تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

 

تشريفات عروسي

 

1-

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي : يكي از زيباترين مراسم هاي كه در كل دنيا وجود دارد برگزاري مراسم عروسي است. از گذشته تا كنون همه مردم با برخي از آداب و رسوم خاص اين روز عزيز را جشن مي گيرند. در گذشته هاي دور نيز انسان ها اين روز را به پايكوبي و شادي مشغول مي شدند.

اما اين روزها با پيشرفت تكنولوژي و ماشيني شدن زندگي مراسم ازدواج هم تغيير كرده است و به شكل هاي مدرن و جديدي برگزار مي شود . عروس و دامادهاي عزيز دوست دارند اين روز را هر چه رويايي تر و با شكوه تر برگزار كنند زيرا فقط يك شب در عمرشان اين اتفاق مي افتد.

وقتي صحبت از يك مراسم خوب مي شود يعني اينكه همه ي رسوم و تشريفات بايد در آن انجام شود و اينكار ساده ي به نظر نمي آيد. اگر مي خواهيد يك مراسم رويايي براي خود بگيريد بايد دوندگي هاي زيادي انجام دهيد و زمان زيادي را براي اينكار صرف كنيد.

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي

مثلا انتخاب لباس مناسب براي عروس و داماد در باغ تالار عروسي ، انتخاب حلقه، تعيين بودجه براي مراسم ، برنامه ريزي هاي دقيق ، انتخاب باغ يا سالن تالار ، پذيرايي مناسب ، آرايشگاه ، دسته گل عروس ، سفارش كيك ، انتخاب آتليه ، تزئين اتاق عقد و …. همه از مواردي هستند كه بايد پيش از اينكه مراسم خودتان را برگزار كنيد به فكر آنها باشيد.

البته مهم ترين كارها به اموري مرتبط هستند كه بايد در روز عروسي آنها را انجام بدهيم . بايد بين همه تيم هاي فعال در عروسي و پذيرايي هماهنگي لازم وجود داشته باشد . جشن عروسي به عروس و داماد متعلق مي باشد و واقعا نمي توان بر روي كمك آنها در چنين روزي حساب كرد و واقعا پيگيري چنين اموري كه در شب عروسي ، عروس خانم و آقا داماد شايسته آنها نيست .

 

مديريت و برنامه ريزي تشريفات عروسي

خانواده داماد و عروس مي توانند در تمام امور عروسي نظارت هاي لازم را داشته باشند ولي باز هم اين گزينه مناسب نيست. زيرا در چنين شبي خانواده عروس و داماد همين قدر كه حواسشان به احوال پرسي وپذيرايي مهمانان باشند خود كار سختي است و واقعا ايجاد هماهنگي بين ساير تيم هاي فعال توسط خانواده هاي طرفين چندان مناسب و برازنده آنها نخواهد بود.

اگر شما هم مي خواهيد يك خدمات مجالس رويايي را براي خود رقم بزنيد بدون اينكه نگران چيزي باشيد به شما توصيه مي كنيم كه از يك تيم تشريفات و خدمات مجالس قوي استفاده كنيد. موسسه هاي خدماتي مي توانند همه ي كارهاي را كه به مراسم شما مرتبط است به بهترين شكل ممكن برايتان انجام دهند و آنها را به بهترين صورت ممكن مديريت مي كنند.

همه ي امور از انتخاب تالار و آتليه گرفته تا سرويس دهي و پذيرايي از مهمانان همه توسط تيم تشريفات قابل پيگيري مي باشند ؛ خدمه موسسه تشريفاتي با ظاهري آرايسته و مودب اماده خدمت رساني به مهمانان شما خواهند بود.

اگر از يك موسسه خدمات استفاده كنيد مي توانيد بهترين شب زندگيتان را بدون استرس به پايان برسانيد. البته ما هر تشريفاتي را پيشنهاد نمي كنيم باز هم تاكيد مي كنيم استفاده از تيم تشريفات مجالس خبره ، كاربلد و با تجربه مي توانند بهترين شب را براي شما به ارمغان بياورد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

رفع , از بين بردن و ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد بدن

رفع , از بين بردن و ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد بدن : موهاي زائد براي كساني كه از وجود آن در بدن خود رنج مي‌برند مي‌تواند يك مشكل بزرگ باشد. اين مشكل حتي مي‌تواند روي احساس افراد نسبت به خودشان تأثير بگذارد. روش‌هاي سنتي كه براي ليزر موهاي زائد وجود دارد خسته‌كننده و دردناك است و همچنين در طول زمان هزينه زيادي مي‌بَرد. تراشيدن موهاي زائد روشي است كه فقط براي چند روز آن‌ها را از بين مي‌برد، اپيلاسيون روش ديگري است كه تنها براي چند هفته دوام دارد ولي هيچ‌كدام از آن‌ها افراد را تا ابد و براي هميشه از شر موهاي زائد خلاص نمي‌كند و از اين حيث، زيبايي واقعي با تقبل هزينه ليزر موهاي زائد در حذف موها با روش ليزر كردن حاصل مي‌شود.

 

ليزر موهاي زائد بدن

 

حذف موها با استفاده از ليزر مو ، روشي است كه براي از بين بردن موهاي زائد بدن استفاده مي‌شود. ليزر يك پالس انرژي منتشر مي‌كند كه از سطح پوست عبور مي‌كند و به فوليكول مو مي‌رسد. سپس اين انرژي به داخل فوليكول مو نفوذ مي‌كند تا آن را نابود كند به‌طوري‌كه مو هرگز نمي‌تواند دوباره رشد كند.

مزاياي استفاده از روش ليزر براي حذف موهاي زائد

 • اين روش نسبتاً ايمن است.
 • روش ليزر مو زائد مي‌تواند تا ۹۵ درصد در رفع موهاي زائد نتايجي دائمي داشته باشد البته بعد از اينكه دوره‌ي درماني كه توصيه شده است كامل شود.
 • روش ليزر سريع‌تر و مؤثرتر از ديگر روش‌هاي حذف مو مانند الكتروليز است.
 • ليزر درماني، يك روش خيلي مؤثر براي موهاي متراكم و دسته‌اي است.
 • روش ليزر بسيار سريع است و در وقت صرفه‌جويي مي‌شود.
 • اين روش مي‌تواند در همه‌ي افراد با انواع پوست شامل سياه‌پوستان نيز انجام شود.
 • ليزر موهاي زائد بدن براي رفع سياهي زير بغل نيز موثر است.

توصيه‌هاي انجام ليزر موهاي زائد بدن

قبل از انجام ليزر موهاي زائد بدن

شما در مشاوره خود مي‌توانيد تمام جنبه‌هاي روش درماني را بپرسيد و سپس تصميم بگيريد كه روش ليزر موهاي زايد براي شما مناسب است يا خير. ما به شما مشاوره مي‌دهيم و اگر شما مناسب و آماده‌ي دريافت درمان ليزر موهاي زائد بدن هستيد، تصميم به درمان شما مي‌گيريم. به منظور ارزيابي واكنش پوست شما به ليزر، ما ۷ روز قبل از شروع اولين جلسه درمان يك تست روي پوست شما انجام مي‌دهيم. به منظور ارزيابي دقيق پوست شما و اينكه در جلسه مشاوره، ما بتوانيم پوست شما را تست كنيم، شما بايد ۴ هفته قبل از جلسه مشاوره استفاده از روش‌هاي مختلف مانند اپيلاسيون و الكتروليز را محدود كنيد. همچنين شما بايد از قرار گرفتن در معرض مستقيم نور خورشيد جلوگيري كنيد زيرا انجام درمان و تست روي پوست‌هاي بُرنزه و قهوه‌اي نمي‌تواند انجام شود.

