقت اقدام به تهيه آن مي كند.

لوازم يدكي ماكسيما

جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با قطعات يدكي انواع خودروهاي روز دنيا مي توانيد با كارشناسان فروش ما در يدك ژاپن تماس گرفته و از خدمات  محصولات با كيفيت اين كمپاني استفاده نماييد. لازم به ذكر است ، تمامي قطعاد وارد شده توسط كمپاني سالك ، داراي گريد A+ بوده و از استاندارد و دوام بالايي برخوردار مي باشند ، همچنين قيمت مناسب محصولات ارائه شده در فروشگاه سالك كاملا رقابتي بوده و يكي از رموز موفقيت اين كمپاني در بازار مي باشد . جلب رضايت مشتريان هدف نهايي اين شركت در رابطه با فروش محصولات با كيفيت ، اورجينال و استاندارد مي باشد. با نظرات سازنده خود ما را در امر خدمت رساني ياري فرماييد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

جراحي زيبايي سينه در آقايان  

جراحي زيبايي سينه در آقايان :  همانطور كه مي دانيم جراحي زيبايي سينه ( ماموپلاستي ) براي زيباتر كردن تناسب و ظاهر اندام صورت مي گيرد… امروزه اكثر اقايان هم براي رهايي از شر اين بيماري از اين عمل زيبايي استقبال مي كنند و جراحي زيبايي سينه را انجام مي دهند. بزرگ شدن سينه در مردان كه با نام ژينكوماستي شناخته مي شود. ژينكوماستي معمولا ناشي از تغييرات هورموني دوران بلوغ است ؛ كه در بيشتر مردان، رشد سينه در دوران بلوغ به طور موقتي است اما در برخي از آنها دائمي ميشود و سينه آقايان مث خانوم ها درشت ميشود…

جراحي زيبايي سينه در آقايان

جراحي زيبايي سينه در آقايان

افزايش وزن نيز عامل مهمي در ادامه رشد سينه است وجمع شدن توده هاي چربي در آن قسمت بدن است و حجيم شدن سينه ميشود. يشتر محققان، اين عارضه را ناشي از تحريك بافت پستان مي دانند و در مطالعات اخير، درمان هاي طبي بر اين اساس پايه ريزي شده اند. جراحي زيبايي سينه و كوچك كردن سينه در مردان يك روش جراحي پلاستيك است كه باعث مي شود با بر گرداندن تغييرات مربوط به رشد سينه مردان، سينه به شكل عادي به نظر برسد . حداقل يك چهارم از مردان در دنيا به اين بيماري مبتلا مي شوند و از اين عارضه بسيار رنج ميبرند…

مرداني از داوطلبان انجام اين عمل زيبايي هستند كه:

 • مشكلات درشتي سينه دارند
 • سينه زن گونه ودرشت و افتادگي شديد دارند
 • عدم تقارن سينه ها با هم
 • توده چربي فراوان همراه با پوست اضافي
 • از سينه هاي بد فرم نسبت به اندام خود برخوردارند
 • به گفته پزشكان هر مردي كه مشكل بزرگي سينه را داشته باشد به شرطي كه از نظر سلامت جسم و رواني مشكل نداشته باشد مي تواند اين جراحي زيبايي را انجام دهد.

افزايش وزن نيز هم عامل مهمي در ادامه رشد سينه در مردان است و بسياري از بيماران به خاطر انباشت بافت چربي دچار بزرگ شدن سينه مي شوند و اين امر باعث از بين رفتن اعتماد ب نفس و اختلال روحي و رواني و حتي مشكلات عاطفي در زندگي آن ها ميشود. امروزه در سرتاسر دنيا آقايان هم با انجام عمل زيبايي سينه از شر اين مشكل خلاص شده اند و زندگي عادي خود را دارند. حراجي زيبايي سينه در اقايان بيشتر به روش ليپوساكشن از طريق سوراخ هاي كوچك در قسمت چين زير سينه انجام مي شود با اين متد چربي اضافي سينه را خارج مي كنند و سايز سينه كوچك ميشود . بايد توجه داشت كه نوع و علت بيماري و ميزان بزرگي سينه در انتخاب نوع عمل جراحي كوچك كردن سينه مردان مهم است .

