تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
درمان شقاق با طب سنتي كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

درمان شقاق با طب سنتي

درمان شقاق يا فيشر مقعد با طب سنتي  , درمان شقاق با طب سنتي : در تعريف طب سنتي بايد گفت كه اين طب در كشور ما از سال هاي خيلي دور بوده و هست و سابقه‌ي ديرينه ي را دارد. هدف درمان در اين طب شناخت طبع‌هاي انساني است كه براي درمان شقاق يا فيشر مقعدي با استفاده از روش هاي مختلف انجام مي شود. درباره طب سنتي بايد به اين مورد توجه داشته باشيم كه اين طب جنبه‌ي حمايتي يا پيشگيرانه دارد يعنب اينكه به جاي از بين بردن و رفع علت بيماري فقط در دفع و كاهش علايم آن نقش دارد.

درمان شقاق با طب سنتي

مهم ترين روش هاي درمان طبي عبارتند از:

  • گياه‌درماني
  • ماساژدرماني
  • حجامت
  • بادكش درماني
  • زالو درماني

در روش گياه درماني براي درمان شقاق يا فيشر مقعد معجون يا پمادهايي را از گياهان دارويي تهيه مي‌كنند كه اين پماد هاي گياهي نقش به سزايي را در تسكين درد و خونريزي شقاق يا فيشر مقعد دارند. در درمان شقاق يا فيشر گفتيم كه اولين و مهم ترين كار اين است كه بيماري و علت زمينه اي كه فرد را دچار شقاق يا فيشر مقعد كرده است در ابتدا درمان شود. پس هنگامي كه فرد به جاي مراجعه به پزشك از طب سنتي براي درمان شقاق يا فيشر استفاده مي كند از آن جايي كه اين درمان بون تشخيص علت صورت مي گيرد ممكن است كه نتيجه بخش نباشد.

در واقع در اين مقاله درباره درمان سنتي به اين نتيجه رسيديم كه اين درمان براي رفع شقاق يا فيشر مقعد نه تنها مناسب نيست بلكه با تشخيص ندادن بيماري زمينه ي ايجاد شقاق روند درماني را به تاخير مي اندازد و طول درمان بسيار كند پيش مي رود و ممكن است تا اين بيماري پيشرفت هم بكند. وقتي از گياهان دارويي براي تهيه يك پماد استفاده مي شود معمولا چند نوع گياه با هم تركيب مي شوند مهم ترين مورد كه در اين طب مورد بررسي قرار نمي گيرد بحث حساسيت دادن گياهان است دارويي است كه ممكن است وقتي با هم تركيب مي شوند باعث ايجاد حساسيت مثل خارش يا اگزما در فرد شود كه اين اصلا روش قابل اطميناني براي درمان نيست و در افراد مختلف اثربخشي به شكل يكساني را ندارد.

درباره طب سنتي بايد به اين نكته اشاره كرد كه از ان جايي كه اين طب يك طب درماني اقليمي است و در تمام نقاط دنيا از اين روش درمان به شكل ها و نوع هاي گوناگوني استفاده مي شود. ممكن است كه در تهيه‌ي گياهان دارويي ناخالصي هاي كه در موجوداست باعث مي شود تا درمان در افراد اثرهاي متفاوتي را از خود نشان بدهد.

هرچند كه اين روش درماني پايه و اساس يكساني را ندارد ولي با وجود اين باز هم بسياري از افراد اين روش را رد نمي كنند و براي درمان بيماري ها به سراغ اين روش ها مي روند اين روش به طور كامل نفي نمي شود اما بهتر است براي درمان و نتيجه بهتر از روش‌هاي درماني دارويي، جراحي و روش‌هاي نوين ليزر درماني كه در اين روش ها اثبات شده هستند و در نتيجه گرفتن و بهبود سريع بيماري هم بسيار نقش دارند.

نكته مهم درباره درمان هر نوع بيماري اين است كه بايد ابتدا قبل از انجام هر نوع روش درماني در اولين فرصت به يك متخصص مراجعه كنيد تا با تشخيص صحيح و نوع درمان خيلي زود مراحل بهبودي را پشت سر بگداريد درباره نوع درمان پزشك به شما مشاوره هاي لازم و بهترين راه را معرفي مي كند. تحقيقات نشان داده است كه درمان‌هاي پزشكي با كمترين ضريب خطا مي توانند ميزان مؤفقيت بيشتر ي را براي فرد به وجود بياورند

برچسب ها: , , ,

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