در طول انجام ليزر مو هاي زائد بدن

تيم متخصص ما در تمام مراحل درمان در دسترس شما هستند بنابراين اگر شما هرگونه نگراني و ناراحتي داريد، مي‌توانيد با كلينيك تماس بگيريد. ممكن است نتايج ليزر براي هر بيماري متفاوت باشد. شما مي‌توانيد براي اطمينان يافتن و آشنا شدن با روش درمان، در يك زمان مناسب با دكتر خود ملاقات كنيد.

درمان در هر نقطه بسته به منطقه تحت درمان ( رفع موهاي زائد ناحيه تناسلي )، ممكن است از ۱۰ دقيقه تا ۲ ساعت طول بكشد. ما توصيه مي‌كنيم كه ۲۴ ساعت قبل از شروع درمان، ناحيه‌اي كه قرار است تحت درمان قرار بگيرد را بتراشيد. همچنين ۲ تا ۴ هفته قبل از درمان از قرار گرفتن در معرض نور خورشيد و ۱ هفته قبل از درمان، از برنزه كردن پوست خود بپرهيزيد. اين روش درماني به خودي خود عملاً بدون درد است زيرا به يك دستگاه خنك‌كننده متصل شده است. وقتي ليزر موهاي زائد بيكيني تابانده مي‌شود ممكن است شما احساس كنيد كه يك كش لاستيكي به شما برخورد كرده است.

بعد از انجام ليزر موهاي زائد بدن

بعد از درمان با ليزر موي زائد ممكن است با قرمزي خفيفي روي پوست و بعضي اوقات كمي تورم فوليكول‌هاي مو مواجه شويد. كه با كپرس يخ برطرف مي گردد . اين عوارض ليزر مو زير بغل زودگذر و موقت است و به سرعت فروكش مي‌كند. پوسته پوسته شدن سطحي پوست، خشكي و تاول در محل درمان و تغييرات موقت در رنگ پوست ممكن است رخ دهد اما بسيار نادر است. نتايج به صورت تدريجي است و رشد مو بعد از هر جلسه درمان رفع موهاي زائد با ليزر كاهش مي‌يابد. براي به حداكثر رساندن تأثيرات انواع ليزر موهاي زائد و كاهش عوارض جانبي ناخواسته، ما انجام مراحل مراقبتي زير را به شما توصيه مي‌كنيم:

از قرار گرفتن در معرض نور خورشيد اجتناب كنيد و در ناحيه درمان شده از ضد آفتاب استفاده كنيد.

تا يك هفته بعد از درمان لايه‌برداري شيميايي يا ميكرودرم انجام ندهيد.

تا ۴۸ ساعت بعد از درمان از گرماي مستقيم و غيرمستقيم، حمام گرم، سونا و … دوري كنيد.

مصرف محصولات عادي مراقبت از پوست مي‌تواند بلافاصله از سر گرفته شود. البته از مصرف محصولات موضعي زبر و محرك (سوزش‌آور) براي ۴۸ ساعت پس از درمان اجتناب شود.

نتايج براي هر فرد ممكن است متفاوت باشد زيرا افراد با هم متفاوتند.

بايد از يك لوسيون يا آلوئه‌ورا براي آب‌رساني به محل درمان استفاده شود. اگر پوسته پوسته شدن محل درمان زياد شد، بايد به آن اجازه داد تا به صورت طبيعي درمان شود. محل درمان را نَخارانيد و نَكَنيد.

آرايش- اگر محل درمان شده تاول زده است، بايد در هنگام استفاده يا پاك كردن مواد آرايشي خيلي احتياط كنيد. محل درمان شده بسيار حساس است و بايد از آن با دقت مراقبت كرد.

بعد از درمان از فعاليت‌هايي مانند شنا و ورزش‌هاي شديد براي ۲ تا ۳ روز يا تا زماني كه قرمزي، پوسته پوسته شدن يا تاول پوست از بين رفته باشد، اجتناب شود.

تكنولوژي ليزر موهاي زائد بدن در كلينيك ليزر مو

ليزرها از سال ۱۹۹۵ براي از بين بردن و ليزر موهاي زائد بدن استفاده شده‌اند. متأسفانه هيچ ليزر واحد يا سيستم نوري كه بهتر از انواع ديگر باشد، وجود ندارد. هر سيستم داراي نقاط قوت و ضعف است. برخي از سيستم‌ها سريع و مؤثر هستند اما تنها براي پوست روشن قابل استفاده است، ديگر سيستم‌ها مي‌تواند براي پوست‌هاي تيره استفاده شود.

ليزر Nd: YAG

ليزر Nd: YAG جديدترين ليزر حذف مو است. “Nd” مخفف نئوديميوم (Neodymium) و “YAG” مخفف گارنت ايتريم آلومينيوم (yttrium aluminum garnet) است. اين ليزرها اغلب براي حذف خال‌كوبي، به عنوان خاكستري كننده رنگ‌دانه‌ها، استفاده مي‌شود اما براي حذف موها نيز قابل استفاده است.

يك لوسيون كربن به پوست ماليده مي‌شود تا به فوليكول‌هاي موهايي كه قرار است درمان شوند نفوذ كند؛ فوليكول‌ها طول موج ليزر Nd: YAG را جذب مي‌كنند. ليزر Nd: YAG مي‌تواند براي حذف مؤثر مو توسط بيماران مختلف ازجمله كساني كه پوست تيره دارند استفاده شود. مناطق بزرگي از بدن مي‌تواند خيلي سريع با اين نوع از ليزر درمان شود. ليزر Nd: YAG ممكن است كمي دردناك‌تر از ديگر ليزرهاي حذف مو باشد.

ليزر ديود

سيستم ليزر ديود شامل يك باريكه نور متمركز و حرارت است كه به فوليكول‌هاي مو و سپس به ملانين موجود در آن‌ها تابانده مي‌شود. با تقبل هزينه ليزر دايود رنگ‌دانه انرژي ليزر را جذب مي‌كند و از بين مي‌رود. طرز كار آن، جلوگيري از رشد مو در آسيب زدن به فوليكول‌هاي آن است. انرژي ليزر به اين فوليكول‌ها تابانده مي‌شود، درحالي كه به طور همزمان از پوست اطراف نيز محافظت مي‌كند تا آسيب نبيند.

روش ليزر ديود ممكن است شامل چند جلسه درمان باشد. هر جلسه سريع انجام مي‌شود و وقتي تلف نمي‌شود. عوارض ليزر زير بغل با استفاده از ليزر ديود بسيار كم است اما ممكن است ناحيه تحت درمان كمي قرمز شود كه اين قرمزي در عرض ۲ روز از بين مي‌رود.

ليزر الكساندريت

دستگاه‌هاي ليزر الكساندريت سريع‌ترين ليزر موهاي زائد بدن هستند. اين ليزر براي درمان سريع روي قسمت‌هاي بدن كه مساحت بزرگي دارند مناسب است و بيشتر در بيماران با پوست روشن‌تر و زيتوني‌رنگ مؤثر است. ليزر الكساندريت يكي از ليزرهايي است كه مكرراً براي حذف موها مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

با تقبل هزينه ليزر الكساندرايت و در طي آن ، ملانين موجود در فوليكول‌هاي مو نور ليزر الكساندريت را خيلي خوب و به صورت گزينشي جذب مي‌كند. پالس‌هاي ليزر داراي سرعت زيادي هستند به طوري كه ممكن است موجب اذيت شدن بيمار شود. در عوض زمان درمان سريع‌تر است؛ يك بيمار به طور مثال در عرض ۳۰ دقيقه يا كمتر از آن مي‌تواند درمان شود. اين سيستم ليزري اغلب نتايج دائمي بدست مي‌دهد. درصورتي‌كه مو در حال رشد باشد، ليزر الكساندريت تعداد، ضخامت و تيرگي موي درمان شده را كاهش مي‌دهد.

آيا ليزر موهاي زائد باعث آسيب مي‌شود؟

ليزر موهاي زائد بدن عوارض ناچيزي دارد. بيماران اغلب مي‌گويند احساسي شبيه ضربه‌ي يك كش لاستيكي روي پوست خود دارند. گاهي ممكن است قرمزي خفيف و تورم موضعي نيز به همراه داشته باشد اما معمولاً ۲۴ ساعت پس از درمان فروكش خواهد كرد.