روش هاي عمده جراحي سينه در مردان :

جراحي سينه كه در مردان براي ترميم وضعيت طبيعي سينه و اصلاح بد فرمي هاي سينه، اندازه سينه يا حلقه دور سينه است.

 • روش هاي جراحي مخصوص اين بيماري شامل ليپوساكشن كه اين روش از طريق سوراخ هاي كوچك در قسمت چين سينه چربي اضافي سينه را خارج مي كنند.
 • برش برداشت بافت با جراحي رايج ترين روش است در روش جراحي برش درون حلقه دور سينه را تخليه مي كنند طول برش براساس آناتومي بدن شما باشد
 • و يا اين جراحي تركيبي از هر دو روش است…

در سالهاي گذشته غالب اين بيماران به كمك جراحي باز و با برش‌هاي گوناگون عمل مي‌شدند. عملي كه با وجود خارج كردن چربي اضافي با برجاگذاشتن اثر زخم جراحي همراه بود. ولي امروزه با پيشرفت در زمينه انجام عمل هاي زيبايي و استفاده از تكنيك‌هاي ليپوساكشن اين امكان فراهم شده است. اين روش به اين صورت كه از طريق سوراخ‌هاي بسيار كوچكي در ناحيه چين زير سينه اين چربي اضافي را خارج مي كنند.

اما اگر بافت غده اي نيز وجود داشته باشد، برش كوچك در امتداد لبه پاييني هاله اطراف نوك سينه و برداشتن بافت غده اي سينه انجام ميشود. اگر پوست اضافي وجود داشته باشد، لازم است كه برداشته شود. ليپوليزر هم يك روش درماني است كه بدون درد و خطر نياز به جراحي عمده و بيهوشي عمومي، بزرگي سينه مردان را درمان مي كند. اين روش درماني نسبت به ليپوساكشن سنتي كم تهاجمي تر است و از آنجايي كه بين بافت هاي چربي و مهم مثل عصب ها، عروق خوني و بافت هاي هم بند تمايز قائل مي شود، خطر آسيب ديدگي اين بافت ها وجود ندارد. در اين روش، چربي از طريق يك فرآيند مكش از بدن خارج مي شود. ليپوليز به صورت سرپايي صورت مي گيرد و به اقامت در بيمارستان و دوري طولاني مدت از كار يا فعاليت ورزشي نياز ندارند. و نتايجي كه اين روش به بار مي آورد بسيار مطلوب و طبيعي است و بدون ريسك… بايد بر اين نكته هم توجه داشت كه نتايج جراحي ژنيكوماستي با فرض ثابت ماندن وزن شما ماندگار هستند.

در صورتي كه بيماري شما ناشي از استفاده از دارو باشد،مصرف مجدد آنها ممكن است منجر به بروز مجدد اين بيماري شود.

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

تزريق ژل به واژن , پروتز واژن , هزينه پروتز واژن با تزريق ژل  

تزريق ژل به واژن , پروتز واژن , هزينه پروتز واژن با تزريق ژل : جز روش هاي كه براي جوان سازي و روشن سازي واژن گفته شده است. تزريق ژل به واژن يكي از پركاربرد ترين روشهاي جوانسازي واژن ، است كه اين روش تزريق ژل به اندام تناسلي خانم ها انجام مي شود. تزريق ژل براي از بين بردن پيري و كهولت پوست و يا از بين بردن افتادگي هاي پوست استفاده ميشود و روش انجام آن، تزريق مواد به زير پوست در نواحي كه دچار اين مشكلات است مي باشد.

