تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

كاشت مژه طبيعي , ترميم مژه , قيمت و هزينه كاشت مژه

 كاشت مژه طبيعي , ترميم مژه , عوامل موثر در ريژش مژه ها , دلايل كاشت مژه , روش هاي كاشت مژه , چگونگي و شيوه كاشت مژه , هزينه و قيمت كاشت مژه , كدام جراحي كاشت مژه بهتر است؟ : هدف در كلينيك كاشت مژه ايجاد تقارن است يعني بايد مژه كاري در صورت فرد ايجاد تقارن كند اين تقارن كمك مي كند كه چهره شخص به زيبايي ديده شود احتمال دارد شخص به دليل نبود مژه در ظاهرش احساس خجالت زدگي كند كه اين خجالت زدگي با مژه كاري از بين ميرود كاشت ابرو طبيعي با كمك جراحي و ترميم مژه ها معمولا باعت مي شود كه دوباره مژه ها رشد كنند.

در بعضي از زنان مژه ها در اثر بيماري يا حالت هاي كندن وسواسي و صدمه زدن به آنها در هنگام برداشت مژه هاي مصنوعي از بين مي رود و در بعضي ديگر از موقع تولد مژه ها حالتي كم پشت دارند و هميشه وقتي به قيافه شان نگاه مي كنند آرزو دارند كه ايكاش مژه هايشان پرپشت و زياد بود. كاشت مژه طبيعي و دائمي براي اين افراد مناسب ترين شيوه است. اما قبل از اينكه به مراحل كاشت مژه برسيم بهتر است دلايل ريزش مژه ها را بدانيم  .

عوامل موثر در ريژش مژه ها

مژه ها براثر عوامل زير دچار ريزش مي شوند:

 • آسيب ديدن بر اثر تصادف هاي رانندگي و زخمي شدن در اثر سوختگي هاي حاد و اتفاقاتي شبيه به اينها.
 • بر اثر مبتلا شدن به بيماري و مداواهاي پزشكي كه به عنوان درمان انجام مي شود.
  عوامل ارثي و نارسايي هايي مادرزادي
 • كنده شدن مژه ها بر اثر عادت هاي وسواسي به وسيله خود شخص
 • شيوه هاي درماني سرطان از جمله پرتودرماني، شيمي درماني و جراحي خارج نمودن تومو

دلايل كاشت مژه

كاشت مژه طبيعي هم مانند ساير عمل هاي جراحي كاشت مو علت هاي زياد و مختلفي دارد كه به برخي از آنها اشاره مي كنيم:

 • آسيب ها و صدمات فيزيكي (صدمه ديدن صورت و زخمي شدن بر اثر اتفاقاتي نظير تصادف هاي جاده اي، سانحه هاي صنعتي، ايجاد سوختگي بر اثر گرما و حرارات و موارد شيميايي و تتوي پلك) با آلوپسي بر اثر كشش هاي مرتبط با مصرف مژهاي مصنوعي كه خيلي رايج است.
 • بعضي از بيماري ها مانند سرطان كه باعث از بين رفتن فوليكول هاي مژه و ماندن جاي زخم روي بافت مي شود و يا همچنين درمان هاي ان ها مانند شيمي درماني يا راديو درماني باعث ريختن مو هاي سر و مو هاي صورت ميشود .
 • كنده شدن مژه ها و موهاي صورت و بدن بر اثر عادت هاي وسواسي به وسيله خود شخص كه اصطلاحا تريكوتيلامانيا خوانده مي شود.
 • نارسايي هاي مادرزادي كه در برخي ديده مي شود و تمام بدن بر اثر بيماري خاصي بدون مو است نيز يكي از دلايل نياز شخص به كاشت مژه و مو است.
 • احتمال دارد مژه ها در اثر كارهايي كه به منظور زيبايي صورت مي پذيرد صدمه ببيند و به خاطر برداشتن مژه هاي مصنوعي دچار آسيب هاي جدي شود.

روش هاي كاشت مژه

كاشت مژه

روش هاي كاشت مژه

ابتدا دكتر محل موردنظر را به حالت بيهوشي موضعي در مي آورد و ميكروگرافت هايي را از پوست سر بر مي دارد و فوليكول ها يعني موهاي طبيعي را به مژه ها پيوند مي دهد. گرافت ها به واحدهاي فوليكولي جداي از هم قسمت مي شوند. اين نوار از پوست سر به يك كارشناس تحويل مي گردد تا بافت مو را به حالت فوليكول هاي موي جدا شده به منظور كاشت از هم جدا نمايد. هر چربي و پوست زايدي سوا مي گردد تا هر ميكروگرافت به اندازه اي كه مي تواند كوچكتر شود.

بعد از تزريق بي حسي و حفاظت از پلك چشم با يك پوشاننده، موها را به صورت تكي در پلك مي كارند. هر فوليكول مو به صورت جداگانه پيوند داده مي شود. همه ميكروگرافت ها موهاي فوليكولي جداي از هم مي باشند كه خيلي دقيق با كمك يك سوزن خيلي ظريف بر روي پلك گذاشته مي شود. مدت زمان كاشت مژه ميان يك تا سه ساعت زمان ميبرد.

بعد از كاشت مژه هميشگي، مژه هاي تازه در مقايسه با مژه هاي طبيعي زيادتر رشد مي نمايند و بايست به صورت مرتب كوتاه گردند. با شيوه ميكروسرجري حرفه اي مي توان كاشت مژه هميشگي را در بيمار اجرا نمود. در اين شيوه طبق نظر بيمار طول اندازه مژه ها را مشخص ميشود.

كاشت مژه با بيهوشي موضعي اجرا مي گردد و بيمار در هوشياري كامل است. موهايي كه بر روي پلك كاشته مي شوند به رشدشان ادامه مي دهند به صورتي كه بيمار احتمال دارد يك برنامه فر دادن را نيز به موهاي كاشته شده اجرا كند تا اين موها با زاويه هاي نرمالي در موازات مژه هاي سابق قرار بگيرند. همچنين بيماران به آرايش موهاي در حال رشد احتياج دارند تا اندازه آن ها را در طول مد نظر نگه دارند.

چگونگي و شيوه كاشت مژه

روند كاشت مژه طبيعي دربردارنده كارهايي مثل برش هاي كوچك در بالا و پايين پلك با جاگذاري موهاي مژه مي باشد. ابتدا فوليكول هاي مو پوست سر برداشته مي شوند و بعد در قسمت هاي ويژه اي از پلك كاشته مي شوند. بعد بخيه زده مي شوند تا موهاي كاشته شده محكم در محل موردنظر بمانند و دكتر قادر است در هر محله از كاشت ۲۴ تا ۴۰ مژه را پيوند بزند.

اين عمليات در زمان خيلي كم انجام ميشوند . به مدت يك هفته بعد از اين جراحي مانند همه جراحي هاي ديگر كه در فرد انجام مشود شخص اندكي درد، كبودي و ورم را در ناحيه صورت حس مي نمايد. قسمت عمده اي از درد ايجاد شده در مدت ۷ تا ۱۰ روز برطرف مي گردد و مي توان با استفاده از داروهاي آرام بخش و استراحت آن را كنترل نمود. بعد از يك دوره درماني ۶ تا ۱۲ ماهه، مژه هاي كاشته شده به حالت نرمال در مي آيند و رشد آنها مثل بقيه موها مي شود فقط بايد در اين مدت آنها تحت نظر باشند و ان ها را كوتاه كرد تا طول متناسبي را داشته باشند.

حفاظت از مژه هاي كاشته شده دربردانده كارهايي نظير: كوتاه كردن، فر دادن و سايه زدن به آنها مي باشد تا ظاهر كاشت مژه طبيعي به نظر برسد. مژه هاي كاشته شده به حالت هميشگي به رشد خود ادامه مي دهند و دست كم در ماه يك مرتبه بايست كوتاه گردند. اندازه رشد موي مژه براي هر شخصي متفاوت مي باشد، ولي در حالت عادي، با بهبودي پلك ها، مژه هاي كاشته شده نيز تا حدودي نرمال تر مي شوند.

كدام جراحي كاشت مژه بهتر است؟

براي جراحي كاشت مژه طبيعي بيماران مي توان دو نوع جراحي كاشت مژه را پيشنهاد كرد:

كاشت اصلاحي مژه براي ترميم ريزش مژه هايي كه بر اثر آسيب ها و حوادث تصادفي و يا بيماري در بيمار ايجاد شده اند. و همچنين بيمارهايي كه بي مويي آنها مادرزاديي است نيز مي توانند از كاشت مژه بهره ببرند.

هدف از كاشت مژه چيست ؟

هدف از كاشت مژه افزايش زيبايي مژه هاي موجود است. زنان بيشتر از مردان مشتاق هستند كه براي بيشتر كردن هميشگي اندازه و تراكم مژه ها تن به جراحي بدهند. فقط بايد از نتيجه عمل مطمئن شوند.

