تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

دكتر نوروزيان محلول رشد مو | لاناريا

دكتر نوروزياندكتر نوروزيان براي اولين بار توانسته محلول رشد سريع مو ( لاناريا ) را در ايران توليد كند . اين محلول موجب توقف ريزش موي سر مي شود . دكتر نوروزيان محقق و دارو ساز نخبه توانسته است با تحقيق و آزمايشات زيادي اين داروي رشد مو را بسازد . از مهمترين مزيت محلول درمان ريزش موي دكتر نوروزيان اين است كه نه تنها از ريزش مو جلوگيري مي كند بلكه موجب رويش موهاي ريخته شده نيز مي شود .

محصول توليدي دكتر نوروزيان مو براي درمان ريزش مو و رشد موي سريع به همراه تعدادي داروي ديگر براي جلوگيري از ريزش مو و رشد مجدد مو در يك پكيج  عرضه مي شود. بر اساس گفته هاي خود دكتر نوروزيان اين محلول به همراه داروهايي كه در پكيج ارائه مي شوند مي توانند در مدت زمان كوتاهي موهاي از دست رفته را به حالت رشد مجدد برگرداند.

ريزش مو در كشور ما در اكثريت افراد وجود دارد و درمان قطعي و درستي تا به امروز ارائه نشده است ولي دكتر نوروزيان بر اساس تحقيقاتي كه در زمينه رشد مجدد مو انجام داده است به اين نتيجه رسيده كه اين كار شدني است و موهاي ريخته شده را مي توان دوباره احيا كرد.

دارو و محلول رشد مو دكتر نوروزيان به صورت قانوني و با آزمايشاتي كه انجام گرفته است به ثبت رسيده و از اين بابت هيچ نوع نگراني در رابطه با توليد اين داروي بسيار معجزه گر وجد ندارد. تلاشهاي شبانه روزي دكتر نوروزيان در توليد اين دارو نتيجه بخش بوده و مي تواند قدمي بزرگ در زمينه رشد علمي در داروسازي كشور باشد . بدون تعارف مي توانيم بگوييم ريزش مو در كشور ما براي خيلي از افراد واقعا دغدغه بزرگي است .ديگر نگران ريزش مو نخواهيد بود وقتي از داروي دكتر نوروزيان بهرمند شويد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

ماسك زغال روشي عالي براي پاك سازي پوست

ماسك زغال ، انواع ماسك زغال ، ماسك زغال براي پاك سازي پوست ، ماسك زغال لايه برداري پوست ،ماسك زغال پاك سازي پوست : داشتن پوستي صاف و شفاف تاثير فوق العاده اي بر زيبايي چهره دارد . براي داشتن پوستي صاف و شفاف روش هاي مختلفي وجود دارد ، يكي از روش ها پاكسازي پوست است . با پاكسازي پوست شما پوستي صاف ، شفاف ، بدون جوش ، آكنه و لكه هاي تيره خواهيد داشت . پاكسازي پوست خود به طريق مختلفي انجام مي شود ، يكي از روش هاي پاك سازي پوست ، استفاده از ماسك زغال است . ماسك زغال يكي از بهترين ماسك ها براي لايه برداري و پاك سازي پوست به شمار مي رود . در ادامه ي اين مقاله ما در مورد اثرات پاكسازي ماسك زغال صحبت مي كنيم .

ماسك زغال، جادوي سياه رنگ زيبايي

ماسك زغال براي پاك سازي پوست

ماسك زغال براي پاك سازي پوست

ماسك زغال يكي از موثرترين روش ها براي داشتن پوستي صاف و شفاف مي باشد . از اين ماسك به منظور پاك سازي منافذ باز پوست استفاده مي شود . زغال فعال ماده ي موثري براي رفع سموم و ذرات آلوده ريز روي پوست مي باشد ، اين ماده با جدا كردن لايه ي مرده ي روي پوست ، منجر به رشد پوست جديد شده و شادابي و درخشندگي پوست را به ارمغان مي آورد .

ماسك زغال بهترين ماسك براي پاكسازي پوست

خواص ماسك زغال

ماسك زغال با داشتن خاصيت جذب سموم و آلودگي ، پوست را پاكيزه و شفاف مي كند . ماسك زغال داراي خواصي از جمله از بين بردن لايه هاي مرده پوست، پاكسازي، كلاژن سازي، از بين بردن لكه ها، تعديل چربي پوست، حجيم كردن موها، از بين بردن شوره، قرمزي و خارش پوست سر و از همه مهم تر از بين بردن و درمان جوش و آكنه پوست مي باشد . كنترل و درمان جوش هاي پوست از جمله خواص ديگر ماسك زغال مي باشد .

ماسك زغال يا ماسك سياه براي پاكسازي و لكه برداري پوست صورت بهترين گزينه مي باشد . زغال فعال شده، كه با زغال معمولي متفاوت است ، يكي از بهترين تركيبات براي مراقبت از پوست است ، چرا كه داراي خاصيت پاكسازي عميق پوست است . زغال فعال شده به عنوان ماده اي براي پيشگيري از چرب شدن پوست در صابون هاي صورت، ماسك ها، پاك كننده هاي مايع و حتي در محصولات زيرسازي آرايش استفاده مي شود .

زغال فعال شده

زغال فعال شده نوعي از كربن فرآوري شده است كه با داشتن خاصيت جاذبه قوي ، كثيفي، چربي و آلاينده هاي محيطي را از پوست افراد گرفته و پوست را پاك مي كند . قيمت اين محصول ناچيز بوده و ارزان است ، و به شكل كپسول و پودر در داروخانه ها و فروشگاه هاي لوازم بهداشتي و آرايشي موجود است . براي تاثير بيشتر و تميزي عميق پوست صورت شما مي توانيد اين محصول را با پاك كننده هاي آرايشي (شيرپاك كن) تركيب كنيد . همچنين شما مي توانيد براي پاكسازي صورت خود ، تركيبات ديگري تهيه كنيد .

هشدار : زغال فعال شده ممكن است لباس هاي شما را لك كند . لذا قبل از اقدام به تهيه هر گونه ماسك صورت ، لباس هاي خود را عوض كنيد . و از لباسي استفاده كنيد كه كثيفي آن در زمان اعمال ماسك روي صورت مهم نباشد . و اگر لباستان لك و خراب شد، سريعا آن را تعويض كنيد .