از اين روش در نواحي مختلفي مانند لب ها ، گونه ها، اطراف چشم و ناحيه تناسلي براي جوانسازي واژن استفاده ميشود. در اين روش جوان سازي واژن عمل تزريق ژل براي از بين بردن پيري و كهولت پوست و يا از بين بردن افتادگي هاي پوست استفاده ميشود و روش انجام آن، تزريق مواد به زير پوست در نواحي كه دچار اين مشكلات است مي باشد و معمولا تزريق به قسمت لابيا ماژور انجام مي شود بر اساس نتايجي مطلوبي كه خانم ها از اين تزريق ژل گرفته اند روز به روز طرفداران اين روش جوان سازي واژن اضافه مي شود.

تزريق ژل به واژن

چرا تزريق ژل به ناحيه تناسلي اهميت دارد؟

از مهم ترين قسمت هاي بدن خانم ها كه در روابط جنسي آن ها نقش بسزايي دارد قسمت واژن آن هاست. اين قسمت از بدن خانم ها هم مثل تمام نقاط ديگر با افزايش سن و با ايجاد بروز عواملي هميشه به يك شكل نمي ماند و دچار تغييراتي مي شود. در مقاله هاي قبلي راجب واژن و راههاي جوان سازي آن توضيحاتي داده ايم و تا حدودي شناخت پيدا كرده ايد همان طور كه گفتيم به لبه هاي خارجي و بزرگ واژن لابياي ماژور گفته مي شود كه اين قسمت از شاخص ترين و اصلي ترين قسمت ناحيه تناسلي خانم ها مي باشد.

معمولا لابيا با افزايش سن خانم ها، زايمان هاي طبيعي، كاهش چربي بدن و تغييرات هورموني ادچار تغييراتي از جمله پيري پوست، افتادگي پوست، شل شدگي پوست، لاغر و چروك شدن پوست مي شود و تمام اين موارد باعث مي شوند كه اندام تناسلي خانم زيبايي خودش را از دس بدهد و ظاهر زشت و زننده به خودش بگيرد و اين مشكل باعث نگراني بيشتر خانم ها و با تحت تاثير قرار دادن رابطه جنسي فرد، موجب كاهش اعتماد به نفس و لذت كمتر از رابطه جنسي آن ها مي شود.

امروزه با روش هاي نوين و پيشرفت علم پزشكي بيشتر متخصصين روش هايي را براي درمان اين امر ابداع مي كنند كه تزريق ژل به لابياي ماژور يكي ازاين روش هاي مدرن مي باشد؛ و پزشك متخصص با انجام اين تزريق موجب جوان شدن و از بين رفتن چين و چروك و افتادگي پوست و در نتيجه چيزي كه ايده ال فرد است مي شود.

مزاياي تزريق ژل به لابيا

از مهم ترين مزيت هايي كه براي انجام دادن اين تزريق ژل در واژن است مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • بدون احساس درد
 • بدون نياز به بستري
 • انجام فعاليت هاي روزمره
 • بدون انجام جراحي و برش
 • گرفتن نتيجه سريع بلافاصله بعد از تمرين
 • بي حسي موضعي
 • تزريق در زمان كم در ۲۰ دقيقه

همه اين شرايط خوب باعث شده است تا اين روش را ميان روش هاي ديگر برتر و مورد رضايت تر قرار گرفته شود. به گونه اين كه امروزه بيشترين متقاضي براي زيبايي واژن انجام اين روش است.

فوايد انجام تزريق ژل به واژن :

 • برطرف شدن مشكل افتادگي واژن
 • رفع چين و چروك پوست واژن
 • حجم دار كردن لبه هاي واژن
 • سفت شدن پوست واژن
 • تنگ شدن دهانه واژن
 • كمك به درمان آتروفي (كاهش بافت عضله) واژن
 • تغيير اندازه لابياي واژن