كاشت مژه براي زيبايي يك مورد تازه است. مژه هاي پيوند داده شده از موهاي سر مي باشند و اين مژه هاي تازه همانند موهاي روي سر رشد خواهند كرد. يعني بايست همانند موهاي سر در فواصل مشخصي اين موها نيز كوتاه شوند. همينطور بايست آن ها را به طوري فر داد كه كاملا با مژه هاي طبيعي قبلي آميخته گردند. چشم هاي بيمار بعد از عمل براي مدت كوتاهي حساس مي شوند و مدت ۶ ماه زماني است كه براي رشد كامل مژه هاي جديد پيش بيني مي شود كه اين نهايت مدت زمان رشد كاما آنهاست و در اين زمان مژه ها در مناسب ترين وضعيت شان قابل مشاهده هستند.

عوارض كاشت مژه

هر عملي نتيجه و عارضه هايي دارد كه كاشت مژه طبيعي و كاشت ابرو نتيجه عالي دارند و كمي هم عارضه دارند.

خونريزي جزئي مي باشد، به جا نماندن هيچ جاي زخم مشخصي در صورت، به صورتي كه مژه هاي كاشته شده كاملا طبيعي مي شوند. رايج ترين عارضه كاشت مژه و ابرو خارش مي باشد. سعي كنيد از خارش محل موردنظر خودداري كنيد. چون باعث عفوني شدن محل مي گردد. در حالتي كه شخص نتواند جلوي خارش را بگيرد دكتر داروهايي را براي اين منظور تجويز مي نمايد و بهتر است بيمار براي جلوگيري از خارش قسمت كاشته شده از عينك استفاده نمايد.

بعد از كاشت مژه موهاي كاشته شده كه در ناحيه تازه آغاز به رشد مي نمايند نياز به محافظت زيادي نظير كوتاه كردن و براق سازي با ژل يا واكس دارند. كاشت ابرو تنها براي افرادي كه مي خواهند از پيرايش روزانه راحت شوند نمي باشد بلكه براي افرادي كه بر اثر درمان سرطان مژه هاي و ابروهاي خود را از دست داده اند، يا اشخاصي كه در قسمت چشم شان صدمه هايي وارد شده و رشد مژه ها متوقف شده نيز مورد بهتري مي باشد.

هزينه و قيمت كاشت مژه

هزينه و قيمت كاشت مژه به شرايط مژه ها، تعداد مژه هايي كه قرار است كاشته شوند، و پزشكي كه قرار است اين جراحي را انجام دهد بستگي دارد .
كساني كه به هر علتي مژه هايشان را از دست داده اند يا حتي مژه هاي كم پشتي دارند كاشت مژه طبيعي يك راه كم خطر و مطمئن است كه باعث ميشود شخص ديگر سراغ مژه هاي مصنوغي و ارايش نرود.

برچسب ها: , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

رنگ مو , نكته هايي براي رنگ كردن موي سر

رنگ مو , نكته هايي براي رنگ كردن موي سر ، رنگ مو از چه چيزهايي تشكيل شده است؟ ، انواع رنگ مو طبيعي ، انتخاب رنگ مو ، رنگ كردن موها در دوران بارداري ،آيا رنگ كردن به موها آسيب مي رساند ؟ : رنگ كردن مو در بين اكثر بانوان و عده اي از مردان رايج است . به طور متوسط ۹۵ درصد از زنان از رنگ مو استفاده مي كنند . در دهه هاي اخير استفاده از رنگ مو براي مردان با تمسخر اطرافيان همراه بود ، از اين رو خيلي از مردان از رنگ مو استفاده نمي كردند. اما امروزه استفاده از رنگ مو در بين مردان براي پوشاندن موهاي سفيد باب شده است . در بين زنان عده اي بخاطر گذشت سن و سفيد شدن رنگ موها ، موهاي خود را رنگ مي كنند ، . عده اي بخاطر تنوع و زيبايي نسبت به اين كار اقدام مي كنند .

در گذشته ، براي تهيه ي رنگ تيره از جوشاندن پوست گردو و تره فرنگي استفاده مي شد . ولي امروزه رنگ مو به طور گسترده در بازار موجود است . در مورد انتخاب نوع رنگ مو و نحوه استفاده از آن يكسري سوالاتي مطرح است ، كه در ادامه ي اين مقاله به اين موضوع خواهيم پرداخت .

مواد تشكيل دهنده ي رنگ مو

مواد تشكيل دهنده ي رنگ مو

مواد تشكيل دهنده ي رنگ مو

در طي فرآيند رنگ كردن مو از دو ماده شيميايي پايه استفاده مي شود : ماده شيميايي اول « پيروكسيد هيدروژن » يا « اكسيدان » نام دارد. از اين ماده به منظور حالت گرفتن مو و تثبيت رنگ مو استفاده مي شود . استفاده زياد از اكسيدان ، منجر به خارج شدن سولفور مو مي شود .

از دست رفتن سولفور مو نيز منجر به زبري و نازكي تارهاي مو مي شود. ماده شيميايي ديگر براي رنگ مو آمونياك نام دارد. ايناين ماده قليايي، در پي تركيب شدن اكسيدان با رنگ اوليه مو به دست مي آيد . و اين ماده به صورت كاتاليزور عمل كرده و رنگ موها را روشن مي كند. همچنين آمونياك موجب جدا شدن كوتيكول و نفوذ رنگ به درون پوسته مو ميشود.

انواع رنگ مو شيميايي

رنگ مو

امروزه رنگ مو در بازار بسيار متنوع است ، و براي موهاي مختلف ، رنگ مو متفاوت است . اگر دقت كنيد ، مي توانيد رنگ موي مناسبي را براي موهاي خود تهيه كنيد . بايد توجه كنيد كه شما بايد با آگاهي كامل رنگ موي مناسب براي موهايتان را انتخاب كنيد . چرا كه ناآگاهي مي تواند به موهاي شما صدمه بزند . محصول انتخاب شده ، تعيين كننده چگونگي واكنش پيروكسيد هيدروژن و آمونياك با موهاي سر مي باشد . در ادامه ي اين مقاله چند نوع رنگ مو را به شما معرفي خواهيم كرد .

رنگ موي نيمه دائمي

اين نوع از رنگ مو ، رنگ را به لايه ي بيروني مو ، بدون تغيير در حالت طبيعي مو اضافه مي كند . رنگ مو متشكل از يكسري مولكول هاي زبر مي باشد . باين مولكول ها ، بعد از چند بار شستشوي مو ، از غلاف تار مو جدا مي شوند . اين نوع رنگ مو بعد از مدتي و شستشو با شامپو از بين رفته و رنگ خود را از دست مي دهد .
رنگ موهاي نيمه دائمي، به دليل عاري بودن از تركيبات آمونياك و پيروكسيد هيدروژن باعث روشن يا بي رنگ شدن موها نمي شوند .

رنگ موي موقت

اين نوع رنگ مو ، بعد از مدتي شستشو با شامپو تاثيرخود را از دست مي دهد. مولكولهاي اين نوع رنگ غلاف دور تار مو را پوشانده و به درون پوسته آن نفوذ مي كنند. سپس در جايي كه مولكول هاي رنگدانه طبيعي قرار دارند ساكن مي شوند.

آمونياك موجود در رنگ موي موقت به اندازه اي نيست كه باعث روشن شدن يا بي رنگ شدن رنگدانه طبيعي شود . همچنين مقدار پيروكسيد هيدروژن موجود در آن هم بسيار كم مي باشد . با اين حال ، اين نوع رنگ مو ، موهاي سفيد را پوشش مي دهد.

رنگ موي دائمي

از اين نوع رنگ مو براي ايجاد تغييرات كلي در شكل ظاهري استفاده مي شود . اين نوع رنگ مو ، باعث بور شدن موهاي سياه شده و يا برعكس . در رنگ مويدائمي، از آمونياك و نيز پيروكسيد هيدروژن براي رنگ كردن مو استفاده مي شود . مولكولهاي موجود در اين نوع رنگ مو به پوسته مو وارد شده و با شستشوي سر از بين نمي روند .
اين نوع رنگ مو با تاثير گذاشتن بر روي رنگدانه هاي مو ، آن ها را روشن تر مي كند. و دليل متفاوت بودن يك رنگ مو در بين موهاي افراد مختلف همين موضوع است . براي خارج شدن رنگ از ريشه مو ، و ظاهر شدن رنگ طبيعي مو بر روي پوست سر حدود چند هفته زمان لازم است .

رنگ كردن موها در دوران بارداري ممنوع

رنگ كردن موها در دوران بارداري ممكن است ، به جنين صدمه بزند . درست است كه هنوز تحقيقات در اين زمنيه تكميل نشده است . ولي به دليل اينكه جنين در سه ماهه ي اول بسيار حساس بوده و رنگ مو ، از طريق پوسته ي سر جذب مي شود ، ممكن است به جنين صدمه بزند . لذا توصيه بر اين است كه در دوران بارداري از رنگ كردن موها خودداري شود .

