تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
گيفت عروسي به ياد ماندني كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)
گيفت عروسي به ياد ماندني : به نظر مي رسد از چند سال پيش چنين رسم شده است در پايان مراسم عروسي،هديه كوچك و نقلي را با عنوان يادبود به مهمان هاي حاضر در مجلس اهدا مي شود،كه در اصطلاح گيف عروسي و يا هديه يادبود ناميده مي شود،البته براي اجراو يا اجرا نكردن اين مراسم كاملا اختيار دست خودتان است چون در بيشتر مجالس  ديده مي شود كه اين مراسم اجرا نمي شود ولزومي بر اجراي آن نيست.

گيفت عروسي
گيف عروسي يا همان هديه عروسي،به عنوان هديه اي كوچك است كه از طرف عروس و داماد براي مهمان هاي خانمي كه در مراسم حضور دارندرا آماده مي كنند،تا از حضور آنها در مراسم جشن عروسي خود قدرداني كرده باشند.و مهمان ها نيز گيف عروسي را به نشانه يادبود مراسم عروسي پيش خود به عنوان يادگاري نگه مي دارند،اين هديه براي آنها خاطره انگيز خواهد بود.از اين رو در انتخاب گيف عروسي خود نهايت دقت را داشته باشيد تا مهمانهاي حاضر در مراسمتان را بايك هديه ويژه و كوچك كه براي مهمان ها بسيارخاطره انگيز مي باشد راهي خانه هايشان كنيد.

نقش تشريفات مجالس و خدمات عروسي در ارائه هديه عروسي

وقتي مي خواهيد مراسم عروسي برگزار كنيد هميشه به دنبال بهترين خدمات مجالس و تشريفات عروسي مي رويد . در ارائه خدمات مي توان توانايي گروه و گستره وسيع كاري گروه تشريفات را در نظر گرفت . مثلا در رابطه با گيفت عروسي و يا ساير موارد ريزي همچون اين , خيلي از تشريفات عروسي بر عهده نمي گيرند . امام تشريفات عروسي و خدمات مجالس شب آرا همه خواسته هاي شما را براي برگزاري يك مراسم خوب و مجلل  مي پذيرد و تمامي امكانات خود را براي يك روز به ياد ماندي و زيبا براي  شما عرضه مي كند.

هديه دادن رسمي است كه قدمت آن به زمان هاي قديم در اروپا برمي گردد،از گيف هاي عروسي كه در آن زمان مرسوم بود،گيف هايي با شكل جعبه جواهرات كوچكي بود كه از جنس كريستال و سنگ هاي گران قيمت تهيه مي شد. محتويات داخل اين جعبه از حبه هاي قند تشكيل مي شد كه نشانه دارايي و مال و سلطنت و پادشاهي بود ،مردم آن زمان اعتقاد داشتندقند داراي خواص درماني فراواني است و از اين رو خيلي گران قيمت بود.

با مراجعه به فروشگاه هاي فروش گيف و تم عروسي مي توانيد از بين رنگ ها و مدل هاي متنوع يك نوع را انتخاب كنيد و در روز عروسي به عنوان يك هديه كوچولو و نقلي تقديم مهمان هايتان كنيد،قيمت تقريبي و پايه گيف ها از۸۰۰تومان آغاز مي شود،اين هديه هاي كوچك كه معمولا  به صورت جعبه،ساك يا به صورت سبدهاي كوچولو و بامزه اي هستند،كه داخل آن را با نقل پركرده اند،در اغلب اوقات هم از گل هاي خشك شده،شكلات و يا كاغذ رنگي داخل گيف هارا پر مي كنند

چند مدتي مي شود كه شمع هاي كوچك وزيباوگوناگون درشكل ها ومدل هاي متنوع در بازار دربين هديه هاي يادبود روز عروسي جا پيداكرده است،اين شمع ها در قيمت مقداري گرانتر از نقل هستند،به عنوان مثال قيمت شمع ها از۲هزارتومان آغاز مي شود ودراغلب اوقات به ۸هزارتومان نيزميرسد.در اكثر هديه هاي يادبود از روبان استفاده شده است،كه درصورت خواستن ميشود اسم عروس و داماد وهمچنين تاريخ روز عروسي روي آن چاپ شود.

