تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
درمان چين و چروك صورت با ليزر كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۹ آذر ۱۳۹۶ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

درمان چين و چروك صورت با ليزر , درمان چين و چروك دور چشم با ليزر , هزينه و قيمت درمان چين و چروك دور چشم و رفع چين و چروك صورت با ليزر : چين و چروك صورت و دور چشم از علائم پيري و گذر سن مي باشد . خطوط يا چين ها معمولا به صورت افقي هستند و در سراسر صورت و زير چشم ظاهر مي شوند . چين و چروك چشم باعث سياهي و پف شدن زير چشم مي شود . بافت ، ساختار و ظاهر پوست از كلاژن و الاستين تشكيل شده است ، با بالا رفتن سن كلاژن ها و الاستين ها به دليل عوامل محيطي و قرار گرفتن در معرض نور خورشيد تجزيه شده و باعث خشكي ، نازكي و چين و چروك دار شدن پوست مي شود . در واقع علت چين و چروك ها به دليل كمبود پروتئين هاي كلاژن و الاستين در بدن فرد مي باشد ، و با گذشت سن بدن توانايي جايگزيني اين پروتئين ها را ندارد .

 

درمان چين و چروك صورت با ليزر

 

امروزه چين و چروك چشم و صورت ديگر نگران كننده نيست ، با پيشرفت تكنولوژي روش هايي وجود دارد كه با تحريك كلاژن سازي تعداد كلاژن ها را افزايش داده و عمل ترميم بافت پوست را انجام مي دهد و ساختار و كاركرد پوست آسيب ديده ، تغييريافته مي شود .در نتيجه چين و چروك آن را از بين برده و باعث ايجاد پوستي جوان ، صاف ، كشيده و زيبا خواهد شد و اعتماد به نفس شما را افزايش مي دهد .

اين روش ها شامل بوتاكس دور چشم ، عمل جراحي، تزريق ژل ، چربي ، و ليزر درماني مي باشد . در اين مقاله به تشريح روش ليزر درماني براي رفع چين و چروك دور چشم و صورت مي پردازيم .


خدمات كلينيك زيبايي و كلينيك ليزر مو

براي خلاصي از موهاي زائدخود با استفاده از بروزترين دستگاه هاي دنيا و استفاده از خدمات زير در كلينيك جانسازي پوست و ليزر مي توانيد با م در ارتباط باشيد :

ليزر مو , ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر مو , تزريق بوتاكس , تزريق ژل , تزريق چربي , ميكرونيدلينگ , ليزر خانگي , ليزر موي خانگي , دستگاه ليزر خانگي , دستگاه ليزر موي خانگي ,قيمت ليزر موهاي زائد , هزينه ليزر مو , قيمت ليزر مو , ليزر موهاي زائد بيكيني , ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي , ليزر موهاي زائد پا , ليزر موهاي زائد ابروها , ليزر موهاي زائد صورت , ليزر موهاي زائد صورت و بدن , ليزر موهاي زائد برزيلي , ليزر موهاي زائد بدن , ليزر موهاي زائد زير بغل , قيمت ليزر كل بدن , دستگاه ليزر موي سيلك پرو , دستگاه ليزر خانگي رمينگتون , بهترين مركز ليزر مو , بهترين مركز ليزر موهاي زائد در تهران , مركز ليزر موهاي زائد , كلينيك ليزر موهاي زائد , بهترين كلينيك ليزر مو , بهترين كلينيك ليزر مو درتهران , رفع موهاي زائد بدن , رفع دائمي موهاي زائد صورت و بدن , دستگاه ليزر موي زائد دايود , ليزر دايود , دستگاه ليزر موهاي زائد الكساندرايت , دستگاه ليزر الكس , بهترين دستگاه ليزر موهاي زائد , مزاياي ليزر موهاي زائد , ليزر موهاي زائد در مردان , ليزر موهاي زائد زنان , دستگاه ليزر مو

براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با ما تماس بگيرد و از مشاروه رايگان بهرمند شويد.


