تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
كاشت تركيبي مو |FUT+FIT كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ توسط مهندس علي | نظرات (1)

 

كاشت تركيبي مو |FUT+FIT 

براي اينكه از روش FUT براي كاشت مو استفاده شود در اين صورت بايد يك نوار از تار مو از پشت سر برداشته شود كه يك عارضه دارد كه تا آخر عمر باقي مي ماند و آن ماند جا و رد آن است ، كه باعث مي شود بيمار حس بدي در اين رابطه داشته باشد و نيز براي پزشك نيز از بين رفتن اعتبار مي باشد . از طريق ديگر اگر با استفاده از FIT بخواهيم تعداد موهاي زيادي بكاريم عارضه بدتري دارد و آن كم پشت شدن موي پشت سر مي باشد كه به نظر زياد جالب نمي باشد . اما متخصصين كاشت مو براي رفع اين عوارض روشي را به عنوان روش تركيبي كه شامل روش FUT  و FIT مي باشد را پيشنهاد كرده اند .

با روش تركيبي كاشت مو ، تعداد زيادي تار مو كاشته مي شود بدون اينكه پشت سر آسيب ببيند و رد عمل زشتي باقي بماند .اين روش بدين صورت انجام مي شود كه روز اول از روش FUT استفاده مي شود و در روز بعد عمل از روش FIT استفاده مي شود با اين كار هر روز بخشي از طاسي سر پر مي شود.مهمترين حسن اين روش اين است كه بانك موي سر بطور احسن استفاده مي شود به صورتي كه در دنيا روش تركيبي كاشت مو را روش طلايي نيز مي نامند. ا

مزيت دوم براي كاشت مو  طبيعي به روش تركيبي اين است كه 30 درصد از تراكم موهاي كاشته شده در طاسي هاي متوسط افزايش مي يابد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