آيا رنگ كردن به موها آسيب مي رساند ؟

رنگ كردن اگر به تعداد دفعات مكرر انجام شود ، ممكن است به موها صدمه بزند .  و به مرور جنس موها خراب مي شود . در واقع عارضه اي كه رنگ كردن موها به دنبال دارد ، همان خراب شدن جنس موها است ، وگرنه رنگ كردن موها باعث ريزش موها نمي شود . اگر رنگ كردن سالي بيش از ۵ بار انجام شود ، موها حالت مرده پيدا كرده و شادابي و طراوت خود را از دست مي دهند ، و امكان پيدايش موخره وجود دارد .

انتخاب رنگ مو

انتخاب رنگ موي مناسب

اولين اقدام قبل از شروع به رنگ كردن موها ، پيدا كردن رنگ موي مناسب است . اين كار خيلي راحت نيست . اگر شما رنگ موي دلخواهتان را از روي كاتالوگ رنگ فروشگاه انتخاب مي كنيد ، بايد بگوييم كه اقدام اشتباهي انجام داده ايد . شما بايستي رنگ مو را بر حسب رنگ طبيعي مو ، رنگ چشم و پوست خود انتخاب كنيد. رنگ هاي موجود در كاتالوگ حاصل بازتاب نور از روي رنگدانه هاي رنگ شده مي باشد . از اين رو ، يك رنگ يكسان روي موهاي مختلف نمودهاي متفاوتي دارد. رنگ موي طبيعي و مصنوعي در زير نور فلورسنت يا نور طبيعي آفتاب متفاوت به نظر مي رسند .

براي درجه بندي سطح رنگ ها از شماره استفاده مي شود . در ميان رنگ ها ، رنگ شماره ده مو را روشن و شماره يك آن را تيره مي كند. انعكاس نور از رنگ موي سياه كمتر است ، اين در حالي است كه رنگ موي بور نور بيشتري را منعكس مي كند . از اين رو ، با روشن كردن رنگ موها ، هاله گرمي از رنگهاي زرد و قرمز دور فرد ديده مي شود .

در نطر داشته باشيد كه تركيب رنگهاي زرد و قرمز به جاي توليد رنگ مورد دلخواه شما ، رنگ نارنجي را توليد خواهد كرد . براي افراد با پوست گندم گون و برنزه رنگهاي شيري، گلبه ي، مسي، كرم نخودي، قهوهاي، زرد سوخته، قهوهاي مايل به قرمز، قهوهاي مايل به طلايي، و رنگهاي آبي، سبزآبي، فندقي، عسلي، سبز كاهويي و زرد رنگ هاي مناسبي مي باشند . براي افراد با چشم هاي كهربايي يا به رنگ قهوه، رنگ موهاي طلايي با هايلايت قرمز، قهوهاي طلايي، قهوهاي عسلي، فندقي، مسي و قهوهاي سوخته مناسب است.

در افراد با پوست هاي روشن، هايلايت آبي قرمز و براي پوستهاي صورتي و سرخ، رنگ كرم گلي، زيتوني تيره و قهوهاي تيره با سايه آبنوسي جلوه خاصي ايجاد خواهد كرد. براي افراد با چشمهاي آبي روشن، آبي خاكستري، آبي تيره، سبز تيره، قهوهاي و مشكي، بهترين رنگ مو ارغواني با هايلايت شرابي، پلاتيني، خاكستري، قهوهاي، قهوهاي تيره، مشكي و شيري است.

در انتخاب رنگ مو عوامل مختلفي همچون مرغوبيت رنگ، سليقه و خواسته شما و ارايشگر شما و مدت زماني كه مي خواهيد آن رنگ مو روي موهايتان باقي بماند دخالت دارد .

اكثر بانوان ، در ايتدا از رنگهاي تيره استفاده مي كنند و هر بار، رنگ يك درجه روشن تر از قبل را انتخاب مي كنند . اگر موهاي سفيد شما با رنگ موي انتخابي پوشش داده نشد ، اين بار از رنگ مرغوب تر و يك درجه بالاتر از رنگ موي اصلي خود استفاده كنيد .

قبل از گذاشتن رنگ ، موهايتان را خشك كنيد ، زيرا رنگ موي مرطوب ، رقيق شده و در نتيجه رنگ مطلوب به دست نخواهد آمد .

رنگ مو ، در تابستان به علت تأثيرات مخرب نور خورشيد و گرما ثابت باقي نمي ماند ، از اين رو توصيه بر اين است كه ، براي درست كردن خلل و فرج مو و نرم كردن آن از نرم كننده استفاده كنيد .

اگر موهاي شما در برابر رنگ خيلي زبر و مقاوم است ، لازم است كه قبل از اقدام به رنگ كردن موها ، از نرم كننده استفاده كنيد . چراكه نرم كردن ، لايه هاي كوتيكول رنگ را بهتر جذب مي كنند .

مواد شيميايي موجود در استخر شنا ، رنگ مو را تغيير مي دهند . از اين رو توصيه مي شود ، كه هنگام شنا از كلاه استفاده كنيد . براي حل اين مشكل مي توانيد از شامپوهاي براق كننده و شفاف كننده نيز بعلت ايجاد يك لايه روي مو استفاده كنيد .

معمولا در بازار مواد ارايشي و بهداشتي دو نوع رنگ مردانه و زنانه وجود دارد . كه بهتر است اقايان و خانمها از رنگ مو مناسب خود استفاده كنند .در بازار رنگ موهاي شامپويي و رنگ موهاي كرم مانند نيز وجود دارد كه در مورد كاربرد انها مي توانيد از داروخانه و فروشگاه هاي مواد ارايشي و زيبايي و ارايشگاه زنانه و مردانه پرس و جو كنيد.

برچسب ها: , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

درمان لكه هاي پوستي با ظروف مسي

درمان لكه هاي پوستي با ظروف مسي ، درمان طبيعي براي رهايي از لكه هاي پوست ، روش هاي شگفت انگيز براي از بين بردن لكه هاي پوستي ، درمان خانگي لكه هاي پوستي : زيبايي چهره افراد با وجود لكه هاي پوستي كاهش مي يابد ،راه ها ودرمان هاي زيادي براي رفع اين عارضه وجود دارد كه ما در اين مطلب به ۸ مورد از ارزانترين وجالب ترين اين روش ها اشاره خواهيم كرد .

درمان طبيعي براي رهايي از لكه هاي پوست

براي رهايي از شر لكه هاي پوستي وداشتن پوستي سالم وباطراوت وبدون لكه سعي كنيد نكات جالبي را كه در ادامه ذكر خواهيم كرد انجام دهيد و از پوستي سالم و بدون لك بهره مند شويد .

اغلب افراد روي پوست خود لكه هايي دارند كه بيشتر در اثر عواملي مانند قرار گرفتن بيش از حد مقابل تابش اشعه خورشيد ،كمبود ويتامين ب ۱۲ ، استرس بيش از حد و … به وجود مي آيد اما اين افراد نبايد زياد نگران باشند زيرا روش هاي درمان طبيعي وجود دارد كه در ادامه به چند مورد اشاره مي كنيم .

درمان هاي خانگي لكه هاي پوستي را به صورت كامل از بين نمي برد اما به درمان موقت آن ها كمك مي كند لكه هاي پوستي براي بدن بي ضرر هستند وممكن است در هر سن وسالي سراغ افراد بيايد.

۸ روش شگفت انگيز براي از بين بردن لكه هاي پوستي

براي ياد گرفتن نكات درمان خانگي لكه هاي پوستي به نكات زير توجه كنيد:

۱٫ فلز مس : فلز مس به طراوت وتازگي پوست شما بسيار كمك مي كند روش استفاده بدين صورت است كه شب قبل مقداري آب دريك ليوان ريخته و يك تكه فلز مس درون ليوان بيندازيد فردا صبح قبل از صبحانه اين ليوان آب را بخوريد .مي توانيد بجاي اين كار از ليواني با جنس مس هم استفاده كنيد .

درمان لكه هاي پوستي با ظروف مسي

درمان لكه هاي پوستي با ظروف مسي

۲ .روغن نارگيل : يكي ديگر از روش هاي خانگي جهت از بين بردن لكه هاي پوستي استفاده از روغن نارگيل است .روغن نارگيل چون ضد قارچ و ضد باكتري است شمارا در خلاص كردن از شر التهاب هاي مزمن ياري مي كند . روغن نارگيل را روزانه بين دوتاسه بار بر روي نقاطي از پوست كه لكه دارد بماليد .

۳ . زردچوبه : مخلوط زردچوبه وروغن خردل در ازبين بردن لكه هاي پوستي بسيار مفيد است.

اگر شما عجله اي براي از بين بردن لكه ها نداريد و مي خواهيد به صورت طبيعي از بين بروند، از زردچوبه و روغن خردل روزانه دو بار و در طي يك سال به طور مداوم استفاده كنيد تا از لكه هاي پوستي خود خلاص شويد .