ماسك زغال لايه برداري مناسب براي پوست

۱) ماسك پاكسازي ملايم

ماسك زغال منافذ صورت را به سرعت سم زدايي و پاك مي كند . اين ماسك با داشتن قدرت جاذبه ي خيلي قوي ناخالصي ها و آلودگي هاي پوست را از بين مي برد .

مواد مورد نياز براي تهيه ماسك زغال:

زغال فعال شده (يك كپسول يا يك قاشق غذاخوري)
ژل آلوئه ورا
پياله يا كاسه كوچك براي تركيب كردن
برس ماسك صورت يا ابزاري براي تركيب كردن

طرز تهيه ماسك زغال :
بريك قاشق غذاخوري از ژل آلوئه ورا را با محتواي يك كپسول از زغال فعال شده در يك كاسه يا پياله، تركيب كنيد و هم بزنيد تا خميري يكنواخت به دست آيد . ماسك تهيه شده را روي صورت ماليده و از ماليدن آن به نواحي اطراف چشمپرهيز كنيد . منتظر بمانيد تا ماسك ۱۵ دقيقه روي صورتتان بماند و سپس صورت خود را با آب ولر بشوييد . براي اثر بخشي بيشتر و كسب نتيجه ي دلخواه ، اين ماسك را دو بار در هفته استفاده كنيد .

ماسك زغال محبوب ترين ماسك صورت

۲) ماسك پاكسازي براي پوست هاي جوش دار يا لكه دار

اگر شما خواهان پاكسازي جوش ها و لكه هاي روي صورت خود هستيد ؟ ماسك زغال صورت را از جوش ها پاكسازي مي كند .
مواد مورد نياز براي تهيه ي اينماسك :
زغال فعال شده (يك كپسول يا يك قاشق غذاخوري)
عصاره يا اسانس درخت چاي
روغن يا كرم صورت
پياله يا كاسه كوچك براي تركيب كردن
برس ماسك صورت يا ابزاري براي تركيب كردن

طرز تهيه:

يك قاشق غذاخوري از روغن يا كرم صورت (مانند جوجوبا يا هسته انگور) و ۲ قطره اسانس درخت چاي را با محتواي يك كپسول از زغال فعال شده در يك كاسه يا پياله تركيب كنيد تا خميري يكنواخت به دست آيد . اين ماسك را روي صورت ماليده و از استفاده آن به نواحي اطراف چشم پرهيز كنيد (درخت چاي ممكن است براي چشم ها تحريك كننده باشد). منتظر بمانيد تا ماسك ۱۵ دقيقه روي صورتتان بماند و سپس به طور كامل صورت خود را با آب ولرم بشوييد . توصيه مي شود براي اثر بخشي بيشتر و كسب نتيجه ي دلخواه ، اين ماسك را دو بار در هفته استفاده كنيد .

۳) ماسك پاكسازي عميق

با استفاده از اين ماسك پاكسازي عميق مي توان منافذ صورت خود را از هر گونه كثيفي، آلودگي و ناخالصي پاك كنيد.
مواد مورد نياز براي تهيه :
زغال فعال شده (يك كپسول يا يك قاشق غذاخوري)
پودر يا خاك رس

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (2)

تاثيرات قاعدگي بر پوست و مو اجتناب ناپذير است؟!  

تاثيرات قاعدگي بر پوست و مو ، زيبايي پوست و مو ، ريزش مو ، قاعدگي ، قاعدگي و ريزش مو ، دمنوش مناسب دوران قاعدگي براي زيبايي پوست  : انسان ذاتا خواهان و طرفدار زيبايي است ، و در اين ميان تاثير زيبايي پوست و مو بر زيبايي كلي غيرقابل انكار است . عوامل زيادي در زيبايي پوست و مو دخالت دارند ، يكي از اين عوامل هورمون ها مي باشد . دوران قاعدگي يكي از دوراني است ، كه هورمون ها دچار به هم ريختگي مي شود ، و همين امر منجر به بروز مشكلات مختلف پوستي مي شود . و در پي آن پوست و مو زيبايي و طراوت خود را از دست مي دهد . در ادامه ي اين مقاله در مورد تاثيرات قاعدگي بر پوست و مو بيشتر مي پردازيم .

تاثيرات قاعدگي بر پوست و مو

تاثيرات قاعدگي بر پوست و مو

تاثيرات قاعدگي بر پوست و مو چيست ؟

دوران قاعدگي يكي از دوران مخصوص بانوان است ، اين دوران منجر به بروز يكسري مشكلات جسمي و روحي و رواني شده و همچنين يكسري مشكلات پوستي مانند بروز آكنه و از دست دادن طراوت پوست را به همراه دارد. قاعدگي و تغيير در ميزان هورمون ها منجر به بروز مشكل ريزش مو نيز مي شود . در ادامه ي اين مقاله درمورد مشكلات پوست و مو بانوان در قاعدگي صحبت مي كنيم .

تاثير قاعدگي بر زيبايي پوست ومو

تاثير قاعدگي بر زيبايي پوست و مو غير قابل انكار است . دوران قاعدگي ، يكي از دوراني است كه در آن با تغيير در ميزان هورمون هاي استروژن و پروژسترون ، خلق وخو و حالات فيزيكي فرد تغيير پيدا مي كند . علاوه بر آن به دنبال تغيير هورمون ها پوست و مو هم تحت تاثير قرار گرفته و طراوت و زيبايي خود را از دست مي دهد . افزايش ميزان هورمون پروژسترون بر پوست و مو تاثير خيلي زيادي خواهد داشت . در بين بانواني كه به جوش هاي آكنه مبتلا هسند ، با نزديك شدن به دوران قاعدگي، جوش ها بدتر مي شوند.

متخصصان پوست و مو بر اين باورند كه ، سن در پديدار شدن جوش هاي دوران قاعدگي تاثير گذار مي باشد . و در اين ميان زناني كه در دهه سي ام زندگي خود هستند ، بيشتر از افراد ديگر در دوران قاعدگي جوش مي زنند ؛ به طوري كه گاه تصور مي كنند، كه فرد دچار مشكلات هورموني شده است .

