تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
باربري نياوران كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

  باربري نياوران

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران , بسته بندي لوازم منزل نياوران , اسباب كشي منزل در نياوران , آربي بار : همه ي ما تقريبا تصوري كه از اسباب كشي داريم كاري بسيار سخت و دشوار است و دغدغه ي اصلي مان اين است بتوانيم يك اسباب كشي بدون آسيب داشته باشيم. شايد برخي از شما وقتي به اسباب كشي حتي فكر مي كنيد به وحشت بيوفتيد و مداوم ترس از آن را داشته باشيد.


شماره هاي تماس آربي بار در نياوران :

۲۲۷۲۷۱۸۵

۲۲۷۲۶۶۷۰

۰۹۳۳۹۹۹۹۷۱۹


اتوبار و باربري نياوران

باربري و بسته بندي كردن اثاثيه و چيدمان و حمل آن ها به عنوان اصلي ترين مراحل در اسباب كشي شناخته مي شوند ولي اينطور كه به نظر مي رسد آن ها تمامي ندارند. شما پس از اينكه با نهايت خستگي اثاثيه منزل را بسته بندي كرديد و آن را به منزل جديدتان حمل نموديد حالا نوبت به چيدمان آن ها مي رسد كه واقعا مرحله خسته كننده ي به حساب مي آيد.

اسباب كشي منزل در نياوران

۱) اگر مي خواهيد حمل و نقل كارتن ها در اسباب كشي براي شما ساده باشد شما مي توانيد از هفته ها قبل به فكر تهيه كارتن باشيد. براي شروع وسايل بزرگ و سبك مثل پتو، لحاف و… را در كارتن هاي بزرگ بگذاريد و وسايل كوچك و سنگين مثل كتابها را در كارتنهاي كوچك بگذاريد.
۲)بهترين كار در زمان اسباب كشي اين است كه شما بتوانيد هر شخص را در خانه مسئول يك كار مشخص كنيد. اينگونه ديگر در تقسيم بندي كارها سردرگم نمي شويد.
۳)از ديگر كارهاي مناسبي كه شما مي توانيد انجام بدهيد اين است كه روي هر كارتون بنويسيد كه محتويات آن چيست.
۴)زماني كه وسايل را به منزل جديدتان جابه جا مي كنيد يك شخص را در خانه جديد بگذاريد تا به كارگرها راهنمايي كند كه هر وسيله ي را در كجا قرار بدهد. مثلا وسايل اشپزخانه ، اتاق خواب ،حمام و….
۵)وسايلي كه به انباري شما مرتبط است را در انباري بگذاريد و اجازه دهيد كه همان جا بماند تا شما پس از چيدمان وسايل سر فرصت به سراغ انباري برويد و آن ها را بچينيد.

اتوبار و باربري نياوران

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران

اتوبار نياوران

۶)در اولين فرصت بايد براي چيدمان وسايل اشپزخانه اقدام كنيد. اگر مادر خانواده اينكار را انجام بدهد شما سريع مي توانيد به نتيجه ي دلخواه برسيد.
۷)وسايل بزرگ مثل مبل ها را در گوشه ي بچينيد تا از بهم ريختگي زياد جلوگيري شود. سپس به بهترين شكل با توجه به فضاي باقي مانده آن را بچينيد.
۸)در منزل جديد اجازه دهيد كه هر قسمت توسط هر شخص چيده شود. مثلا به فرزندان خود اجازه دهيد تا آن ها اتاق هاي خود را با سليقه ي كه دارند، بچينند.
۹)سعي كنيد سريعا لباس ها را در كمدها آويزان كنيد تا از چروك شدن زياد آنها جلوگيري كنيد و همچنين در زمان چيدمان آن ها زياد كثيف نشوند.
۱۰)وسايل چوبي كه زاويه دار هستند مثل ميز، در زمان اسباب كشي در خطر آسيب بيشتري هستند بهتر است زاويه هاي آن ها با پلاستيك هاي حباب دار بپوشانيد و همچنين روي اين پوشش نيز مقوا قرار بدهيد براي اينكار از چسب محكم نواري مي توانيد استفاده نماييد.
۱۱)هيچ وقت بدون مشخص كردن جاي وسايل ، كارتن آنها را باز نكنيد چون تنها با اينكار شما موجب سردرگمي خود مي شويد و مجبور هستيد در زمان هاي زيادي به دنبال برخي از وسايلتان بگرديد.
۱۲)در پايان فراموش نكنيد كه حتما منزل جديد را پيش از رفتن به خوبي تميز كنيد و از مدت ها قبل آن را سمپاشي كنيد تا اگر حشره ي وجود داشته است آن را از بين برده باشيد.

اتوبار و باربري نياوران , اتوبار نياوران , بسته بندي لوازم منزل نياوران , اسباب كشي منزل در نياوران , آربي بار همراه مطمعن شماست…

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