چه كساني كانديداي پروتز واژن هستند؟

سوالي كه اينجا پيش مي آيد اين است كه چه كساني داوطلب انجام اين پروتز هستند خب جواب كاملا مشخص است معمولا خانم هايي كه احساس مي كنند واژنشان نياز به ترميم داشته و پوستشان دچار افتادگي و يا چروك شده است براي ترميم لب هاي كوچك و بزرگ واژن و براي خلاصي از اين وضعيت مي توانند براي انجام اين روش و تزريق ژل به كلينيك هاي زيبايي مراجعه كنند. اين سه مورد اولويت اول انتخاب تزريق ژل به واژن است
خانم هاي مسني كه ناحيه تناسلي آنها با افتادگي، پيري پوست و از بين رفتن لابياي واژن مواجه شده اند
خانم هايي كه لابياي آنها كوچك و لاغرتر از حد معمول است
خانم هايي كه بر اثر عارضه هاي ارثي و ژنتيكي، ظاهر لابياي آنها نرمال نباشد.

چه افرادي نبايد به واژن خود ژل تزريق كنند؟
همانطور كه تزريق ژل براي بسياري از خانم ها انجام مي گيرد ولي بايد توجه داشت كه اين مسئله براي همه خانم ها صورت نمي گيرد و خانم هايي كه مشكلات خاصي از قبيل مواردي كه در زير برايتان مي گوييم مشمول انجام اين تزريق نمي باشند:
*خانم هايي كه مشكلات آلرژي دارند و دچار آلرژي و آسم هستند
*خانم هاي باردار و شيرده
*بيماران قلبي و سابقه داشتن سكته قلبي يا مغزي

*خانم هايي كه مبتلا به ديابت هستند و انسولين مصرف مي كنند
*خانم هايي كه سابقه لخته شدن خون دارند
*خانم هايي كه به بيماري خاص، مبتلا هستند
*خانم هايي كه دارو هاي خاص مصرف مي كنند
*كساني كه عفونت واژن دارند
*خانم هايي كه در ناحيه تناسلي خودشان دچار زگيلي تناسلي هستند
*افرادي كه به ژل حساسيت دارند
*افرادي كه داراي سيستم ايمني ضعيفي هستند

ژل مورد استفاده در پروتز واژن

در جوان سازي واژن نوع مواد و ژل هاي استفاده شده در زمان تزريق به لابيا متفاوت هستند و معمولا به سه دسته تقسيم مي شوند.

دسته اول موقت، دسته دوم نيمه موقت و دسته سوم دائمي است:

الف-ژل با اثر موقت (۲ ماه تا يكسال)

ب-ژل با اثر نيمه موقت (۲ سال تا ۵ سال)

ج-ژل با اثر و ماندگاري دائمي (۵ تا ۴۰ سال)

الف- معمولا مواد پركننده موقت براي تزريق به واژن زمان محدودي خاصيت خود را حفظ مي كند و بعد از مدت كوتاهي خاصيت خود را از دست مي دهد. اين مواد بين ۲ تا ۱۲ ماه ماندگاري دارد.

ب- جنس مواد تشكيل دهنده اين ژل پري متيل متاكريلات مي باشد؛ و به اين دليل اكه اين پركننده ها در بدن جذب نمي شوند و براي نواحي عميق استفاده مي شوند بهتر است از آنها در اطراف چشم و لب ها استفاده نشود و اثر ماندگاري در نقاط عميق كه تزريق مي شوند ۲ تا ۵ سال است.

ج-جنس اين مواد سيليكوني است اين مواد همان طور كه قبلا توضيح داده شد در جوانسازي ناحيه تناسلي بانوان استفاده مي شود.

آمادگي هاي قبل از انجام تزريق ژل به واژن

 • انجام دادن تمام آزمايشاتي كه پزشك در جلسه مشاوره برايتان تجويز كرده است
 • بررسي تست هاي انعقاد خون
 • E عدم مصرف و آسپرين و ويتامين
 • مصرف داروي خاص را به پزشك اطلاع دهيد
 • عدم مصرف سيگار از دو هفته قبل از تزريق چون كه نيكوتين منجر به اختلال در جريان خون و ترميم مي شود
 • ممنوعيت مصرف الكل قبل از انجام تزريق
 • مصرف زياد آب قبل از تزريق
 • عدم مصرف مواد غذايي از ۶ ساعت قبل از تزريق
 • رفع مشكلات عفوني بدن قبل ازانجام تزريق

علاوه بر رعايت تمام مواردي كه گفته شد اگر شما بيماري و مشكلات خاصي داريد و براي رفع بيماري تان از داروي خاصي استفاده مي كنيد حتما اين مورد را با پزشك خودتان در ميان بگذاريد.