براي از بين بردن موهاي زائد چند جلسه درمان نياز است؟

معمولاً بيماران بعد از ۴ تا ۶ جلسه درمان به نتيجه مورد نظر براي از بين بردن موهاي زائد مي‌رسند، هرچند تعداد جلسات درمان بسته به رنگ پوست، رنگ مو و عوامل ديگر متفاوت خواهد بود. قيمت ليزر موهاي زائد بسيار قابل توجيه است، به‌خصوص زماني كه هزينه‌هاي صرف شده براي رفع موهاي زائد با روش‌هاي ديگر از جمله تيغ زدن يا موم انداختن موردتوجه قرار گيرد. اگر شما به دنبال رفع موهاي زائد در بيش از يك نقطه از بدن خود هستيد، مبلغ اين هزينه‌ها به نسبت كاهش پيدا مي‌كند.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

رفع , از بين بردن و ليزر موهاي زائد مردان | آقايان

رفع , از بين بردن و ليزر موهاي زائد مردان , ليزر موهاي زائد در آقايان , از بين بردن موهاي زائد آقايان  : مهم‌ترين سوالي كه هميشه در مورد ليزر موهاي زائد مردان ( آقايان ) پرسيده مي‌شود اين است كه :

 

 آيا ليزر موهاي زائد براي آقايان نيز وجود دارد؟

جواب اين سوال نيز بسيار ساده است – بله!

 

هر روزه تعداد بيشتري از مردان علاقه پيدا مي‌كنند كه ظاهري تميز و شيك داشته باشند و ليزر موهاي زائد يكي از كارهايي است كه به اين منظور بايد انجام بدهند. مردان نيز ممكن است به اندازه‌ي زنان از موهاي زائد خود ناراضي باشند و وقتي صحبت از بين بردن موهاي زائد بدن مي‌شود، مردان نيز با مشكلي مشابه با مشكل زنان رو به‌رو هستند.

راه‌حل‌هاي موقتي مثل استفاده از موم، تيغ زدن، كرم بو بر يا دستگاه اپيلاسيون، بسيار سخت و وقت‌گير هستند و به هرحال براي داشتن پوستي صاف و بي‌مو، بايد مرتبا تكرار شوند .

نواحي كه مي‌توان ليزر موهاي زائد مردان را روي آن انجام داد

 • صورت شامل گونه‌ها، اطراف ابرو‌ها، خط ريش
 • گردن و شانه‌ها
 • كمر، قفسه سينه و شكم

دسترسي به برخي از اين نواحي با استفاده از تكنيك‌هاي قديمي و موقت رفع موهاي زائد، مشكل است و باعث مي‌شود روش از بين بردن موهاي زائد با ليزر، گزينه‌ي جذاب‌تري باشد. مردان نيز مي‌توانند همان اثرات مشابه با زنان را از ليزر موهاي زائد خود مشاهده كنند و تنها بعد از چند جلسه ليزر شاهد تاثيرات اين روش خواهند بود.

رفع موهاي زائد صورت مردان

ليزر موهاي زائد مردان صورت براي مرداني كه دوست دارند ظاهر بسيار تميز و آراسته‌اي داشته باشند، بسيار مناسب است و به كمك آن مي‌توان جاي موهاي اضافي ريش در وسط صورت را كاملا از بين برد. نقاطي از صورت كه به ليزر براي از بين بردن موهاي زايد به خوبي پاسخ مي‌دهند عبارتند از: چانه، پشت لب و پايه‌هاي موهاي سر.

 

ليزر موهاي زائد مردان

 

رفع موهاي زائد كمر

اين خدمات بسيار محبوب هستند، چرا كه دسترسي به موهاي كمر توسط خود شخص كار آساني نيست. موم انداختن مداوم كمر نيز بسيار گران تمام مي‌شود و تيغ زدن اين موها نيز پس از مدتي باعث حساس شدن و خارش پوست مي‌شود و تقريبا هميشه يك نقطه از كمر جا مي‌ماند و موهاي آن زده نمي‌شود. دستگاه ليزر Polaris Nd:YAG در كلينيك ما به نحوي تنظيم شده است كه بتوان به كمك آن نواحي بزرگ را به راحتي ليزر كرد.

رفع موهاي زائد سينه

بعضي از مردان دوست دارند كه موهاي سينه‌ي خود را كاملا از بين ببرند و برخي ديگر نيز دوست دارند كه موهاي اين ناحيه فقط كمي كم‌پشت و باريك شوند. در اين كلينيك امكان انجام درمان دقيقا طبق خواسته‌ي مراجعه كنندگان وجود دارد.

ليزر موهاي زائد مردان

رفع موهاي زائد شكم

ليزر موهاي زائد شكم نيز در اين كلينيك به آساني انجام مي‌شود و پس از تكميل دوره درماني، پوست ناحيه‌ي شكم شما كاملا صاف و بدون موي زائد خواهد بود.

ليزر موهاي زائد چگونه عمل مي‌كند؟

در روش از بين بردن موهاي زائد با ليزر از طول موجي از نور استفاده مي‌شود كه توسط رنگدانه‌ي موجود در مو جذب مي‌شود. فوليكول مو انرژي نوري ليزر را جذب مي‌كند و واكنش فوتو-ترميك در فوليكول مو باعث تبديل شدن انرژي ليزر به گرما مي‌شود. اين گرما موجب تخريب ساختار‌هاي دروني فوليكول‌هاي مو شده و اغلب باعث سوختن و تبخير شدن خود مو نيز مي‌شود. بدين ترتيب فوليكول مو جمع شده و كوچك مي‌شود و توليد مو براي آن مشكل خواهد بود.

براي انجام ليزر رفع موهاي زائد شما با يك متخصص ليزر درماني بايد ملاقات كنيد تا نوع پوست شما را ارزيابي كند و يك تست آزمايشي روي پوست شما انجام دهد، متخصص ليزر درماني سپس در مورد خطرات احتمالي كه ليزر مي‌تواند براي پوست شما داشته باشد به شما توضيحات لازم را مي‌دهد و يك برنامه‌ي درماني مناسب با شرايط شما پيشنهاد مي‌كند. درصورتي‌كه شما با اين برنامه درماني موافق باشيد، مسئولين كلينيك جلسات ليزر درماني شما را با توجه به تاريخ وروزهايي كه براي شما امكان مراجعه وجود دارد، تنظيم مي‌كنند.

هر جلسه ليزر موهاي زائد، بسته به ناحيه‌ي تحت درمان، بين ۱۵ دقيقه تا ۱ ساعت طول مي‌كشد. تكنسين ليزر ابتدا يك ژل خنك كننده روي پست شما ميزند و سپس دستگاه ليزر را روي ناحيه‌ي مورد نظر قرار داده و حركت مي‌دهد. در هنگام ليزر موهاي زائد كمي احساس گزگز و مور مور و در برخي موارد درد خفيف خواهيد داشت ولي بلافاصله بعد از اتمام ليزر مي‌توانيد كلينيك را ترك كنيد.

آيا ليزر موهاي زائد روش بي‌خطري است؟

بله، تمامي متخصصين ليزر در اين كلينيك، يك دوره‌ي آموزشي دقيق و پيشرفته‌ي داخلي را گذرانده‌اند كه كاملا معتبر مي‌باشد و هر ساله در دوره‌هاي آموزشي ليزر حضور پيدا مي‌كنند. هر كدام از متخصصين ما صلاحيت كامل در انجام ليزر درماني را دارند و قبل از انجام ليزر به دقت پوست و موي شما را ارزيابي مي‌كنند. ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه روش اتخاذ شده براي ليزر موهاي زائد شما، بي‌اثر نخواهد بود و آسيبي به پوست شما نمي‌زند.

در اين كلينيك، ليزر موهاي زائد شما در محيطي بهداشتي و كاملا مجهز انجام مي‌شود؛ آسايش شما اولين اولويت ماست.