گياه چريش و نابودي لكه هاي پوستي

۴ . چريش : مخلوطي از خردشده گياه چريش و دوغ غليظ درست كنيد سپس آنرا بر روي نقاطي كه لكه وجود داردقرار دهيد.بعد از آنكه كاملا خشك شد، بشوييد. اين كار را به مدت ۲ هفته انجام دهيد. همچنين گياه چريش باعث تصفيه خون مي شود .

۵ . خاك رس قرمز : خاك رس قرمز حاوي مقدار زيادي مس است كه باعث تثبيت وبازگرداندن رنگدانه هاي پوست مي شود .براي اثر بخشي دوچندان خاك رس قرمز را با مقداري آب زنجبيل مخلوط كنيد وآن را روي لكه ها بماليد و بعد از خشك شدن آن را بشوييد بعد از مدتي متوجه تغييراتي در پوست تان خواهيد شد

۶٫ زنجبيل : زنجبيل باعث تصفيه خون مي شود براي استفاده از زنجبيل آن را لايه لايه ببريد سپس روي نقاط لكه دار پوست قرار دهيد. اين كار را به مدت دوهفته انجام دهيد ومنتظر بهبودي لكه هاي پوستي تان شويد .

۷٫ دانه ترپچه : مخلوط دانه ترپچه و دوقاشق غداخوري سركه را به مدت ۳۰ دقيقه روي لكه هاي پوستي تان قرار دهيد وبعد با آب گرم بشوييد .اين كار را به مدت دوسه ماه مداوم انجام دهيد تا نتيجه بگيريد .

۸٫سركه سيب : از بين بردن قارچ هاي پوستي بسيار قابل اهميت مي باشد روش درمان اين قارچها سركه سيب است .براي از بين بردن لكه هاي پوستي به وسيله سركه سيب آن را با كمي آب مخلوط كنيد وبه مدت يك ماه صبح وشب روي لكه ها با پنبه بماليد تا شاهد از بين رفتن لكه ها باشيد .

برچسب ها: , , , , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

واريس , علت , علائم | درمان واريس با ليزر

واريس , علت به وجود آمدن بيماري واريس , علائم بيماري واريس | درمان واريس با ليزر , قيمت و هزينه درمان واريس با ليزر , ليزر درماني براي بيماري واريس : در اثر لخته شدن خون در بدن كه عامل لخته نيز گردش ناصحيح خون است اين عامل باعث جمع شدن خون در سياهرگ ها و در نتيجه تورم رگ ها مي شود . در اثر متورم شدن رگ ها كه قابل مشاهده است رگ هاي واريس پا گفته مي شود هرچند رگ هاي واريس در قسمت هاي پا و ران بيشتر رايج است ولي امكان اين نيز وجود دارد كه در هر قسمت از بدن رخ دهد .

واريس

رگ هاي واريسي بزرگ هم قابل مشاده است يعني در قسمتي كه واريس وجود دارد با چشم ديده مي شئود و قابل لمس , متورم , انحنايي , بزرگ و مسطح هسنتد . ( قطر اين نوع واريس بيش از ۴ ميلي متر است ). در سطح پوست رگ هاي واريس با مويرگ هاي نازك قرمز با كه به رگ هاي عنكبوتي كوچك معروف است قابل رويت است . اين رگ هاي كوتاه , نازك با شكل هاي خوشه اي و مارپيچ هستند و بيشتر اوقات قابل لمس نيستند . پزشكان بيشتر اوقات براي درمان چنين رگ هاي واريسي از ليزر استفاده مي كنند .

ظاهر شدن رگ هاي واريس امكان دارد در تمام سنين ودربين تمام انسانها ( زن ومرد ) باشد . ولي بيشتر در خانوم هايي كه به تازگي وزن حمل كرده اند ودر افراد با سن بالا نمايان مي شود . اين توضيح هم الزامي است كه بيماري واريس يك بيماري بسيار رواج يافته وبه دليل افزايش يافتن سن و سوابق خانوادگي ارتي مي تواند كه در مبتلا شدن به اين مشكل تاثير گذار باشد .

ديگر عامل هايي كه خطر نمايان شدن رگ هاي واريس را بيشتر مي كند عبارتند از:

 • نداشتن تحرك در زندگي
 • افزايش يافتن وزن
 • حاملگي
 • ايستا ماندن به مدت طولاني

متخصصين مجرب ما بعد از بررسي وعلائم بيماري در كلينيك ليزر موناليزا بهترين درمان را به شما توصيه خواهند كرد .

علل بيماري واريس و درمان آن با ليزر

تا اين لحظه دليل اصلي سياهرگ هاي عنكبوتي و واريس مشخص نشده است . نداشتن دريچه هاي سياهرگ ويا ضعف آنها امكان دارد در برخي موارد گردش خون (جريان خون در رگ ها ) را با اختلال مواجه كرده ودر نتيجه باعث واريس پا مي شود . رگ هايي كه بزرگ مي باشند دريچه هاي يك طرفه اي دارند . مسئوليت ويژه ي دريچه ها در سياهرگ ها هدايت كردن خون وريدي به سمت قلب ومانه بازگشت مجدد واجماع آنها مي باشد . بيشتر دريچه ها در سياهرگ هاي رخنه كننده و بعضي از سياهرگ هاي عميق قرار مي گيرند . از ديگر علت هاي اجماع شدن خون در رگ ها مي توان به ضعف ديواره ي رگ ها اشاره كرد .

در مواردي امكان دارد كهديواره هاي خوني ضعفتر از حالت طبيعي پيدا كرده ودرباعث مي شود كه حجم خون افزايش يافته ودر نهايت موجب واريس رگ ها مي شود . بعضي از بيماري ها هم امكان دارد كه باعث شكل گيري رگ هاي واريسي شوند . كه اين حالت به ندرت پيش مي آيد .

بيماري هايي كه مي توانند دليل ييدايش رگ هاي واريس شوند شامل:

 • التهاب در رگ هاي خوني ( فلبيت ) لخته گي خون ويا هر نوع اختلال در جريان يافتن خون در رگ ها
 • ناهنجاري مادر زادي رگ ها

بيماري واريس يكي از پيشرفته ترين بيماري ها مي باشد و در بيشتر وقت ها هم پيشگيري كامل اين بيماري امكان ندارد . ولي در كل مي توان با رعايت مواردي همچون حفظ كردن وزن طبيعي بدن , ورزش هاي منظم واستفاده از جوراب هاي محافظ مي تواند بسيار مفيد ونتيجه بخش باشد .

علائم واريس پا

بيماري واريس پا

واريس در بيشتر افراد بدون علائم فيزيكي مي باشد . با اين حال اكثر بيماران استرس نمايان شدن رگ هاي واريس و از دست رفتن زيبايي ظاهر پاهاي خود مي باشند . علائم رگ هاي واريس عبارتند از :

 • احساس درد
 • عضلات پا گرفته شود
 • خارش
 • تورم
 • وخستگي هاي پي در پي

در بيشتر افراد امكان دارد كه احساس درد جزئي وفشار هاي وارده از رگ هاي واريسي در پا ها شاكي مي باشند . از نشانه هاي رايج ولي بسيارشديد واريس پا خونريزي , ترومبوفلبيت ( تشكيل شدن لخته خون در رگ هاي واريسي ) زخم هاي پوستي , آماس پوستي با درد بسيار و درماتيت استازيس ( اگروما پوستي ) مي باشند در بيماري واريس پا كه فرد بيماري غالبا به مدت طولاني با آن دست وپنجه نرم مي كند . امكان دارد ضايعات فيبروتيك و يا پيدا شدن زخم در پوست و باعث تغييراتي در پوست از جمله درخشاني نزديك وريدهاي پوستي مشاهده شود .با نمايان شدن همچين عوارض هاي به دست آمده از واريس پا بايد در سريع ترين زمان ممكن به پزشك مراجعه ودرمان هاي لازه صورت بگيرد .

درمان واريس با ليزر (ليزر درماني) چه مزايايي دارد؟

احساس بهتر نسبت به درمان

با درمان شدن رگ هاي واريسي ديگر نياز به استفاده كردن از كانسيلرها ( پوشاننده ي رگ ها ) نمي باشد ومي توان لباس هاي محبوب ودلخواه را به مي توان با خيال راحت بر تن كرد . گرفتن وقت كمتر براي رفتن به بيرون و افزايش يافتن اعتماد به نفس از ديگر مزاياي درمان واريس مي باشد . يكي ديگزاز ويژگي هاي مهم درمان واريس اين است شما هيچ وقت نگران ديده شدن رگ ها نخواهيد بود در ضمن توجه هيچ كس هم به پاهاي شما جلب نخواهد شد .

احساس درد كمتر.

