تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
روغن صنعتي تگزاكو كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۱۸ آبان ۱۳۹۷ توسط مهندس علي | نظرات (0)

روغن صنعتي تگزاكو

روغن صنعتي تگزاكو ( TEXACO ) : شركت تگزاكو يك شركت نفت امريكايي است كه در توليد انواع روغن از جمله روغن موتور , روغن سوخت , روغن صنعتي و .. فعاليت مي كند . شركت تگزاكو داراي روغن موتوراي هاوويلان است كه با نام تجاري شناخته شده است . شركت texaco در سال ۱۹۰۱ با عنوان شركت نفت تگزاس مشغول به فعاليت بوده است . اين شركت در ابتداي فعاليت خود يك شركت مستقل در زمينه ي نفت و گاز بود كه بعد ها در سال ۲۰۰۱ با كمپاني Cheveron cororation ( كمپاني شورون ) ادغام شد .

روغن صنعتي تگزاكو TEXACO

روغن صنعتي تگزاكو TEXACO

روغن صنعتي تگزاكو TEXACO

ساختمان مركزي اين شركت ابتدا در نيويورك بود كه بعد از ادغام با شركت شورون اكنون در هريسون واقع شده است . پرچمدار محصولات روغن صنعتي تگزاكو بنزين است كه با اديتو تكرون پخش و عرضه مي شود . لازم به ذكر است كه اين شركت در كشورهاي اوپايي نيز فعاليتي چشمگير دارد و بيش از ۱۱۰۰ جايگاه بنزين و گاز در كشور بزرگي چون انگلستان دارد كه با عنوان تگزاكو شناخته شده اند .

شركت روانكار شيمي ماهان يكي از نمايندگان رسمي روغن تگزاكو ( Texaco ) در ايران است كه در زمنيه ي عرضه و پخش محصولات روغن صنعتي تگزاكو فعاليت مي كند و اقدام به پخش محصولات اين شركت به سراسر كشور مي كند .

آدرس وب سايت شركت : www.texaco.com

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