براي ليزر موهاي زائد مردان به چند جلسه درماني نياز هست؟

تعداد جلسات مورد نياز براي رفع موهاي زائد بستگي به رنگ و نوع موها، ناحيه‌ي تحت درمان و رنگ پوست شما دارد. متخصص ليزر درماني بعد از ارزيابي وضعيت و همچنين خواسته‌هاي شما، تعيين مي‌كند كه به چند جلسه ليزر درماني نياز داريد، اما به‌طوركلي براي رسيدن به نتايج موثر ليزر موي زائد، لازم است ۶ تا ۸ جلسه ليزر انجام شود. بين جلسات درماني ۴ تا ۶ هفته فاصله خواهد بود تا موهايي كه دوباره رشد كرده‌اند توسط ليزر از بين بروند و شما بعد از هر جلسه ليزر موهاي زائد متوجه خواهيد شد كه موهاي شما كمتر و كمتر مي‌شوند. براي رفع كامل موهاي زائد و داشتن پوستي كاملا صاف و بدون مو، لازم است هر سال نيز ليزر موهاي زائد را يك جلسه انجام دهيد.

چه مراقبت‌هايي در طول دوره درمان بايد انجام داد؟

حداقل دو هفته قبل از انجام ليزر موهاي زائد، از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداري كنيد. ۴ تا ۶ هفته قبل از ليزر نيز از رنگ كردن، كندن يا موم انداختن موهاي خود، خودداري كنيد. درصورتي‌كه پوست شما برنزه است، قبل از شروع دوره درمان بايد صبر كنيد تا پوست شما مجددا روشن شود.

هزينه ليزر موهاي زائد مردان

اگر شما به دنبال رفع موهاي زائد در بيش از يك نقطه از بدن خود هستيد، مبلغ اين هزينه‌ها به نسبت كاهش پيدا مي‌كند اما براي اطلاع دقيق از هزينه ليزر موهاي زائد مردان بايد با پزشك مشورت نماييد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

بهترين دستگاه‌ ليزر موهاي زائد

بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , بهترين دستگاه هاي ليزر موهاي زائد , انواع دستگاه ليزر مو , دستگاه هاي ليزر موهاي زائد مورد استفاده در كلينيك ليزر مو : امروزه دستگاه‌هاي ليزر مختلفي با سيستم‌هاي گوناگون، به منظور از بين بردن موهاي زائد وجود دارد. هر چند انواع دستگاه ليزر مو با يكديگر متفاوت هستند، اما از اصول اوليه يكساني پيروي مي‌كنند. وقتي پوست بيمار، نور ليزر را جذب مي‌كند، اين انرژي نوري تبديل به گرما مي‌شود. اين تبديل گرمايي، عاملي است كه تاثير اصلي ليزر بر پوست را ايجاد مي‌كند.

 

بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد

 

اشعه‌ي ليزر در هر يك از سيستم‌ها، داراي طول موج متفاوتي است. اين طول موج خاص به نحوي تنظيم شده است كه نور ليزر تنها توسط فوليكول‌هاي مو جذب شود و توسط بافت‌هاي اطراف آن جذب نشود. اين موضوع باعث مي‌شود كه انرژي حاصل از اشعه‌ي ليزر در يك نقطه‌ي خاص متمركز شود.

سه مورد از بهترين دستگاه‌هاي ليزر موهاي زائد

رفع موهاي زائد با ليزر اكساندرايت

طول موج ليزر مورد استفاده در اين دستگاه ۷۵۵ نانومتر است كه در محدوده مادون‌قرمز از طيف رنگي قرار دارد. قسمت اعظم اين طول موج ليزر، توسط ملانين و فوليكول مو جذب مي‌شود و قسمت ناچيزي از اين اشعه جذب پوست اطراف فوليكول مو مي‌شود. ليزر موهاي زائد الكساندرايت، يك دستگاه پركاربرد است و شما به احتمال زياد مي‌توانيد اين دستگاه را در بسياري از كلينيك‌هاي زيبايي بيابيد. اين دستگاه همچنين، سريع‌ترين دستگاه ليزرموجود در بازار براي رفع موهاي زائد مي‌باشد.

افرادي بهترين نتيجه را از اين دستگاه مي‌گيرند كه رنگ پوست آن‌ها بين سفيد تا سبزه است و خصوصا رنگ پوست‌هاي روشن‌تر نتيجه بهتري از اين دستگاه ليزر مي‌گيرند. از اين سيستم ليزري مي‌توان براي رفع موهاي زائد در افرادي كه پوستشان لكه يا كك‌و‌مك دارند نيز استفاده كرد، درحالي كه ساير سيستم‌هاي ليزري رفع موهاي زائد در چنين مواردي بي‌تاثير هستند.

مزاياي ليزر الكساندرايت چيست؟

 • بالا بودن سرعت تناوب اشعه ليزر به اين معناست كه جلسات درماني با ليزر الكساندرايت كوتاه‌تر هستند.
 • اين دستگاه بر روي طيف گسترده‌اي از رنگ پوست‌هاي مختلف، از پوست بسيار سفيد تا سبزه، موثر است.
 • در مقايسه با ساير دستگاه‌هاي ليزر بر روي موهاي نازك‌تر بيش‌تر موثر است.
 • ميزان نفوذ اشعه ليزر در پوست بسيار عالي است.
 • مي‌توان نواحي بزرگي از پوست را در هر بار ليزر كردن، پوشش داد.

معايب ليزر زائد الكساندرايت چيست؟

 • اين دستگاه براي پوست‌هاي بسيار تيره مناسب نيست.
 • اشعه‌ي ليزر اين دستگاه مي‌تواند موجب تغييراتي در رنگدانه‌هاي پوستي شود.
 • به علت بالا بودن تناوب اشعه ليزر، ممكن است رفع موهاي زائد با اين دستگاه بيشتر از دستگاه‌هاي ديگر دردناك باشد.

ليزر ديود (Diode) براي رفع موهاي زائد

ليزرهاي ديود براي رفع موهاي زائد ( ليزر مو )، دستگاه‌هاي نسبتا جديدي هستند. سيستم‌هاي ليزر ديود از اجزاي نيمه‌هادي يا ديود ساخته شده‌اند. اين ديود‌ها در كنار يكديگر يك منبع نوري براي اشعه ليزر ايجاد مي‌كنند. ليزر‌هاي ديود در طول موج بين ۸۰۰ تا ۸۱۰ نانومتر كار مي‌كنند. در اين دستگاه‌ها با توجه به نياز هر بيمار مي‌توان طول موج را تغيير داد. طول موج اين دستگاه را مي‌توان با تغيير پارامترهايي مانند جريان الكتريكي، تغيير داد. از ليزر ديود مي‌توان براي رفع موهاي زائد در افرادي با پوست تيره‌رنگ نيز استفاده كرد.

بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد براي از بين بدن موهاي زائد ضخيم و خشن، ليزر ديود مي‌باشد. اين دستگاه در بين مرداني كه مي‌خواهند موهاي زائد كمر و قفسه سينه‌ي خود را از بين ببرند، كاربرد زيادي دارد. بسياري از مردان از داشتن اين موها ناراضي هستند و ظاهر خود را با وجود اين موها دوست ندارند. مطالعات انجام شده بر روي دستگاه‌هاي ليزر ديود نشان داده است كه نتايج كوتاه‌مدت رفع موهاي زائد با اين دستگاه بسيار عالي و رضايت بخش است. اما در مورد نتايج بلند‌مدت رفع موهاي زائد با اين دستگاه هنوز اطلاعات كافي جمع‌آوري نشده، چرا كه اين دستگاه نسبتا جديد است.