زماني كه وجود رگ هاي واريسي موجب آزار شما مي شوند مي توان با درمان آنها از دردهايي كه از واريس منشا مي گيرند خلاص شد . در مواقع اين چنيني متخصصان با استفاده از كمك سونوگرافي ناحيه هدف , تمامي رگ ها را تشخيص بررسي مي كنند . كه با كمك روش رگ هاي واريسي كه قابل مشاهده از روي پوست مي باشند بلافاصله از بين رفته ودرمان مي شوند . بوسله ي اين روش به جز رگ هايي كه قابل مشاهده از روي پوست هستند وامكان دارد به عواملي قابل رويت نباشند هم با تمام رگ هاي واريسيس مي توان درمان شوند .

خواب بهتر شب

اگر به دليل پا درد تمام طول شب نمي توانيد بخوابيد و مايل هستيد براي اينكه درد پاها كمتر شود به اطراف مي چرخيد و يا تكان مي خوريد احتمال دارد كه مبتلا به سندروم پاي بي قرار شده ايد . به دليل اينكه اين بيماري باعث مداخله در خواب مي شود از آن نيز به بيماري اختلال خواب هم نام مي برند .

افزايش تحرك

غالبا رگ هاي واريسي به علت ايجاد تورم باعث مي شوند كه در حركات طبيعي اختلال ايجا شود . بدين وسيله دامنه ي حركت و فعاليت بيشتر افراد فعال غالبا به علت بروز رگ هاي واريسي در پا ها كاهش مي يابد . رفع تورمي يكي از مزاياي ذرمان واريس است كه كاهش تحرك علت اصلي آن تشخيص داده شده , كه نهايتا انجام كار ويا فعاليت هايي است كه انسان قبل از اينكه مبتلا به بيماري واريس در زندگي شخصي و روزمره ي خود انجام مي داد .

تشخيص بيماري واريس پا

يكي از روش هاي تشخيص و ارزيابي كردن رگ هاي واريسي معاينه كردن فيزيكي بيمار بوسيله پزشك متخصص مي باشد . در مدت زمان جلسه معاينه امكان دارد با طرح كردن انواع سوالات در باره ي سوابق خانوادگي مبتلا به واريس , مدت زماني كه ابتلا شده ايد , علائم ويا هرگونه نشانه هايي از حاد تر شدن و يا گسترش يافتن اين بيماري درمان را شروع كند . قد , وزن و شرايط پزشكي ديگر بيمارنياز است كه كلا مورد ارزيابي قرار بگيرد . به جزء اين براي اينكه بيماري دقيق تشخيص داده شود معاينه كلي ومعاينه بوسيله ي دست ( لمس رگ ) و بررسي كردن هرگونه خونريزي ويا زخم هاي موجود اكثرا اقداماتي است كه در جلسه نخست معاينه صورت مي گيرد .

ايستادن به مدت ۵ الي ۱۰ دقيقه باعث مي شود كه رگ هاي واريسي بيشتر مشاهده شود . اين روش براي ارزيابي كردن رگ هاي واريسي كمك چشم گيري مي كند و.سونوگرافي داپلكس تاثير بسزايي در ارزيابي رگ هاي واريسي مي تواند داشته باشد . ( اولترراسوندا ) ويا سونوگرافي براي اينكه پزشك بتواند رگ هايي كه عيب پيدا كرده اند را تشخيص داده ورگ هايي را كه نياز به مداخله دارند را شناسليي كند كمك ويژه اي مي كند . بوسيله ي سونوگرافي دايلر ( روشي است كه براي ايجاد كردن تصوير از رگ هاي خوني و هر گونه انسداد در جريان خون بكار گرفته مي شود ) دمي توان اطلاعات زياد و دقيقي از وضعيت رگ ها و جريان خون در در يچه هاي سياهرگ رخنه كننده وبا عمق به دست آورد . اين اطلاعات در مواقعي كه به جراحي و يا ساير روش هاي درماني نياز است ضرورت دارند .

درمان واريس با ليزر

مي توان سياه رگ ها و رگ هاي واريسي را بوسيله ي تاباندن نور به دست آمده از ليزر در سطح پوست درمان كرد . انرژي به دست آمده ناشي از ليزر باعث مي شوند كه رگ هاي خوني كوچك در سطح پوست از بين بروند . نتايج به دست آمده در بين بيماران متغيير مي باشد و براي به دست آوردن نتيجه ي مطلوب و دلخواه لمكان دارد به درمان هاي متعدد نياز باشد .

از آنجايي كه ليزر تراپي بدون تزريق سوزن وكاتتر صورت مي گيرد در قياس با روش هايي همچون اسكلروتراپي و خارج كردن رگ ها واريسي بوسيله ي جراحي كم تهاجمي تر مي باشد . تغيير رنگ پوست موقتي يكي ديگر از مشكلاتي است كه امكان دارد فرد در موقع درمان با ليزر با ان مواجه گردد . ممكن است رگ هاي واريسي بزرگ تر بوسيله ي روش اندوونوس يا جراحي ليزر درمان شوند . در اين روش يك لوله ي بزرگ كه كاتتر نام دارد به داخل وريد منتقل مي كنيم .

درمان واريس با ليزر

درمان واريس چگونه انجام مي شود؟

درمان وريدي ليزر كه با بي حسي موضعي ودر مطب دكتر صورت مي گيرد بيشتر از ۱ ساعت به زمان نياز دارد . در مدت زمان اين روش درماني پرتو هاي تمركز يافته در نور ليزر رگ هايي كه عيب و تحت درمان مي باشند را مورد هدف قرار ذاذه و به دليل اينكه نور به طور متمركز مي باشد بايد مواظب بود تا اينكه آسيبي به پوست , بافت ورگ هاي اطرف وارد نشده باشد . گرماي كه بوسيله ي استفاده از ليزر توليد مي شود موجب از بين رفتن رگ ها مي شود ودر مدت ۴ الي ۶ هفته اين رگ ها معمولا جذب بدن شده واز بين مي روند
بعد از درمان
اكثرا بيمار مي تواند ۳۰ الي ۶۰ دقيقه پس از درمان راه برود و به فعاليت هاي خود ادامه بدهد . امكان دارد پا ها كمب كبود سده باشند كه اين كبودي پاها موقتي بوده و معمولا بعد از ۲ هفته ناپديد مي شوند .

آيا در ليزر تراپي ( ليزر درماني ) احساس درد وجود دارد ؟

همانطور كه در بالا هم اشاره كرديم ناحيه ي هدف را در ليزر درماني بوسيله ي داروها بي حسي موضعي مي شود . در طول زمان درمان وبه علت گرم شدن ليزر امكان دارد فرد احساس سوزش جزئي وبسيار خفيفي داشته باشد . خوشبختانه امروزه بيشتر ليزر ها از سيستم خنك كننده بهره مي برند كه از گرم شدن نوك ليزر پيشگيري كرده ومانع سوختگي .آسيب ناحيه ي هدف در زمان درمان مي شود .

پيشگيري

امكان دارد در پيشگيري رگ هاي واريسي با روش هاي مختلفي از جمله بلند كردن پاها به طور متناوب , ايستادن به مدت طولاني و استفاده از جوراب هاي واريس صورت بگيرد . در ضمن به ياد داشته باشيد كه ورزش هاي منظم وكنترل كردن زن در اين امر تاثير ميژه اي دارد . اقدامات ياد شده كمك يژه اي به پيشگيري ويا كند شدن سرعت برز رگ هاي واريسي مي كند .

برچسب ها: , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

زرد زخم بيماري واگيردار پوستي , روشهاي درمان زرد زخم

زرد زخم بيماري واگيردار پوستي ،همه چيز در مورد زرد زخم بيماري واگيردار پوستي ، انواع بيماري هاي پوستي در كودكان ، روشهاي درمان بيماري زرد زخم : يكي از بيماري هاي عفوني پوستي كه در كشور هاي در حال توسعه شيوع بيشتري دارد بيماري زرد زخم است .

همه چيز در مورد زرد زخم بيماري واگيردار پوستي

زرد زخم نوعي بيماري ميكروبي پوستي واگير دار(به خصوص در كودكان)است كه عامل ايجاد آن باكتري هاي “استرپتوكوك” و “استافيلوكوس اورئوس” مي باشند ..
دكتر ملكي متخصص پوست مو بيماري زرد زخم را چنين معرفي مي كند :اين بيماري به شكل تاول هاي كوچك چرمي ايجاد مي شوند كه به سرعت مي تركند و زخم زردرنگي را روي پوست به جاي مي گذارند .

وي ادامه داد: اين بيماري موضعي است و روي لايه بيروني پوست تاثير مي گذارد وهمچنين بسيار واگيردار است و تمام قسمت هاي پوست را درگير مي كند . فرد بيمار اگر روي پوستش خراش وزخمي بيفتد ميكروب مي تواند به داخل پوست سرايت كرده وعفونت ايجاد كند .