نحوه انجام عمل تزريق ژل به لابياي ماژور

نحوه تزريق اين ژل به اين صورت است بيمار براي شروع تزريق بايد در حالتي مانند حالت انجام پاپ اسمير قرار بگيرد. زمان مورد نياز براي انجام تزريق اين ژل به واژن خانم ها حداكثر ۳۰ دقيقه است و اين يك مزيت خوب براي اين روش حساب مي شود. معمولا تزريق ژل بدون درد و نيازي به بيهوشي است و جراح با تزريق كمي مواد بي حس كننده و با يك بي حسي موضعي تزريق را انجام مي دهد. مزيت ديگر كه اين روش را بين ساير روش هاي پروتز واژن محبوب كرده است كه انجام تزريق نياز به بستري شدن ندارد و فرد بعد از انجام پروتز مي تواند ترخيص شود و فعاليت هاي معمولي خود را انجام دهد.

مراقبت هاي بعد از عمل تزريق ژل به واژن

 • مصرف دارو بنابر تجويز پزشك
 • بعد از انجام تزريق بهتر است تا رانندگي نكنيد
 • عدم مصرف دخانيات ونوشيدني هاي الكي به مدت ۱۰ روز
 • عدم برقراري رابطه جنسي به مدت يك هفته
 • بهتر است براي كاهش درد از كمپرس آب گرم بعد از گذشت ۳ روز از تزريق انجام گيرد
 • دوري كردن از فعاليت هاي فيزيكي و ورزش هاي سنگين به مدت ۲ تا ۳ هفته بعد از تزريق
 • استفاده از مايعات زياد
 • منع ايستادن در مقابل نور مستقيم آفتاب تا ۲ هفته بعد از تزريق

رعايت تمام نكات براي داشتن نتيجه مطلوب از تزريق ضروري است دقت داشته باشيد كه به هيچ عنوان محل تزريق را ماساژ يا دست كاري نكنيد وشخص نبايد ناحيه تناسلي را تا چند روز پس از تزريق فشار دهد، چون با اين كار احتمال جا به جايي ژل بسيار است.

عوارض تزريق ژل به واژن

عوارضي كه ممكن است بعد از تزريق ژل در واژن صورت بگيرد

 • ايجاد نسبي ورم
 • درد در ناحيه لابيا
 • حساسيت به نوع ژل
 • سفت شدن بافت واژن
 • داشتن حالت تهوع
 • بروز لكه هاي قرمز

و يا بروز عفونت در قسمتي كه تزريق شكل گرفته است. در صورت مشاهده عفونت در واژن بايد فوراً درمان شود تا حد الامكان پيشرفت نكندتا منجر به آبسه نشود. علائمي كه ممكن است ايجاد شود جزئي بوده است و امكان اينكه تا چند روز بعد از تزريق رفع شود زياد است. اگر اين گونه نشد و شما بعد از چند روز احساس درد و يا تورم داشتيد حتما با پزشك خود در ميان بگذاريد.

هزينه تزريق ژل به واژن (پروتز واژن)

معمولا از بيشترين سوال هايي كه راجب تزريق ژل به واژن از ما مي پرسند درباره هزينه تزريق ژل به واژن است. توجه داشته باشيد كه هزينه اين تزريق ژل به عوامل مختلفي مثل حجم لابياي ماژور و ميزان حجم چين و چروك و شلي و افتادگي پوست واژن بستگي دارد

برچسب ها: , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

اپيلاسيون زير بغل , هزينه و قيمت اپيلاسيون زير بغل 

اپيلاسيون زير بغل , هزينه و قيمت اپيلاسيون زير بغل : در مورد اپيلاسيون زير بغل در خيلي از سايت ها و مقاله ها گفته شده است ولي اكثر ان ها به طور كامل به نحوه انجام ان نپرداخته اند اما ما در اين مقاله به طور كامل اپيلاسيون زير بغل را بررسي كرده ايم تا شما عزيزان هيچگونه مشكلي در اين باره نداشته باشيد و با خيال كامل اين كار را انجام دهيد.