بهترين روش براي كاهش چين ‌و چروك صورت چيست؟

براي رفع چين و چروك صورت و دور چشم تاكنون روش هاي زيادي شناخته شده است و اينكه براي درمان چين و چروك صورت شما كدام روش انتخاب شود ، به عوامل مختلفي چون سن ، عمق چين و چروك ، نوع پوست شما بستگي دارد. قبل از انتخاب روش رفع چين و چروك چشم و صورت بهتر است كه اطلاعات كافي در اين زمينه كسب كرده و سپس اقدام كنيد . براي گرفتن نتيجه ي دلخواه و رضايت بخش از رفع چين و چروك صورت ، توصيه ما به شما اين است كه شما به كلينيك هاي زيبائي مراجعه كنيد، متخصصين ما در كلينيك ليزر مو به شما اطلاعات كافي در مورد روش هاي روش چين و چروك صورت در اختيار شما قرار مي دهند و تعيين مي كنند كه كدام روش براي شما مناسب و بهتر است .

انتخاب پزشك متخصص و حاذق تاثير خيلي زيادي در گرفتن نتيجه ي دلخواه و رضايت بخش از ليزر درماني و رفع چين وچروك چشم و صورت دارد . پس بهتر است به كلينيك هاي معتبر مراجعه كنيد .

درمان چين‌ وچروك‌هاي اطراف چشم با روش ليزر درماني

روش ليزر درماني براي رفع چين و چروك چشم و صورت به اين صورت است ، كه پزشك نور ليزر را به سطح پوست مي تاباند ، نور ليزر به لايه هاي زيرين پوست نفوذ كرده و به صورت ميكروسكوپي حفره هايي را ايجاد مي كند ، با ايجاد حفره ها سيستم ايمني بدن فعال مي شود و توليد كلاژين و الاستين بالا مي رود و باعث زخيم تر شدن لايه زاينده پوست شده و چروك هاي پوست بهبود مي يابد و پوست شفاف و صاف مي شود .در واقع مي توان گفت كلاژين و الاستين همان رشته هاي پروتئيني هستند كه باعث استحكام پوست شده و خاصيت ارتجاعي آن را حفظ مي كنند .

براي رفع چين وچروك صورت و دور چشم با استفاده از ليزر روش هاي مختلفي چون CO2 و اربيوم وجود دارد كه CO2 متداول ترين و رايج ترين روش مي باشد . هر كدام از اين روش ها هم يكسري نقاط ضعف و قوت دارند كه در ادامه به آن مي پردازيم .

روش ليزر فركشنال CO2براي رفع چين و چروك دور چشم و صورت چگونه عمل مي كند ؟

در روش ليزر فركشنال CO2براي رفع چين وچروك صورت پرتوهاي نور ليزر به صورت پشت سر هم و ميكروسكوپي به سطح پوست تابانده مي شود ، اين پرتوها به طور مستقيم به پوست آسيب ديده تابانده مي شوند و از لايه هاي سطحي پوست عبور كرده و در مدت زمان چند ثانيه بافت هاي زائد را بدون اينكه به بافت هاي مجاور آسيب بزند ، از بين مي برد .با از بين رفتن بافت هاي زائد چين وچروك صورت و دور چشم هم از بين مي رود در واقع با اين كار روند طبيعي ترميم بافت ها شروع شده و به جاي سلول هاي قديمي و آسيب ديده ، سلول هاي جديد ، تازه ، سالم و با طراوت جانشين مي شوند و و به دنبال آن پوست صاف مي شود .
در حالت معمول ، نتايج حاصل از رفع چين و چروك دور چشم و صورت طي چند جلسه درماني ظاهر مي شود ، ولي تعداد جلسات درمان در هر فرد با توجه به شدت و عمق چين و چروك ، سطح انتظار بيمار و شرايط پزشكي و ژنتيكي بيمار بستگي دارد .

درمان چين و چروك دور چشم با ليزر

متخصصين ما در كلينيك ليزر مو آماده ي راهنمائي و مشاوره رايگان ليزر موهاي زائد شما در زمينه ليزر چين و چروك صورت و دور چشم هستند و با بررسي شرايط شما بهترين روش درماني كه مناسب شما باشد را به شما پيشنهاد مي دهند .

بعد از درمان ليزر چين و چروك دور چشم و صورت

بعد از انجام هم عمل ليزر ، در ليزر چين و چروك صورت و دور چشم ممكن است پوست شما دچار كمي قرمزي و سرخي شده و يا مقداري تورم كند ، ميزان اين قرمزي به سطح درمان و در واقع به سطح چين و چروك صورت وابسته است ، هرچه درمان بيشتر باشد ، مقدار قرمزي هم بيشتر است ، ولي اين عارضه شايع و طبيعي بوده و در طي ۱ روز الي چند روز آينده برطرف مي شود .بعد از يكي دو هفته بعد از درمان صورت شما برنزه مي شود ، همچنان كه درمان را ادامه مي دهيد اين برنزه بودن هم بيشتر شده و صورت شما شبيه آفتاب سوختگي شده و پوسته پوسته مي شود . با پوسته پوسته شدن لايه ي پوست به طور طبيعي برداشته شده و پوست با طراوت ، شاد و صاف و جذاب ايجاد مي شود .