انواع بيماري هاي پوستي در كودكان را بشناسيم

انواع بيماري هاي پوستي در كودكان

انواع بيماري هاي پوستي در كودكان

بيماري پوستي زرد زخم در چه افرادي شايعتر است :

بيماري زرد زخم بدليل عفوني و واگيردار بودن آن خطرناك است وبه مراقبت خيلي زيادي نياز دارد شيوع اين بيماري در كودكان بيشتر است اما در بين ورزشكاران ودر باشگاه ها هم مشاهده شده است . اين متخصص پوست مو در ادامه افزود:در زرد زخم اغلب قبل از پديدار شدن زخم ها پوست قرمز شده و خارش پيدا مي كند .پوست اطراف زخم به شدت خارش پيدا ميكند اما چون خاراندن آن موجب پراكنده شدن بيماري در اطراف و قسمت هاي ديگر بدن مي شود نياز است كه در مقابل خارش مقاومت كنيد.

محل شروع اين بيماري در اطراف دهان وبيني است در واقع اين نواحي اولين قسمت هايي از پوست هستند كه به بيماري زرد زخم مبتلا مي شوند .شيوع اين بيماري در تابستان بيشتر است و كودكان وبچه هايي كه در مهدكودك ها ودبستان هستند بيشتر در خطر ابتلا به اين بيماري واگيردار هستند.

اين متخصص پوست و مو اشاره كرد: اين بيماري واگيردار است و نبايد افراد به صورت مشترك از حوله, لباس وساير وسايل فرد مبتلا استفاده كنند .

برچسب ها: , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (2)

قيمت و هزينه كاشت مو , هزينه ترميم مو , هزينه كاشت هر تار مو چقدر است ؟

قيمت و هزينه كاشت مو , هزينه ترميم مو , هزينه كاشت هر تار مو چقدر است ؟ , ليست هزينه و قيمت كاشت موي طبيعي و ترميم مو : داشتن مو و پرمويي يكي از موارد تاثيرگذار در چهره و زيبايي است برخي از افراد در برهه هاي زماني خاصي دچار ريزش مو مي شوند و موهاي طبيعي خود را از دست مي دهند . امروزه با وجود روش هاي كاشت مو ، ديگر جاي نگراني براي مشكل بي مويي وجود ندارد .

اگر شما هم جز دسته افرادي هستيد كه از مشكل بي مويي رنج مي بريد . مي توانيد به كلينيك كاشت مو مراجعه كنيد . متخصصين كاشت مو در كلينيك ليزر مو ، آماده ي ارائه ي كليه ي خدمات در زمينه ي كاشت مو هستند . متخصصين ما ابتدا جلسه ي مشاوره اي را برگزار مي كنند ، و اطلاعات لازم در مورد كاشت مو را در اختيار شما قرار مي دهند . و سپس روش كاشت موي متناسب را براي شما انتخاب مي كنند .

هزينه كاشت مو

هزينه كاشت مو , ترميم مو

كاشت مو ، و ترميم مو داراي يكسري هزينه هايي است ، كه فرد بايد براي درمان متقبل شود . در ادامه ي اين مقاله درمورد هزينه ترميم و كاشت مو بيشتر صحبت مي كنيم .

اگر شما قصد داريد براي ترميم موهاي خود از روش كاشت مو استفاده كنيد ، بايستي قبل از اقدام شرايط مالي خود را در نر بگيريد . .و اينكه به يك مركز خوب ترميم مو مراجعه كنيد . كلينيك ليزر مو يكي از مراكز معتبر در اين زمينه است .

هزينه ي ترميم مو به چه عواملي بستگي دارد ؟

بايد بگوييم كه عوامل مختلفي در تعيين هزينه ترميم مو دخالت دارند ، كه به مهم ترين آن ها در ادامه اشاره مي كنيم . هزينه ي مربوط به ترميم مو كاملا مشخص است . و اگر هزينه اي پايين تر مشاهده كرديد ، بدانيد كه غير نرمال مي باشد . طبق گفته ي قديمي ها هيچ ارزاني بدون دليل نمي باشد . و اين به اين دليل است كه برخي از مراكز غير مجاز ترميم مو و كاشت مو ، براي اينكه هزينه ي ترميم و كاشت مو را به حداقل برسانند ، از الياف هاي درجه ي ۲ به جاي موهاي طبيعي استفاده مي كنند .

همچنين مراكزي كه هزينه هاي كمتري دريافت مي كنند . براي كم كردن هزينه به جاي گريمور از تكنسين هاي كارورز و آرايشگرهاي تازه كار استفاده مي كنند . و مهم ترين كاري كه اين مراكز غير مجاز براي كم كردن هزينه ي ترميم و كاشت مو انجام مي دهند ، استفاده از ابزار و وسايل تقلبي و درجه ۳ است ، كه اين موضوع با سلامتي فرد رابطه مستقيم داشته و بسيار خطرناك مي باشد .

هزينه كاشت هر تار مو

هزينه كاشت هر تار مو

امروزه براي كاشت موي طبيعي روش هاي مختلفي وجود دارد ، كه در ميان اين روش ها روش sut روش جديد و بهتري مي باشد . هزينه ي كاشت مو ، بعد از مراجعه ي شما به كلينيك ليزر مو ، و ويزيت توسط كارشناسان و متخصصين بر حسب اندازه ي ريزش و حجم فضاي خالي تعيين مي شود .

روش كاشت مو HRT چيست ؟

اين روش نيز يكي از روش هاي مفيد و مناسب براي كاشت و ترميم مو مي باشد . مزيتي كه اين روش كاشت مو دارد ، اين است كه اين روش نيازي به بانك موي شما ندارد . و مركز كلينيك ليزر مو با داشتن بانك موي صد در صد طبيعي با جنس و رنگ و به طور كامل همزاد با موهاي شما, عمل كاشت مو را انجام مي دهد .

طريقه انجام

اين روش به ۳ طريق با تارهاي صد در صد طبيعي قابل انجام است ، كه عبارتند از :

 • كاشت مو زير پوست
 • كاشت مو روي پوست
 • كاشت مو لا به لاي موهاي شما

اين روش به دليل تراكم بسيار بالا كه دارد باعث مي شود كه خط رويش بسيار بسيار طبيعي به نظر برسد . شما مي توانيد روزانه استحمام كرده و موهاي خود را در تمام جهات و در انواع مدل هاي مورد دلخواه شانه بزنيد .

مزيت ديگري كه اين روش دارد ، اين است كه شما مي توانيد از سشوار , اتوي مو , واكس , ژل و… بدون عوارض استفاده كنيد. ما به جرات به شما اين اطمينان را مي دهيم كه اين روش (HRT ) بهترين و آخرين روش در امر كاشت مو طبيعي در جهان مي باشد .

كاشت طبيعي ابرو

كاشت ابرو با روش هاي قديم FUT يكسري عوارضي را به همراه داشت . از جمله ي اين عوارض مي توان به درد ناشي از كاشت ابرو ، بجا ماندن اسكار در پشت سر و تورم و كبودي و درد شديد در قسمت ابروها و چشم ها اشاره كرد . همچنين رشد ابروها در اين روش بعد از گذشت ماه كامل مي شود ، و همچنين رشد موها ضخيم و نامنظم مي شود . ظاهر غير طبيعي براي ابروها ايجاد مي شود . و كاشت ابرو كاملا مشخص مي شود .

كاشت ابرو با روش جديدا (SUT): اين تكنيك يكي از تكنيك هاي جديد كاشت ابرو مي باشد . در اين روش ، كاشت ابرو طي يك جلسه ي درماني و بدون درد و عوارض انجام مي شود . كاشت ابرو با روش SUT در كلينيك ليزر مو توسط متخصصين مجرب پوست و مو ، بدون كوتاهي موها انجام مي شود . اين روش در كلينيك ما كاملا طبيعي ، خوب و برحسب مدل دلخواه شما انجام مي شود . اين روش تضمين شده مي باشد .

اگر يكسري افراد بخواهند ، كاشت ابرو را روي ابروهاي تاتو كرده ي قبلي خود انجام دهند ، نيازي به پاك كردن تاتو در اين روش نمي باشد . اين روش به قدري ظريف مي باشد ، كه به جرات مي توان گفت ، كاشت ابرو براي نخستين بار در ايران به به طور طبيعي و با ظاهري بسيار زيبا انجام مي شود .

برچسب ها: , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

در سال 1397 جوانتر و خوش چهره شويد

آيا شما به خودتان گفته ايد كه ميخواهيد در سال نو در ظاهر خود كار كنيد؟ اگر چنين است، شما بايد اين پست وبلاگ را ببينيد. در اينجا به برخي از روش هاي ويژه و خاص براي رفع چين و چروك پوست و نيز درمان چين و چروك اطراف چشم معرفي مي كنيم . با ما همراه باشيد تا از پيشنهادات بهتري براي جوانتر و زيباتر شدن در سال 1397 داشته باشيد .

