تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۳۰ دى ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

اتوبار و باربري بهشتي

 
 

اتوبار و باربري بهشتي , باربري مطمعن و ارزان قيمت در بهشتي , شركت باربري و اتوبار آسمان بار تهران :  آيا شما هم دوست داريد از بهم ريختگي هاي خانه تان در زمان اسباب كشي خيلي زود خلاصي پيدا كنيد و از آشفتگي هاي اقلام ريز و درشت وسايلتان رهايي پيدا كنيد؟ قطعا اگر بتوانيد اشتباهاتي را كه در اسباب كشي رخ ميدهد بشناسيد ميتوانيد از اين مشكلها رها شويد و اوضاع را به بهترين شكل ممكن سروسامان بدهيد و تجربه ي يك اسباب كشي آسان و جابه جايي راحتي را داشته باشيد.

در ادامه اين پست شما مي توانيد از اشتباهاتي مطلع شويد كه ممكن است هر كدام از شما در زمان اسباب كشي آن ها را انجام بدهد و آگاهي از اين اشتباهات قطعا منجر به عدم اجراي آن ها خواهد شد.

اتوبار و باربري بهشتي

۵ اشتباه رايج در اتوبار و باربري بهشتي

 1. يكي از اشتباهات رايجي كه بسياري از افراد با آن درگير مي شوند ،فكر نكردن و عدم بررسي در مورد چگونگي استفاده از فضاي موجود در زمان جابه جايي و چيدمان است. بسياري از افراد وقتي به جابه جايي مشغول مي شوند اصولا به فضاهاي موجود و كاربردهاي كه دارند هيچ توجهي نمي كنند و بدون فكر شروع مي كنند و در واقع با كوهي از وسايل روبرو مي شوند كه اصلا نمي دانند هر كدام را كجا بايد بگذارند و همين موضوع يك سردرگمي بزرگ را براي شان ايجاد مي كند. براي حل اين مشكل تنها كافي است از چند روز پيش از اسباب كشي به برنامه ريزي براي سازمان دهي وسايل تان اقدام نماييد و در مورد اينكه بهترين جا براي هر وسيله كدام است فكر كنيد و همچنين در مورد اينكه قرار است چه كسي از اين وسايل و فضا استفاده كند نيز به خوبي فكر كنيد چون تنها راه حل طلايي براي داشتن جابه جايي راحت همين كار است.
 2. يكي ديگر از مواردي كه جز اشتباهات بزرگ به شمار مي رود عدم تفكيك وسايل بلا استفاده از ديگر وسايل مي باشد. شما مي توانيد از انبار شدن وسايلتان در يكجا خيلي سريع دوري كنيد به شرط اينكه پيش از اسباب كشي حتما وسايل اضافي را از ديگر وسايل جدا كرده باشيد و آن ها را كه اصلا استفاده ي برايتان ندارند به دور بريزيد.
 3. باور داشته باشيد كه استفاده از كمد يا دراور مي تواند سبب برطرف شدن مشكل بهم ريختگي شود ولي محصولات سازمان دهنده لزوما نمي توانند از بهم ريختگي خانه تان بكاهند ،حتي اگر شما از بهترين جا كفشي هم استفاده كنيد اگر به صورت صحيح كفش هايتان را در آن نگذاريد قطعا نمي تواند كمكي به شما داشته باشد. توصيه مي شود براي خريد وسايل سازمان دهنده پس از اسباب كشي و همچنين شناسايي نيازها اقدامات لازم را انجام بدهيد.
 4. هر گونه ي وسيله ي كه در زمان جمع آوري و مرتب كردن وسايل مي دانيد ديگر براي شما استفاده ي نخواهد داشت را به نيازمندان اهدا كنيد البته اگر ديگر اين وسايل قابل استفاده نيستند بهتر است آن ها را در بسته بندي هاي جداگانه كنار سطل زباله قرار بدهيد تا افرادي كه اقدام به جمع آوري پسماندها مي كنند آن ها را بردارند.
 5. يكي از اقداماتي غلطي كه متاسفانه بارها ديده ايم افراد در زمان اسباب كشي انجام ميدهند، جابه جايي موقت وسايل است. به هواي اينكه پس از اسباب كشي دوباره به سراغشان خواهند رفت و آن ها را بر سر جاهاي اصلي شان ميگذارند ولي غافل از اينكه در زمان چيدمان از آن ها غافل مي شوند و همين موضوع سردرگمي و آشفتگي هاي زيادي را به وجود خواهد آورد.

بسته بندي لوازم منزل و ادارات به صورت كاملا حرفه اي و تخصصي ، حمل اسباب و اثاثيه منازل و ادارات از جمله خدمات ازائه شده توسط تيم حرفه اي آسمام بار در منطقه بهشتي تهران مي باشد ، جهت كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با اتوبار و باربري بهشتي , باربري مطمعن و ارزان قيمت در بهشتي ، با كارشناسان ما در باربري آسمان بار تماس حاصل فرماييد.

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۳۰ دى ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

اتوبار و باربري ملاصدرا

اتوبار و باربري ملاصدرا , باربري ارزان قيمت در ملاصدرا , شركت باربري آسمان بار تهران : زماني كه تصميم به اسباب كشي مي گيريد بهتر است خودتان را براي هزينه هاي غيرمنتظره يا حتي سختي هاي اماده كنيد چون قطعا اسباب كشي علاوه بر اينكه نياز به زمان داشته است بلكه مي تواند براي شما بسيار خسته كننده باشد. در صورتي كه خودتان مي خواهيد اثاث كشي را انجام بدهيد حتما هزينه هاي كمتري را نياز داريد. البته امروزه شركتهاي باربري در زمينه بسته بندي از روش هاي و وسايل مختلفي استفاده مي كنند و اين چنين خدمات را به مشتريان خود ارائه ميدهند.

نكات مهم اتوبار و باربري ملاصدرا , باربري ارزان قيمت در ملاصدرا

ولي پيش از اينكه بخواهيد فرآيند اسباب كشي را آغاز كنيد بهتر است به نكاتي دقت كنيد كه شامل موارد زير مي باشند:

 1. كارهاي كه بايد انجام بدهيد چقدر بزرگ هستند؛ در واقع در ميزان بار تفاوت هاي وجود داشته است .در صورتي كه شما نوجواني مي باشد كه از كالج به خانه مي رويد قطعا بسته بندي اثاثيه ساده تر و راحتي به نسبت خانه ي چند خوابه در حال جابه جايي، داشته ايد.
 2. سعي كنيد استقامت خودتان و كسي كه به شما كمك مي كند را در نظر بگيريد: به خوبي حواستان را جمع كنيد كه نياز نيست خيلي خودتان را خسته كنيد و بدانيد عجله كردن چه جسمي و چه روحي هيچ كمكي به شما نمي كند.
 3. هزينه ها از چيزي كه فكر مي كنيد بيشتر است: هزينه ها فقط به هزينه ي ماشين يا كارگرها مرتبط نمي شود بلكه هزينه هاي ديگري مثل كارتن، نوارچسب ، نايلون و…وجود داشته است كه هر كدام از اين موارد مي تواند براي شما كاملا غيرمنتظره باشند.

چگونه مي توانيم يك شركت سرويس دهنده اسباب كشي انتخاب كنيم؟

براي اينكه بخواهيد يك شركت اسباب كشي را انتخاب كنيد بايد به نكاتي دقت هاي لازم را داشته باشيد . بيشتر اسباب كشي ها در اوايل و اواسط ماه صورت مي گيرند و در روزهاي پاياني هفته معمولا تراكم ها زياد مي باشد.

اتوبار و باربري ملاصدر

پس بهتر است در چنين شرايطي مرخصي بگيريد و براي اسباب كشي خود يك روز وسط هفته را انتخاب كنيد تا كيف پول شما اندكي سود كرده باشد.
همچنين بهتر است در اسباب كشي برخي از كارها را خودتان برعهده بگيريد و آن ها را انجام بدهيد مثلا خودتان مي توانيد جعبه ها را ببنديد و يا فرش را لوله و جمع كنيد و يا اينكه به جداسازي وسايلي بپردازيد كه نياز به جداسازي داشته اند مثل تخت يا ميزها.

وسايلي كه لازم است را به خيريه ها بدهيد و هر چيزي را كه فكر مي كنيد بايد بفروشيد براي فروش آن اقدام كنيد تا بتوانيد اينگونه ميزان بار خود را سبك تر كرده باشيد. همچنين بهتر است بدانيد اگر كسي را استخدام ميكنيد بايد حواستان باشد كه شما شخصي را استخدام كرده ايد كه مواظب ،مطمئن و دقيق است و شما را بيشتر از حد سركيسه نكند.

