تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
مدير خدمات و تشريفات مجالس عروسي كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

مدير خدمات و تشريفات مجالس عروسي

مدير خدمات مجالس , مدير تشريفات مجالس عروسي چگونه بايد باشد؟ : خدمات مجالس و عروسي موظف هستند كه به صورت صحيح مديريت كنند،و نظارت دقيق و كاملي داشته باشند،توانايي مديريت مدير تشريفات مجالس و عروسي بايد بالا باشد به دليل اينكه بايد از تعداد زيادي پذيرايي به عمل بياورند.اين امر توانايي مديريت بالايي را طلب مي كند.

مدير خدمات مجالس

براي برگزاري يك مراسم عروسي ايده آل بايد كليه برنامه ها را به به بهترين صورت بتوانند اجرا كنند،مدير تشريفات مجالس و عروسي بايد شخصيتي داشته باشد كه بين پرسنل به صورت عادلانه تقسيم كار انجام دهد،و در هركجا كه نياز باشد به پرسنل كمك كند تا خدمات به بهترين صورت انجام كيرد و مراسم بدون عيب و نقص برگزار شود.

مدير تشريفات عروسي بايد چه ويژه گي هايي داشته باشد؟

به طور كلي مي توان بيان داشت كه مدير تشريفات مجالس و عروسي بايد داراي ويژه گي ها و خصوصياتي باشد ،در ادامه مطلب به اين خصوصيات و ويژه گي ها خواهيم پرداخت.

۱-توانايي تقسيم كار صحيح

مدير بايد بتواند هركدام از پرسنل را با توجه به تخصص آن شخص مسئوليتي به آن شخص در مجموعه تشريفات و خدمات مجالس و عروسي بدهد،و بايد بداند كه براي انجام هركاري فرد متخصص در آن زمينه رامعين كند،براي مثال در قسمت فيلم برداري از مجالس شخصي را براي اين كار معين كند كه با تمام فوت و فن و تكنيك هاي فيلم برداري آشنا و به آنها مسلط باشد.

۲-برروي تميزي و نظافت محيط برگزاري جشن عروسي نظارت داشته باشد

قبل از برگزاري مراسم مدير موظف است از محيط محل برگزاري مراسم بازديد و برهمه چيز نظارت كند،اين وظيفه خود شخص مدير است پس نبايد اين وظيفه را به شخص ديگري محول كند،مدير بايد همه چيز را بادقت ببيند و هيچ نكته اي نبايد از ديد مدير پنهان بماند،اگر مدير شخص مسئوليت پذيري باشد،جاي هيچ نگراني از نظر رعايت بهداشت و پاكيزگي محيط محل برگزاري مراسم نيست.پس مسئوليت پذير بودن مدير مهم و حياطي است.

۳-داشتن رفتاري احترام آميز نسبت به سايرين

مديد تشريفات مجالس و عروسي موظف است كه با مراجعه كنندگان و مشتري ها و پرسنل خود خوب و با احترام رفتار كند،اگر مدير نسبت به پرسنل و زير دستان خود با بي احترامي رفتار كند اين واكنش نارضايتي آنها را به دنبال داردوباعث مي شود،آنها نسبت به وظيفه و مسئوليتي كه دارند بي تفاوت بشوند.

۴-تمامي نيازهاي مهمان ها بايد تامين گردد

مدير خدمات مجالس و عروسي موظف است،كه برطبق ليستي كه از طرف داماد به آنها تحويل داده شده است و تمامي نيازهاي مهمان ها در آن ذكر شده است آنها را فراهم آورد،مدير خدمات مجالس موظف است مكان برگزاري جشن را به سيستم هاي نوين گرمايشي،و سرمايشي مجهز كند و همچنين از ميز و صندلي هاي راحت و شيك و زيبا براي پذيرايي مطبوع از مهمان ها فراهم آورد.

۵-به تعهدات خود پايبند باشد.

مدير تشريفات مجالس و عروسي موظف است،كليه موارد ذكر شده در قرارداد را بدون هيچ كم و كاستي وبه بهترين صورت انجام دهد،مديريت وظيفه دارد به كليه تعهدات خود عمل نمايد،برخي از اين تعهدات شامل،نحوه پذيرايي از مهمان ها،امكانات و تجهيزات،ساعت حضور مهمانها،هزينه ها و …..مي باشد.اگر مدير موسسه تشيريفات مجالس و عروسي به تعهدات قيد شده در قرارداد عمل ننمايد اين عامل سبب مي شود مشتري اعتماد خود را نسبت به اين موسسه از دست بدهد و در نتيجه از تعداد مراجعه كنندگان و مشتريان موسسه خدمات مجالس و عروسي كاهش يابد.

۶-توانايي برگزاري مراسمات متفاوت

موسسه خدمات مجالس و عروسي بايد بتواند تا در مجالس مختلف برنامه هاي متفاوتي را اجرا كند.براي مثال يك مراسم خاص مذهبي و ملي به تشريفات خاصي نياز دارد،و همچنين براي پذيرايي از مهمان ها بايد تداركاتي و امكاناتي مهيا شود كه اين عوامل به طور يقين در هر مجلسي با مجالس ديگر متفاوت مي باشد.

۷-امور تشريفات عروسي را به موقع پيگيري نمايد.

مدير موسسه خدمات مجالس و عروسي،بايد داراي توانايي هماهنگي بين كارهاي مختلف را داشته باشد،براي مثال بايد بتوانداز عهده اعمال مختلفي همچون طراحي و چاپ و همچنين نصب پلاكارد براي مناسبت هاي مختلف بربيايد.مدير توانا شخصي است كه توانايي هماهنگي بين امور مختلف همچون اياب و ذهاب مهمان ها،پذيرايي كردن از مهمان هاي داخلي و خارجي،تدارك وتهيه محل اقامت براي مهمان ها،را ايجاد كند.

۸-داشتن قوه تعامل با مشتريان

مدير تشريفات عروسي  و مجالس بايد قادر باشد كه به آساني با مشتريان ارتباط برقرار كند،و با آنها به گفتگو بپردازد،مدير بايد صبور باشد و با دقت وبه خواسته ها و صحبت هاي مشتريان گوش فرا دهد،ودر آخر انتقاد پذير باشد و در صورتي كه از جانب مشتريان شكايتي داشته باشد صبور بوده و آن را پيگيري نمايد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