تزريق بوتاكس

بوتاكس يك فرمول است كه پا را به اندازه كلاسيك به شدت كلاسيك مي بيند، كه خطوط اطراف چشم است. براي برخي افراد، اين يكي از اولين نشانه هاي پيري است. اين عضلات فلج كننده صورت نيز مي تواند به كاهش خطوط خفيف بين چشم ها كه اغلب به عنوان "يازده ساله" ناميده مي شود، كمك كند.

تزريق ژل ژوويدرم


Juvederm  يك چهره ي چهره اي است كه مناطق ناشي از چهره را از بين مي برد كه به علت پيري حجم را از دست داده اند. اين خانواده از محصولات با اسيد هيالورونيك ساخته شده است، يك راه حل كه هيدراته و محصور شده مناطق تحت درمان است.

سازندگان اين محصولات بسياري از انواع مختلف پركننده را كه به طور خاص براي هر ناحيه صورت ساخته شده اند، منتشر كرده اند. آنها مي توانند حجم لب (لپ تاپ) را افزايش دهند، خطوط لبخند يا انقباض هاي بيني، لب هاي عمودي لب، خطوط ماريونيت و خطوط عميق بين چشم (يازده) يا پيشاني را پر كنيد.

تزريق كيبلا


همانطور كه افراد سن و / يا وزن مي گيرند، معمولا براي تشكيل چانه دو طرفه معمول است. پوست آزادتر مي شود و گاهي اوقات با بافت چربي پر مي شود (همچنين به عنوان چربي زيره). Kybella يك درمان معتبر FDA است كه چربي زير چانه را كاهش مي دهد و باعث مي شود كه افراد باهوش تر و جوان تر ظاهر شوند.

تزريق  رستالين


اگر مي بينيد ترك، كاهش ميزان حجم و يا كاهش وزن پوست در آينه، اين پركننده ممكن است راه حل براي شما باشد. چين و چروك ها، خطوط، چين و چروك پوست هيچ ربطي با Restylane ندارد. اين فرمولاسيون اسيد هيالورونيك، فتوسنتس، كانتور و صافي را به صورت باز ميگيرد. با استئيستالين متخصص زيبايي شناسي مناسب، مي توانيد بدون پيشرفت جراحي زيبايي صورت را به صورت طبيعي به ارمغان بياوريد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (2)

تاثير شكر بر افزايش چين و چروك پوست

شما آن را بارها شنيده ايد: شكر براي شما بد است

اكثر گزارشات مي گويند كه شكر نامناسب است، زيرا سبب افزايش وزن مي شود، اما اين چيزي نيست كه شما به آن دست پيدا كنيد.

مطالعات اخيرا تاييد كرده اند كه شكر مي تواند به دليل يك فرايند طبيعي به نام گليكوزي باعث ايجاد چين و چروك پوست شود. هنگامي كه شكر از طريق جريان خون حركت مي كند، آن را به پروتئين متصل مي كند و مولكول هاي جديد مضر را توليد مي كند - محصولات پيشرفته گليساسيون يا AGE ها.

هرچه قند بيشتر مصرف شود، AGE بيشتر رشد مي كند.

AGE بر كلاژن و الاستين تاثير مي گذارد، پروتئين هايي كه پوست و الاستيك را حفظ مي كنند. هنگامي كه توسط AGE مورد حمله قرار مي گيرند، آنها خشك و شكننده مي شوند. براي اضافه كردن توهين به آسيب، مقدار كلاژن شما در واقع با رژيم هاي غذايي با قند كاهش مي يابد.

هنگامي كه ميزان كلاژن كم است كه خشك و شكننده است، احتمالا چين و چروك  پوست كمتر است.

مجله بريتانيايي بريتانيا گزارش مي دهد كه اين اثر حدود 35 سالگي شروع مي شود و پس از آن به سرعت افزايش مي يابد. اين به خصوص اگر مصرف قند بالا بعد از 35 سالگي ادامه يابد.

خبر خوب براي دوستداران قند


اگر شما يك دندان شيرين داريد، به مقصد نرسيده ايد و چروكيده، پوست شل شده است. بازگشت به مسير با تغذيه خود و تعمير برخي از آسيب. رتينوئيد ها مواد هستند كه اغلب در سرم هاي بدون نسخه تحت نام رتينول يافت مي شوند. متخصصين پوست مي توانند توان بالقوه رتينول را با محصولاتي مانند Renova، Avage و Differin تجويز كنند.

علاوه بر اين، بهبود رژيم غذايي، پوشيدن كرم هاي ضد آفتاب، استفاده از مرطوب كننده و استفاده از پركننده ها مي تواند به ايجاد پوست جوان تر پوست كمك كند.

چه چيز خاصي درباره پركننده هاست؟


پركننده ها مي توانند چروك ها، چروك ها و چروك هايي را كه در پوست به دليل روند پيري تنظيم شده اند، پر كنند. همچنين اغلب ما مشتريان خود را توصيه مي كنيم كه از محصولات توكسين اتابوتولينوم A در بازار استفاده كنند زيرا آنها عضلات صورت را در مناطقي كه اين چروك ها اغلب تشكيل مي دهند، فلج مي كند.

دو مورد از بهترين پركننده ها براي رفع چين و چروك پوست عبارتند از:

 1.  ژوودرم
 2. رستالين


Juvederm از جنس اسيد هيالورونيك ساخته شده است. اين يك ماده طبيعي است كه حجم و هيدراتاسيون پوست را افزايش مي دهد.

Restylane يك ژل زيست تخريب پذير است كه داراي اسيد هيالورونيك است. اين يك پركننده پوستي نرم است كه حجم پوست را اضافه مي كند. اين مناسب براي چين و چروك در اطراف دهان و چشم است.

پركننده ها و  تزريق بوتاكس در منهتن و لانگ آيلند


اگر اميدوار باشيد علائم پيري را از بين ببريد، امروز با مشاور جرم تماس بگيريد جيمز كريستين ساردلي، RPA-C. او بررسي خواهد كرد كه كدام نوع محصولات براي شما مفيد خواهد بود و درمان شما را در همان بازديد انجام خواهد داد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (2)

درمان دندان قورچه با تزريق بوتاكس

يك مطالعه جديد نشان مي دهد كه  تزريق بوتاكس  مي تواند يك راه حل براي اين عادت ( دندان قورچه ) بسيار مخرب باشد.  آنها با انتخاب تصادفي از 13 بيمار كه در طول خواب در معرض بروكسيسم شديد ( دندان قورچه ) بودند استفاده كردند. بيماران به دو گروه تقسيم شدند: يك گروه دريافت تزريق بر روي بوتولينتوكسين A، در حالي كه گروه ديگر تزريق پلاسبو به عضلات شكم را انجام دادند. تزريق ها به صورت فصلي از 3 هفته تا 3 ماه داده شد. اكثر بيماران گروه  تزريق بوتاكس كاهش درد دندان ها را گزارش داده اند.  تنها دو بيمار گزارش دادند كه هيچ نتيجه اي نداشتند.

محققان گزارش دادند كه براي شركت كنندگان در مطالعه اثرات جانبي قابل ملاحظه اي نداشته است. آنها همچنين نتيجه گرفتند كه علائم بروكسيسم با درمان به طور قابل توجهي بهبود يافته است. اين درمان به اين دليل كمك مي كند كه به طور موقت عضلات تحت درمان را فلج كند، و اجازه مي دهد گيرنده را متوقف كند و فك كند.

برخي از شركت كنندگان گزارش كردند كه لبخندشان كمي تغيير كرده است. با دانستن اين مطلب قبل از بررسي اين تزريق، اين تجربه براي شما بهتر خواهد شد.

در رابطه با تزريق بوتاكس براي دندان قورچه

اين خبر بسياري از افراد مبتلا به ناراحتي قلبي را تحريك مي كند، اما ما مي خواستيم به شما اطلاع دهيم كه قبل از تزريق، شما بايد چيزهايي را كه لازم داريد انجام دهيد.

در مورد وضعيت و گزينه هاي درمان خود با دكتر خود صحبت كنيد. جامعه پزشكي از اين روش جديد براي درمان زخمها و سنگ زني آگاه است و پزشك شما مي تواند به شما اطلاع دهد كه اگر براي شما مناسب باشد.