دوران قاعدگي و تغيير هورمون ها

در دوران قاعدگي در پي بالا رفتن هورمون پروژسترون ، پوست چرب مي شود ، و معمولا در اين دوران توصيه بر اين است كه از مواد آرايشي چرب دار استفاده نشود . دلايل مختلفي همچوناسترس و بي خوابي يا مصرف برخي داروها منجر به پيدايش كك و مك در صورت مي شود ، كه ميزان كك و مك در دوران قاعدگي بيشتر مي شود . حلقه هاي تيره دور چشم از جمله تاثيرات ديگر دوران قاعدگي مي باشد .

تاثيرات قاعدگي بر پوست اجتناب ناپذير است ، ولي براي بهبود شرايط مي توان از روش هاي درماني معمول استفاده كرد . در دوران قاعدگي تغيير رنگ موقتي و طبيعي بوده و بانوان نبايد در مورد اين موضوع و كك و مك و حلقه هاي دور چشم در دوران قاعدگي نگران باشند .
استفاده از داروهاي زيبايي پوست و مو، در دوران قاعدگي بلامانع است و بانوان مي توانند ، بدون هيچ نگراني دوره ي درماني زيبايي را در اين دوران بگذرانند .

كچل نشوم!

برخي از بانوان ، نگران رنگ كردن موهاي خود در دوران قاعدگي هستند ، و بر اين باور هستند ، كه با اين كار موهايشان دچار ريزش مي شود .

بايد در نظر داشت كه ، ساختار اصلي مو داخل سر قرار دارد ، و از لحاظ علمي ساقه مو بافتي مرده است ، لذا رنگ مو تاثيري بر سلامت مو نداشته و حتي در دوران قاعدگي مي توان موها را رنگ كرد . و در دوران قاعدگي فقط موها چرب مي شوند . ريزش مو در دوران قاعدگي به دليل كمتر شدن استحمام مي باشد و هيچ علت ديگري ندارد ، و جاي هيچ نگراني نمي باشد .

 

قاعدگي و ريزش مو

قاعدگي و ارتباط آن با ريزش مو

قاعدگي و ارتباط آن با ريزش مو

هورمو ن هاي ناسازگار

قاعدگي در افراد مختلف، تاثيرات متفاوتي دارد . گاهي اوقات قاعدگي و اثرات هورموني منجر به رشد موهاي زايد مي شود . نظر يك متخصص زنان و زايمان اين است كه : بعد از گذشت يك يا دو هفته هورمون ها به حالت اوليه خود باز مي گردند ، از اين رو در اين دوران به استفاده از دارو نيازي نمي باشد ، اما شستن مرتب پوست و استفاده از محلول هاي آنتي بيوتيك موضعي خفيف براي پيشگيري از عوارض دوران قاعدگي توصيه مي شود .

در صورتي كه جوش ها شديد باشند و تاثير زيادي در زيبايي داشته باشند ، خانم ها مي توانند با تجويز پزشك از داروهاي تركيبي استروژن و پروژسترون استفاده كنند. معمولا پيدايش جوش هاي دوره اي حتما دليل دارد و گاهي حاكي از داشتن مشكلات زنانگي است ، معمولا مشكلات تخمداني منجربه نامنظم شدن قاعدگي و پيدايش جوش و آكنه در ناحيه صورت و حتي پشت گردن شده و گاهي نيز منجر به ريزش مو در پيشاني شده و پيدايش موهاي زايد را به همراه دارد . در اين حالت بانوان مي توانند براي بهبود مشكلات پوست و مو از دارو استفاده كرده و دوران قاعدگي خود را منظم كنند .

بيماري هايي كه مقصرند

در دوران قاعدگي رنگ كردن مو مشكل خاصي ندارد ، ولي رنگ كردن موها در دوران بارداري مجاز نمي باشد . چرا كه رنگ مو از طريق پوست سر جذب شده و وارد بدن مي شود و ممكن است براي جنين خطراتي در پي داشته باشد اما رنگ كردن ساقه ي مو بلامانع است .

ريزش مو فقط به دليل سيكل قاعدگي نمي باشد ، معمولا ريزش مو در زنان مبتلا به مشكلات تخمداني ظاهر مي شود . سيكل قاعدگي در دوران بارداري وجود ندارد ، از اين رو فرد دچار ريزش مو نمي شود ، اما ريزش مو ممكن است ، بعد از تمام شدن دوران بارداري اتفاق بيفتد .

نسخه سنتي چه پيشنهادي دارد ؟

درمانگران و مشاوران گياه درماني بر اين باورند كه براي كاهش عوارض دوران قاعدگي زنان در اين دوران بايد تغديه مناسبي داشته باشند و ورزش را فراموش نكنند . علاوه بر آن داشتن شيوه زندگي سالم در كاهش عوارض دوران قاعدگي تاثير زيادي دارد ، و همچنين دمنوش ها نيز مي توانند در كاهش عوارض قاعدگي كمك كنند .

دمنوش مناسب قاعدگي

تاثيرات دمنوش در كاهش مشكلات قاعدگي غير قابل انكار است ، براي تهيه ي دمنوش مي توانيد به شيوه ي زير عمل كنيد :
زنجبيل تازه را برش داده ، هفت تا ۱۰ عدد برگ نعناع تازه و يك قاشق مرباخوري عسل را به همراه ليموترش در داخل قوري ريخته و به مدت ۲۰ دقيقه دم كرده و ميل نماييد . مصرفاين دمنوش در دوران قاعدگي مفيد بوده و همچنين احساس تحريك پذيري عصبي و حساس بودن را بهبود مي بخشد .

مصرف گياه پنج انگشت مشهور به گياه زنان نيز در دوران قاعدگي توصيه مي شود ، چراكه تاثيرات مثبتي در بدن دارد . به گياه پنج انگشت، فلفل بياباني و ويتاگنوس هم گفته مي شود.
مصرف اين گياه ميزان هورمون ها را تنظيم مي كند و منجر به بالارفتن ميزان پرولاكتين مي شود و حتي دردهاي بدني اين دوران را كاهش مي دهد . مصرف پنج انگشت اختلال قاعدگي را نيز تنظيم مي كند .