نتايج حاصل از درمان ليزر چين و چروك دور چشم و صورت

نتيجه ي حاصل از درمان چين وچروك دور چشم با استفاده از روش ليزر به طور سريع قابل مشاهده است ولي دوران بهبودي به طور تدريجي است . بعد از عمل ليزر جوانسازي پوست پوستتان نسبت به قبل نرم تر ، صاف تر ، روشن تر و حجيم تر مي شود . با گذشت ۳ الي ۶ ماه و افزايش توليد كلاژن ها ، وضعيت پوست بهتر و بهتر مي شود . نتيجه ي حاصل از درمان سياهي چشم طولاني مدت است ، البته اين مدت هم در افراد مختلف با توجه به سن ، شرايط پزشكي ، ژنتيكي و نحوه مراقبت از پوست متفاوت است . و ممكن است براي فردي دوره اين مدت كوتاه و براي ديگري بلند مدت باشد .

مزاياي درمان با ليزر براي رفع چين و چروك صورت و دور چشم

 • نتايج حاصل از ليزر براي رفع چين و چروك سريع و پيش رونده است .
 • با افزايش سن و تخريب كلاژن ها پوست شل و افتاده مي شود ، با ليزر درماني اين شلي و افتادگي برطرف مي شود .
 • آثار پيري از جمله چين و چروك صورت و دور چشم برطرف مي شود .
 • بعد از درمان با ليزر ، پوست شما نرم تر ، صاف تر ، روشن تر و پر حجم تر از قبل مي شود .
 • در مدت ۳ الي ۶ ماه طول مي كشد ، تا لايه هاي زيرين پوست التيام يافته و شما آثار بهبودي را در پوست خود مشاهده كنيد .

روش ليزر درماني علاوه بر براي رفع چين و چروك صورت و دور چشم براي رفع چين و چروك پوست گردن ، قفسه سينه و دست ها هم مفيد است و كاربرد دارد .

دلايل چين‌ وچروك‌هاي اطراف چشم

عوامل زيادي در ايجاد چين وچروك در صورت و دور جشم دخيل هستند ، ولي براي اينكه براي رفع چين و چروك دور چشم و صورت روش موثري انتخاب كنيد و نتيجه ي رضايت بخشي از درمان كسب كنيد ، لازم است كه علت ايجاد چين و چروك را بشناسيد . برخي از علل ايجاد چين و چروك عبارتند از :

 • بالا رفتن سن و گذشت زمان .
 • عدم توجه و مراقبت ضعيف از پوست
 • كشيدن سيگار هم باعث ايجاد چين و چروك مي شود .
 • حركات عضلات صورت چون بالا بردن ابرو ، اخم و خنده و ابراز زياد احساسات .
 • قرار گرفتن در معرض نور آفتاب هم باعث ايجاد چين و چروك مي شود .
 • عوامل ژنتيكي و ارثي .

چگونه از ايجاد چين و چروك دور چشم جلوگيري كنيم ؟

هميشه و درهمه زمان پيشگيري بهتر از درمان است . شما بايد قبل از اينكه چين و چروك هاي صورت و دور چشم ظاهر شوند ، با رعايت كردن يكسري نكات مانع از ايجاد چين و چروك شويد ، تا اينكه بعد از ايجاد چين و چروك به فكر درمان باشيد . براي پيشگيري از ايجاد چين و چروك بايد علل ايجاد آن را بشناسيد و با رعايت يكسرس اصول مانع از ايجاد و افزايش چين و چروك صورت شويد .