فقط يك متخصص پزشكي آموزش ديده و داراي مجوز بايد درمان را انجام دهد. انژكتور بايد با كمك خاص به افرادي كه از اين شرايط رنج مي برند، تجربه شود. تزريق بايد در عضلات خاص قرار داده شود تا موثر باشد، بنابراين مطمئن شويد كه فرد مناسب براي انجام آن براي شما دقيقا انتخاب شود. بيمه درماني شما ممكن است بتواند به شما در پيدا كردن يك دكتر واجد شرايط كمك كند.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

ميكرونيدلينگ چيست ؟

ميكرونيدلينگ (همچنين به عنوان درمان القايي كلاژن شناخته مي شود) شامل استفاده از سوزن هاي زيبا براي ايجاد صدها زخم كوچك و نامرئي در پوست لكه هاي بالاي پوست است. صدا جذاب است نه خيلي اما اين درمان حداقل تهاجمي - اين كه آيا آن را توسط يك زيبايي شناس، متخصص پوست، يا جراح پلاستيك آموزش ديده و يا در خانه با استفاده از يك Dermaroller (كوچك نقره اي دستكاري شده در سوزن هاي كوچك) انجام مي شود - تقريبا بدون درد و فوق العاده موثر است. متخصص پوست و گوشتخواران و همكاران RealSelf، دكتر سجله شاه مي گويد: "آسيب هاي ميكروبي كه ايجاد مي كنند، باعث تحريك فرآيندهاي زخم طبيعي طبيعي بدن مي شود و باعث افزايش گردش خون سلولي و افزايش توليد كلاژن و الاستين مي شود، بنابراين برگشت و جلوگيري از نشانه هاي پيري مي باشد." (اين همان كارهايي است كه ليزرها انجام مي دهند، فقط شما به جاي استفاده از گرما يا نور به پوست مكانيكي آسيب مي رسانيد). باور كنيد يا نه، ميكرونيدلينگ در ميان رايحه هاي پوستي محبوب است. Vogue آن را بزرگترين چيز در ضد عفوني مي نامد. سالخورده. (بررسي كنيد كه اين تركيبات ضد پيري را در حال تغيير دادن به دنياي مراقبت از پوست توسط طوفان بررسي كنيد.)

ميكرونيدلينگ چين و چروك هاي خوب و عميق را كاهش مي دهد

جذابيت اصلي ميكرونيدلينگ ، توانايي آن براي تحريك رشد كلاژن و الاستين است كه كليد پوست جديد و جوان است. بعضي از پزشكان حتي تا حد ممكن مي گويند كه اين روش قوي ترين راه براي جلوگيري از پيري در مسير خود و جلوگيري از تشكيل خطوط و چين و چروك هاي جديد است. با توانايي خود براي ايجاد نسل جديد سلول هاي پوست، فقط چند جلسه از ميكرونيدلينگ به طور قابل توجهي خطوط خوب، پاي كلاغ و چين و چروك هاي عميق در پيشاني را كاهش مي دهد. دكتر اين مي گويد: "اين يكي از دلايلي است كه مي خواهم ميكرونيدلينگ را دوست دارم چون قادر به استفاده از مكانيسم هاي طبيعي طبيعي بدن است، بنابراين نتايج بسيار طبيعي است." "همچنين با وجود اين كه زمان خاموش شدن آن كم است، من اغلب آن را به عنوان يك نگهداري براي افرادي كه سعي در از بين بردن نشانه هاي پيري دارند، توصيه مي كنم." براي درمان چين و چروك، يك سوزن نبايد بيشتر از 1.5 ميليمتر استفاده شود.

ميكرونيدلينگ تعمير زخم هاي قابل مشاهده است

در يك مطالعه 2009 در مورد اثرات ميكرونيدلينگ، تقريبا 100 درصد از شركت كنندگان در معرض آكنه، بهبود قابل توجهي در ديد زخم هاي آكنه خود را. با استفاده از ميكرونيدلينگ خانگي، يك غلتك دستي 1.5 ميلي متري به اندازه كافي بلند است تا ظاهر زخم هاي آكنه را بهبود بخشد. با اين حال، براي زخم هاي شديد آكنه، ممكن است سوزن هاي حتي طولاني براي حداكثر نتايج نياز داشته باشيد، بنابراين شما مي خواهيد يك متخصص پوست يا صورت دهنده اي كه درمان هاي Microneedle را انجام مي دهد را پيدا كنيد. دستگاه هاي حرفه اي ميكرونيدلينگ مي تواند تا زماني كه 3 ميلي متر است، كه دو برابر موثر است و درمان زخم هاي آكنه عميق كه در زير سطح پوست رخ مي دهد. در صورتي كه شما در مورد چگونگي برطرف كردن زخمهاي آكنه از روش ميكرونيدلينگ در مقايسه با درمان هاي كيسه اي استفاده كنيد، مقايسه سر به سر در مجله Dermatologic Surgery  در سال 2016 نشان داد كه هر دو روش درماني قابل مقايسه و موثر هستند اما اعتبار به آنها داده شد ميكرونيدلينگ براي بهتر تحمل، با عوارض جانبي كمتر و خرابي كمتر. اين اسرارهايي است كه پوست شما مي خواهد به شما بگويد.

ميكرونيدلينگ آسيب خورشيد و رنگدانه را خنثي مي كند

يك بار ديگر، كلاژن، مسلما مهم ترين راه براي بهبود ظاهر پوست است و اين به مراتب فراتر از كاهش چين و چروك است. با تحريك كلاژن رشد با ميكرونيدلينگ، شما همچنين مي توانيد آسيب خورشيد و تغيير رنگ، از جمله hyperpigmentation كه همراه با ملاسما معكوس. مطالعه 2015 نشان داد كه ميكرونيدلينگ يك درمان اميدوار كننده براي رنگدانه و چهره قهوه اي است كه با اين بيماري مزمن همراه است. براي بهبود رنگدانه هاي اضافي از پوست آسيب ديده از آفتاب، سوزن هاي درمارولر بايد بين 1.0 تا 1.5 ميلي متر طول داشته باشند. جراح زيبايي راشل زلدان مي نويسد كه پس از تنها چند جلسه ميكرونيدلينگ، پوست او روشن و درخشان با وجود بسياري از تابستان در خورشيد است.

ميكرونيدلينگ به پيري پوست كمك مي كند

در بالاي توانايي ميكرونيدلينگ براي صاف كردن و اصلاح پوست آسيب ديده، آن نيز داراي جايزه اضافي از سفت كردن پوست شل است، كه باعث مي شود آن را براي مردان و زنان مسن تر باشد. (به ياد داشته باشيد: هر چه شما بزرگتر هستيد، كلاژن كمتر شما به طور طبيعي توليد مي كنيد.) مطالعه 2015 در مجله بين المللي پوست، تاييد مي كند كه ميكرونيدلينگ راه جديدي براي دستيابي به "جوان سازي پوست، سفت كردن و بازسازي پوست" است. ارائه يك درمان ساده و موثر براي پوست پيري پوست با حداقل عوارض جانبي و خرابي. پوست سالخورده مي تواند از سوخت مناسب نيز بهره مند شود، بنابراين اين غذاهاي زيبايي را به رژيم غذايي خود اضافه كنيد تا اين تابش را ببينيد.

ميكرونيدلينگ منافذ را كاهش مي دهد

اين كمي بصري است، اما ميكرونيدلينگ در واقع ضخامت هاي خالص را افزايش نمي دهد، زيرا ممكن است تصور كنيد پوست شما پوست صدها بار باشد. در عوض، يكي از مزاياي استفاده از Dermaroller اين است كه كمك مي كند منافذ به نظر مي رسد بسيار كوچكتر است. ميكرونيدلينگ كلاژن را در داخل و اطراف حفره هاي شما تحريك مي كند، كه باعث مي شود كه آنها كشيده شوند و ظاهر شوند، اگر بسته نشوند. و بياييد صادق باشيم، چه كسي نمي خواهد منافذ كوچكتر را بخورد؟ مراقب باشيد كه اين عادت هاي بد كه مانع نفوذ شما مي شوند.

ميكرونيدلينگ باعث مي شود كه محصولات شما بهتر كار كنند

آيا مي دانستيد كه فقط 4 تا 8 درصد از سرم گران قيمت كه در چهره خود استفاده مي كنيد در واقع پوست شما را نفوذ مي كند؟ يكي از تجارب اضافي ميكرونيدلينگ اين است كه آن را به شدت جذب محصول را بهبود مي بخشد. مطالعات تأييد مي كنند كه درمان واقعا مي تواند به داروهاي موضعي كمك كند تا پوست را به طور موثر نفوذ كند، و به شما اين امكان را مي دهد كه مزاياي كامل هر محصول را به دست آوريد. اين به اين معني است كه با توجه به اين واقعيت است كه ميكرونيدلينگ هزاران سوراخ نامرئي در پوست شما ايجاد مي كند كه آماده جذب محصولات مي باشند و به همين ترتيب منافذ پوشيده نمي شوند. دكتر شاه مي گويد: "ضخامت هاي كوچك در واقع مانند كانال هاي كوچك عمل مي كنند، كه اجازه مي دهد محصولات موضعي به نفوذ بهتر و كارآمدتري عمل كنند."

ميكرونيدلينگ مي تواند در سراسر بدن شما انجام شود

در نهايت، يك مزيت عالي از ميكرونيدلينگ اين است كه اين درمان به صورت منحصر به فرد نيست. اين را مي توان در هر منطقه از پوست كه نياز به تعمير دارد، به خصوص مناطقي كه علائم كشش يا زخم هاي آكنه را مانند پاها، سينه، پشت و لب به لب نشان مي دهند. تنها چهار تا شش جلسه ميتواند در اين مناطق مشكل ايجاد كند.
ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