افزايش چربي پوست و آكنه

تخمك گذاري ۱۵ روز قبل از شروع خونريزي انجام مي شود و در اين زمان خانم آماده بارور شدن مي شود . ميزان پروژسترون در اين زمان بالا رفته و به دنبال آن ترشح سبوم افزايش مي يابد و در اين زمان است زمينه پوست مساعد شده و باكتري ها تكثير مي يابند . از اين رو احتمال بروز آكنه بالاتر مي رود. براي پيشگيري از بروز يا تشديد جوش ها در اين دوره توصيه بر اين است كه ، از محصولان بدون چرب استفاده شود . استفاده از چه مرطوب كننده هاي بر پايه آب توصيه مي شود .

در دوران قاعدگي لايه برداري توصيه نمي شود ، چرا كه ترشح سبوم با اين كار بالا مي رود . ميزان استروژن دقيقا قبل از شروع خونريزي بسيار كاهش مي يابد و در مقابل ميزان هورمون هاي مردانه يعني تستوسترون و پروژسترون زياد مي شود . در نيمه اول عادت ماهانه، جوش هايي، به ويژه در ناحيه چانه و دور دهان ظاهر مي شود. با مشاهده جوش ها بهتر است از محصولات ضدجوش با پايه اسيدساليسيليك استفاده كنيد و صورت را با محلول هاي شستشو دهنده حاوي آن بشوييد يا از كرم آن استفاده كنيد. و همچنين مرطوب كرذن پوست نيز توصيه مي شود .

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

بهترين مواد غذايي براي رفع چين و چروك صورت

در , , ,

بهترين مواد غذايي براي رفع چين و چروك صورت : پيري فرآيندي گريز ناپذير است ، با گذشت سن چين و چروك هايي روي پوست صورت ظاهر مي شود . چين و چروك تاثير زيادي در زيبايي چهره دارد . ولي امروزه با وجود روش هاي براي رفع چين و چروك ديگر جاي نگراني وجود ندارد . در واقع رفع و درمان چين و چروك صورت از آرزوهاي هر انساني مي باشد . اگر شما هم جز دسته افرادي هستيد كه چين و چروك شما را آزرده خاطر مي كند ، بايستي در تغذيه ي خود دقت بيشتري داشته باشيد .

 

بهترين مواد غذايي براي رفع چين و چروك صورت 

آشنايي با مواد غذايي مفيد براي رفع چين و چروك صورت

انتخاب سبد غذايي مناسب ، تاثير زيادي در سلامت جسمي و پوستي دارد . شما مي توانيد با استفاده از نعمت هايي كه خدا در اختيارتان گذاشته ، با پيري و چين و چروك صورت مقابله كرده و زيبايي و شادابي پوست خود را حفظ كنيد . لذا توصيه مي كنيم ، از مواد غذايي مفيد براي حفظ جواني پوست صورت استفاده كنيد .

با گذشت زمان و بالاتر رفتن سن چين و چروك هاي صورت ظاهر مي شود . علاوه بر گذر زمان عوامل ديگري وجود دارد ، كه منجر به آسيب رسيدن به پوست شده و باعث پيدايش لكه ها، تحريكات و چين و چروك ها مي شود .

امروزه در كلينيك زيبايي روش ها، درمان ها و مداخلات مختلفي براي رفع چين و چروك صورت و از بين بردن علائم وجود دارد . در اين ميان نبايد از مصرف مواد غذايي و تغذيه غافل شد . تغذيه و غذاي مناسب ، تاثير فوق العاده اي در سلامت كلي و حتي سلامت پوست دارد .

معرفي سالم ترين گزينه هاي غذايي براي جوان نگه داشتن پوست و رفع چين و چروك هاي صورت :

ماهي :

ماهي هاي آب هاي سرد مانند قزل آلا، ساردين، سالمون و … سرشار از پروتئين بوده و در سلامت پوست نقش مهمي دارند . لذا مصرف ۳ وعده ماهي ، در رژيم غذايي هفتگي توصيه مي شود .

روغن زيتون :

روغن زيتون براي رفع چين و چروك صورت

روغن زيتون حاوي اسيدهاي چرب امگا ۳، ويتامين ها و ساير مواد مغذي است . و از اين رو جز سالم ترين چربي هاي غير اشباع مي باشد. اين روغن همچنين با دارا بودن اسيد اولئيك منجر به آبرساني به پوست شده و چين و چروك هاي پوستي را از بين مي برد.

شاهي :

شاهي به دليل داشتن سطح بالايي از پتاسيم ، كه با اسيدتيه بدن مقابله مي كند و در نتيجه در خالص سازي خون نقش مهمي ايفا مي كند. از اين رو اين سبزي ، به عنوان يك ابزار عالي براي مبارزه با مشكلات پوستي از قبيل بثورات، اگزما، آكنه، عفونت ها و چين و چروك زودرس به شمار مي رود .

زردچوبه:

اين ادويه با دارا بودن خواص مفيد براي از بين بردن چين و چروك هاي پوستي و رفع التهاب نقش مهمي در سلامت پوست دارد . اين ادويه سطح آنزيم گلوتاتيون-S-ترانسفراز در خون را افزايش مي دهد . و همين امر منجر به سم زدايي و حفظ شفافيت پوست و سلامت آن مي شود .

زغال اخته:

زغال اخته با دارا بودن آنتي اكسيدان هايي براي از بين بردن چين و چروك ها، از پيري زودرس پوست جلوگيري كرده و انعطاف پذيري پوست را حفظ مي كند .

شكلات تيره:

كاكائو با حفاظت از اثرات مضر خورشيد از پيري زودرس جلوگيري مي كند . شكلات تيره با دارا بودن سطح بالايي از آنتي اكسيدان ها در مراقبت از سيستم قلب و عروق و كاهش خطر ابتلا به آترواسكلروز نقش مهمي ايفا مي كند .

 

خربزه:

اين ميوه داراي خواص باورنكردني و فوق العاده در حفظ سلامت پوست و رفع چين و چروك هاي آن مي باشد . خربزه با داشتن ويتامين هاي آ، ث و بتاكاروتن از اثرات مضر نور خورشيد بر روي پوست جلوگيري مي كند . مصرف اين ميوه براي درمان خشكي پوست روشي فوق العاده است .