بهترين حالت اين مي باشد كه شما براي انتخاب شركت سرويس دهنده اسباب كشي حداقل به سه شركت حمل بار و اثاثيه به مذاكره بپردازيد و از آن ها بخواهيد تا به صورت حضوري به محل كار يا منزل شما بيايند و شرايط را بسنجد و ارزيابي كنند. در نظر داشته باشيد كه بايد در مورد مجوزهاي لازم و هويت شركت باربري و شرايطي كه دارند تحقيق هاي لازم را انجام بدهيد چون شركتهاي باربري بخش عظيمي از شكايت هاي مردم را در بر داشته اند.

آسمان بار تنها شركت باربري نيست ! با ما همراه باشيد…

برچسب ها: , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۳۰ دى ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

جابه جايي ميز كار و بسته بندي آن به صورت گام به گام

جابه جايي ميز كار و بسته بندي ان به صورت گام به گام :  جابه جايي ميز كار و وسايل چوبي بسيار سنگين جزء جابه جايي هاي سخت و طاقت فرسا در اسباب كشي محسوب مي شود . در روند انتقال و جابه جايي وسايل از خانه اي به خانه ي ديگر صدها تصميم مهم و اساسي وجود دارد . براي پيش بردن اهداف خود در اسباب كشي ضروري است كه تمامي اين نكات و اين تصميم ها با دقت صورت بپذيرد . يكي از اين تصميم هاي مهم و اساسي در اسباب كشي اين مي باشد كه چه كارهايي در اسباب كشي و جابه جايي اثاثيه بايد انجام داد و يا كدام يك از وسايل و اثاثيه ها مي توانند گزينه ي فروش و يا اهدا و يا هديه دادن به اشنايان مناسب تر مي باشد .

 

ميز كار در اغلب اثاث كشي جز جابه جايي هاي سخت مي باشد . در جابه جايي ميز كار دلايل و علت هاي نهفته ي زيادي وجود دارد ( طراحي – ارزش معنوي – كارآمدي ) . به همين دلايل امكان دارد فرد ميز كار خود را دوست داشته و قصد داشته باشد آن را با خود به خانه ي جديد بدون اينكه توجهي به هزينه ي انتقال آن داشته باشد انتقال دهد . اگر تمامي اين موارد صحيح است بايد ياد بگيريد كه خودتان چگونه مي توانيد يك ميز كار سنگين را جابه جا كنيد .

 

باربري تهران , اتوبار

ميزها داراي تنوع زيادي و در اندازه – شكل – وزن و طراحي هاي متعددي مي باشند . با اين تفاصير اماكن دارد كه انتقال و جابه جاثيي ميز كار به خانه ي ديگر بسيار طاقت فرسا باشد . حتي اين امكان نيز وجود دارد كه در درب ورودي ميز گير كرده باشد چون ميز ابعاد بزرگتري نسبت به در دارد . براي جابه جايي و انتقال ميز كار سنگين خود بهترين راه ها را بياموزيد . تا بتوانيد اثاثيه ي دلخواه خود را به راحتي جابه جا كنيد .

آنچه براي جابه جايي ميز كار به آنها نياز است .

به طور معمول استخدام باربران حرفه اي حمل اثاثيه و حمل بار, ساده ترين راه براي انتقال و جابه جايي يك ميز سنگين مي باشد . به اين ترتيب شما بدون هيچ زحمت و دغده اي ميز كار سنگين خوذد را به خانه ي جديد خود انتقال داده ايد . ميز كار سنگين شما به راحتي به ماشين باربري انتقال داده شده و حمل شده و تخليه مي گردد و در آخر تحويل شما در خانه ي جديد شما مي گردد .

مشكل اساسي كه در استخدام شركت هاي اتوبار و باربري به متنظور انتقال و جابه جايي ميز كار و يا هر وسيله ي سنگين ديگري كه در خانه وجود دارد اين است كه براي خدمات جابه جايي شما بايد متقبل هزينه هاي گزافي باشيد . پس توصيه مي شود كه با ارزيابي با دقت كامل وضعيت خود و مسافت كوتاه اسباب كشي با خبر كردن چند دوست و يا آشناهاي خود , با وسيله ي نقليه ي اجاره اي كه براي حمل و نقل ايمن اجاره شده امكان دارد شانس خود را آزموده و جابه جايي ميز كار خود را بدون كمك خواستن از شركت هاي حرفه اي كه در اين حرفه فعاليت دارند , اين چالش را پشت سر بگذاريد .

پيش از جابه جايي ميز كار چه كارهايي بايد انجام داد ؟

يك ميز كار سنگين به هيچ وجه نمي تواند فردي به تنهايي آن را جابه جا كند . اين كار با اينكه غير ممكن است بسيار خطرناك هم مي باشد . پس براي اينكه با خيال راحت اين جابه جايي را انجام دهيد به چندين كمك كننده نياز داريد . از روكش هاي بسته بندي حباب دار مي توانيد براي پوشش دادن آن استفاده كنيد . همچنين به منظور محافظت بيشترو مناسب تر به چند پتوي ضخيم نيز نياز مي باشد . از نوار بسته بندي نيز مي توانيد براي محكم شدن بسته بندي استفاده كنيد . با ما همراه باشيد تا شما را با بسته بندي و جابه جايي ميز كار سنگين خود اشنا كنيم .

چگونه مي توان يك ميز را براي جابه جايي بسته بندي كرد ؟

محافظت از ميز كار در برابر صدمات احتمالي وارده در زملن اتقال و جابه جايي , قبل از تلاش براي اينكه از اتاق مطالعه حركت داده شود ,يكي از كوچك ترين راه هاي جابه جايي ميز كار توسط شما محسوب مي شود .

اگر در هنگام جابجايي با احتياط حمل شود در پايان كار بخاطر سالم رسيدن به مقصد خوشحال خواهيد شد .

مرحله اول : ميز را از همديگر جدا كنيد .

چانكه ميز شما داراي قسمت هايي است كه از همديگر قابل جدا شدن هستند , بهترين كار اين است كه براي آسان تر شدن كار جابجايي تمامي اين عناصر جدا شونده را از همديگر جدا كنيد . براي جدا سازي بعضي از قطعات جدا شونده شايد نياز به يك پيچ گوشتي هم داشته باشيد , كشوها و قسمت هاي شيشه اي و يا قفسه ها با هر جدا شدن هم كار جابجايي راحت مي شود و هم از سنگيني و حجم ميز كاسته ميشود .

مرحله دوم :

بعد از اينكه كار جدا سازي عناصر جدا شونده ميز به اتمام رسيد , هر قسمت جدا شده را با بسته بندي ايمن و با پوشاندن كاور مناسب محافظت كنيد . بعد از اينكه با احتياط بسته بندي كرديد با نوار چسب بپيچيد تا در صورت تكان خوردن ليز نخورد و محكم باشد . به طور مثال : امكان دارد ميز قسمت شكننده داشته باشد كه بعد جدا شدن با پتو بپوشانيد و بسته بندي كنيد .

مرحله سوم : آماده سازي كشو ها .

كشو هايي كه سبك است را مي توانيد با نوار و يا ريسمان و … محكم ببندييد و نيازي نيست كه آنها را از ميز جدا كنيد , ولي اگر كشو ها از وسايل سنگين پر باشد بايد با احتياط تمامي وسايل داخل كشو ها را خالب و بسته بندي كنيد .

مرحله چهارم :

بعد از اتمام كار جدا سازي عناصر جدا شونده ميز و بسته بندي آن ها , با احتياط چارچوب اصلي ميز را با پتو هاي ضخيم بسته بندي كنيد و از نوار يا بسته بندي كشي براي ثابت ماندن پتو در موقعيت خود استفاده كنيد , تا در صورتي كه ميز به جايي برخورد كرد آسيب نبيند .

جابجا كردن ميز كار بدون نياز به كمك شركت هاي باربري

بعد پايان يافتن تمامي مراحل جدا سازي عناصر ميز و بسته بندي نوبت به جابجايي ميز كار به خارج از منزل مي رسد تا به كمك وسيله ي نقليه جابجا شود . با انجام مراحلي كه در قسمت پايين گفته خواهد شد كار جابجايي را درست انجام خواهيد داد . قبل از اقدام به جابجايي ميز نقشه خروج را در نظر بگيريد , با در نظر گرفتن نقشه خروج هنگام جابجايي ميز كار مشكلي پيش نخواهد آمد .