براي اينكار از قرار گرفتن در معرض مستقيم نور آفتاب جلوگيري كنيد ، و حتما هنگام بيرون رفتن از كرم هاي ضد آفتاب استفاده كنيد . از طرفي با قرار گرفتن در نور آفتاب شما به طور طبيعي چشمانتان را جمع مي كنيد ، و همين كار باعث افزايش چين و چروك دور چشم مي شود . هنگام قرار گرفتن در معرض مستقيم نور آفتاب حتما از عينك آفتابي استفاده كنيد ، اين كار از منقبض شدن عضلات چشم هنگام قرار گرفتن در نور آفتاب جلوگيري كرده و در نتيجه از ايجاد چين و چروك جلوگيري مي كند . براي پيشگيري از چين و چروك صورت و دور چشم سيگار نكشيد و از مصرف الكل خودداري كنيد ، چرا كه الكل ها باعث خشكي و كاهش طراوت پوست مي شوند .

اگر شما به دليل استرس ، تنش هاي كاري و … در معرض راديكال هاي آزاد قرار مي گيريد ، اين راديكال هاي آزاد خود باعث بروز چين و چروك صورت مي شوند ، و شما سعي كنيد با مصرف آنتي اكسيدان ها ، راديكال هاي آزاد را خنثي كنيد ، غذاهاي ضد پيري چون اسيدهاي چرب امگا ۳ كه باعث خنثي شدن راديكال هاي آزاد مي شوند . براي اطراف و دور چشم توصيه مي شود از كرم هاي مرطوب كننده استفاده كنيد ، حتما از كرم هاي مرطوب كننده مرغوب و معتبر و با كيفيت استفاده كنيد . براي رفع سياهي دور چشم از برش هاي ليمو ، آناناس و آووكادو استفاده كنيد . هنگام قرار گرفتن در معرض نور آفتاب حتما از كلاه استفاده كنيد .

عوامل مختلف ديگري در ايجاد چين و چروك چشم و صورت تاثير گذارند ، بعضي از عوامل به رژيم غذايي و نحوه تغذيه و مراقبت از چشم ها مربوط مي شود . به طور كلي ميزان استراحت شما هم در ايجاد چين و چروك صورت و چشم تاثير گذار است ، شما براي جلوگيري از ايجاد چين و چروك مطمئن شويد كه از خواب و استراحت كافي برخوردار هستيد .

چه كساني كانديد مناسب ليزر درماني هستند ؟ و كدام نواحي بدن با ليزر براي رفع چين و چروك درمان مي شوند ؟

فردي براي ليزر درماني مناسب است كه انتظار و توقع واقع بينانه اي از نتيجه ي درمان داشته باشد ، و هيچ گونه سابقه ي پزشكي نداشته باشد . ليزر درماني براي رفع چين و چروك صورت و دور چشم مي تواند توسط مردان و زنان انجام شود . و قسمت هاي مختلف بدن اعم از چشم ، صورت ، گردن ، دست ها و سينه ، دور لب با ليزر درماني مي توانند ، درمان شوند . براي درمان مناطقي از پوست كه ظريف هستند از ليزر فراكشنال استفاده مي شود .

آيا اين روش امن است؟

روش درمان چين و چروك صورت و دور چشم با ليزر مانند روش هاي ديگر ليزر درماني عوارضي چون قرمزي و تورم دارد ، اين عوارض جز شايع ترين و طبيعي ترين عوارضي هستند كه طي عمل ليزر درماني مشاهده مي شود ، ولي خيلي سريع بهبود مي يابد .

ساير عوارض جانبي عبارتند از :

 • برنزه شدن پوست طي ليزر درماني .
 • ايجاد عفونت و جاي زخم .
 • خارش پوست ، خشكي پوست و پوسته پوسته شدن پوست .

هزينه درمان چين و چروك دور چشم با ليزر چقدر است؟

هزينه ليزر درماني براي رفع چين و چروك صورت براي افراد مختلف متفاوت است و با توجه به ناحيه تحت درمان و تعداد جلسات درماني لازم براي رسيدن به نتيجه مطلوب بستگي دارد. عوامل ديگري چون هزينه پزشك ، ناحيه جغرافيايي هم در تعيين هزينه دخالت دارند ، با مراجعه به كلينيك ليزر مو مي توانيد از هزينه ي انجام ليزر در كلينيك ما مطلع شويد .

نتيجه

براي از بين بردن چين و چروك دور چشم و صورت روش هاي مختلفي از روش هاي خانگي گرفته تا پيشگيري و ليزر درماني وجود دارد . ليزر درماني در صورتي كه شرايط پزشكي شما مساعد باشد ، روش مناسبي براي درمان چين و چروك صورت است ، و شما مي توانيد با مراجعه به كلينيك هاي معتبر زيبائي اقدام به ليزر درماني كنيد .

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