اپيلاسيون قسمت هاي مختلف بدن از نظر راحتي و سختي متفاوت هستند اپيلاسيون زير بغل هم اندكي دشوار است و در مقايسه با اصلاح ان با تيغ دردناك تر است ولي با اين كار به مدت ۴ الي ۶ ماه از دست مو هاي زائد در امان خواهيد بود البته با برخي از كار ها مي توان مي توان از دشواري ان كاست .

اپيلاسيون زير بغل

اپيلاسيون زير بغل

آمادگي براي اپيلاسيون زير بغل

آماده سازي زير بغل

ما مي توانيم بدون امادگي هم اپيلاسيون را انجام داد ولي با اين كار ها مي توانيم اپيلاسيون بي درد و راحت داد و براي مدتي از دست مو هاي زائد بدن راحت شد. ابتدا قبل از هركاري ابتدا زير بغلتان را كاملا تميز كنيد بهتر است از شامپو بدن يا صابون استفاده كنيد تا اين قسمت از پوست لايه برداري شود حتما اين كار را با اب گرم انجام دهيد تا مو هاي ان قسمت نرم تر شوند و باز شوند كه به راحتي كنده شوند و اپيلاسيون نتيجه بهتري دهد.

براي اينكه اپيلاسيون نتيجه مطلوبي داشته باشد بايد مو هاي قسمت هاي مختلف بدن كوتاه باشند پس بهتر از اگر مو هاي زير بغلتان بلند تر از ۶ ميليمتر باشد ان ها را بايد با قيچي كوتاه كنيد همچنين اين كار درد را هم كم مي كند.

حوله كهنه دور خود بپيچيد

اگر خودتان اپيلاسون را با موم انجام مي دهيد احتمال اينكه موم به اطراف ماليده شود وجود دارد بهتر است براي جلوگيري از كثيف شدن اطراف دور خود يك حوله كهنه بپيچيد.

پودربچه به زير بغلتان بزنيد

هر نوع پودر بچه اي قابل استفاده است. آن را به زير بغل خود زده و با پد آرايشي به خوبي پخش كنيد سپس پودر اضافي را تميز كنيد.

موم اپيلاسيون را گرم كنيد

از مومي استفاده كنيد كه براي اپيلاسيون موهاي پا و بدن تهيه شده و به هيچ وجه موم صورت را براي اپيلاسيون زير بغل استفاده نكنيد. مطابق راهنما مومي كه خريداري كرده ايد را در مايكروفر يا گرم كن موم اپيلاسيون گرم كنيد. وقتي كاملا ذوب شد و حالت مايع به خود گرفت آماده استفاده است.

آيا اولين بار است كه خودتان اپيلاسيون مي كنيد ؟ براي اينكه از داغ نبودن موم اپيلاسيون مطمئن شويد مقداري از آن را روي پشت دستتان كه حساسيت كمتري دارد امتحان كنيد.

كيت هاي اپيلاسيون يا همان لوازم مورد نياز براي موم انداختن از داروخانه ها و فروشگاه هاي لوازم آرايشي قابل تهيه هستند.

براي تهيه مومو شكري مي توانيد از اين رسپي استفاده كنيد : ۲ فنجان شكر ، يك چهارم فنجان آب و يك چهارم فنجام آبليمو را با هم قاطي كنيد. اين تركيب را روي شعله ملائم تا زماني كه شكر حل شده و به يك شربت چسبناك تبديل شود حرارت دهيد.

قرار دادن پد اپيلاسيون

يكي از پدهايي كه تهيه كرده ايد را برداشته و روي محلي كه آغشته به موم است قرار دهيد و در جهت رشد موها محكم دست خود را روي آن بكشيد تا به موم و موها بچسبد.