مزاياي دستگاه ليزر ديود براي رفع موهاي زائد

 • بلند‌تر بودن طول موج اشعه ليزر موي زائد موجب مي‌شود كه اين اشعه نفوذ بيشتري در پوست داشته باشد و براي پوست ايمن‌تر باشد.
 • مي‌توان نواحي بزرگي از پوست را در هر بار ليزر كردن، پوشش داد.
 • ريكاوري پس از رفع موهاي زائد با اين دستگاه بسيار سريع است.
 • اين دستگاه داراي يك طول موج ثابت نيست و بنابراين مي‌توان طول موج دستگاه را با توجه به نياز هر بيمار تغيير داد.
 • مي‌توان از اين دستگاه براي رفع موهاي زائد در افرادي با پوست تيره‌رنگ استفاده كرد.
 • ميزان آسيب به لايه‌ي اپيدرميس پوست با استفاده از اين دستگاه بسيار كمتر است.

معايب ليزر ديود براي رفع موهاي زائد چيست؟

 • عوارض جانبي شديد اين دستگاه مي‌تواند شامل سوختگي و تغيير رنگ پوست باشد.
 • برخي افراد، زدن كهير‌هاي پوستي را به عوارض جانبي اين دستگاه نسبت داده‌اند.
 • در مورد نتايج بلند مدت اين دستگاه هنوز تحقيقاتي صورت نگرفته است.

ليزرNd:YAG براي رفع موهاي زائد

ليزر‌هاي Nd:YAG دستگاه‌هاي الكترونيكي هستند كه از نيمه‌هادي‌هاي جامد ساخته شده است. طول موج ليزر مورد استفاده در اين دستگاه ۱۰۶۴ نانومتر است كه در محدوده مادون‌قرمز از طيف رنگي قرار دارد. اين دستگاه‌ها تنها در اين طول موج كار نمي‌كنند، بلكه مي‌توانند در فركانس دوبرابر با طول موج ۵۳۲ نانومتر كه در محدوده‌ي نور سبز قرار دارد نيز كار كنند. گفته مي‌شود كه سيستم ليزري Nd:YAG براي تمامي ‌انواع پوست‌ها و از جمله رنگ پوست آسيايي، مناسب هستند، خصوصيتي كه در ديگر دستگاه‌هاي ليزري وجود ندارد.

اين دستگاه ليزر موهاي زائد همچنين داراي نرخ تناوب بالايي است و مي‌توان از آن در نواحي بزرگ تر بدن مانند قفسه سينه و ران پا‌ها استفاده كرد. ماده‌ي كروموفور مورد نظر در دستگاه‌هاي ليزر Nd:YAG، كربن است. (سلول يا مولكول هدف در ليزرهاي متفاوتي فرق مي‌كند. در هر طول موج خاص، انرژي ليزر جذب ماده خاصي مي شود كه اصطلاحا به آن كروموفور گويند. مثلا اگر هدف درمان، برداشتن ضايعات رنگي از جمله لكه‌هاي قهوه اي روي پوست باشد، كروموفور آن رنگدانه ملانين است) . ماده‌ي كربن به اين علت انتخاب شده است كه ايمني بيشتر و قدرت جذب بيشتري دارد.

در طول موج‌هاي ۱۰۶۵ نانومتر، كربن نسبت به ملانين، هموفور بسيار بهتري است. در هنگام استفاده از اين ليزر يك لوسيون كربن بر روي پوست زده مي‌شود و اين لوسيون به فوليكول‌هاي مو نفوذ مي‌كند. سپس با تاباندن اشعه‌ي ليزر به موها، انرژي ليزر، مولكول‌هاي كربن را هدف قرار مي‌دهد و بنابراين جذب فوليكول‌هاي مو مي‌شود. تنها نقطه ضعف اين روش اين است كه بايد كاري كرد كه مولكول‌هاي كربن تا حدي در پوست نفوذ كنند كه به فوليكول مو برسند. همچنين اين خطر وجود دارد كه كربن در بافت پوست نفوذ كند و در هنگام تاباندن اشعه‌ي ليزر و جذب انرژي آن، اثري مانند تاتو روي پوست ايجاد مي‌شود.

مزاياي دستگاه ليزرNd:YAG براي رفع موهاي زائد چيست؟

 • مي‌توان از اين دستگاه براي تمامي ‌انواع پوست‌ها از جمله رنگ پوست آسيايي و پوست‌هاي تيره استفاده كرد.
 • توسط اين دستگاه مي‌توان نواحي بزرگ‌تري از بدن را به نحو موثر و كارآمد ليزر كرد.
 • اين اعتقاد وجود دارد كه با استفاده از اين دستگاه، مدت زمان تاخير در رشد مجدد موها، نسبت به دستگاه‌هاي ديگر، بسيار طولاني‌تر است.
 • نتايج رفع موهاي زائد با ليزر ND Yag بسيار موثرتر از روش IPL (پالس نوري شديد) است.
 • در سال‌هاي اخير، انجام ليزر موهاي زائد بسيار محبوب شده است و دستگاه ليزر Nd Yag در حال تبديل شدن به يكي از پيشرفته‌ترين و پركاربردترين متد‌هاي مورد استفاده براي رفع موهاي زائد است است.


ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

كلينيك و مركز ليزر موهاي زائد در تهران و ساير شهرستان ها


كلينيك ليزر مو , كلينيك ليزر , كلينيك ليزر موهاي زائد , كلينيك زيبايي ليزر مو , كلينيك تخصصي ليزر مو , كلينيك ليزر مو در تهران , متخصص ليزر مو  : رفع موهاي زائد بدن و از بين بردن آن ها ،از زمان قديم مورد استفاده ي عموم مردم بوده و مي باشد. امروزه ليزر مو هاي زائد يكي از صدر نشين هاي رتبه بندي جراحي هاي زيبايي در كلينيك هاي زيبايي و جوانسازي مي باشد .

كلينيك ليزر موهاي زائد

در كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو  از بي عارضه ترين روش ها هم پزشك و هم براي بيمار است استفاده مي شود طوري كه در هر جلسه ، ليزر كل موهاي صورت حداكثر ۱۰ دقيقه زمان مي برد و بعد از انجام ليزر موهيچ زخمي روي پوست بيمار باقي نمي ماند.بعضي از مراجعين به كلينيك ليزر مو به دليل عدم اطلاع از دستگاه هاي ليزر و نحوه ي كاركرد آن ها احساس ترس دارند و برخي از افراد فكر مي كنند كه ليزر مو براي بدنشان عارضه دارد . لازم به ذكر است كه ليزر مو به بافت هاي مجاور هيچ گونه آسيبي نمي رساند و فقط به ريشه ي مو برخورد ميكند .

الكترو ليزركلينيك روش كار آمدي براي زدودن دائمي موهاي زائد است واساس آن جايگذاري يك سوزن فلزي به داخل فوليكل مو مي باشد تاسلول هاي فعال ريشه ي مو را تخريب كرده و آن ها را به صورت كامل از بين ببرد .امروزه (electro lysis) تنها ترين راه براي ازبين بردن موهاي سفيد است و استفاده از ليزر مو براي از بين بردن مو هاي زائد بالاي لب و روي چانه و.. موثر مي باشد و بهتر است براي از بين بردن موهاي زائد بلوند اين قسمت ، از اكتروليزيك استفاده كنيد.تعداد جلسات لازم براي از بين بردن موهاي زائد در كلينيك ليزر مو بهتين بسته به نوع دستگاه ليزر مورد استفاده ، بيمار و تشخيص پزشك معالج دارد. و در حالت كلي مي تواند بين ۴ تا ۸ جلسه صورت پذيرد.