قسمت هايي كه در هنگام جابجايي امكان دارد باعث ايجاد مشكل شود مانند :

 • پله هاي باريك
 • درب هاي كوچك
 • راهروهاي تنگ
 • گوشه هاي تيز و تنگ
 • و ….

تا جايي كه امكان دارد اين موانع را از سرراه حذف كنيد .

در هنگام جابجايي از لغزنده ها مكم بگيريد يك طرف ميز كه توسط شخص دوم بلند مي شود شما نيز در زير هر پايه ميز لغزنده قرار دهيد . تاجايي كه امكان دارد از بلند كردن يكباره ميز كار خودداري كنيد زيرا در اين صورت هم بار سنگين را متحمل مي شويد و هم احتمال آسيب به ميز كار بسيار بالا مي شود . با كمك گرفتن از پايه هاي لغزنده سنگيني ميز كار به قسمت كف اتاق مي رسد و كار جابجايي برايتان آسان مي شود .

بعد از اينكار ديگر مشكلي در هنگام جابجايي ميز كار خروج از آپارتمان نخواهيد داشت . اگر در هنگام جابجايي موانعي پيش رو داشته باشيد مثل درب مس توانيد به طور موقت ان را برداريد تا كار جابجايي و خروج ميز آسان شود .

در هنگام جابجايي ميز كار بهترين كار استفاده از آسانسور مي باشد در اين موقع هم سنگيني ميز كار را متحمل نخواهيد شد و. هم ميز كارتان بدون آسيب ديدگي و خطر به پايين آپارتمان خواهد رسيد تا نياز به طي كردن پله ها نباشيد .

در صورتي كه آسانسور نداريد بايد در هنگام جابجايي ميز كار احتياط كنيد و تا حد امكان پله ها بايد گسترده باشد . اگر احساس مي كنيد قادر به جابجايي ميز كارتان نيستيد در اين موقع از يك شركت باريري جابجايي و حمل بار كمك بگيريد .

پس از طي كردن تمامي مراحل جابجايي ميز كار و انتقال آن به پايين آپارتمان نوبت به حمل درون ماشين باربري مي رسد كه بايد از سطح شيب دار كمك بگيريد تا به طور آسان به داخل ماشين حركت كند . در آخر كار ميز زا در داخل ماشين محكم جا دهيد با ريسمان يا تسمه ثابت نگه داريد تا در هنگام حركت ماشين حمل بار آسيبي به ميز كارتان وارد نشود .

برچسب ها: , , , , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۳۰ دى ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

جابجايي بار و اثاث و نكات ضروري در چك ليست اسباب كشي

جابجايي بار و اثاث و نكات ضروري در چك ليست اسباب كشي : براي يك جابجايي و اسباب كشي راحت و بي دغدغه اولين كار يك برنامه ريزي دقيق و چك ليست از كارهايي كه قرار است انجام دهيد را تهيه كنيد . برنامه ريزي براي اسباب كشي قبل از جابجايي و حركت نه تنها باعث سرعت عمل در كار هاي جابجايي مي شود بلكه باعث مي شود شما استرس روز جابجايي را نداشته باشيد , زيرا مي دانيد كه يك برنامه ريزي دقيق و اساسي كرده ايد .

حالا شما با كمك ليستي كه از تمامي كارهاي اثاث كشي كرده ايد بدون دغدغه اين مهم را مي دانيد كه تمامي كارها بدون مشكل انجام خواهد شد حتي طوري خواهد بود كه سرعت كار نيز بالا خواهد رفت و حتي كوچكترين هدفتان نيز فراموش نخواهد شد .

 

در اسباب كشي تهيه كردن چك ليست بسيار مهم و در روند كار زياد تاثير گذار مي باشد . با اين كار شما انجام دادن و اتمام وظايف مهم خود را به هيچ وجه فراموش نخواهيد كرد . به ياد داشته باشيد كه اگر تا زمان اسباب و اثاث كشي زمان خيلي كمي داريد و يا اگر كارهايي را كه بايد انجام دهيد قادر به انجام آن نمي باشيد , در اين برهه ي حساس بايد بدانيد كه چه تصميماتي را بايد اتخاذ كنيد و چه كارهايي را بايد به اتمام برسانيد . در اينجا و به منظور كمك براي شما در انجام كليه ي گزينه ها ضروري است كه جابه جايي بار و اثاث خود را در چك ليست قرار دهيد را خواهيد يافت . كارهايي را كه در اينجا براي شما توصيه شده را انجام دهيد تا براي جابه جايي بار و اثاث خانه موفق , از شانس بيشتري برخوردار باشيد .

بهترين اتوبار خود را انتخاب كنيد : اتوبار تهران

گزينه ي جابه جايي بار و اثاث را بررسي كنيد .

شما اكنون اماده ي اين مي باشيد كه به يك خانه ي جديد نقل مكان كنيد . اين يك چيز روشن است . شما بايد وسايل خود را جابه جا كنيد اين درحالي است كه انتخاب و يا گزينه ي ديگري وجود ندارد . براي شما اين وضعيت امكان دارد كمي گيج كننده باشد كه اين براي تان يك دغدغه اساسي محسوب مي گردد . آيا براي اثاث كشي شما خودتان برنامه ريزي خواهيد كرد ؟ يا براي انجام اين كار از يك شركت باربري و اتوبار مناسب و ايده آل كمك خواهيد گرفت ؟ به طور حتم اين مي تواند يك پازل براي شما باشد كه آن را بايد خيلي زود آن را حل كرده و آماده سازي كنيد .

 

باربري تهران , اتوبار

بدون در نظر گرفتن اينكه شما چقدر زمان داريد .

نخستين چيزي كه در زمان جابه جايي و اثاث كشي براي انتقال به خانه ي جديد به آن نياز داريد اين است كه تمامي گزينه هاي پيش رو مورد بررسي قرار دهيد و در نهايت مناسب ترين و بهترين راه را براي خود انتخاب كنيد .

در چه حالتي كار اثاث كشي و جابه جايي وسايل خود را مي توانيد خود شما آن را به اتمام برسانيد ؟

زمان هايي كه فاصله و مساحت مابين خانه ايي كه در آينده در ان اسكان خواهيد يافت با خانه اي كه در آن سكونت داريد كم و ناچيز باشد , مي توانيد كليه ي كارهاي بسته بندي اثاثيه و جابه جايي و انتقال دادن آنها را خودتان انجام دهيد . در اين حالت شما به ميزان قابل توجهي در هزينه هاي خود اقدام به صرفه جويي كرده ايد . در حالتي كه در كنار شما آشنايان و دوستان خوبي قرار دارند مي توانيد روي كمك آنها حساب كنيد تا در اين مورد براي جابه جايي بار و انتقال اثاث سنگين و بد قلق و ساير وسايل منزل در كنار شما بوده و در اين زمينه به كمك شما بيايند تا جابه جايي بار و اثاث توسط خود شما صورت بگيرد . در حالتي هم كه شما داراي وسايل و اثاثيه ي بسته بندي و باربري كمي مي باشيد و خود شما قادر به انجام اين كار مي باشيد .

اگر شما در خانه ي خود

 • پيانو
 • وان حمام
 • ميز بيليارد
 • گاو صندوق
 • عتيقه جات و وسايل گرانبها و غيره ……. نداريد “

اساب كشي مي تواند براي شما گزينه ي خوبي تلقي شود . در اين حالت جابه جايي بار و اثاث خود را بر عهده بگيريد .

لزوم استفاده از خدمات شركت هاي باربري

توجه ….
به ياد داشته باشيد كه اگر شما در حال انتقال و جابه جايي از شهري به شهر ديگري مي باشيد و يا مسافت شما طولاني لست و از شركت هاي باربري بين شهري استفاده مي كنيد , بايد براي اين كار شركت هاي باربري و اتوبار را استخدام كنيد .

انتخاب بهترين باربري در شمال تهران : باربري تهران

اگر به اين منظور فرد خاصي را در نظر نداريد تا جابه جايي بار و اثاث شما را انتقال دهد .

اگز در بين لوازم و اثاثيه ي شما وسايل خاص و حساسي وجود دارد و براي ايمن ماندن اين وسايل قادر به جابه جايي و اداره كردن آنها نمي باشيد .

اگر براي بار اول كه جابه جايي بار و اثاث را تجربه نكرده ايد وتاكنون اساب كشي نكرده ايد .

توصيه مي شود كه در صورتي كه تمامي موارد بالا شامل حال شما مي شود نياز به يك شركت باربري معتبر مي باشيد .