اگر موم شكري را خودتان تهيه كرده ايد از پارچه نخي تميز به عنوان پد اپيلاسيون استفاده كنيد.

لبه هاي پد را آزاد بگذاريد تا دستانتان مومي نشده و براحتي بتوانيد آن را بكشيد.

اگر پد تمام ناحيه آغشته به موم را پوشش نداد يك قسمت را تميز كرده و با يك پد تميز ديگري قسمت هاي باقيمانده را اپيلاسيون كنيد

كشيدن پد

بخش آزاد پد را گرفته و در خلاف جهت رشد موها آن را بكشيد. پد ، مو و موها همگي يكجا كشيده مي شوند. اين كار را روي زير بغل ديگرتان تكرار دهيد.

استفاده از اسپاتول براي آغشته كردن زير بغل به موم

اسپاتول يا كاردك كرمهاي موبر و چوب بستني بهترين گزينه براي ماليدن موم به زير بغل هستند. مقداري از موم را به اسپاتول آغشته كرده سپس آن را روي زير بغل خود در مسير رشد موها بماليد. هميشه به يك جهت موم را روي موهاي زير بغل بكشيد.

عده اي موهايشان در بيش از يك جهت رشد كرده اند اگر اين حالت شامل حال شما هم مي شود در جهتي كه اكثر موها را در بر بگيرد موم را روي موها بكشيد.

موم را در جهت مخالف رشد موها روي آنها نكشيد. موها با همديگر درگير شده و خوب كنده نمي شوند.

درصورتي كه موم و موها كنده نشدند دوباره با پد تميز تكرار كنيد

در صورتي كه درد زيادي داشت با روغن زيتون و آب گرم موم را تميز كرده و موهاي زير بغلتان را با تيغ اصلاح كنيد.

اتمام كار اپيلاسيون زيربغل

در آينه به زير بغلتان نگاه كنيد . اگر بعد از اپيلاسيون باز هم موي زائد در زير بغلتان باقي مانده باشد بهتر است ان ها را با موم يل پد بكنيد ولي اگر تعداد ان ها از ۱۰ تار كم باشد بهتر از براي كندن ان ها از مو چين استفاده كنيد.

تميز كردن موم اپيلاسيون با روغن

روي موم هاي باقيمانده روغن زيتون يا روغن بادام بماليد. روغن باعث شلتر شدن موم شده و تميز كردن آن راحتتر مي شود.

عوارض اپيلاسيون زير بغل

به صراحت مي توان گفت كه اپيلاسيون هيچ گونه عوارضي ندارد پس بهتر است با اين موضوع خود را نگران نكنيد. بعضا پزشكان وقتي براي پديده اي دليلي پيدا نمي كنند براي اينكه خدشه اي به جايگاه علمي شان وارد نشود با بيان مسائل حاشيه اي سعي در گمراه كردن افراد دارند. مثلا مي گويند تحريك غدد لنفاوي زيربغل در اثر اپيلاسيون در شكل گيري سرطان پستان موثر است. در حالي كه چنين چيزي به هيچ وجه صحت نداشته و ساخته ذهن عده اي ناآگاه به مسائل علمي است.

افراد زيادي به كرات از ما پرسيده اند كه آيا اپييلاسيون زير بغل ضرر دارد؟

اپيلاسيون زير بغل هيچ ضرري ندارد. اگر حرف ما را قبول نداريد كافيست بين سايت ها مرجع انگليسي سرچ كنيد تا مطمئن شويد.

ما مطمئنيم كه اگر اين مقاله را مطالعه كنيد مشكلي راجب اپيلاسيون زير بغل نخواهيد داشت و ان را به بهترين شكل انجام خواهيد داد لازم به ذكر است كه روش هاي مختلفي براي اپيلاسيون زير بغل وجود دارد ولي ما در اينجا موم را توصيه مي كنيم زيرا نتيجه ان مدت طولاني مي ماند و مو ها دير تر رشد مي كنند.

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