كلينيك ليزر مو

ليزر موهاي زائد در كلينيك ليزر مو

كلينيك زيبايي چهار روش زير را براي ليزر مو هاي زائد ، اساس كار خود قرارداده كه عبارت اند از:

۱٫كار با ليزر هاي پيشرفته و به روز دنيا(الگساندرايت ، ديود ،سوپرهيرري موو)

۲٫تجربه ي كار بالا و ليزر مو هاي زائد و ساير انواع ليزر ها

۳٫تخصص و كارآيي

۴٫تعرفه ي عادلانه و متناسب

از دهه ي ۱۹۹۰ ميلادي تاكنون از بين بردن موهاي زائد با ليزر ، پيشرفت هاي چشمگيري كرده است . استفاده از انواع داروهاي موبر وتراشيدن و روشهاي قديمي ديگر اثري موقت دارند و دائمي نيستند . ازبين بردن موهاي زائد با استفاده از ليزر بايد توسط شخص آگاه ومتخصص در كلينيك ليزر مو صورت پذيرد ،تيم تخصصي ما در كلينيك ليزر مو بهتين با انجام ليزر مو هاي زائد كار را براي شما آسان كرده و نياز نيست ديگر نگران موهاي زائد خود باشيد .

امروزه ليزر به عنوان بهترين ، سريعترين و مطمئن ترين روش براي ازبين بردن موهاي زائد در سراسر جهان شناخته شده است .اشعه ي ليزر بدون آن كه آسيبي به پوست برساند وارد پوست شده و جذب فوليكول هاي مو ميگردد و آن را تخريب كرده و از بين مي برد. انتخاب انواع ليزر به نوع پوست و رنگ و سليقه ي افراد وبه محل موهاي زائد و ضخيم بودنشان بستگي دارد.ليزر مو براي افراد با پوستي روشن و موهاي تيره بسيار موثر است .بهترين روش براي از بين بردن موهاي زائد سينه ، پشت ، بازو ليزر مو است. كلينيك زيبايي مجهز به انواع دستگاه هاي ليزر(ALEXANDRITE ،S.H.R،DIODE)مي باشد اين دستگاه هاي ليزر ساخته شده در بهترين شركت هاي جهان در زمينه ليزر مو مي باشند تا عمل ليزر مو را به نحو احسن انجام دهند.

موارد منع استفاده از ليزر مو شامل گزينه هاي زير مي باشد

 1. افرادي كه بيماري هاي خاصي همانند سرطان پوست وضايعات مشكوك به سرطان و سرطان هاي تحت درمان دارند.
 2. بيماراني كه تشنج دارند تشعشع نور آسيب ميرساند.
 3. عدم استفاده براي مادران شير ده و حامله
 4. افراد ديابتي و بيماران قلب و عروق
 5. سن افراد براي ليزر مو نبايد زير ۱۷ سال باشد
 6. افرادي كه دچار بيماري هاي پوستي مادرزادي هستند

فوايد استفاده از ليزر مو در كلينيك ليزر مو

 1. در حالت تقريبي در ۹۰ درصد از موارد بعد از ليزر مو مي توانيد از شر موهاي زائد راحت شويد
 2. دقت جراحي ليزر در زدودن موهاي زائد بسيار بالاست
 3. ليزر مو در يك دقيقه ميتواند تعداد زيادي از موهاي اضافه را از بين ببرد

انواع ليزر هاي مورد استفاده جهت درمان موهاي زائد در كلينيك تخصصي ليزر مو

امروزه با رشد استفاده از دستگاه هاي ليزر براي ازبين بردن مو هاي زائد در كلينيك ليزر مو ، شركت ها و برند هاي مختلفي شروع به توليد و عرضه ي دستگاه هاي ليزر با كاربرد هاي تخصصي و متفاوت كرده اند كه كار را براي انتخاب دستگاه مناسب سخت تر كرده است . در ادامه به معرفي برجسته ترين و كارامد ترين دستگاه هاي ليزر مو مي پردازيم ، اين دستگاه هاي ليزر جزء بهترين ها در جهان بوده و متخصصين ما ، در كلينيك ليزر مو و كلينيك زيبايي از آن ها براي ليزر مو استفاده مي كنند.

دستگاه ليزر الكساندرايت(ALEXANDRITE NOBLEX)


يكي از قدرتمندترين دستگاه ها ي ليزر مو الكساندرايت مي باشد .ساخت كشور آمريكا وتوليد شده ي كمپاني كندلا از قديمي ترين وبزرگترين شركت هاي دنيا مي باشد .بهترين دستگاه براي ازبين بردن و ليزر مو هاي زائد مخصوصا براي موهاي نازك و روشن وهم براي موهاي زخيم و تيره است كه در كلينيك ليزر مو مورد استفاده قرار مي گيرد. تابش نور ليزر به پوست ومو باشدت بالا ده ها فوليكول را تخريب مي كند و باعث ازبين رفتن موهاي زائد و مزاحم مي شود . ليزر الكساندرايت در كلينيك ليزر مو با طول موج ۷۵۵ هرنوع مويي را به دليل قابل تنظيم بودن طول موج انرژي مي تواند از بين ببرد .سرعت بالاي عملكرد و سيستم خنك كننده ي اين دستگاه به كاهش درد در حين انجام ليزر مو كمك مي كند .

ميزان استفاده از دستگاه ليزر الكساندرايت جهت ليزر مو ، حدود ۶ جلسه مي باشد كه در فواصل زماني ۴ تا ۸ هفته انجام مي گيرد. كه تعداد جلسات و ميزان تراكم آن ها توسط پزشك و باتوجه به فيزيولوژي بيمار مشخص مي شود.

دستگاه ليزر دايود (DIODE)


ليزرDIODE ساخت كشور آمريكا وپيشرفته ترين توليد اين دستگاه ليزر ساخته ي شركت Vectus مي باشد. يكي ازبهترين دستگاه براي ازبين بردن و ليزر مو هاي زائد در سراسر دنيا مي باشد كه با علاقه و سليقه ي ايراني كاملا سازگار است و در كلينيك ليزر مو مورد استفاده قرار مي گيرد .دستگاه ليزر دايود براي پوست هاي تيره هم كارايي داشته وطول موج اشعه هاي آن ۱۰۶۴ مي باشد كه بيمار ميتواند با اعتماد كامل به اين دستگاه در كلينيك ليزر مو استفاده كند و شاهد نتيجه اي ايده آل در ازبين رفتن موهاي زائد و مزاحم باشد. قبل از استفاده از اين دستگاه بايد ژل مخصوص مورد استفاده قرار گيرد .

سيستم خنك كننده ي هندپيس دستگاه با طول موج ۸۰۸ نانومتر آسايش و امنيت را براي پزشك وبيمار به ارمغان آورده است. براي نتيجه گيري بهتر از اين دستگاه ليزر مو ، ۶ جلسه درماني مورد نياز بوده و قابل استفاده براي تمام نقاط بدن مي باشد. مدت زماني كه ازاين دستگاه براي ازبين بردن موها استفاده مي شود حدود ۶۵ دقيقه است . از مهمترين ملزوماتي كه قبل از انجام ليزر مو با استفاده از دستگاه ليزر دايود بايد رعايت شوند ، تميزي كامل پوست با استفاده از تيغ براي تاثير گذاري هرچه بيشتر مي باشد.

دستگاه ليزر S.H.R(Super hair removal)


دستگاه ليزر S.H.R جديدترين تكنولوزي روز دنيا براي از بين بردن و ليزر مو هاي زايد در كل بدن مي باشد .اين دستگاه با تاييد FDA آمريكا CEاروپا يكي از بهترين دستگاه هاي مورد استفاده در كلينيك ليزر مو بهتين بوده و داراي سرعت بسيار بالاتري نسبت به ساير دستگاه هاي ليزر مو است ، منبع نور آن از لامپ زنون مي باشد ، سيستم كار اين دستگاه ليزر مو تلفيقي از دو روش IPL و ليزر DIODE است و براي انواع پوست هاي سفيد و تيره مورد استفاده قرار مي گيرد .

