تور آنتالیا
ویزای تایوان
خدمات VFS
تور کانادا
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
تامين برق اضطراري با ديزل ژنراتور كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست
نوشته شده در تاريخ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ توسط بهزاد مقتدر | نظرات (0)

تامين برق اضطراري با ديزل ژنراتور  

تامين برق اضطراري با ديزل ژنراتور , ديزل ژنراتور در نيروگاه برق , نيروگاه ديزلي : هر كشوري براي تامين انرژي هاي مورد نياز خودش نياز به نيروگاه هاي است كه يكي از مهم ترين آن ها نيروگاه هاي برق در مناطق يك كشور است. مي توان انرژي لازم براي تامين برق يك شهر را از طريق نيروگاه هاي برق شهري فراهم آورد ؛ و به اين صورت است كه مي شود به خانه ها ، كسب و كارها ، مدارس ، بيمارستان ها ، هتل ها و بسياري از جا هاي ديگر برق را انتقال داد. درست است كه نيروگاه ها مسئول اين برق رساني هستند اما گاهي اوقات ممكن است كه نيروگاه هاي برق هم دچار مشكلات فني شده و موجب بروز كمبود برق و قطعي در شبكه توزيع شود. يكي از ضروري يات اين امر هم تامين برق اضطراري است كه براي توليد برق و هم براي ساير مراكز مصرف كننده برق ، در مراكز نيروگاهي بسيار مهم و الزامي مي باشد.

تامين برق اضطراري با ديزل ژنراتور

ليست انواع برند هاي موتور ديزل و ديزل ژنراتور در صنعت فا : ديزل زنراتور كوپله فابريك

فهرست مطالب

 

نيروگاه ديزلي

در كشور ما هم مثل ساير كشور هاي ديگر جهت تامين برق به صورت دائم و يا اضطراري برخي از نيروگاه ها از دستگاه هاي بسيار قوي از جمله ديزل ژنراتور كه داراي توان و قدرت بالايي است استفاده مي كنند. در كشور ما هم به اين نيروگاه ها به اصطلاح نيروگاه ديزلي گفته مي شود. اين نيروگاه هاي ديزلي بايد كه داراي قدرت بسيار بالايي باشند تا كه بتوانند تامين كننده برق در هزاران خانه باشند. پس متوجه شديد كه با اين كه تامين برق مناطق شهري مهم است و صرفا براي مراكزي همانند بيمارستان ها، دانشگاه ها يا ساير بخش هاي دولتي و خصوصي تامين برق اضطراري بسيار حائز اهميت مي باشد اما بايد گفت كه تامين انرژي خود نيروگاه هاي برق بسيار پر اهميت تر و حائز اهميت تر است.

ديزل ژنراتور در فناوري اطلاعات و ارتباطات

همان طور كه مي دانيم امروزه بزرگ ترين پل ارتباطي ما با ساير نقاط دنيا سيستم هاي مخابراتي است ؛ كه امروزه نقش بسيار زيادي را در صنعت نيز دارد و از اين رو در تمامي كسب كار ها ، نگه داري خطوط ارتباطات يك امر بسيار حياتي و مهم محسوب مي شود. سيستم هاي اداري و بانكي امروزه با اين روش تمام نياز هاي روزمره ما را پاسخ گو هستند و از همين رو هم مي توان بانك ها و سيستم هاي توزيع شده را در اين باره مثال زد.

اين تكنولوژي ها باعث پيشرفت در بسياري از مراحل زندگي شده است و براي زنده نگه داشتن تمامي اين تكنولوژ ي ها فراموش نكنيم كه وجود برق اولين و مهم ترين امر حياتي است. تامين مولد برق اضطراري هم اينك براي تمامي مراكز فناوري اطلاعات و ارتباطات در اولويت است و از همين رو هم اين مراكز تمامي اين اطلاعات را در برنامه كاري خود قرار داده اند. براي مراكز ديتا سنتر وجود مولد هاي برق يك امر بسيار و از اين رو مهم و حياتي محسوب مي شود. در اين بخش وجود ديزل ژنراتور براي تامين جريان برق اضطراري كمك هاي بسيار حياتي را انجام داده است.

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
تمام حقوق اين وبلاگ متعلق به كلينيك ليزر موهاي زائد و جوانسازي پوست مي باشد
طراحي قالب : بلاگ اسکين تبديل قالب تک بلاگ