نارگيل:

نارگيل براي رفع چين و چروك

مصرف نارگيل بافت همبند پوست را تقويت كرده و باعث صاف، قوي و انعطاف پذيرشدن پوست مي شود. شما مي توانيد روغن نارگيل را به طور مستقيم روي پوستتان قرار داده و بر روي چروك ها آن را ماساژ دهيد.


خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.


 

آووكادو:

سرشار از اسيد اولئيك بوده و آسيب هاي پوستي را بازسازي مي كند . شما مي توانيد پوره آووكادو را به طور مستقيم روي پوستتان قرار دهيد.

ماست :

جز محصولات پروبيوتيك مي باشد ، اين محصولات سيستم ايمني بدن را تنظيم مي كند ، و در ضمن التهاب بدن را كاهش داده و از آكنه و چين و چروك هاي پوستي جلوگيري مي كند .

مصرف آب براي رفع چين و چروك صورت

مايعات تاثير زيادي در سلامت پوست دارند . چرا كه سلول هاي پوستي به مايعات براي داشتن غشاي نرم و مواد مغذي نياز دارد . توصيه ما به شما مصرف روزانه ۶ تا ۸ فنجان آب ، براي داشتن پوستي نرم و شفاف است . بايد به اين نكته توجه كرد كه ، در هواي گرم و زمان انجام ورزش و فعاليت بدني زياد ، نياز سلول هاي پوستي به مصرف مايعات دوچندان مي شود .و اين موضوع بخاطر عرق كردن بدن مي باشد . توصيه ي متخصصان به خانم ها و آقايان اين است كه به ترتيب روزانه ۱۱ و ۱۵ فنجان مايعات (آب، آب ميوه، قهوه، چاي و غيره) مصرف كنند .

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

تزريق ژل ژوويدرم | Juvederm , قيمت و هزينه تزريق ژوويدرم  

تزريق ژل ژوويدرمتزريق ژل ژوويدرم | Juvederm , قيمت و هزينه تزريق ژوويدرم :  ژوويدرم توسط شركت Allergan توليد شده است كه ۳ فرمولاسيون را ارائه مي دهد: Juvederm Ultra، Juvederm Ultra Plus و Juvederm Voluma. تمام اين پركننده هاي پوستي به دسته تزريق ژل هيالورونيك اسيد مي رسند. اسيد هيالورونيك نوعي اسيد قندي است كه به طورت طبيعي در بدن انسان توليد مي شود نقش اين اسيد در پوست كمك به حفظ رطوبت و نرمي طبيعي براي پوست و نيز تامين كننده مواد مغذي پوست است . ژل ژوويدرم محبوبترين ژل براي برجسته گردن لب هاست . ژل ژوويدرم به صورت اختصاصي در هر سه فرموله براي برجسته كردن لب طراحي شده است . از اين جهت نتايج حاصل هميشه به صورت طبيعي ديده مي شود . همچنين اين ژل حاوي ليدوكائين مي باشد كه درمان با ژوويدرم را راحتر مي كند.

آيا ژوويدرم (Juvederm ) تاييد شده است؟

بله، ژوويدرم توسط FDA در ۲۲ اكتبر ۲۰۱۳ تأييد شد. بر اساس تحقيقات باليني كه توسط FDA جمع آوري شده است ، آنها دريافتند كه Juvederm را مي توان به راحتي براي برجسته كردن لب و گونه ها تزريق كرد .

ژل ژوويدرم چگونه عمل مي كند ؟

ژوويدرم ( Juvederm ) به بافت چهره اي تزريق مي شود تا جايگزين حجمي شود كه از نظر پيري، بيماري يا آسيب ناشي از خورشيد يا سيگار كشيدن از دست داده است. اسيد هيالورونيك در بدن انسان نقش مهمي ايفا مي كند؛ عملكرد اوليه آن حفظ هيدراتاسيون و حجم پوست است. مطالعات نشان داده اند كه اثرات يك درمان يوودرم تنها مي تواند تا ۱۲ ماه ادامه يابد. بعضي از نتايج تا ۲ سال طول كشيد.

آيا Juvederm سازگار با ساير چهره هاي پوستي (انواع پوست ها )است؟

بله، هر نوع پركننده ( فيلر ) پوستي ژل هيالورونيك اسيد مانند Juvederm Voluma، Juvederm Ultra، Juvederm Ultra Plus، Restylane، Restylane Silk، Restylane Lyft و Perlane همگي با هر نوع پوستي سازگار هستند.

براي ديدن چگونگي كاركرد اسيد هيالورونيك، ويديو را در زير ببينيد.

00:00
   
05:23

از ژوويدرم براي چه درمان هايي مي توان استفاده كرد ؟

برجسته كردن لب ها ( تقويت لب ) : براي حجيم كردن لب ها مورد استفاده ويژه دارد . چرا كه زاتا اين نوع ژل براي تقويت لب طراحي شده است و در اين مورد بيشترين كاربرد را دارد.

براي رفع چين و چروك برخي نواحي صورت مانند : خطوط لبخند , چين و چروك در انتهاي بيني و گوشه هاي دهان
خطوط عمودي لب : اكثر بيماران به دليل بالا رفتن سن , سيگاري بودن , قرار گرفتن در معرض نور خورشيد شديد و … اين نواحي دچار چين و چروك مي شود كه با تزريق ژل ژوييدرم به راحتي قابل رفع مي باشد.

كدام فرمول ژوويدرم براي من بهتر است ؟

بر اساس تشخيص پزشك معالجتان مي توانيد از ژل ژوويدرم استفاده كنيد . در زير هر سه فرمول را توضيح داديم :

 • Juvederm Ultra اغلب براي درمان مناطق حساس لب و اطراف دهان استفاده مي شود.
 • Juvederm Ultra Plus يك فرمول قوي تر دارد كه در درمان چين و چروك هاي بيني به خوبي عمل مي كند.
 • Juvederm Voluma يك لبه ظريف و حجم را به گونه هاي خود اضافه مي كند تا كمك كند كه تا حدود ۲ سال به حالت طبيعي نگاه كند.