سه اصل اساسي كه به كار دستگاه S.H.R مي آيد

۱انرژي بالا

۲٫توان روبه بالا

۳٫سرعت تكرار زياد در زمان

طريقه انجام كار دستگاه S.H.R

دستگاه ليزر S.H.R نور را به قطعات كوچكتر تقسيم كرده و اين قطعات نوري را در دفعات زياد به نقاط مشخصي از پوست و با سرعت زياد تابش مي دهد. عوارض استفاده از اين دستگاه براي ليزر مو هاي زائد بسيار كم بوده و در عين حال داراي سرعت بالايي نيز مي باشد كه در كلينيك ليزر مو مورد استفاده قرار گرفته است.اثر بخشي و نتيجه دهي اين ليزر مو باعث شده است يكي از پركاربرد ترين دستگاه هاي ليزر مو در جهان شود. تعداد دفعات لازم براي انجام ليزر مو با استفاده از دستگاه ليزر موي S.H.R به طور متوسط ۸ جلسه مي باشد كه معمولا ۱ مورد در ماه انجام مي گيرد.

نكات مهم براي ليزر مو با دستگاه ليزر S.H.R

 1. قبل از انجام ليزر مو با دستگاه S.H.R سطح پوست بايد كاملا تميز بوده و عاري از هر نوع مويي باشد (با تيغ كاملا تميز شود)
 2. بعد از قرار گرفتن در محل مناسب از دستگاه ليزر ، پوست محل مورد نظر بيمار براي ليزر مو از يك ژل مخصوص كشيده مي شود تا دستگاه به راحتي بتواند روي پوست حركت كردن و عمل ليزر مو با كيفيت بالاتري در كلينيك ليزر مو انجام شود.
 3. چشم ها حساس ترين نقاط بدن در هنگام استفاده از دستگاه ليزر براي ليزر مو هاي زائد مي باشند ، به همين دليل با استفاده از چشم بند مخصوص چشم بيمار پوشانده شده و مورد محافظت قرار مي گيرد.
 4. پس از انجام كامل مراحل بالا ، هنديپس دستگاه ليزر مو S.H.R توسط تكنسين مربوطه روي محل مورد نظر قرار گرفته و عمل ليزر مو هاي زائد در كلينيك ليزر مو انجام مي شود.


ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

يار بانو

يار بانو | مجله اينترنتي , مجله پزشكي , رسانه جامع پزشكي زيبايي , مجله پزشكي زيبايي , مجله الكترونيك پزشكي , مجله يار بانو براي اطلاع رساني در رابطه با انواع مباحث زيبايي و ليزر مي باشد . اميد واريم از اطلاعات و معرفي كلينيك هاي يار بانو استفاده كافي را ببريد .

يار بانو يك مجله مفيد براي معرفي پزشك و متخصصين زيبايي نيز مي باشد . كه در آينده اي  نزديك بهترين متخصصين در حوزه جراحي زيبايي و ليزر مو را معرفي خواهد كرد.

رسانه جامع پزشكي زيبايي و سلامت يار بانو هميشه بهترين ها را براي شما آرزومند است . زيبا ببيانديشيد , زيبا زندگي كنيد و زيبايي را براي همه آرزو كنيد .


ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

مجله اينترنتي ليزرلند ( مجله پزشكي زيبايي ) مرجع تخصصي براي معرفي كلينيك هاي زيبايي , پوست و مو , ليزر مو و … مي باشد و با ارائه مطالب در موضوعات :

 • ليزر مو هاي زائد
 • جوانسازي پوست
 • تزريقات زيبايي : تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي
 • دستگاه هاي ليزر موي خانگي
 • معرفي تمامي دستگاه هاي ليزر مو : الكس , دايود , ايلايت و …


مجله پزشكي ليزرلند در اكثر كلمات ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر مو و … در نتايج جستجوي گوگل در صفحه اول و رتبه هاي برتر قرار دارد  . براي مشاهده رتبه الكسا  ليزرلند مي توانيد از لينك زير اقدام كنيد .

 

وب سايت ليزر لند ( رسانه جامع پزشكي ) محل مناسبي براي نمايش و معرفي تبليغات شما نظير : معرفي كالا , خدمات كلينيك زيبايي و  … مي باشد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

برنامه ريزي از نامزدي تا عروسي

برنامه ريزي از نامزدي تا عروسي :  شما با برنامه ريزي و انعطاف پذيري بيشتر ميتوانيد ميتوانيد مراسم عروسي را تا شش ماه اماده كنيد خيلي از زوج هاي جوان مشكل زمان بندي دارند كه بسياري از مشاوران زمان پنج تا شش ماه را پيشنهاد ميدهند و بايد زمانبندي انجام دهيد و كارها را تقسيم كنيد به هفتگي ماهانه اولين كاري كه ميتوانيد انجام دهيد تهييه ليست مهمانان است كه در اينجا چند تا راه حل ميگوييم .

تالار عروسي

مهمترين بخش در برنامه ريزي مراسم عروسي

همانطور كه مي دانيم مهمترين بخش در برگزاري و برنامه ريزي براي مراسم عروسي انتخاب تالار عروسي مي باشد . بايد داماد و عروس عزيز  توجه داشته باشند كه ببعد از انتخاب تالار و زمان گرفتن از آن ديگر بايد با دقت تمام كارهاي خود را انجام دهند چرا كه زمان دقيق براي مراسم عروسي تعيين شده و بايد تا اون موقع هر فعاليت داشته باشند تمام شده باشد . لذا براي اين كار ؛ ليستي از تالار عروسي ( يا باغ عروسي )مناسب  براي خود تهييه كنيد در انتخاب باغ تالار چنين سوالاتي از خودتان بپرسيد كه ايا اين تالار كمناسب ميل شما است ايا چيزي است كه در ذهن شما است ايا ميتوانيد تغييراتي در ان انجام دهيد و تمام وانب را بسنجيد و براي خودتان روشن كنيد .

انعطاف پذيري و خلاقيت داشته باشيدروز يا هفته ايي يا تاريخي اگر در ذهنتان است بهتر است كه اخرهفته ها يا روز هاي تعطيلي نباشد زيرا گران تر است اگر از اختلاف قيمت وسط هفته با اخر هفته اگاه شويد كاملا متوجه حرف ما ميشويد پس در مقابل تاريخ انعطاف لازم را نشان دهيد.

بايدهايتان را مشخص كنيد اگر رويايي اريد در مراسم عروسي خود اجرا كنيد زمان ان رسيده كه تحقق ببخشيد به روياهايتان و بهشان توجه كنيد اگر طرح خاص يا ماشين خاصي ميخواهيد البته موارد مهم و اصلي را فراموش نكنيد.

به دنبال تالار عروسي منظم باشيد اگر عروسي شما مشابه باشد يا تشابه داشته باشد اهميت انچناني ندارد و ان چه مهم است كيفيت عروسي ميباشد و براي رسيدن به اين مورد مهم نيازمند پيدا كردن فيلم بردار و عكاس و بقيه موارد است كه واقعا زمانبر است.

دقت كنيد سفارش لباس عروس زمان بر است اين پروسه سفارش لباس عروس خيلي زمان بر است و مشكل اين است كه براي عروسي زمان تعيين شده است و وقت زيادي نداريد بهتر است به مزون هايي برد كه لباس عروس اماده دارد نمونه كارهايش را ببينيد البته زيبايي و كيفيت لباس عروس را توجه كنيد و خيلي عجله نكنيد .

خودتان را درگير جزييات نكنيد مهمانان شما از كارها و بررسي هاي قبل شما اگاهي ندارند اگر زماني ان چيزي را كه ميخواستيد با توجه به محدوديت و زمان كم بهش نرسيد نگران و ناراحت نشيد وقت خود را روي جزييات نگزاريد

باع تالار عروسي شمس العماره و ارائه تمامي خدمات عروسي

شما با يك تماس مي توانيد بيش از ۵۰ درصد كارهاي عروسي خود را به ما بسپاريد . باغ تالار عروسي شمس العماره تنها يك تالار يا باغ براي عروسي نيست . ما خدمات ويژه اي را نيز ارائه مي كنيم كه مي توانيد از آنها بهرمند شويد. خدمات اجاره ماشين عروس , گل آرايي و تشريفات عروسي , خدمات آتيش بازي در ورود عروس و داماد , خدمات پذيرايي فوق العاده شيك و مدرن با بهترين نوع منوهاي پذيرايي و …

براي كسب اطلاعت بيشتر در رابطه با رزرو باغ تالار عروسي مي توانيد با باغ تالار شمس العماره تماس حاصل فرماييد همچنين كروكي دقيق محل تالار نيز در زير گذاشته شده است .


باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹
ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

 

شش دليل افزايش هزينه عروسي  

شش دليل افزايش هزينه عروسي : مراسم عروسي هميشه دغدغه عروس و داماد هاي تازه هست چرا كه نمي توان از هزينه هاي آن به راحتي رد شد . هزينه هايي مانند تشريفات عروسي , اجاره باغ عروسي , تزئين ماشين عروس و اجاره آن , خدمات سالن زيبايي و … مسلما هزينه يكي از مهم ترين دغدغه هاي عروسي براي زوج هاي جوان ميباشد در اينجا شش مورد كه باعث ميشود تا هزينه هاي عروسي خيلي سنگين شود ميگوييم تا از ان جلوگيري كند.

بهترين خدمات مجالس عروسي

ليست مهمانان در تالار عروسي

ليست مهمانان مهمترين مسئله براي تعيين بودجه ميباشد و اين ليست بهتر است باتوجه به نزديكي و اقدام تهيه شود و دوستان خيلي دور شما كه خيلي سال است نديده اييد جز اولويت شما نباشند و در مورد دوستان نزديك حساس باشيد و اولويت بندي كنيد براي مهمانان خود .

بايد توجه داشته باشيد كه در تالار عروسي و يا باغ تالار عروسي و يا هر جاي ديگر كه قرار باشد مراسم عروسي برگزار شود مهمترين مسئله در تعيين هزينه ها تعداد مهمانان شما مي باشد . بر اساس تعداد ميمهانان شما شيرني و ميوه سرو خواهد شد و بر اساس تعداد شما پذيرايي خواهد شد لذا در ليتس مهمانان خود بسيار دقت داشته باشيد و از شلوغي بيش از حد جلوگيري كنيد .

گل هاي مراسم , گل آرايي سالن عروسي

اگر اين بودجه كنترل نشود جز گران ترين اقلام عروسي است بهتر است كه در هنگام ورود به يك سايت مراسم عروسي وسوسه نشويد و كنترل كنيد بودجه تان را و نياز نيست كل تالار را از گل پر كنيد بهتر است كه به طراح بگوييد كه قسمت هايي كه مورد توجه هستند گل گزاشته شود جاهايي كه تو چشم نيست شمع بگزاريد .

انتخاب انواع دسر

تعداد و انواع دسري كه شما انتخاب خواهيد كرد , از اقلام ديگر هزينه بر ميباشد كه نصيب مهمانان ميشود وقتي فعاليت بدن بالا ميرود زمان براي سوزاندن اين مواد مناسب است اما نبايد جاي ثابت باشد.

انواع دسر در تالار عروسي شمس العماره

هميشه تالار هاي عروسي قصد دارند تا بهترين نوع دسر را براي مهمانان تدارك ببينند . باغ تالار شمس العماره نيز از اين قائده مستثني نيست و تمامي درخواست هاي شما را در رابطه با ارائه دسر مناسب اجرا خواهد كرد . براي آشنايي بيشتر با منو و پكيج هاي ما مي توانيد به لينك زير مراجعه نماييد :

منوي پذيرايي شمس العماره

همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر نيز مي توانيد مستقيم با تالار عروسي شمس العماره در ارتباط باشيد :


باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

نكاتي براي كاهش استرس عروس در تالار عروسي و بالا بردن آرامش او  

نكاتي براي كاهش استرس عروس در تالار عروسي , افزايش آرامش عروس در باغ تالار عروسي : اصولا عروس خانم ها دچار استرس هستند و اولين بار است كه عروس ميشوند و بهتر است كه اين مسائل استرس زا و نگران كننده را اگاه شويد و برطرف كنيد تا باعث ارامش عروس شويد هفت نكته ازار دهنده اينجا گفته ميشود كه بايد از ان جلوگيري كنيم .

گل آرايي باغ عروسي

اولين مورد اولين مورد ازار دهنده بي برنامگي ميباشد دليل اين ازاردهندگي اين است كه اصلا خوب نيست به عنوان همراه عروس تلفن ها و ايميل ها پاسخ داده نشود و از دست دادن قرار ارايشگاه و قرار هايي به اين مانند پس كارهايي به اين مانند را به عنوان همرا عروس انجام ندهيد و عروس را از انتخاب شما به عنوان همرا خود پشيمان نكنيد و بهتر است كه با اولويت بندي و برنامه ريزي به كارهاي مهم رسيدگي كنيد و در صورت كمبود رمان و نرسيدن به كارها و برخي از وظايف با يك تلفن يا هديه از دلشان در اريد.

دعوت از همه مهمانان بايد دقت كنيد به عنوان همراه عروس بايد ليست دعوت از مهمانان را سامان دهيد اما وقتي به طور كامل به شما محول ميشود اصلا خوشايند نيست و بهتر است اين موضوع ر با عروس درميان بگزاريد.

سوال پرسيدن مكرر و هنگامي كه بار ها و بارها درمورد يك مسئله خاص سوال ميكنيد ازار دهنده ميباشد اما خوب يكبار سوال پرسيدن راجب ارايش و مدل مو و اطلاعات ديگر مشكلي ندارد و تنها منبع شما براي سوال پرسيدن نباشيد و از ديگران هم كمك بگيريد.

يك نگراني كه براي عروس وجو.د دارد اين ميباشد كه لباس همراهان خوب نباشد يا هماهنگ و ست نباشد پس بهتر است به عنوان همراه عروس تا دقيقه نود براي خريد و ست كردن لبتس همراهان عروس صبر كنيد و اين نگراني را برطرف كنيد هماهنگ نبودن با ديگر همراهان عروس جز يكي از زيبايي هاي مراسم عروسي است و عروس دوست ندارد اين هماهنگي را نبيند و بهتر است شما دنبال راه حل باشيد و بر رسي كنيد.

دائما ياداوري كنيد كه غذا بخورد و ممكن است برخي از افراد به شما بگويند كه عروس چيزي بخورد اما اگر مدام تكرار شود باعث كلافگي عروس ميشود سعي كنيد او را ترغيب كنيد به اين ار و خوراكي خوب در دسترس عروس قرار دهيد .

انتشار عكس در فضاي مجازي بسيار ازاردهنده است زيرا كاملا خصوصي است و بهتر است براي انتشار عكس اجازه گرفته شود و محدود باشد .

با رعايت اين نكات مطمئنا هم همراه عروس و هم خود عروس از مراسم لذت ميبرند بدون هيچ استرس و نگراني

آرامش باغ تالار عروسي شمس العماره با گل آرايي

يكي از خدمات بسيار مهم و زيباي باغ تالار عروسي  و پذيرايي شمس العماره گل آرايي بي نظير آن است . و جود سالن هاي زيبا و بزرگ و مجلل تالار عروسي به همراه گل آرايي فوق العاده زيبا با متدهاي روز دنيا و رنگ بندي گل هاي آرام بخش مي تواند اعتماد به نفس هر عروسي را بيشتر كند. سعي خواهيم كرد بر اساس سليقه عروس و داماد عزيز بهترين گل آرايي را ارائه كنيم تا با آرامش و اعتماد به نفس بالايي مراسم را برگزار كنيد .

مي توانيد همين الان با ما تماس بگيرد و تمامي خواسته هاي خود را از برگزاري يك مراسم مجلل و با شكوه عروسي بخواهيد .

باغ تالار عروسي شمس العماره

آدرس :

كرج , بلوار پيام ( جاده قزل الحصار) , بلوار خليج فارس ( ملك آباد ) , باغ تالار شمس العماره

شماره تماس :

۰۹۱۲۱۴۴۴۴۲۴        ۰۹۱۲۱۰۲۱۸۳۹

ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