با گذر زمان،ازمغزبادام نيز در كنار محتويات جعبه يادبود استفاده شد،كه آن را در كنار قند برگرفته از تلخي و شيريني زندگي مي دانستند،اما با گذشت سالها وقرن ها وپايين آمدن قيمت قند،تهيه گيف عروسي در ميان جامعه ها و كشورهاي گوناگون رايج شد و تبديل به رسم عمومي گرديد،به صورتي كه امروزه درعوض قند از نقل و نبات نيز استفاده مي كنند.

مدل هاي گيفت عروسي

اگر تمايل داشته باشيد مي توانيد به عنوان هديه يادبود يكي از عكس هاي خودتان را كه برروي يك شاسي كوچك چاپ شده است را به مهمانهايتان تقديم كنيد،اما فراموش نكنيد كه هزينه اين كار بيشتر از ساير هديه ها است،و قيمت هر عكس چاپ شده روي شاسي ۵هزارتومان آب مي خورد،حالا بگذريم كه اين كار بايد درهمان روز عروسي انجام بپزيرد،وهستند عروس و دامادهايي كه دوست ندارند،كه از عروسي شان عكس هايي دربين مهمان ها پخش كنند،از بابت گيفت هاي عروسي خيالتان آسوده باشد چون انتخاب هاي زيادي داري.

،براي ديدن وانتخاب گيف عروسي يك روز وقت بگذاريد وسري به خيابان رفاهي بزنيد،كه به نوعي ميتوان گفت راسته ي گيف فروشي ها است،وعروس وداماد با توجه به بودجه اي كه دارند،ميتوانند از انواع گيفت هاي عروسي ديدن كنند و آنهايي كه قيمت مناسب دارند در نظر بگيرند،استفاده از گيف هاي سنتي به صورت قند ونبات مي شود استفاده كرد اما اكثر عروس و دامادها دوست دارند كه با توجه به دنياي مدرن گيف عروسي خود را انتخاب كنند،كه متنوع وگوناگون است،و ميتوان اين گيف ها را براساس فصل برگزاري عروسي وهمچنين مي توان از اسم عروس و داماد ويا تاريخ عروسي برروي گيف ها استفاده كرد.

گيفت عروسي را بخريد يا خودتان بسازيد؟

اگر وقت كافي وحوصله داريد خودتان مي توانيد گيفت هاي عروسي خودتان را طراحي و درست كنيد،براي درست كردن آنها به انواع نقل هاي رنگارنگ با اشكال گوناگون،سيم،تورهاي براق و روبان،با استفاده از اين وسايل مي توانيد هديه هاي يادبودتان را هرشكلي كه بخواهيد درست كنيد،مي توانيد از خانم ها و دخترهايي كه باسليقه هستند و در انجام كارهاي هنري و دستي مهارت دارند كمك بگيريد،درمورد تعداد هديه هاي يادبود بايد بگوييم كه كاملا به خودتان بستگي دارد،كه يادبودها را در روز عقديا در عروسي ويا در مراسم حنابندان و پاتختي تقديم مهمان هايتان بكنيد،همانطور كه اطلاع داريد تعداد مهمان ها در شب عروسي بيشتر از ساير مراسمات است.

و تعداد مهمان ها در مراسم پاتختي و حنابندان خيلي كم است،اگر قصد داريد در مراسم عروسي اين يادبودها را بين مهمان ها پخش كنيد براي جلوگيري از پرداخت هزينه بالا،شما مي توانيد به جاي اينكه به تك تك مهمان ها هديه بدهيد ،به هر خانواده يكي از اين هديه هاي كوچك را به عنوان يادگاري تقديم كنيد.عوامل گوناگوني در تصميم گيري جهت ساخت يا خريد گيفت هاي عروسي موثر است،كه به چند مورد از اين عوامل اشاره مي كنيم،بستگي به ميزان بودجه شما،تعداد مهمان ها،فاصله زماني تا روز عروسي،ميزان ماندگاري گيفت عروسي(براي مثال اگر گيفت مورد نظر شما،گل طبيعي باشد)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