اثرات و خطرات جانبي درمان با تزريق ژل ژوويدرم

خطرات و عوارض جانبي احتمالي تزريق ژل زوويدرم  عبارتند از:

 • قرمزي موقت يا تورم در محل تزريق
 • ناراحتي ناگهاني و كبودي اطراف محل تزريق ژل
 • مناطق مورد استفاده بايد از مقدار بيش از حد نور خورشيد جلوگيري كنند
 • از آنجايي كه هر تورم پاك شده است، بايد از درجه حرارت بسيار سردي اجتناب كرد
 • براي كاهش احتمال خونريزي در محل تزريق توصيه مي شود از مصرف ibuprofen، آسپيرين يا هر ماده ديگري كه خون را تضعيف مي كند اجتناب كنيد.
 • از بيماران خواسته مي شود از هر نوع فعاليت شديد تا ۲۴ ساعت پس از درمان خود اجتناب كنند

براي ليست كامل عوارض جانبي و خطرات احتمالي، لطفا با يك متخصص پزشكي مشورت كنيد.

***نكته مهم

بيماران باردار يا دوران شيردهي مادر بايد به دنبال درمان ديگري باشند زيرا تحقيقات كافي براي شناخت اين شيوه بر روي نوزاد انجام نشده است.

برچسب ها: , , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

تزريق كيبلا | Kybella , قيمت و هزينه تزريق كايبلا براي رفع غبغب

تزريق كيبلاتزريق كيبلا | Kybella , قيمت و هزينه تزريق كايبلا براي رفع غبغب : كيبلا (دگزيكسوليك اسيد ) يك روش جديد تزريقي براي درمان ظاهر چانه و گردن و رفع غبغب است . تزريق مي تواند به طور قابل توجهي بهبود چيدمان و صاف بودن بدون جراحي تهاجمي را فراهم آورد . كيبلا ( Kybella ) توسط سازمان غذا و داروي ايالت متحده امريكا ( FDA ) براي كاهش چربي هاي زير پوست تاييد شده است .

كيبلا روشي عالي براي ايجاد ظاهري زيبا و بدون چين و چروك در اطراف چانه و گردن است . به صورتي كه با اين درمان ظاهر شما جوان تر از قبل ديده خواهد شد.

كيبلا چگونه كار مي كند ؟

كيبلا با استفاده از چندين تزريق در مدت زمان هاي خاص كه توسط پزشك متخصص تعيين مي شود اجرا مي شود بدين صورت كه تزريق به چربي زير چانه (غبغب) انجام مي شود . كيبلا باعث تخريب سلول هاي چربي زير چانه مي شود . هنگامي كه سلول هاي چربي تخريب مي شوند، اين سلول ها ديگر نمي توانند چربي را ذخيره و يا انباشته كنند . از اين رو با تزريق درست و دقيق كيبلا در ناحيه درمان موجب رفع غبغب و صافي قسمت تحت درمان مي شود . و ظاهر زيبا به صورت مي بخشد.

 

 

مدت درمان با كيبلا | Kybella

مدت زمان درمان با تزريق كيبلا ۴ تا ۶ هفته است كه حداكثر در ۶ جلسه درماني در يك ماه انجام مي شود . براي تعيين دقيق مدت زمان درمان عوامل متعددي مانند : سن , فيزيولوژي، آناتومي و اهداف شما از درمان مي تواند تعيين كند كه كدام برنامه درمان مناسب براي شما باشد . بسياري از بيماران در ۲ تا ۴ جلسه درمان نتيجه را مشاهده مي كنند.

پس از درمان Kybella , بعضي از كبودي ها و تورم ها مشابه تزريق هاي ديگر است كه مي تواند تا يك هفته طول بكشد . لذا به بيمارن كه درمان كيبلا انجام داده اند بهتر است . به مدت ۴۸ ساعت از ورزش كردن خوداري كنند به ويژه ورزش هاي سنگين . انجام هر گونه فعاليت شديد مي تواند موجب طولاني شدن تورم و كبود شدن شود همچنين ممكن است برخي از حساسيت ها براي چند روز ادامه دار باشد.

***نكته مهم

تورم در محل تزريق كيبلا ممكن است ۴ تا ۷ روز طول بكشد .

برچسب ها: , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

تزريق مزو گلوو | MesoGlow , هزينه و قيمت تزريق مزو گلوو

تزريق مزو گلووتزريق مزو گلوو | MesoGlow , هزينه و قيمت تزريق مزو گلوو : مزو گلوو ( MesoGlow ) يك افزودني اسيد هيالورونيك است كه به طور خاص با آنتي اكسيدان ها، ويتامين ها، اسيدهاي آمينه و مواد معدني تزريق مي شود. هنگام تزريق داخل پوست، MesoGlow سبب باز شدن كلاژن ، لكه هاي تيره و كاهش چين و چروك پوست خواهد شد.

مزوگلوو | MesoGlow موجب درمان موارد زير مي شود :

 • افزايش كلاژن در پوست
 • افزايش حجم سطحي پوست كه موجب رفع چين و چروك مي شود .
 • موجب آبرساني به پوست هاي خشك مي شود .
 • اثرات پيري پوست را از بين مي برد .
 • موجب تقويت آنتي اكسيدان ها مي شود كه پيري پوست را به تاخير مي اندازد .
 • براي درمان آسيب هاي ناشي از سوختگي در مقابل نور خورشيد مي شود.

 

 

 

مزو گلوو چگونه عمل مي كند؟

مزو گلوو ( MesoGlow ) بخشي از درمان كامل شناخته شده به عنوان مزوتراپي است كه محبوبيت ويژه اي در ايالات متحده آمريكا به دست آورده است و به خوبي شناخته شده است و به دنبال امريكا در فرانسه نيز اين عمل به سرعت رشد كرده است. درمان شامل شش جلسه خواهد بود كه همه آنها شامل يك سري تزريق هاي ميكرو در داخل پوست مي شود. هر درمان با دو هفته فاصله مي گيرد برخي از بيماران ممكن است نياز به ادامه دادن درمان تا شش ماه داشته باشند.

مزو گلوو (MesoGlow ) بيشتر براي درمان علائم پيري كه روي صورت ظاهر مي شود استفاده مي شود . با اين حال، مي تواند با خيال راحت مناطقي از دست، گردن و سينه را نيز درمان كند.

آيا شرايطي وجود دارد كه MesoGlow نبايد مورد استفاده قرار گيرد؟

بله، بيماراني كه هر كدام از موارد زير را تجربه مي كنند:

 • اختلالات پوستي فعال : مانند زخم هاي سرد، تبخال، اگزما و غيره
 • آلرژي شناخته شده به ليدوكائين يا ساير مواد بي حس كننده موضعي يا عوامل مشابه آن
 • باردار يا شيردهي
 • ديابتي يا وابستگي به انسولين
 • از بيماري كليوي ، كبد يا بيماري قلبي رنج مي برند
 • مصرف داروها از جمله استفاده از آسپرين و ايبوپروفن براي كنترل اختلال خونريزي

لطفا با يك متخصص پزشكي درباره هر دارويي يا تجويز كه ممكن است مصرف كنيد مشورت كنيد، زيرا ممكن است با نتايج اين درمان مواجه شود.

اثرات و عوارض بعد از درمان تزريق مزو گلوو | MesoGlow

بسياري از بيماران قرمزي جزئي و تورم ملايم را تجربه مي كنند كه ممكن است تا ۱۲ ساعت طول بكشد. توصيه مي شود كه محوطه (هاي) تحت درمان بايد از گرما / نور خورشيد حداقل ۸ ساعت دور بمانند. اغلب بيماران پس از اولين درمان، نتايج فوري را مي بينند، در حالي كه برخي ديگر ممكن است پس از ۶ ماه به درمان تقويت كننده نياز داشته باشند. براي اثرات طولاني مدت MesoGlow، شما بايد كرم هاي ضد آفتاب را به مناطق تحت درمان براي محافظت در برابر اشعه هاي UVA و UVB اعمال كنيد.

برچسب ها: , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (1)

تزريق ژل راديس | Radiesse , قيمت و هزينه تزريق ژل راديس

در ,

تزريق ژل راديس | Radiesse , قيمت و هزينه تزريق ژل راديس : ژل راديس ( Radiesse ) ، كه همچنين به عنوان “Radiance” شناخته مي شود، يك تزريق پوست است كه حاوي كلسيم هيدروكسي آپاتيت (CaHA) با ذرات ريز خرد است. فرمول مورد استفاده در Radiesse يك ژل آلي غير سمي ، بيولوژيك ، غير آلرژيزه است كه موجب ايجاد چهره اي جوان و بدون هيچ نوع چين و چروكي براي شما مي شود .

 

ژل راديس | Radiesse چگونه عمل مي كند؟

اين فرمول (ژل راديس)، هنگامي كه به بافت چهره تزريق مي شود، به بازسازي كلاژن خود بدن كمك مي كند تا ظاهر سالم خود را بهبود بخشد و حجمي كه به پوست مي دهد موجب بازسازي علائم پيري شده و جواني را به همراه دارد. . درمان با استفاده از ژل راديس ممكن است از ۳۰ تا ۶۰ دقيقه طول بكشد . قبل از تزريق ژل راديس ممكن است بي حسي موضعي براي راحتي درمان انجام مي شود . برخي از بيماران ممكن است التهاب يا حساسيت شديد در محل تزريق داشته باشند , اما موقتي است و در عرض ۲ تا ۴ روز به صورت كامل از بين مي رود. اكثر بيماران مي توانند فعاليت هاي طبيعي خود را بلافاصله پس از درمان ادامه دهند. بدون اينكه نيازي به اشتراحت داشته باشند . بيماران مي توانند انتظار داشته باشند كه نتايج آنها تا ۱۲ ماه طول بكشد.

 


خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.


 

چه مناطقي با ژل راديس ( Radiesse ) درمان مي شود ؟

 • خطوط لبخند : تزريق ژل راديس موجب كشيده شدن و محو شدن خطوط لبخند در اطراف بيني و دهان مي شود . كه جواني چهره را در پي خواهد داشت.
 • از بين بردن چين و چروك صورت : تزريق ژل راديس موجب بهبود خطوط مختلف روي صورت و نيز موجب رفع چين و چروك اطراف چشم و دور گردن مي شود كه نتايج درمان مي تواند تا ۱۲ ماه نيز ماندگار باشد.
 • تقويت چانه : موجب بازيابي حجم از دست رفته در ناحيه خط فك مي شود كه شكلي جوانتر و پرتر را نمايان مي كند.
 • خطوط دور لب : اين خطوط كه به خطوط درياي يا خطوط سيگاري نيز شناخته مي شوند و خطوط ريز در بالاي لب و اطراف دهان هستند را با تزريق ژل راديس مي توان درمان كرد .
 • تقويت چهره : خطوط و چين و چروك نواحي گونه و اطراف آن را با تزريق ژل از بين ببريد .
 • رينو پلاستي غير تهاجمي : مي تواند راه حلي غير جراحي براي فرم دهي به بيني باشد كه نتايج آن تا ۱۲ تا ۱۸ ماه نيز ماندگار است.
 • پوست دست : براي تقويت نازكي پوست روي دست مي تواند مفيد باشد .
 • رفع چين و چروك اطراف چشم : با تزريق ژل راديس يه راحتي مي توانيد از شر چين و چروك اطراف و زير چشم ( گودي زير چشم ) خلاص شويد .
 • اثرات جانبي و عوارض تزريق ژل راديس

بيماران ممكن است موارد زير را تجربه كنند:

 • التهاب
 • تورم / قرمزي در محل تزريق
 • خارش
 • تغيير رنگ پوست
 • درد خفيف

***توجه
افراد باردار وشيرده نبايد از تزريق ژل استفاده كنند . چرا كه فعلا معلوم نيست كه اين درمان بر روي نوزاد چه تاثيري دارد.

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (6)

تزريق ژل رستالين | Restylane , قيمت , هزينه تزريق ژل رستالين

در ,

تزريق ژل رستالين | Restylane , قيمت , هزينه تزريق ژل رستالين : ژل رستالين در سوئد توسعه يافته است . فيلر و ژل رستالين محتوياتش اسيد هيالورونيك است . اين اسيد به صورت طبيعي نيز در بدن توليد مي شود . ژل رستالين در دسامبر سال ۲۰۰۳ توسط سازمان غذا و داروي ايالت متحده امريكا (FDA ) مورد تاييد واقع شده است.

ژل رستالين به چه صورت عمل مي كند ؟

با تزريق ژل رستالين ( Restylane ) محل تحت درمان به صورت برجسته در مي آيد و تمام چين و چروك را از بين مي برد. مولكولهاي آب موجود در پوست شما توسط اسيد هيالورونيك جذب مي شود.

مناطق تحت درمان با ژل رستالين

پركننده پوستي Restylane مي تواند براي افزايش حجم، شكل و صاف بودن هر منطقه از چهره شما از جمله لب هاي شما استفاده شود. به صورت مسال براي درمان و رفع موارد زير از تزريق ژل رستالين مي توان استفاده كرد .

 • برجسته كردن لب ها
 • درمان محل زخم و آكنه
 • سفت كردن پوست در اطراف گونه ها و گردن
 • درمان خطوط لبخند اطراف دهان و بيني
 • چين و چروك در اطراف چشم و پيشاني را از بين ببريد
 • براي ديدن چگونگي كاركرد اسيد هيالورونيك، ويديو را در زير ببينيد.

مدت زمان نتيجه گيري

همانند ساير ژل هاي تزريقي بلافاصله بعد از تزريق ژل در ناحيه درمان مي توان نتايج و تاثيرات آن را مشاهده كرد . تزريق ژل رستالين بيشتر براي برجسته كردن لب ها مورد استفاده مي شود . كه بعد از تطريق زيبايي چهره شما تضمين شده است .

مدت ماندگاري ژل رستالين

بر اساس ادعاي توليد كننده رستالين , بعد از درمان حدودا ۱۸ ماه ماندگاري دارد . البته بايد به برخي از عوامل نيز دقت داشته باشيم مانند : نوع پوست و وضعيت معيشتي بيمار و …كه تاثير زيادي در مدت ماندگاري دارد. در كل با رعايت تمام موارد ايمني و تزريق مجدد مي توان نتيجه و تاثير ۶ ماهه را براي رستالين تضمين كرد.


خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.


 

اثرات و عوارض جانبي تزريق ژل رستالين

شايعترين عوارض جانبي Restylane شامل سردرد، تهوع، علائم آنفولانزا، قرمزي و درد در نقاط تزريق است. برخي از بيماران ضعف عضلات را تجربه مي كنند كه در عرض چند روز كاهش مي يابد. برخي از بيماران ممكن است واكنش آلرژيك به عناصر پروتئين باكتريايي موجود در ژل داشته باشند.

***توجه مهم

زنان باردار و نيز در دوران شيردهي نبايد از هيچ نوع تزريقات زيبايي استفاده شود چرا كه هنوز خطرات و عوارض اين مواد بر روي كودك مورد آزمايش قرار نگرفته است. بنابراين بهتر است قبل از تزريق ژل رستالين با متخصص خود مشورت كنيد .

برچسب ها: , , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۵ بهمن ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (2)

تزريق ژل رستالين ليفت | Restylane Lyft , قيمت , هزينه تزريق ژل رستالين ليفت

در ,

تزريق ژل رستالين ليفت | Restylane Lyft , قيمت , هزينه تزريق ژل رستالين ليفت : ژل رستالين ليفت جديدترين ژل هيالورونيك اسيد است كه از خانواده رستالين (Restylane) و يك محصول تزريقي براي از بين بردن چين و چروك پوست است. همانند ساير محصولات Restylane، اين يكي نيز با ليدوكائين همراه است تا به كاهش هر گونه ناراحتي در زمان تزريق كمك كند. ژل ريستالين لوفت بيشتر به منظور حجيم كردن گونه ها طراحي شده است . در اين زمينه بيشترين كاربرد را دارد.

البته براي برداشتن چين و چروك هاي متوسط و شديد پوست و همچنين براي از بين بردن چين و چروك اطراف بيني وخطوط لبخند نيز مورد استفاده قرار مي گيرد . ژل رستالين لوفت ( ليفت ) در ژوئيه ۲۰۱۵ مورد تاييد سازمان غذا و داروي ايالت متحده امريكا قرار گرفته است . تزريق ژل رستالين به صرفه تر مي باشد و نتايج خوبي را به همراه دارد.

مدت ماندگاري يك بار درمان با ژل رستالين ليفت چقدر است ؟

مطالعات نشان داده اند كه به طور متوسط ​​يك درمان تنها مي تواند ۱۰ تا ۱۸ ماه طول بكشد. برخي از بيماران ممكن است نياز به يك درمان اضافي براي دستيابي به ظاهر مطلوب خود داشته باشند.


خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

كلينيك زيبايي , مراكز زيبايي , لاغري موضعي , لاغري با دستگاه ار اف , لاغري با ليزر ليپوليز , مزوتراپي لاغري , تبليغات ليزر مو , محل مناسب براي تبليغات ليز مو , تبليغ ليزر موهاي زائد

ليزر درماني , كاشت مو , كاشت مو طبيعي , كلينيك كاشت مو , مركز كاشت مو , هزينه كاشت مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.


 

 

آيا ژل رستالين ليفت (لوفت) با ساير ژل ها سازگاري دارد ؟

بله ممكن است ژل رستالين با Juvederm و Perlane استفاده شود و به خوبي با اين نوع از فيلرها نيز سازگاري دارد.

اثرات و عوارض جانبي ژل رستالين ليفت (Restylane Lyft )

بايد توجه داشته باشيد كه تزريق ژل رستالين لوفت (يا هر تزريقات زيبايي ديگر )نبايد روي زنان باردار و يا مادران شيرده انجام شود . همچنين نبايد روي افرادي كه به ليدوكائين و ساير مواد بي حسي و بيهوشي موضعي آلرژي دارند و يا داراي اختلالات خونريزي هستند انجام شود . بهتر است براي پي بردن به تمام عوارض جانبي تزريق ژل با متخصص خود مشورت كنيد تا با استفاده از علائم حياتي شما ليست از عوارض احتمالي تزريق ژل را به شما ارائه كند.

مانند اكثر عوارض جانبي تزريقي ممكن است شامل موارد زير باشد:

 • كبودي كوچك
 • ورم
 • قرمزي
 • حساسيت
 • خارش

برچسب ها: , , , , , ,ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