استفاده از متريال بسته بندي و شروع بسته بندي

زماني كه از تمامي كار هاي خود چك ليست تهيه كرديد و زمان آن رسيده كه كار بسته بندي را شروع كنيد . براي بسته بندي اثاثيه و لوازمتان طبق چك ليست بهتر است كه كار را زود شروع كنيد زيرا بسته بندي و جابجايي اثاثيه زمان زيادي را از شما خواهد گرفت تا در زمان بندي وقت كم نياوريد . شايع ترين اشتباهات در حمل و نقل كمبود وقت است .

 

اين نكته را در نظر داشته باشيد گه كدام يك از وسايلتان را مي خواهيد با خود ببريد تا در هزينه ها صرفه جويي كرده باشيد و به جاي اين كه به شركت هاي بسته بندي حرفه اي پرداخت كنيد در جيب خودتان باقي بماند . در اين ميان قبل از اينكه كار بسته بندي را شروع كنيد به وسايل و تجهيزاتي كه در بسته بندي مورد استفاده قرار مي گيرد نياز داريد كه بايد قبل از بسته بندي تهيه كنيد .

تهيه جعبه براي بسته بندي

براي بسته بندي ايمن اثاثيه و وسايل منزل بهترين ابزرا جعبه هاي كارتني هستند كه متسفانه براي خريد اين جعبه هاي كارتني هزينه ي زيادي بايد متحمل شويد بهترين كار اين است كه از آشنايان و يا همسايگان سوال كنيد كه آيا جعبه و يا كارتن در اختيار دارند تا به عنوان بسته بندي به شما بدهند و يا از فروشگاه هاي مختلف نيز مي توانيد با قيمت و ارزان ومناسب تهيه كنيد . در حالي كه براي تهيه كارتن هاي بسته بندي اگر بخواهيد از شركت هاي اتوبار و باربري تهيه كنيد بايد پول زيادي را پرداخت كنيد .

بعد از اينكه تمامي تجهيزات و وسايل مورد نياز براي بسته بندي را تهيه كرديد بهتر است كار بسته بندي را شروع كنيد تا براي جابجايي بار و اثاثيه تان وقت كم نياوريد .

اطمينان از ايمني در جابجايي بار و اثاث

چك ليستي كه از كارهايتان تهيه كرديد اين هشدار را به شما گوشزد مي كند تا در موقع جابجايي مواظب باشيد . موقعي كه اثاث و بارتان را به منزل جديد جابجا مي كنيد از راهنمايي ها و توصيه هايي كه ثابت شده است استفاده نماييد تا هم ايمني بارتان تضمين شود و هم ايمني خود و اطرافيانتان . بعلاوه توجه به قوانين ايمني هم احتمال آسيب هاي شخصي و مادي را تا حد زيادي كاهش پيدا مي كند . به ياد داشته باشيد در هنگام جابجايي و حمل بار بچه ها و حيوانات خانگي كوچك زير دست و پا نباشد تا از آسيب هاي احتمالي در امان باشيند . تا جايي كه مي توانيد در روز جابجايي آنها را به آشنايان نزديك خودتان بسپاريد .

نكات ايمني در جابجايي

قبل از جابجايي تمامي موانع سر راهتان را حذف نمايي در ب هاي خروجي و راهروها و چبله ها را كنترل كنيد تا هر نوع موانع را پاكسازي نماييد . گلدان ها و برف ها را از پياده روها حذف كنيد تا هم ايمني جان و مال خودتان بالا برود . اگر كار جابجايي اثاثيه تان را خودتان برعهده گرفتيد بايد توجه كنيد كه تجهيزات و وسايل بسته بندي مناسب استفاده كنيد . در هنگام جابجايي حتما از چرخ هاي متحرك كمك بگيريد . در هنگام بلند كردن اثاثيه از روش هاي مناسب كمك بگيريد تا از آسيب هاي جدي مخصوصا به كمر در امان باشيد .

لباس هايي كه در روز جابجايي بهتر است مورد استفاده قرار گيرد شامل :

 • لباسي كه تنگ نباشد و مانع از حركت راحت شما نشود و قابل انعطاف باشد .
 • پوشيدن كفش هاي مناسب و كف راحت و غيرلغزنده .
 • با رعايت تمامي اصولي كه در مقاله ذكر شد نگراني و دغدغه روز جابجايي نخواهيد داشت و كار جابجايي به بهترين شكل انجام مي گيرد .

برچسب ها: , , , , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۳۰ دى ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

اتوبار , باربري تهران , آسمان بار تهران بزرگ

بهترين خدمات , ارائه كيفيت بالاي اسباب كشي , بسته بندي تخصصي

باربري و اتوبار آسمان بار تهران با سابقه اي طولاني مدت در امر باربري و اسباب كشي در تهران توانسته است هميشه خدمات عالي و بدون نقصي را به مردم عزيز  تهران ارائه دهد . همينطور در امر باربري برون شهري ( جابجايي هاي بين شهري ) با داشتن وسايل نقليه مناسب جهت اين كار توانسته است رضايت مشتريان خود را جلب كند . مديريت آسمان بار تهران در راستاي بهبود و افزايش كارايي هر چه بهتر خدمات باربري و اتوبار در سطح شهر تهران اقدام به استخدام نيروي كار جوان و متخصص در عين حال مجرب و متشخص كرده است . بهبود ناوگان حمل و نقل شركت نيز در دستور كار قرار گرفت تا بهترين خدمات را بتوانيم به هم وطنان عزيز ارائه كنيم .

اميد است با تلاش و كوشش فراوان از سمت باربري آسمان بار تهران و ارسال نظرات شما هم وطن كيفيت خدمات حمل و نقل خود را بهبود ببخشيم . از خداوند منان سلامتي و شادي براي شما داريم.

با تشكر مجموعه اتوبار آسمان بار تهران

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹

۲۲۷۲۶۶۷۰

۲۲۷۲۷۱۸۵

چرا باربري آسمان بار تهران ؟

نيروي كار مجرب و حرفه اي

دقت و سرعت عمل

وسيله نقليه مناسب

بسته بندي تخصصي

كيفيت بالا

شركت باربري آسمان بار تهران بزرگ با ارائه خدمات بسته بندي آسايش را در اسباب كشي براي شما به ارمغان خواهد آورد.  خوب است بدانيم كه از مهمترين مواردي كه در امر اسباب كشي لوازم منزل بايد بدان توجه ويژه شود بسته بندي اساسي و اصولي تمامي وسايل است .

بسته بندي اصولي و استاندارد

رعايت اصول بسته بندي و استفاده از نايلون حبابدار و كاغذهاي ظربه گير مي تواند آسيب هاي احتمالي به بار و اثاثيه منزلتان را بسيار پايين بياورد . همچنين استفاده از كارتن هاي مقاوم و استاندارد : مثلا ۴۵ * ۴۵ مي تواند در جمع و جور بودن وسايل كمك بزرگي باشد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۵ دى ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

راهنماي ارسال بار هوايي و فريت بار مسافرتي ملل كارگو

راهنماي ارسال بار هوايي و فريت بار مسافرتي ملل كارگو , راهنماي فريت بار مسافرتي ، حمل و نقل بارهاي مسافران ايراني ، ارسال بارهاي دانشجويي ، شركت ملل كارگو : منظور از فريت بارمسافرتي به بارهايي اطلاق مي شودكه از خطوط هوايي ايران بدون حظور همراه با هزينه بسيار كم به عنوان اضافه بارو با صدور بارنامه به مقصد مورد نظر مسافر ارسال مي شود . حمل هوايي بار  , تمام كالاها و لوازم مورد نياز مسافران به صورت عام ويا خاص از طريق هواپيما قابل حمل و ارسال هستند .

راهنماي ارسال بار هوايي

فريت بار مسافران فقط درموارد خاصي استثنا دارند بعضي از قوانين گمركات كشور مبدا ء ( ايران )و بعضي از قوانين كشور مقصد و يا قوانين شركتهاي هواپيمايي ، كه بايد توسر صادركنندگان رعايت شود .

مسافران محترم بايد قبل ازارسال كالا از طريق هوايي براي فريت بار مسافرتي خود ، براي مواجه نشدن با مشكلات قوانيني خاص بايد راههاي مختلف حمل كالا را برسي نمايند .

براي اطلاع از تمام قوانين و شرايط فريت بار مسافرتي با مشاورين ما در شركت ملل كارگو تماس بگيريد .

آيا حضور مسافر براي ارسال بار الزامي است؟ :

با توجه به قوانين گمركات ايران حضور خود مسافر يا يكي از اقوام مسافر با در دست داشتن كارت شناسايي معتبر مسافر و بليط و گذر نامه ان الزامي مي باشد .

چگونگي بسته بندي كالا و لوازم مسافرتي :

در بسته بندي لوازم قابل ارسال به خارج از كشور( فريت بار مسافرتي ) بايد دقت لازم

صورت گيرد تا از جابجاشدن وسايل در داخل جعبه ها جلوگيري شود.براي اينكار بايد فضاهاي خالي بين لوازم پر شود يعني از موادي مانند نايلونهاي حبابدار و ضربه گير استفاده شود .

شركت ملل كارگو با پرسنل متخصص و مجرب خود شمارادر بسته بندي وسايل ولوازم ضروري زندگي ياري مي رساند .با كمترين هزينه بسته بندي كالاهاي خود را به ما بسپاريد .چرا كه كالاهيي مثل مبلها و لوازم بزرگ نياز به بسته بندي اصولي و تخصصي دارند كه بايد توسط متخصصين اين كار صورت گيرد . بخصوص لوازم چوبي كه به كشورهاي كانادا و امريكا ارسال مي شوند بايد قبل از ارسال سمپاشي شوند .

كالاهايي كه جزو كالاهاي خطرناك شناخته مي شوند .بايدبا قوانين بين المللي بسته بندي شوند تا در طول سفر خطرات خاصي وجود نداشته باشد .

چه كالاهايي براي فريت بارمسافرتي ممنوع شناخته شده اند :

طبق قوانين هواپيمايي فريت بعضي از كالاهابصورت عام براي پروازهاي هواپيمايي ممنوع شناخته ميشوند مانند:ادكلن ،شامپو،اسپري،عطر،مواد آرايشي،آبليمو،سركه ،الكل،ترشيجات و …

با توجه به مقررات گمركي ايران ،خروج بسياري از كالاها از ايران ممنوع مي باشد از جمله :خروج عتيقه ها ،اشياء قيمتي ،قطعات پشت نويسي شده ،كتابهاي خطي نفيس ،طلا و نقره ،اوراق مينياتور ،ارز ، تابلوهاي اصل ، سنگهاي قيمتي ،قاليچه هاي دست بافت ،تجهيزات نظامي ،مهمات ، نوار ، فيلم ، قالي هاي كوچك و هرنوع كالا يا شي ء قيمتي كه مربوط به ميراث فرهنگي كشور باشد . بعنوان فريت مسافرتي ممنوع اعلام شده اند .

زمان مناسب براي فريت بار :

پذيرش بار در گمركات كشور به طور عموم از ساعت ۸ الي ۲ بعد از ظهر ايام هفته صورت ميگيرد. به طور معمول پنج شنبه و جمعه ها تعطيل رسمي ميباشد


عواملي كه در مقصد براي رسيدن كالا تاثير مي گذارند .

 1. تعداد پروازهاي شركتهاي هواپيمايي از ايران
 2. رزرو شركت هواپيمايي كه بار جهت حمل به آن سپرده شده است براي مقصد مورد نظر مسافر
 3. قوانين ترانزيت كالا در كشور ثالث

***نكته :

فريت بارهاي مسافري معمولا بين ۴ تا ۵ روز كاري به مقصد مورد نظر مي رسند .

مراحل تحويل بارهاي مسافري در مقصد

بعد از استعلام آنلاين و برقراري ارتباط با شركت هواپيمايي در مقصد مورد نظرتان با در دست داشتن مدارك شناسايي معتبر در فرودگاه كشور مقصد مي توانيد براي ترخيص بار خود اقدام كنيد .

البته بايد از قوانين انبارداري كشورهاي مقصد خود اطلاعات كافي داشته باشيد چرا كه هر كشوري تابع قوانين خاصي مي باشند .و ممكن است با كشور ايران در تضاد باشند . بنابراين خواهش داريم قبل از هر اقدامي نسبت به قوانين فرودگاهي مقصد اطلاعات كافي به دست بياورديد . كه براي اين امر مهم و كسب اطلاعات كافي مي توانيد از سايتهاي اينترنتي در باره قوانين انبارداري و فرودگاهي سرچ كنيد . در غير اين صورت بايد از آشنايان خود در كشور مقصد تقتضا نماييد تا با تماس با شركت فرودگاههي اطلاعات مورد نظر را كسب نمايند .

براي صحيح كردن اطلاعات فريت بار چه كنيم ؟

تصحيح كردن بارنامه ها بايد توسط پرسنل شركتهاي هواپيمايي در ايران صورت بگيرد . فرودگاه مقصد هيچگونه مسئوليتي در اين باره ندارد .و يا صادر كننده كالا بايد بصورت مكتوب تغييرات اعمال شده را به شركت در اسرع وقت اطلاع دهد . تغييرات اعمال شده در فريت بار مسافري هم داراي هزينه مي باشند . در شركتهاي مختلف هوايي متفاوت مي باشد .

اگر در كشور مقصد به محموله ي فرستاده شده آسيبي برسد چه كنيم ؟

اگر در كشور مقصد به محض تحويل گرفتن محموله ي خود متوجه شديم كه آسيبي به آن وارد شده است . فبل از اينكه بار را از فرودگاه خارج كنيم به قسمت بار و گمركات مراجعه كرده . محموله را صورت جلسه مي كنيم و از خسارت ايجاد شده عكس تهيه كرده و شواهد ديگري تهيه مي نماييم ( براي جلوگيري از هرگونه ابهام موقع ارسال هوايي كالا از ايران از محموله بسته بندي شده خود عكس بگيريد ). و با در دست داشتن درخواست كتبي خسارت وارد شده به دفتر شركت هواپيمايي خود در فرودگاه مقصد مراجعه مي نماييم . تمامي اين مراحل بايد در كمترين زمان ممكن صورت بگيرد تا درخواست شما مورد تاييد قرار بگيرد .

***نكته :

مسافرين عزيز براي جلوگيري از هرگونه خسارت در هنگام حمل كالابا بسته بندي تخصصي بار خود از بوجود آمدن هرگونه ضرر وزيان جلوگيري نماييد .

با سپردن بارها و محموله هاي خود به شركت خدمات فريت بار ملل كارگو از سالم رسيدن آنها اطمينان كامل حاصل كنيد . اين شركت با پرسنل متخصص و مجرب خود شما را در بسته بندي و ارسال محموله ها ياري مي رساند .

 

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۵ دى ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

بسته بندي تخصصي بار مسافر

بسته بندي تخصصي بار مسافر : بسته بندي تخصصي كالا و بارهاي مسافرتي مهاجران بسته بندي تخصصي كالا و بارهاي مسافرتي و ارسال آن يكي از دغدغه هاي اصلي خطوط حمل و نقل هوايي و مسافران خارج از كشور است .ارسال هوايي بارهاي صادراتي ومهاجرتي بايد بصورت اصولي و كم خرج صورت بگيرد بنابراين بسيار مورد توجه قرار گرفته است.شركت ملل كارگو با همكاري متخصصان زبده ،خدمات خودرا درزمينه هاي مختلف زيرارايه ميدهد : بسته بندي تخصصي كالاي صادراتي ، بسته بندي اصولي لوازم منزل و لوازم ضروري مهاجران خارج ازكشور، بسته بندي و ارسال كالاهاي سفارتخانه هاي متعدد در ايران ، بسته بندي اصولي كالاهاي خطرناك و شكستني ،محصولات تجاري و غيره و ارسال به تمام نقاط جهان با ضمانت تحويل سالم كالا.

بسته بندي تخصصي بار مسافر

يكي از دغدغه هاي مهاجران بسته بندي و ارسال وسايل مورد نياز خود به مكان جديد مي باشد.

زماني كه لوازم ويا كالاهاي تجاري شما به درستي بسته بندي نشود و قرار باشد كه از طريق خطوط هوايي به مقصد شما برسد حتي اگر با كم ترين هزينه و سريع ترين خطوط حمل شوند باز هم سالم به مقصد نخواهندرسيد و شما دچارزيان و ضرر بسيار زيادي خواهيد شد .بنابراين در ارسال كالاي خود مهم ترين گزينه بسته بندي درست و اصولي مي باشد . تا كالا ها سالم به مقصد حمل شده و در پايان كار فرستنده ضرر نكند .

بسته بندي تخصصي كالا نياز به ابزارهايي چون سلفن ، صندوقهاي كوچك و بزرگ چوبي ، كارتن هاي محكم مخصوص لوازم ، انواع چسب هاي بسته بندي و غيره دارد كه بايد توسط متخصصين زبده و آموزش ديده انجام شود .

شركت خدمات …..با كادر مجرب و آموزش ديده در كمترين زمان ممكن با بسته بندي اصولي و تخصصي و همچنين مشاوره رايگان ميتواند به ياري تمام هموطنان د رجاي جاي ايران عزيزمان بشتابد و كالاهاي تجاري و بارهاي مهاجران را سالم در مقصد مورد نظرشان تحويل دهد .

شماره هاي تماس متخصصين ما در شركت خدمات بار هوايي ملل كارگو : فريت بار

شرايط بسته بندي خطوط هوايي براي حمل كالاها ي تجاري و بارهاي مسافرتي

 1. جعبه هاي قابل حمل بايد كاملا سالم و بدون فرورفتگي و پارگي باشد.
 2. روي جعبه ها بدون آرم شركتهاي ديگر و يا نوشته هاي قديمي باشد.
 3. اطلاعات جامع فرستنده كالا و گيرنده آن همراه با باركد در اطراف جعبه قيد شده باشد.
 4. تمامي اطلاعات و آرم شركت با چسب مخصوص پوشانده شود تا در هنگام حمل و نقل از بين نروند.
 5. در صورتي كه كالاي شكستني در درون جعبه وجود دارد حتما از ليبل شكستني ، و براي كالايي كه وزن زيادي دارند بر روي جعبه ار ليبل كالاي سنگين استفاده شود .
 6. فقط ازيك نوع كالا و جنس در درون جعبه گذاشته شود.
 7. براي سبك يا سنگين بودن كالا جعبه مناسب آن اتخاب شود .
 8. در صورتي كه درون جعبه فضاي خالي باقي مانده است از مواد كم وزن ضربه گير استفاده شود.
 9. زماني كه جعبه سنگين وزن وجود دارد از قرار دادن آنها برروي جعبه هاي سبك خودداري شود .
 10. در صورتي كه درون جعبه اجناس خاص و ظريف وجود دارد از بسته بندي هاي خاص استفاده شود.

در حمل بار هوايي براي كالاهاي فاسد شدني مثل دارو يا مواد غذايي خاص بسته بندي هاي مخصوصي وجود دارد كه در حمل و نقل هوايي از اهميت زيادي برخوردارند.

برچسب ها: , , , , , , , , , ,ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۱۴ دى ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

شركت حمل و نقل ملل ( شركت فريت بار ملل ) در سال ۱۳۹۱ تاسيس و فعاليت خود را با بهره گيري از كادر مجرب و متخصص در زمينه حمل و نقل بين المللي و لجستيك آغاز نمود.بهره مندي از امكانات و تجهيزات به روز دنيا(سيستم موقعيت ياب جهاني و رديابي لحظه اي و سيستم هاي ارتباط سريع) در زمينه حمل و نقل از ويژگي هاي بارز اين شركت بوده و همواره سعي در جلب رضايت مشتري با ارائه خدمات گسترده و تخصصي داشته است.اين شركت با همكاري خطوط هوايي معتبر دنيا از جمله هواپيمايي امارات ، لوفتهانزا ، تركيه ،قطر، ماهان و ايران اير و … حمل محصولات وارداتي و صادراتي شما را در حداقل زمان ممكن و مناسبترين قيمت ها بصورت كريري و فورواردري انجام داده و متناسب با استانداردهاي اروپا ، قرارداد بيمه CMR و قرارداد بيمه بارنامه بين المللي FBL سرويس هاي مناسب و مرتب را با پيشرفته ترين متدهاي حمل ونقل بين المللي ارائه مي نمايد.

فريت بار مسافري

هر مسافر كه به صورت هوايي سفر مي كند تنها مقدار مشخصي بار مي تواند به همراه خود داشته باشد . اما در اين بين خيلي از مسافران به ويژه مسافران كه به كشورهاي خارجي مسافرت مي كنند هميشه اضافه بار دارند كه اين بار بايد توسط يك شركت فريت بار مسافري به مقصد مسافر بايد ارسال شود . شركت فريت بار و حمل و نقل ملل بدون شك با نيروي متخصص و حرفه اي در تمامي امور فريت بار مسافر از بسته بندي بار تا تحويل بار به هواپيمايي توانسته است رضايت تمامي مشتريان خود را جلب كند . انتخاب ملل كارگو جهت ارسال بارتان به مقصد خود بدون شك تجربه اي متفاوت را براي شما رقم خواهد زد.

فريت بار تجاري

هواپيما مدرنترين وسيله حمل و نقل بين المللي است . بيشتر شركت هاي تجاري براي ارسال كالاهاي تجاري خود از هواپيما استفاده مي كنند . به ويژه شركت هايي كه كالاي تجاري آنها داراي حجم كم و ارزش بالايي است . مانند كالاهاي بهداشت و سلامت , كالاهاي ديجيتالي و… استفاده از هواپيما براي فريت بار تجاري بيشتر جهت سرعت در زمان رسيدن محصول به دست مشتري مي باشد و اين اصلي ترين مزيت ارسال بار با استفاده از هواپيما مي باشد . از مزيتهاي ديگر نيز ميتوان به امنيت بالاي آن اشاره كرد كه مي توان گفت امن ترين وسيله نقليه اي كه تا به حال در دنيا توليد شده است هواپيما مي باشد .

واردات بار هوايي

همانند ارسال بار هوايي به خارج از كشور به صورت هوايي در مقابل واردات به شيوه اي مشابه نيز انجام مي شود . شركت فريت بار ملل يكي از معدود شركت هاي داخلي مي باشد كه اقدام به واردات بار مسافري و نيز واردات بار تجاري را در جهت خدمت رساني به مردم عزيز كشورمان انجام مي دهد .

واردات بار نيز شامل :

واردات بار مسافري

واردات بار مسافري بيشتر براي كشورهاي مهاجر پذير بيشتر است مانند كانادا , استراليا و آمريكا , و كشورهاي اروپايي لذا تعداد درخواست ها براي واردات بار مسافري به كشور ايران خيلي كمتر مي باشد ولي با اين حال در راستاي اهداف بلند مدت خود هميشه آسايش مسافران را مد نظر قرار مي دهيم .

واردات بار تجاري

ايجاد روابط بين ساير كشورهاي دنيا هميشه زمينه را براي تبادل كالاي تجاري فراهم مي كند از اين رو براي افزايش روند پيشرفت تجارت بين المللي ارسال بار هوايي يكي از مناسبترين گزينه ها مي باشد . كه در سرعت بالايي هم مي توان كالايي را وارد كشور كرد وهم مي توان كالا و نمونه محصولات را به كشور مقصد فريت كرد.ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

چينش اصولي اثاثيه در ماشين باربري

چينش اصولي اثاثيه در ماشين باربري , چيتگر بار : يكي از مواردي كه در اسباب كشي هاي شخصي و يا اسباب كشي هايي كه توسط شركت هاي باربري مهم بوده و ضروري است كه در دو حالت اسباب كشي مورد توجه قرار گيرد , چينش و يا چيدمان اثاثيه ي بسته بندي شده مي باشد . چگونگي و نحوه ي چيدمان آنها در زمان جابه جايي وسايل كه توسط ماشين ها و كاميون هاي حمل اثاثيه صورت مي گيرد از نكات ايمني اسباب كشي و حمل اثاثيه محسوب مي شود . اگر موقع بارگيري اثاثيه به داخل كاميون ها بدون آسيب و صدمه باشند سپس نوبت به چيدن اثاثيه داخل كاميون مي باشد . اگر بر اين كار وسيله ي نقليه ي ايده آلي انتخاب كرده ايد , در اين جابه جايي تا حدودي بر مشكلات غلبه كرده و به موفقيت كامل نزديك شده ايد . اكنون زمان آن رسيده تا به درستي اثاثيه ي خود را به ماشين بار زده و آن ها را به محل زندگي جديد خود با سلامتي كامل انتقال دهيد .

باربري چيتگر بار تهران

حمل اثاثيه منزل با استفاده از مدرنترين و بروز ترين تجهيزات حمل و نقل بدون وارد شدن آسيب به اثاثيه با سرعت بالا

اتوبار چيتگر با بهترين خدمات در حدمت شما مردم عزيز مي باشد

با ما تماس بگيريد :

۰۹۱۲۹۳۵۳۹۹۸    ۲۲۳۸۳۱۳۷    ۴۴۷۰۸۳۶۳    ۴۴۳۲۲۷۶۵

 

چينش اصولي اثاثيه در ماشين باربري

كافيست نكات زير را با دقت مطالعه كرده تا با رعايت آنها اثاثيه ي بسته بندي شده ي منزل را در ماشين باربري بچينيد . با رعايت آنها خطراتي كه در بين راه وسايل و اثاثيه ي شما را تهديد مي كنند كاهش مي يابد .

نحوه ي بسته بندي :

اصول بسته بندي در اتوبار و باربري تهران بار چيتگر يكي از مهمترين و اساس ترين نكته در امر جابجايي وسايل منزل و يا هر نوع كالاي ديگر بسته بندي درست و صحيح وسايل يا كالا است . اگر در هنگام بسته بندي اثاث مورد نظر نياز به كارتن يا جعبه داشته باشد بهترين كار استفاده از كارتن يا جعبه مناسب و بادوام است . در صورتي كه كالا يا اثاث شما شكستني است بايد كالا يا اثاث مورد نظر را در درون كاغذ يا پلاستيك حباب داربسته بندي كرد و بعد داخل كارتن و كف كارتن نيز پارچه و يا روزنامه قرار داد تا هنگام برخورد كف آن با زمين كالا و وسايل داخل كارتن شكسته نشوند .

در صورتي كه كالاي مورد نظر شما نياز به بسته بندي با كارتن را ندارد مي توانيد براي ايمن بودن اثاث تان آن را لاي پتو و يا پلاستيك حباب دار بسته بندي كنيد تا در صورت برخورد به جايي از اسيب ديدگي ايمن باشد . از نكات قابل ذكر در هنگام بسته بندي با كارتن استفاده از كارتن هاي هم سايز است كه اين كار هم در سرعت چينش اثاثيه و هم كار اثاث چيني در داخل ماشين با نظم و سرعت بيشتري پيش مي رود . دقت داشته باشيد هرچه قدر در بسته بندي اثاثيه نظم و ترتيب را رعايت كنيد و هر وسيله را با روش مناسب و خاص خود بسته بندي كنيد در هنگام جابجايي اثاث به ماشين هم سرعت كار و هم ايمني كار بالا مي رود .

اولين اولويت چينش اثاثيه سنگين

بعد از اينكه كار بسته بندي با رعايت نكات ايمني و مناسب به پايان رسيد نويت بارگيري اثاث به داخل ماشين حمل و نقل بار مي رسد , براي حمل ونقل اثاث و كالاي منزل بايد دقت كرد كه جابجايي اثاث سنگين به داخل ماشين بايد در اولويت كار قرار بگيرد . زيرا با قرار دادن اثاث سنگين در قسمت اول و پايين ماشين اثاث سنگين روي اثاث سبك سنگيني نمي كند كه باعث شكستن و يا صدمه زدن به بار هاي سبك نمي شود. اگر در هنگام جابجايي اثاث به ماشين حمل ونقل دقت نكنيد و با برنامه ريزي يش نرويد و اثاث سبك را در اول شروع كار بچينيد در پايان خواهيد ديد كه وسايل كوچك تمامي فضاي ماشين حمل اثاث را پر كرده است و جايي براي اشياي سنگين وجود ندارد .

براي راحتي كار خود ابتدا وسايل سنگين و پرحجم مثل : مبلمان بزرگ , يخچال , ماشين لباسشويي , سرويس هاي چوبي مثل كمد لباس , بوفه و تخت خواب و ….. را در اولويت چينش در ماشين حمل و نقل اثاث و بار قرار دهيد . بعد از پايان يافتن چينش اثاث سنگين نوبت به اثاث سبك و كم حجم تر مي رسد . با مشخص شدن جاي وسايل سنگين در داخل ذماشين حمل و نقل اثاث و بار وسايل كم حجم تر به راحتي قابل چيدن و نظم دادن است . همانطور كه گفته شد در صورتي كه در موقع بسته بندي كار دبسته بندي با نظم و استفاده از كارتن يا جعبه هاي هم اندازه باشد كار چينش نيز به راحتي و بدون دردسر انجام مي گيرد .

قبل از اينكه كاميون حمل اثاث برسد وسايل سنگين و هم اندازه را در كنار هم قرار دهيد تا در هنگام جابجايي به ماشين كار افراد باربري آسان و وقت زيادي نيز از شما نگيرد . وسايل سبك به گونه اي هستند كه بعد از چينش وسايل سنگين در صورت كم بودن جا در كنار و حتي لاي وسايل سنگين مي توان جاي داد .

نحوه چينش اثاثيه در داخل كاميون حمل بار

در هنگام چينش اثاثيه بسته بندي منزل در داخل ماشين حمل اثاث و بار رعايت چند اصول و نكته كار شما را آسان و بي دردسر مي كند . يكي از اين نكات مهم هنگام جابجايي اثاثيه بهداخل ماشين ميزان پر شدن اثاث در داخل كاميون است . نبايد ماشين باربري تا انتهاي آن پر شود تا در هنگام تخليه كردن اثاث به راحتي بدون دردسر كار تخليه انجام شود .بعلاوه فشرده شدن اثاثيه بر روي هم امكان خراب و يا صدمه ديدين بار را دارد . همچنين با زياد خالي بودن ماشين حمل اثاث هنگام حركت ماشين امكان سقوط اثثايه بر روي هم وجود دارد و احتمال خراب شدن وآسيب ديدن اثاث را افزايش مي دهد .

براي اين منظور بايد در حين چيدن اثاثيه در داخل كاميون چينش به نحوي باشد كه فشردگي و يا فضاي خالي ميان آنها وجود نداشته باشد . منظور از اين كه فضاي خالي در بين اثاث وجود نداشته باشد اين نيسيت كه جعبه ها و كارتن هاي بسته بندي شده را تا سقف ماشين بر روي هم بچينيد . زيرا در اين صورت نيز كار تخليه اثاثيه با مشكل روبرو مي كند و خطر افتادن جعبه ها نيز بسيار بالا مي رود .

نكات مهم در چينش اثاثيه

براي سالم رسيدن بار به مقصد بايد چند نكات مهم را در هنگام چينش بار به داخل كاميون رعايت كرد : ابتدا ذبايد وسايل سايد و….در كاميون قرار داد , وسايل سنگين در انتهاي كاميون قرار بگيرد و بعد از آن اثاثي كه از نظر ابعاد و اندازه باهم يكسان هستند مانند سرويس چوبي و فرش ها . مرحله بعدي كارتن هايي كه از نظر اندازه و سنگيني باهم يكسان هستند داخل كاميون قرار دهيد . بعد از آن نوبت به جعبه هاي كوچكتر و سبك تر مي رسد . براي راحتي كارجابجايي تا جايي كه امكان دارد اثاثيه خود را در داخل ذجعبه و يا كارتن بسته بندي كنيد و از قرار دادن وسايل بدون بسته بندي خودداري كنيد .

با اين كار هم سرعت كار حمل و نقل اثاثيه و هم احتمال آسيب , ديدن اثاث , گم شدن را كاهش مي يابد . از مواردي كه بايد دقت كنيد اين است كه مدارك , اسناد و يا چواهرات و چيز هاي با ارزش خودتات با ماشين شخصي خودتان حمل كنيد .

چينش اثاثيه در باربري بين شهري

يكي از مهم ترين نكته در امر حمل و نقل جابجايي اثاثيه از شهري به شهر ديگر است . چينش اثاثيه در جابجايي بين شهري از حساسيت بيشتري برخوردار است . بنابرين بسته دبندي و چيدمان اثاثيه يك كار بسيار پر دقتي است زيرا اثاثيه مسافت هاي طولاني را طي خواهد كرد . براي جابجايي اثاثيه منزل از هر نوع وسيله كاميون , خاور , نيسان , وانت و …. استفاده مي كنيد بايد چيدمان اثاثيه بسيار مهم است . ماشين حمل اثاثيه بين شهري بايد مسقف باشد . چيدمان اثاثيه را به گونه اي چينش كنيد كه در هنگام تخليه بار كار تخليه آسان و زمان كمتري از شما بگيرد . بسته بندي درست و ايمن و استفاده از كارتن هاي هم اندازه كار شما را بسيار آسان و بي دردسر مي كند . تا حد امكان هر وسيله اي كه قابل بسته بندي است را بسته بندي كنيد و از ارسال بار بدون بسته بندي در جابجايي بين شهري خودداري كنيد .ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ ۳۰ آذر ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

ايمني بارگيري در باربري

ايمني بارگيري در باربري ؛ بارگيري اصولي و ايمني در باربري و اتوبار , چيتگر بار : در وهله اول در هنگام بارگيري و جابجايي بار خودروهاي حمل اثاث و بار را بايد به وسايل ايمني تجهيز كرد زيرا يكي از مسئله مهم در باربري بين شهري از جمله جابه جايي بار و كالا مسئله ي ايمني مي باشد . كليه ي شركت ها و مسساتي كه در زمينه ي حمل و نقل جاده اي فعاليت دارند موظف هستند كه فعاليت هاي خود را مطابق استانداردهاي جهاني تطبيق كرده و ملزم هستند كه از وسايل و تجهيزات ايمني شامل جعبه هاي كمك هاي اوليه , علائم ايمني همچون مثلث شبرنگ – كپسول آتش نشاني –كارت معاينه ي فني معتبر – دستگاه سنجش سرعت و زمان – زنجير چرخ و لاستيك با آج مناسب مجهز بوده و در صورت نياز از اين تجهيزات استفاده كنند . كليه ي شركت ها در اين صورت صورت وضعيت مسافربري و بارنامه را مي توان صادر كنند .

باربري چيتگر بار تهران

حمل اثاثيه منزل با استفاده از مدرنترين و بروز ترين تجهيزات حمل و نقل بدون وارد شدن آسيب به اثاثيه با سرعت بالا

باربري چيتگر با بهترين خدمات در حدمت شما مردم عزيز مي باشد

با ما تماس بگيريد :

۰۹۱۲۹۳۵۳۹۹۸    ۲۲۳۸۳۱۳۷    ۴۴۷۰۸۳۶۳    ۴۴۳۲۲۷۶۵

 

ايمني بارگيري در باربري

اقدامات موثر در تجهيزخودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني

تجهيز و استفاده كردن از كپسول هاي آتش نشاني بر حسب تناژ خودروهاي باربري ازديگر اقداماتي است كه براي تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني , و استفاده ي آن در صورت نياز مي باشد . تجهيز كردن خودروهاي حمل و نقل به وسايل يمني و استفاده از كپسول آتش نشاني بر حسب وزن به شرح زير مي باشد .
وزن بار ناخالص از ۲ هزار و پانصد تا ۵ هزار كيلوگرم نياز به يك عدد كپسول آتش نشاني به وزن حداقل ۵/۲ كيلوگرم دارد. اگر وزن بار خودروهاي باربري بيشتر از هزار تا ۱۴ هزار كيلوگرم باشد نيازمند يك كپسول آتش نشاني به وزن حداقل ۱۰ كيلوگرم مي باشد . گفتني است كه خودروهاي حمل بارهاي ويژه سيالات كه قابل احتراق و يا انفجار مي باشد , حتما بايد يك كپسول آتش نشاني به وزن ۱۴ كيلوگرم به همراه داشته باشند .

۱-هدف از تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني

ايجاد شرايط استاندارد در فرايند بارگيري – حمل بار و مهار بار به صورت ايمن , هدف از تجهيز خودروهاي حمل ونقل به وسايل ايمني مي باشد . همه ي شركت حمل و نقل و رانندگان موظف هستند كه نكات و راهكارهايي را كه به منظور تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني را رعايت كنند كه در صورت عدم رعايت تمامي اين نكات شركت ها و رانندگان مربوطه برابر با مقررات مربوطه اعمال قانون مي شوند .

در زير نكاتي بر اساس

 • قوانين راهنمايي و رانندگي
 • آيين نامه ي نحوه ي بارگيري
 • حمل و مهار ايمن بار

به منظور افزايش ايمني در حمل بار بين شهري و جاده اي نكاتي ارائه شده است . اين نكات در راستاي رعايت مسائل زيست محيطي از مبداء بارگيري تا مقصد تحويل بار كاربرد داشته و تدوين شده است .

جهت كسب اطلاعات بيشتر از نحوه ي تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني و رعايت تمامي اين نكات با ما همراه باشيد .

كاربرد راهكارهاي تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني

به منظور افزايش ايمني در باربري و حمل كالا , تمامي انتقال دهندگان وسايل و اثاثيه , شامل شركت هاي باربري و پيمانكاران حمل ونقل كه كه در تبادلات كالا و عمليات حمل و نقل فعاليت دارند از اين راهنمايي مي توانند نهايت استفاده را كرده و در خدمات خود باعث رضايت ارباب رجوع شده باشند . لازم به توضيح است كه هر فرد حقيقي و حقوقي كه وظيفه ي انتقال و جابه جايي كالا و حمل اسباب و اثاثيه بر عهده ي او مي باشد , موظف مي باشد كه تمامي اين موارد را رعايت كند . مشتريان هم مي توانند با نظارت بر اجراي درست و دقيق اين قوانين كه شامل تجهيز خودروهاي حمل و نقل به وسايل ايمني , به هنگام بارگيري و تحويل بار , رانندگان و شركت هاي حمل و نقل اثاثيه را در راستاي رعايت اين قوانين ياري كرده و همچنين كنترل , كيفيت انجام امور را بر عهده بگيرند .

مسئوليت شركت هاي متصدي حمل و نقل كالا

يك شركت متصدي حمل بار و انتقال و جابه جايي انواع اثاثيه و كالا بر نحوه ي بارگيري روي خودرو بايد اطلاعات دقيق داشته باشند . همچنين توجه ورعايت توصيه هاي فرستنده كالا كه درباره ي چگونگي بارگيري – حمل بار و همچنين مهار آن با امنيت بيشتر از ديگر مواردي است كه شركت متصدي ملزم مي باشند آنها را رعايت كنند . لازم به توضيح است كه به منظور اينكه بار به بهترين و امن ترين شكل ممكن انتقال يافته و جابه جا شود بايد به رانندگان ماشين هاي اسباب كشي و باربري توضيحات و توصيه هاي مربوطه ابلاغ گردد .

يكي ديگر از مواردي كه مسئوليت هاي شركت هاي متصدي حمل بار اين است كه خودروهاي حمل و نقل را به وسايل ايمني و همچنين استفاده از وسيله ي نقليه ي مناسب با اندازه – ابعاد و نوع باري كه حمل مي گردد تجهيز نمايند . هميچنين بايد يك فرد مسئوليت نظارت بر انتخاب كردن مناسب ضربه گيرها و نحوه ي بارگيري و چگونه گي قرار گرفتن بارها بر روي يكديگر را برعهده بگبرد و وزن هر بار و وضعيت بار را به راننده ابلاغ نمايد .

از ديگر وظايف شركت هاي حمل و نقل مهار كامل بار و محموله مي باشد .

در زير به برخي از مسئوليت هاي شركت باربري كه موظف هستند آنها را رعايت كنند اشاره مي كنيم .

 • مسئوليت پيمانكاران در محل بارگيري
 • اطمينان خاطر از بيمه بودن كالا و اثاثيه ي مورد انتقال
 • تعيين دقيق و درست آدرس گيرنده ي كالا
 • تعيين كردن وزن و محتواي بار
 • تعيين و آگاهي از زمان دقيق رسيدن كالا به مقصد
 • برآورد كردن قيمت بار و خسارات ناشي از آسيب و صدمه ديدن احتمالي آنها
 • ارائه كردن رسيد توسط متصدي حمل و نقل

توجه كردن و كنترل نمودن بر روي نحوه و چگونگي بسته بندي بار , بارگيري داخل خودرو حمل بار و مهار ايمن و درست بار و كالا مطابق با ظوابط و شرايط استاندارد اشاره نمود .

مسئوليت گيرنده بار در مقصد

پس از اطمينان يافتن از مجهز بودن خودروهاي حمل و نقل بعه وسايل ليمني , بارگيري صورت مي گيرد و بايد بر روي دريافت كالا يك نفر نظارت دقيق داشته باشد . يك نفر و يا موسسه اي كه عهده دار و وظيفه ي دريافت كالا را دارد بايد در مقصد نظارت دقيق بر روي كالا داشته باشد. وظايفي كه فرد يا موسسه به هنگام دريافت كالا در مقصد را بر عهده داشته و موظف است آنها را راعايت كند عبارتند از “

 • اطمينان يافتن از سالم بودن بار با بررسي دقيق و كامل آن و نداشتن هر نوع خسارتي
 • كنترل و بررسي بار از نظر وزن و محتوا
 • نظارت داشتن بر روي تخليه ي بار از ماشين باربري
 • ارائه ي رسيد دريافت بار به راننده يا متصدي حمل و نقل

بايد به گونه اي در برابر بارگيري بارهايي كه مي توانند عامل خطر باشند عمل كرد كه در موقع ترمز و انحراف وسيله ي نقليه براي ديگران و راننده , هيچ خطري را در پي نداشته باشد . هميشه از زنجير به منظور بستن بارهاي بلند استفاده شود . استفاده از بند براي مهار بارهاي بلند كافي نمي باشد و در صورتي كه امكان داشته باشد بايد بار را به صورت افقي بر روي كفي ماشين قرار بدهيد و به منظور بارگيري و حمل كالاي مورد نظر از وسيله ي نقليه ي خاص استفاده گردد .ادامه مطلب...
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